Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
- Telegram Web
Telegram Web
Ділимось відгуками з третього воркшопу «Особливості надання правової допомоги людям, які постраждали внаслідок війни», який відбувся 12 жовтня.

Експертки:
Лариса Гретченко, адвокатка, медіаторка, експертка з антибулінгу, Голова Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань сімейного права, лекторка Вищої школи адвокатури НААУ, сертифікована тренерка/тьюторка навчальних курсів Програми Ради Європи HELP.

Вікторія Оверчук, докторка наук, професорка, директорка навчально-наукового інституту психології Донецького національного університету імені Василя Стуса, психологиня, лікарка-психіатриня. Авторка навчальних посібників, сертифікованих електронних навчальних курсів, фахових статей, монографій. Експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міністерства освіти і науки України.

Модератор: Назарій Боярський, член Правління ГО «Інкубатор демократичних ініціатив», член тренерського пулу Департаменту в справах молоді Ради Європи, співавтор «Посібника з навчального курсу з молодіжної роботи, інформованої про травму».

Проєкт «Сила права: підхід, інформований про травму, у правничій роботі» реалізується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у співпраці з Вищою школою адвокатури НААУ в межах гранту, наданого проєктом Ради Європи «Посилення судових та позасудових засобів захисту прав осіб, постраждалих від війни в Україні».
#СилаПрава
🧑‍🦯👩‍🦯‍➡️15 жовтня - День білої тростини.
Сьогодні ми звертаємо особливу увагу на тих, хто використовує білу тростину для орієнтації в просторі та вільного пересування через часткову або повну втрату зору. Ця дата нагадує нам про важливість інклюзивного середовища, де кожен і кожна можуть вільно пересуватися та взаємодіяти з навколишнім світом.

В Україні, згідно зі статистикою, кількість людей із порушеннями зору становить близько 20 тисяч осіб. Проте фізична доступність громадських місць, транспорту та інфраструктури для них все ще залишається серйозною проблемою. Підтримка інклюзивних рішень, таких як звукові сигнали на перехрестях чи адаптація транспортних систем, допомагає створювати безпечне та комфортне середовище.

Ми всі можемо зробити свій внесок у те, щоб суспільство було чутливішим до потреб людей із порушеннями зору. Будьте уважними до тих, хто використовує білу тростину: якщо бачите, що їм потрібна допомога, запропонуйте її, але не порушуйте їхнього простору. Саме повага і розуміння роблять наше суспільство інклюзивнішим та справедливішим.

Наш сайт https://diiukraine.org адаптований для людей з порушеннями зору. На бічній панелі є інструменти доступності, де кожен(-на) може обрати собі комфортний режим для читання.

На нашому нещодавньому форумі «Права людини людей з інвалідністю в Україні: мапа потрібних змін до 2029» , який тривав з 1 по 4 жовтня у Львові, були обговорені та розроблені проєкти для поліпшення життя людей із інвалідністю, зокрема із порушеннями зору. Цей форум став важливою платформою для формування дорожньої карти змін до 2029 року.
Ділимось відгуками з курсу підвищення кваліфікації для правників та правничь «Сила права: мережа правників на захист соціально вразливих груп населення», що відбувся у липні-вересні цього року.

Курс допоміг сформувати мережу правників та правчинь, вільних від упереджень і готових надавати правовий захист вразливим групам населення в Україні.

Проєкт «Сила права: мережа правників на захист соціально вразливих груп населення» реалізується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у співпраці з Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України. Проєкт став можливим за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в межах Програми «Справедливість для всіх».
#СилаПрава
18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми є сучасною формою рабства, яка порушує основні права людини на свободу, безпеку та гідність. Щороку тисячі людей стають жертвами цього злочину, незалежно від віку, статі або соціального статусу. Основні форми торгівлі людьми включають примусову працю, сексуальну експлуатацію, використання в порнографії, примусове жебрацтво та навіть примусове втягнення у збройні конфлікти.

Найчастіше жертвами стають вразливі верстви населення, люди, які шукають кращих можливостей за кордоном, мігранти(-ки) або особи, що перебувають у складних життєвих обставинах. Важливо пам’ятати, що кожен(-на) може опинитися в подібній ситуації через шахрайські обіцянки роботи, навчання або подорожей.

Якщо ви стали свідком торгівлі людьми або маєте підозри, що хтось може бути жертвою цього злочину, не залишайтеся байдужими. В Україні діє національна гаряча лінія для допомоги постраждалим від торгівлі людьми:

📞 1547 — Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії
домашному насильству, насильству
за ознакою статі та насильству стосовно дітей. Консультації надаються конфіденційно та безкоштовно, і кожен дзвінок може врятувати життя. Пам’ятайте, що вчасно надана допомога може зупинити цей жахливий злочин.
До вашої уваги скрайбінг «Люди, що живуть з ВІЛ, у фокусі правової допомоги: потреби, специфіка, виклики, етика».

🎥 Дізнатись більше про надання правничої допомоги людям, які живуть з ВІЛ, можна на нашому відео: https://youtu.be/GpYiDLvMor8

🔁 Поширюйте та діліться з тими, кому це може бути корисно!
#СилаПрава
2024/10/19 03:54:15
Back to Top
HTML Embed Code: