Telegram Web
- Хван
Україна втрачає по $200 млн на рік через контрабанду продукції Apple
 
Більшість продукції компанії Apple, яка продається на українському ринку, завезена нелегально.

«Дуже значна частина айфонів, завезених в Україну — понад 70% - завезена нелегально, що завдає значних збитків державному бюджету. Для нас надзвичайно важливо, щоб в цьому напрямку була активізована боротьба», — заявила керівниця напрямів «Оподаткування» і «Митна політика та сприяння торгівлі» Американської торговельної палати (АСС) в Україні Оксана Швець під час конференції «Детінізація роздрібної торгівлі: нові виклики», організованої Українською Радою Бізнесу.
 
Масштаби проблеми розкрив генеральний директор компанії «АСБІС Україна» Віталій Мельниченко.

«Ми — офіційний дистриб’ютор продукції Apple. Цього року втрати держави від чорного ринку електроніки, на прикладі техніки Apple, становлять $200 млн. Є певні дії держави, дякуємо за них, але їх недостатньо», — сказав він.
Частка чорного імпорту смартфонів iPhone становить 75%, персональних комп’ютерів Mac — 60%, планшетів iPad — 70%, смарт-годинників Apple Watch — 50%, бездротових навушників AirPods — 81%.
 
«В цьому кварталі чорний імпорт становитиме 167 тисяч iPhone. Це еквівалент трьох великих фур на тиждень, які проїжджають без митного оформлення. 2,1 млрд грн втрат за квартал буде тільки по смартфонам Apple. Це стосується і нової продукції. Держава тільки на продукції Apple наступного року втратить 10 млрд грн», — заявив Віталій Мельниченко.

Найбільші втрати в грошах в 2025 році очікуються від чорного ринку iPhone — 6,6 млрд грн, оскільки із 1,1 млн ринку нових пристроїв чорний імпорт прогнозується у розмірі 825 тис. смартфонів.

Загальний прогноз на 2025 рік — втрата бюджетом 8,774 млрд грн несплаченого ПДВ та мита. За поточним курсом у 41,7 грн/$ це приблизно $210 млн, йдеться у дослідженні компанії.
За його даними, без сплати мита та ПДВ продукцію Apple в Україні продає близько 100−150 інтернет-магазинів та 400−450 «фізичних» магазинів.

«Ми втрачаємо віру в те, що чорний імпорт можна побороти іншими методами. Можливо, треба брати приклад з інших держав, які ставлять технічні обмеження на продукцію, яка не завезена легально. Вийдемо з такою пропозицією», — попередив Віталій Мельниченко.
 
Торгова мережа Comfy восени виступила публічно щодо продажу неліцензійних iPhone в мережах «Ябко», Yabluka і «Техно Їжак», що дало результат. «Хочу подякувати і пану Данилі Гетманцеву, і пану Євгену Сокуру за те, що підхопили підняту хвилю, коли ми намагалися запустити офіційний iPhone в Україні офіційно. Компанія „Ябко“ — це найбільша сіра мережа, яка на 1 серпня складала 110 торговельних точок. Тільки в Києві, де сьогодні майже в кожній точці сидить податкова, видають фіскальні чеки. В усіх інших містах, де я зробив декілька контрольних закупок, вони не видають фіскальні чеки», — заявив генеральний директор компанії Comfy Ігор Хижняк.

Зокрема, нефіскальні чеки він отримав в магазинах мережі «Ябко» у Запоріжжі, Кривому Розі та Полтаві. «Навіть в Києві 16 листопада, коли у них сиділа податкова, вони не видали фіскальний чек. А позавчора видали фіскальний чек, але дали товар, який офіційно не в’їхав у країну», — зазначив він.
 
Такая сама ситуація в мережах Yabluka і «Техно Їжак», де реалізований товар потрапив в країну нелегально.

Если вы не в курсе, безумный Даниил Гетьманцев «решил» эту проблему по-своему, он просто нагнул указанные сети на уплату в бюджет, исходя , как обычно, из каких-то средних показателей по отрасли, которые высчитывает креативная Нонна Багмет, и через ту же Нонну взял хорошие отступные в кэш. После этого закончились хронометражи, а вопросы уплаты таможенных платежей и НДС при ввозе благополучно забыты.

#кадрыГетьманцева
Думается нам, что гораздо больше людей рассчитывает на выпиздошивание Железняка и Гетьманцева из ВР при перезагрузке парламента)))
Гетманцев: приріст вартості крипти під час володіння не оподатковуватиметься

Про регулювання криптовалют: якщо біткоїн значно зріс, це не означає, що з вас тут же вимагатимуть більше податків

В Україні досі не запрацювало повноцінне регулювання ринку криптовалют через відсутність закону, який в тому числі визначає систему оподаткування операцій з віртуальними активами. Коли буде завершено роботу над таким законопроєктом?

— Робота з підготовки законопроєкту вже підходить до завершення. Річ у тім, що Нацкомісія (із цінних паперів і фондового ринку — ред.), яка повинна була представити такий проєкт, не впоралася, тож депутатам довелося брати ініціативу в свої руки.
Проєкт, що був внесений народним депутатом Олександром Совою (голова підкомітету з питань митної справи Комітету ВР із питань фінансів, податкової та митної політики — ред.), розглядається на робочій групі, до 70% тексту вже узгоджено, тому в першому кварталі наступного року зможемо представити цей законопроєкт.

Робота над документом триває не перший рік. І від початку Україна декларувала своє бажання залучити криптоактивістів низькими податками. Але зараз ви говорите, що для таких операцій не буде пільгових ставок. Чому так змінилася позиція держави у цьому питанні?

— У нас є механізм для оподаткування прибутку від операцій з цінними паперами. Оподаткування криптовалют має здійснюватися за цією ж системою: тобто з прибутку і за загальною ставкою. Жодних пільг. Але оподатковуватиметься не дохід, а саме прибуток.
Тобто якщо біткоїн значно зріс, це не означає, що з вас тут же вимагатимуть більше податків. На обговоренні концепт, за яким ви, скажімо, купуєте за гроші крипту, й за гроші її продаєте. Різниця, якщо вона плюсова, оподатковується, збиток, — звичайно, ні.
Приріст вартості крипти під час володіння, повторюся, не оподатковуватиметься.

Хто зрештою буде головним контролером на цьому ринку, чи є консенсус щодо цього питання?

— Це цікаве питання. Більшість експертів погоджується, що Нацкомісія з цінних паперів не є оптимальним варіантом регулятора, зважаючи на її низьку інституційну спроможність. І робоча група пропонуватиме комітету, як регулятора, Національний банк. Це також відображено у меморандумі з МВФ.

Можливо, зможете відкрити ще якісь подробиці цього проєкту?

—Ні. Я не беру участі в засіданнях робочої групи, очікую від неї вже готовий варіант документу, тож поки що без додаткових деталей.
Пятничное, веселое)

В Бердичеве Житомирской области государственная исполнительная служба арестовала 5 пар носков.

Их выставили на аукцион «Сетам»  — госпредприятие Минюста для реализации имущества. Стартовая цена - по 20 гривен за пару.
Если убрать всю шляпу про Зленко, отбросить ее личный конфликт и обиженность на Гетьманцева и его гномов, все равно в сухом остатке- взятка в виде Lamborghini. Плюс официальные показания Зленко о давлении со стороны Депутата Гетьманцева в интересах третьего лица!

Что ещё нужно для регистрации и расследовании уголовного производства?
Че за метаморфозы, бля? Что вы Хвана туда-сюда? Так нельзя, он же человек!
Дії Гетманцева зупинили еспорт соняшника найбільшим експортерам.

Дожилися до паличок - один із найбільших виробників та експортерів соняшника в Україні заявив про готовність закрити бізнес через корупційні схеми слуг народу, якими керує Данило Гетманцев, помічник агента фсб володимира сівковича.    Будь-яке бачив у цій країні і раніше і сьогодні, але так здивувати - це навіть на думку не могло спасти.    В'ячеслав Петраш, виробник і експортер соняшника, сторінка ФБ.    Пан Данило Гетманцев з товаришами провів закон про підвищення податків і т. п. і ввів нову процедуру затаможування експортних вантажів. Ну хороша начебто справа. Нібито для боротьби з тіньовим ринком та для повернення валюти до країни. Я особисто однозначно за це. Завжди був, є і буду проти тіньового ринку.    Але можна це зробити не на радість ворогові під час бомбардувань, а на благо батьківщини??? Ну чому у нас все через п'яту точку робиться? Якщо ви вводите нову процедуру, її можна протестувати спочатку? Вона працюватиме взагалі? У вас комп'ютери не перегріються, просто???    Що зробили вчора – видали дозволи на навантаження, з усіма перевірками у податковій тощо, 29 листопада (до введення нової процедури). Дякую. Судна зайшли, судна великі, не один день вантажитися. І ось вони завантажились 1 грудня. Люди під бомбами вирощували, під бомбами переробляли, під бомбами накопичували в портах і тепер завантажили на судна і знову, під бомбами... чекають на реєстрацію. Ви це серйозно? Тут, як то кажуть, «пару таких друзів, так і ворогів не треба». Ви це все добро під причалами спеціально виставили на оглядини? Щоб ворог міг більш якісно прицілитися??? Для цього??    Більшого ідіотизму, а під час війни я назвав би це шкідництвом, придумати не можна. Це що, перші в нашому житті судна чи вантаж? Або валюта якась інша, вперше? Ні, були і вчора і завтра знову будуть. Та відпустіть ви вже ці човни (банально закон не має зворотньоі сили) і не запускайте нові (а вони вже чекають), доки експортери не подадуть правильно оформлені, за новою процедурою, експортні документи.    Перехідний момент – навіть не час. Я не стогнатиму про демередж суден, хоч і це теж, але елементарно про безпеку хтось подумав??? Туди ж «прилітає» регулярно! Особисто роблю лише один висновок – у цій країні, як це не звучить, займатися економікою неможливо. Наша компанія припинила будь-яку закупівлю сировини для переробки та готової продукції для експорту. Краще розпустити людей додому і посидіти з грошима, ніж так ризикувати, коли тебе якщо не ворог, то свої ж «укриють». Чого й усім рекомендую. Може, пан Гетманцев сам вирулить всю економіку? Дай йому Бог здоров'я, а Країні його пережити!    Добрими намірами вистелена дорога до пекла, або примусь дурня Богу молитися, так він і лоба розіб'є. За Державу прикро...
В "клуб белого бизнеса" попали более 8000 компаний. Список опубликуют 19 декабря

Ждем
В Днепре кого-то потеряли
Бизнес для сожительницы или что один из руководителей налоговой Сокур скрывает от НАПК
Алина Лебедева, сожительница и.о. заместителя председателя ГНС Сокура, открыла цветочный бизнес через 3 месяца после его назначения.

Уже через год работы ФЛП 27-летняя девушка открыла цветочный бутик в самом центре Киева в БЦ "Леонардо",

Как указано в системе Youcontrol, Алина Лебедева зарегистрировала ФЛП 3 августа 2022 года. Основной КВЭД деятельности  - розничная торговля цветами, растениями, семенами, удобрениями, домашними животными и кормами для них в специализированных магазинах.
Однако на этом история сногсшибательного успеха сожительницы Сокура только началась. В первый год работы ее бизнеса, а одновременно первый и, пожалуй, самый тяжелый год полномасштабной войны в Украине, дела у Алины Лебедевой шли настолько хорошо, что она решила масштабироваться.
На свой день рождения 1 ноября 2023 года она объявила об открытии цветочного бутика, и не где-нибудь, а в самом сердце столицы - в бизнес центре "Леонардо".
"Привет. Я @lebedieva_alina и вчера у меня был день рождения. А еще вчера родился мой такой долгожданный ребенок @lebedeva.flower.aesthetic Я создала это пространство с любовью к цветам и людям. Поэтому будем счастливы осуществить твои самые заветные цветочные мечты. Для заказа красоты:
-Direct  - БЦ Леонардо: Киев, ул. Богдана Хмельницкого 19-21",
-сообщила  Алина Лебедева на странице бутика в Instagram.

Но вернемся к истории успеха Алины. По словам главы Движения #ЅаѵеФОП Сергея Доротича, цветочный бизнес вести не просто и он будет реально прибыльным только при условии, что будут VIP-клиенты.
 
"Я просто объясню суть цветочного бизнеса, он очень специфический, знаю его напрямую, потому что, мои друзья арендовали у меня определенные помещения, и сейчас даже арендуют, и ведут этот цветочный бизнес. Как они сказали, ты можешь сколько угодно денег вкладывать, быть, как говорится, чрезвычайно разговорчивым и проворным, но тебе ничего не удастся, если у тебя будут только рядовые клиенты, которые, знаете ли, идут там жене купить какие – то цветы, на 8 Марта или на День рождения-этот бизнес не взлетает вообще. У тебя должны быть клиенты, которые тебе оплачивают по безналичному счету и заказывают букеты из 100 роз и так далее. Если у тебя есть выход на это, то этот бизнес будет процветать", - рассказал Доротич.

"Конечно, если господин Сокур подогнал клиентов, то можно заработать (на бутик - ред.), и очень быстро заработать", - отметил Доротич.
Однако он не исключает, что сногсшибательный успех сожительницы Сокура может быть связан с другим очень интересным аспектом. "Но этот бизнес можно так же использовать для легализации определенных средств.  Можно же заказывать букет, проплатить и заказать, а букет не забрать. Если это соответственно упрощенец, через него прогнала бюджетная организация, НДС их не волнует. Потери будут 5-6%. Обналичили да и все", - отметил Доротич.
Однако, если смотреть на ситуацию под таким углом, то возникает вопрос: кто должен проверять чистоту операций ФЛП сожительницы одного из главных налоговиков страны? Налоговая?
Надеемся, НАПК должно тщательно изучит вопрос доходности бизнеса Алины. И образ ее жизни со своим лопоухим сожителем.

Благодарные налогоплательщики могут зайти в бутик и прикупить для Евгения пару гвоздик)
Фото бизнесвумен
2024/12/25 06:21:25
Back to Top
HTML Embed Code: