Telegram Web
🇬🇧 Другий рік поспіль Brand Finance і Глобальна платформа Саміту перших леді та джентльменів організовують панель за участі перших леді й джентльменів на Global Soft Power Summit у Лондоні. Це партнерство особливо цінне, адже перші леді та джентльмени здатні впливати на 35,5 % показників м’якої сили своєї країни на світовій арені.

Цьогорічна панель відбулася 19 лютого. На ній обговорювали, як перші леді та джентльмени можуть допомогти долати гендерну нерівність у суспільстві.

👉 У дискусії взяли участь перший джентльмен Словенії доктор Алеш Мусар і перша леді Суринаму Меліса Сантохі-Сіначеррі. Перша леді Малаві Моніка Чаквера й перша леді Сербії Тамара Вучич записали відеозвернення для заходу, а модерувала дискусію Енні Браун, директорка з оцінювання в Brand Finance.

✏️ Нерівний доступ до освіти, що шкодить економічному розвитку країни, – цю тему порушила пані Чаквера, яка регулярно приділяє увагу правам дітей загалом і дівчат зокрема. Пані Сантохі-Сіначеррі розглянула інший виклик: як погана обізнаність про дівочу фізіологію в родинах і суспільстві шкодить самооцінці дівчат та створює стигму.

🤝 Перша леді Сербії та перший джентльмен Словенії обговорили дипломатичні аспекти гендерної нерівності. Пані Вучич розповіла про успіхи Сербії в подоланні гендерного розриву, а доктор Мусар — про те, як дії перших леді та джентльменів теж можуть бути сприйняті через призму гендерних стереотипів.

Отже, гендерна нерівність впливає на всіх, незалежно від статусу в суспільстві. Однак мʼяка сила здатна долати, зокрема, й такі виклики. І діяльність нашої спільноти перших леді та джентльменів доводить це котрий рік поспіль.
276👍39😢4
🫂 Коли люди звертаються по допомогу до фахівців із ментального здоров’я, вони вразливі. Тому вплив таких спеціалістів може бути значним, а отже, вибирати їх треба дуже уважно. На платформі Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» є докладний матеріал про те, якому фахівцю можна довіряти та на що звертати увагу, перш ніж записуватися на консультацію.

🎓 Варто почати з освіти. Так, психолог має вищу гуманітарну освіту, переважно за напрямом «Психологія», або медичну, за напрямом «Медична психологія» (лікар-психолог). Психотерапевт здобув вищу гуманітарну (психологічну) або, рідше, медичну освіту, а також пройшов додаткове обов’язкове навчання із психотерапії в одному чи кількох методах. А психіатр має медичну освіту. Він діагностує психічні розлади й хвороби та має право призначати ліки.

Загалом постійне навчання – ознака хороших фахівців із ментального здоров’я. Це і післядипломне навчання, і членство в профільних спільнотах тощо. Докладніше – у матеріалі.
258👍39😢1
🇺🇦 Українці є. І є Україна.

Ми збереглися як нація, зберегли країну та продовжуємо берегти одне одного.

І це найголовніший результат цих трьох років оборони від повномасштабної російської навали.

Українці не дають хаосу, руйнуванню й несправедливості розповзатися світом.

Навіть якщо хтось хоче це знецінити, українці знають і ціну, і правду.

Навіть якщо хтось спинився, українці не зупиняються.

Навіть якщо хтось вагається – маємо власну рішучість.

Важко тримати оборону свого життя, але ще важче – опинитися на вістрі захисту всіх людських цінностей і здорового глузду в час, коли вони під загрозою.

Але українцям вдалося і вдається. Бо ми є одне в одного. І це наша найпотужніша зброя.

Можна сказати: три роки повномасштабної агресії.

Ми кажемо: три роки повномасштабної відсічі злу.

#SupportUkraine

________

Фото: Юлія Кочетова, Єфрем Лукацький, Сергій Нужненко, Сергій Коровайний, НОК, Костянтин і Влада Ліберови, Офіс Президента, Харківська міська рада, Diego Herrera, Evgeniy Maloletka.
420👍34😢16
2025/07/14 14:53:26
Back to Top
HTML Embed Code: