Telegram Web
Мандрівник у часі:
— Привіт! Що робиш?
— Што? Нє панімаю.
Мандрівник у часі зітхає.
— Што дєлаєш?
— Чітаю а бамбьожкє Бєлґарада.
— Пєрвай ілі втарой?
— Шта!? 😟
— А какой сєчас ґод?
— 2022.
— Тоєсть Бєлгарад єщо существуєт?
😟😣😖😫

Світло. Сцена. Завіса.

Кришмітки: #віц #життя #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
😕🤚Бенкет у чуму.
⬇️
😉👉Настілки в повітряну тривогу.

Кришмітки: #життя #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
У поганого кінця немає кінця, та воно не відразу викликає відразу.

Кришмітки: #віц #мистецтво #ЧайконутіДумки
А ви знали, що ЗСУ слід читати як [зеесу], а не [зесеу]?

Кришмітки: #життя #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй

P. S. Ставте ❤️, якщо читали ЗНО як [зенео], коли насправді треба [зеено].
Ці бульки внизу називають квантовими флуктуаціями. Це те, що лишиться в кубику, якщо там зробити вакуум: прибрати всі частинки. Себто перед вами ніщо. І, як бачите, це таки щось.

Із теорії множин можна зробити схожий висновок. Множина — це по-математичному сукупність елементів. Наприклад, є множина читачів цього каналу, є множина українців, є множина москалів. Елементи множини можна описати, перелічити, вказати. Є й поняття пустої множини: коли немає елементів. Наприклад, коли вбити всіх москалів, їх множина вичерпається. Там буде 0 елементів — пуста множина.

Але математики стверджують, що пуста множина насправді містить один елемент: пусту множину.

Знаючи, що наш світ створено не з частинок, а з коливань різних полів, можна зрозуміти, чому у вакуумі виникають ці бульки (флуктауції).

Частинка — це збурення поля. Коли ти висмоктуєш їх із кубика, ти просто вгамовуєш коливання поля. Але поле з кубика не висмоктати. Воно там лишиться. І всіх коливань не загасити. Та й у полі ці коливання можуть виникнути самі, так би мовити, на пустому місці. Так, малі й геть незначні, але виникатимуть.

Не придумав органічного завершення думки, тому повторю вище написані слова. З погляду науки ніщо це все одно щось.

Кришмітки: #наука #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
У 1939 році Джордж Данціг запізнився на заняття з математики. Він побачив написані на дошці рівняння і логічно розважив, що це домашнє завдання. Воно виявилось важчим, аніж зазвичай, проте через декілька днів він зміг усе розв'язати. Виявилось, що він розв'язав дві нерозв'язні проблеми в статистиці, що їх учені не могли розв'язати роками. Джордж просто не знав, що вони нерозв'язні... 😅

У 2022 році українські військові повторили цей подвиг, запустивши в акваторію Чорного моря два нептуни. Ці ракети влучили в якийсь корабель, що через певний час пішов на дно. Виявилось, що це затонув флагман російського чорноморського флоту нєпатапляємий крейсер Массква. Військові просто не знали, що цей крейсер нєпатапляємий... 😂

Кришмітки: #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
До відкриття протонів, нейтронів та електронів, науковці вважали, що світ складено з величезного розмаїття атомів. Тільки погляньте на цю періодичну таблицю. Наразі в ній 126 елементів — здуріти, яке розмаїття.

Однак Джозеф Томпсон, а за ним Резерфорд із Джеймсом Чедвіком одкрили відповідно електрон, протон і нейтрон, чим добряче зіпсували уявлення про різноманіття елементів.

Ба більше, вони зробили термін атом оксюмороном. З грецької це означає неподільний, але який він тепер неподільний?!

Розмаїття із сотні елементів звелося до комбінацій трьох!

Але ж скільки таких комбінацій. І потенційно може бути ще більше. Як не крути, а світ складено з однакових елементів, просто під різними соусами. Елегантна простота! І так навіть ліпше: з таким легше працювати і комбінацій може бути надзвичайно багато.

Для порівняння візьміть колоду з 52 карт. Щораз тасуючи її, ми створюємо унікальну послідовність карт. При чому цих послідовностей настільки багато, що якби ми складали одну послідовність щосекунди, то нам би не вистачило життя, щоб перебрати хоча б 1% із них.

Інакше кажучи, щораз тасуючи карти, ви створюєте таку послідовність, яку ніколи в житті не створювали та яку більше ніколи не створите.

І це все маніпуляції з 52 картами. Так, більше, аніж 3 елементи, проте й нам не потрібно щосекунди створювати новий атом.

Кришмітки: #наука #життя #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
Чоловік моєї подруги @mfeliks зараз на передовій і його підрозділ вкрай потребує розвідувального дрона. Це дозволить максимально зменшити ризик потрапити у засітку, а також коригувати шлях воїнів підчас пересування місцевістю з поганою видимістю.

Дрон коштує 110 000 грн — непідйомна сума для солдатів, але реальна, якщо об'єднатись.

Якщо кожен із нас кине хоча б 20 грн (вартість чашки американо), це буде близько 10 тис. грн.

Переказуйте на реквізити Монобанку.
Гривня: 4441114445650953
USD: 5375418810854125
МоноБанка: send.monobank.ua/jar/7n2JDBQKVH

Поширюйте цей допис, якщо маєте змогу! На всі питання Влад з радістю відповість в інстаграмі або телеграмі (+380507175857).

Збережімо життя нашим воїнам! Все буде Україна!
Українці коли разом — сильні.
Росіяни коли разом — сині.

Кришмітки: #віц #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
Як брак підвищує ціну продукту

Тільки нещодавно Укрпошта завершила продаж другого накладу марок із кораблем, а вже запустили у виробництво марки з тракторними військами. Мабуть, теж на продаж колекціонерам. Ба більше, Укрпошта стала першою поштою, що почала продавати свої продукти на e-bay. Черговий цифровий рекорд.

Це ж яким треба бути марнотратником, щоб відправити листа й використати марку із кораблем... 😅 Вони і так недешеві, а якщо десь на руках гуляє марка з перевернутим кораблем... 🙊

Нерідко скарби в колекції філателістів — рідкісні марки, що є такими через незвичний друк. Незвичний, наприклад, бо картинка перевернута. Як на відомій марці Перевернута Дженні. Її роздрібна вартість 24 центи, але це за небраковану. Якщо це марка з дефектом (літак догори дриґом), то її ціна близько мільйона доларів. Стільки просять за браковану марку!

А знаєте навіщо нумізматам ваги? Бо особливістю рідкісних монет часто є відмінна маса. Якщо при чеканці використали не той метал, здавалось, гаплик. Але ні. Продавай колекціонерам!

Просто інший метал. Часто навіть дешевший у собівартості, але здатний підняти ціну монети в сотні разів. Брак виробництва здорожчив продукт.

Мені якось подарували книгу Василя Махна «Дім на Бретінг Голов». Вона теж бракована: при зшиванні кілька сторінок переплутали місцями. Чекаю, коли колекціонери викуплять її в мене за тисячі гривень.😅

Цікаве життя: хтось через брак на виробництві влітає в копієчку, а хтось продає цю браковану копієчку за тисячу гривень.

Кришмітки: #життя #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
— Який антонім до слова «ватний»?
— Адекватний.

Кришмітки: #віц #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
Першу потужну слов'янську державу знають як Київську Русь. Саме так: з прикметником. Хоча тогочасні русичі її так не називали — вони казали просто Русь.

Київською її нарекли з подачі москви: мовляв, якщо є Київська Русь, то може бути ще якась, наприклад, московська. Неначе претендуючи на спадок Руси. Сьогодні, схоже, москва намагається цей прикметник прибрати, бо українці використовують його на свій кошт: бачите, Русь же Київською називають, тому вона наша.

До речі, так і є. Україна є нащадком Руси, коли ж москвовія як держава постала із Золотої Орди. Ординцями, московці себе, звісно, не називають, але й держава так не називалась. Тодішня імперія монголів мала назву Улус Джучі.

Золота Орда — історична назва. Прийшла з московських літописів і закріпилась з подачі москви. Можливо, так вони хотіли звеличити свого істинного предка... 😅

Класичний приклад історичної назви: Візантія. Її мешканці називали себе римлянами, а державу свою Римською імперією. Зауважте, навіть не східною — після занепаду Західної Римської імперії східна її частина перейняла повну назву.

Нащадками Візантії вважають себе греки, позаяк саме Греція була серцем імперії.

Відтак, вивчаючи історію, цікавим буде зважати не тільки на вік учасників подій, а й на тодішні назви, які можуть відрізнятися від того, як ми їх зараз називаємо.

Кришмітки: #наука #життя #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
— Вітаємо у HIMARS. Що будете?
— Один Антонівський міст, будь ласка.
— Вам з кацапами чи без?
— З... І побільше, якщо ваша ласка. А Кримський міст можна?
— Зараз він не доступний, але наступного тижня обіцяли підвезти.

Кришмітки: #віц #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
Channel photo updated
Творив мак’юментарі до того, як це стало мейнстримом

Аж як взявся читати, виявив незвичну форму готичного романа Брема Стркера «Дракула»: це суміш щоденників, газетних вирізок, листів, телеграм тощо. Можу лише припусти, чому автор вирішив саме так оформити твір.

Можливо, бажав надати йому реалізму і тим вселити читачеві ще більший страх. Може, шукав нових форм подання історії. Міг таким чином занурити твір в ареол таємничости, позаяк ми лаштуємо історію з тих шматків, які маємо, неначе дослідники якихось жахних подій.

Хай там що, а така подача не позбавляє інтриги. Часто Кінг, щоб посилити саспенс додає щось на кшталт «вона ще не здогадується, що бачила свого чоловіка востаннє». Таким чином роблять закладочку, щоб ми почали триворижитись. Але таке є, коли роман написано від третьої особи, а не у формі готичного мак’юментарі. Однак Брем Стокер знаходить спосіб посіяти інтригу: перед листом одного персонажа іншому він дає в дужках примітку (непрочитаний). Все. Зерно посіяно. І думай тепер: не прочитано, бо адресат умре, чи лист не дійде просто, а може його перехоплять чи адресат його порве...

Зупинився в читанні саме на цьому моменті, щоб написати допис, тому не знаю, що там далі. Теж заінтригований. 😉

Кришмітки: #мистецтво #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй
З Днем Незалежности!

Любімо Україну! Донатьмо ЗСУ! І Читаймо побільше українського! 💛💙

P. S. На фото мої коти. І вони мають власний ламповий приватний канал. Заходьте в гості. 😉
Якщо син програмістки почне працювати на неї, він буде отримувати материнську плату.

Кришмітки: #віц #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй.
Як подолати проблему батьків і дітей

А ніяк!

І ось чому. Що для батьків очевидне завдяки досвіду, діти не приймуть, бо не побачать у нім закономірности. З іншого боку: знання дорослого можуть бути застарілими, а нове через усталені стереотипи батькам важче прийняти.

Це дві крайнощі, які важко узгодити. А тим паче, якщо це прямо крайнощі. Проте критичне мислення може мінімізувати колізії. Його адепти зменшують негаразди в стосунках, тупо тому що вміють вести дискусії, а не срачі. Дискус породить істину, яку приймуть обидві сторони, і проблема зникне.

Та щось підказує, що це не панацея...

Кришмітки: #життя #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй.
Трамвай для інтроверта

Відправляючи дітей до школи в місті, батьки можуть переживати, щоб дитина доїхала до пункту призначення. Воно ж легко проспати, не сказати вчасно водієві про зупинку біля школи та поїхати собі на кінцеву. Менше турбот із трамваєм: просторий (школярі часто не знімають рюкзаки в транспорті), безплатний і стає на кожній зупинці. Однак чи не посилить трамвай інтровертність дитини? 🤔

Трамваєм можна проїхатися, жодного слова не сказавши. Стане на кожній зупинці. Не треба кричать водієві зупинити на Бесарабській. У трамваї ніколи не буде такого:
— Кінотетр — виходять?
— Так!
— Задні, будь ласка!


А ще у трамваї не працює безкомісійний переказ грошей.
— За один передайте.
— Один, передайте, будь ласка.
— Руки зайняті. Самі передайте.
— Скільки?
— Один.
— З п'ятдесяти скільки?
— Один.
— Водій, решту із сотні!
— Чия решта? Кому решту з двадцятки?
— Та, бачте, нікому.
— Окей, передайте назад...
— Знову ви копійок насипали!
— Це не копійки! Тепер ходять металеві 5 гривень.
— І куди мені їх складати? З мене штани спадуть.


Інтроверти зрадіють трамваю, та чи зрадіють екстраверти маршрутці? 😁

Люблю безготівковий розрахунок. Це швидше й зручніше, хоча взаємодіяти з людьми теж буває цікаво — якщо є настрій. Світ простує до автоматизації. Клієнт щораз частіше отримує товар чи послугу сам, без посередництва інших людей.

Самокаси у супермаркетах, до речі, можуть поліпшити статеве життя молоді, бо так можна купити презервативи і не червоніти перед продавчинею.

І все наче гаразд, проте чи дійсно варто заохочувати інтровертність? Можливо, слід потихеньку розкриватися перед людьми, а взаємодії в громадських місцях помагають із цим? Питання. 😉

Кришмітки: #життя #ЧайконутіДумки #РусскийВоенныйКорабльИдиНахуй .
А ви знали, що вже кілька місяців на YouTube існує канал Чайконуті думки? Тільки там немає відео, хоч я й записав пару видив кілька місяців тому. Не викладав жодного, бо погане.

Та ось учора показав одне видиво другові, то він сказав, що воно настільки погане, що аж добре. То й як мені тепер ховати його від вас!? Зрештою такий Чайконутий контент — моя спеціалізація. А звук із картинкою ще поліпшимо. 😅

Приємного перегляду!
І підписуйтесь на канал, щоб не проґавити майбутні видива з кращим звуком та картинкою. 😉

👉 youtube.com/watch?v=E83TXfqpZTU 👈

Кришмітки: #наука #життя #ютуб #ЧайконутіДумки
2025/02/23 23:49:02
Back to Top
HTML Embed Code: