Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
12129 - Telegram Web
Telegram Web
«Єдина Гетьманська Платформа»


Україна, окутана зараз огнем доленосної війни, а до нині розтерзана власними ж силами, цілі віки безнастанно ждала на врозуміння її синів та дочок у ідею. Не трактат, проґраму, чи надто, научно виведену концепцію. Але ідею. Психологічну, таку, що несла б в єдній руці щит, а в другій меч, на захист Святого та його розширення, на відмиття єгипетської ганьби.
Позбавлена рідних святинь та земель, що нині розкидані від Тмутарокані до Вітебська, вона довго мріяла почати свою Реконкісту. В ликові еспанських конкістадорів чи італійських іредентистів зараз виступає наше Воїнство. В підтримку йому та Святиням його боротьби, творчі сили нації, в дружбі та поєднанні з військовими, промовляючи духом младшого покоління ознаменує нашим прагненням справедливий суд Української Реконкісти.
Вона бере собі на озброєння усі уроки та засади кращих дітей Рідної Сторони і виголошує своїм праведним гнівом вічну заповідь

»Зі щиᴛᴏʍ, ᴀбᴏ нᴀ щиᴛі!«
»Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь«
«Теорія клясу і стану»
↓↓↓
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«Теорія абсолютистичної онтології»

Уривок з недовершеної брошури «Онтологія Абсолютизму». Скоро на Ваших полицях.
↓↓↓
***

Абсолютизм та його онтологія виходить майже цілковито з твердження, яке належить упалому Ангелові - Робертові Філмеру - що не існує влади, окрім монархії. Це твердження не базується ні на гордовитім уявленню, що розбираючи концепт влади як функції, закону та пасивности/активности, ми доходимо до розуміння, мовляв лише монархію у повній мірі лише можна визначити, як владу, хоч це і так. Воно не базується навіть на факті, що вся влада походить від монархії генеалогічно, хоч і це є так.

   Така константа виходить з набагато абсолютистичнішого уяявлення: вся влада є монархією.
   Виходячи тут з теорії Філмера, яку зазначаю лише як корені думки та за моральним правом, а саме її форми оснащеної американським абсолютистичним виданням “журнал нео-абсолютизму”, абсолютистська онтологія живе у наступних трьох заявах:

І. Що не існує виду влади, крім монархії, бо вся влада походить від монархії.

ІІ. Що не існує довершеної влади (монархії), крім абсолютної монархії.

ІІІ. Що вся монархія (а значить і вся влада) є спадковою, але єдиний спосіб її передання за правом - правонаступництво.

Всі ці твердження стають моментом зрозумілими, коли лиш довести одну аксіому - монархія визначається совереном, соверен є центром влади, а соверен-центр-влади є тим, хто приймає понадюрисдикційні рішення, а себто той, хто має право слова-вийнятку.
   Монархія, як форма, що апріорі базується довкола однієї людини, нею і визначається, ця людина ж і є совереном, бо в ньому уособлена держава, її воля, увібрана та перенесена Богом, ним і правом, яким оснастив Його перший та власний рід. Соверен, очевидно, виконує набагато більше обовязків, ніж активна функція прийняття вийнятку, щонайменше, бо закон який і сформований ним, або його родом, леґітимізується через нього, бо, посилаючись на Філмера:

…кожен закон завжди повинен мати якусь теперішню відому особу, чия воля має бути в тому, щоб зробити його законом для сьогодення.

В цім і полягає функція монарха як ґаранта закону. Але всі ці функція входить у пасивну ролю монарха, я політичного актора, в якім уєднюються субєктивності, що ними він і делеґує; активна ж його роля - це шахістське право на вийняток, без якого він є не повноцінним, бо воно є запорукою всієї суті його влади у концентрації - бути понад юрисдикцією, таким чином і стаючи нею. Навіть анархістська онтологія визнає закон, що існує навіть у беззаконні, бо задеклямоване навіть морально беззаконня є законом якогось існування, як головний реґулятор процесів у якихсь  межах. Це дає зрозуміти, що роля понадюрисдикційного елементу н може лежати у низах. але лише бути підвищеною над, а значить - найбільшою; себто не існує такого собі стюарта, який виконує екстернально функцію виходу у вийняток, є лише Верховенство над правом, яке і саме у собі стає правом, як і статусом.

Визначившись із цим, розуміємо - соверен - це функція та закон функціонування якогось організму, що наділений Кимсь, або чимсь, правом виходити у вийняток. Це суто гієрархічний конструкт, й така позиція існує лише як пік гієрархії, бо “урпавляти всім й вся” можна або відповідно до закону, уявленого у будь-якім обмеженню, будь-то принціп, чи кодекс, й тоді керує закон, бо він керує і його виконавцем, або поза законом, й робити це не створюючи нового закону можна лише у стані вийнятку, бо-ж зрозуміли - закон є константа обмеження, рамка.

Але якщо соверен є правом (воля без її виявлення є ніщо, тож право персоніфікується у виконавцеві), а це право - верховною владою, то весь цей понадзаконний субстрат є лише сакральною, або секулярною інтенсивністю влади. Влада, як основа життя, жага до якої - рушій динаміки узагалом - це набута функція, у якої є виконавець. На цім моментові уважний читач вже міг зрозуміти, що в такім разі є зовсім не важливо, чи влада інтенсифікується в одній персоні, або в концентрації меншої владної інтенсивности - зібранні. Влада таким чином може сконцентровуватися, або розконцентровуватися, роздвоюватися, або збиратися у ціле - це лише питання її інтенсифікації.

[☧]Ꭺнᴦᴀᴩᴛᴀ
[☧]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄь ɜ нᴀʍи: @AnghartaBot
[☧]Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь дᴏ ᴄᴨіᴧьнᴏᴛи:@A_Rtuur
«Мобільність абсолютистичних структур»
↓↓↓
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«Онтологія архаїчного права в лицарстві»
↓↓↓
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«Історія снів та пророцтв»
↓↓↓
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔵 Збір для бійця та його групи активних дій на закупівлю спорядження!

Просимо доєднатися, або ж допомогти репостом 🫡

Банка https://send.monobank.ua/jar/7v5XH6f2Dg
___

Collection for the fighter and his group of active actions for the purchase of equipment!

Please join, or help by reposting


💰PayPal — guts28619@gmail.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
«За Трон й Батькивщину. Ресставрація Карла Стюарта»

Перевидання Ангарти.


—•—
Історією керують особистості. Особистості руйнують сталі держави і їх порядки, на плечі особистостей же і лягає тяжа за відновлення цих порядків. Підручником для цих майбутніх державників, які прагнуть реставрації утраченого ладу монархії очевидно є досвід минулих століть, людей на яких вони мають рівнятися, та якості яких при собі мати, постаті, якими вони мусять надихатися.
Про одну з таких славних історій - життя та прихід до престолу короля Карла II "Веселого" й буде вестися приклад.
—•—


[☧]Ꭺнᴦᴀᴩᴛᴀ
[☧]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄь ɜ нᴀʍи: @AnghartaBot
[☧]Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь дᴏ ᴄᴨіᴧьнᴏᴛи:@A_Rtuur
«Аристотелева памбасілея та метафізика монархії» - переклад Ангарти.

Частина І.


Цикл "Новітньої книги Царів"

—•—
Розповідь Аристотеля про царську владу в «Політиці 3» є відповіддю на багатий дискурс про царську владу, який пронизує грецьку політичну думку (зокрема, в працях Геродота, Ксенофонта та Ісократа), де цар є парадигмою чесноти, а також втіленням і гарантом порядку, пов'язуючи політичний мікрокосм з макрокосмом всесвіту. Обидві моделі, відокремлюючи індивідуального царя від колективних громадян, спонукають до подальших, більш абстрактних роздумів про важливість царя у фундаменті держави, про те, чи можна вважати царя частиною поліса, чи відокремленим від нього, а також про зв'язок між полісом і всесвітом. Розглядаючи ці аспекти теорій царської влади, Аристотель досліджує «метафізику монархії», що є частиною давньої мереологічної проблеми частин і цілого в побудові поліса, і пов'язує свою розповідь про царську владу з думками про громадянство і розподільчу справедливість у полісі. 
—•—

[☧]Ꭺнᴦᴀᴩᴛᴀ
[☧]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄь ɜ нᴀʍи: @AnghartaBot
[☧]Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь дᴏ ᴄᴨіᴧьнᴏᴛи: @A_Rtuur
«Аристотелева памбасілея та метафізика монархії» - переклад Ангарти.

Частина ІІ.


Цикл "Новітньої книги Царів"

—•—
Особливий статус героїчних царів дає можливість для порівняння. Це тип царювання, визначений Арістотелем, який є найближчим до памбасилеї. Особливий статус царів не турбує авторів епосу. Їхні царі, як правило, ідентифікуються за нелюдськими атрибутами, які пов'язують їх з божеством. Гомерівські епітети називають їх діосами, діотрефами тощо.[69] Це атрибути не звичайних людей, а особливих особистостей, які займають особливе становище в космічному порядку, є посередниками між людським і божественним, встановлюють добрий порядок у космосі, як описує Одіссей (Од. 19.109-114).[70] Надлишок смислу царювання щасливо вміщується в героїчному світі, і культурний статус епосу відтворює і підтримує цей надлишок смислу.
—•—

[☧]Ꭺнᴦᴀᴩᴛᴀ
[☧]Зʙ'яɜᴀᴛиᴄь ɜ нᴀʍи: @AnghartaBot
[☧]Ꭰᴏᴧучиᴛиᴄь дᴏ ᴄᴨіᴧьнᴏᴛи: @A_Rtuur
Forwarded from † ЛНК ꑭ
Розробляємо дизайн нового патчу для нашої крамниці Arch. Michael

(
зображення заблюрене)

Можете оцінити макет в коментарях.
Forwarded from [☧]ЛЗУТ.
«Діялоги про епістемолоґію монархії й руки Господа»

–•–
З самого початку існування людства, питання про джерело влади та її правомірність постає як основоположне для побудови суспільства. Чи є влада результатом людських угод, чи закорінена вона в чомусь більшому, метафізичному? Перед вами діялог між двома мислителями: одним — християнином та переконаним монархістом, який відстоює абсолютистську систему, иншим — анонімним співрозмовником, нині — абсолютистом. У діялозі постає питання про те, чи дійсно влада короля, що панує над народом, є лише наслідком людської волі або ж має божественне походження. Чи може земний володар бути лише пішаками історичних і соціяльних обставин, чи все ж таки він поставлений на трон самою рукою Бога?
–•–
Автор - Микита Шевченко.

Сторінки - 4.

Дата публікації - 2024р.

[☧] ᏗЗᎩᎢ
[☧] Зʙᴏᴩᴏᴛній ɜʙ'яɜᴏᴋ: @lzutua_bot
«Про неофевдалізм та провансальство»
↓↓↓
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2024/10/13 07:23:32
Back to Top
HTML Embed Code: