Please open Telegram to view this post
Diqqat e’lon: Ta’mirlash ishlari olib borilishi munosabati bilan Sariosiyo tumanida gaz ta’minoti vaqtincha o‘chiriladi
Sariosiyo tumani, “O‘zbekiston 3” yirik hududida o‘rnatilgan elektron gaz hisoblash uskunasiga D-159 mmli yuqori bosimga mo‘ljallangan jo‘mraklarni almashtirish va filtr o‘rnatilishi sababli, “Bog‘iston”, “Chilonzor”, “Do‘stlik”, “Tortuli” va “Shabnam” mahallalarida 2025-yil 7-mart kuni soat 8:00 dan 17:00 ga kadar Gazarak GTSda 2274 ta aholi xonadaonlari va 15 ta ulgurji iste’molchilari tabiiy gaz vaktincha to‘xtatilishini ma’lum qilamiz.
❗️Ta'mirlash ishlari yakunlangandan so‘ng, tabiiy gaz ta’minoti tiklanadi.
🙏Gaz ta’minoti filiali yuzaga kelayotgan noqulayliklar uchun barcha tabiiy gaz iste’molchilaridan uzr so‘raydi hamda gaz jihozlaridan foydalanish qoidalariga amal qilish lozimligini eslatib o‘tadi.
"Hududgaz Surxondaryo" gaz ta'minoti filiali matbuot xizmati
“Hududgaz Surxondaryo” gaz taʼminoti filiali boshlangʻich kasaba uyushmasi tashkilotining hisobot-saylov konferensiyasi boʻlib oʻtdi
“Hududgaz Surxondaryo” gaz taʼminoti filiali matbuot xizmati
Diqqat eʼlon: Taʼmirlash ishlari olib borilishi munosabati bilan Termiz shaharning baʼzi mahallalarida gaz taʼminoti vaqtincha o‘chiriladi
Termiz shahar, “Jayxun” MFYdan yer osti o‘rta bosimli D-100 mmli gaz quvurida gaz sizib chiqish holatini bartaraf etish hamda gaz quvurlarini estetik jihatdan tartibga keltirish maqsadida “Jayxun”, «A.Avloniy» va «Farhod» MFYlarida 2025 yil 7 mart kuni soat 13:00 dan 15:00 ga kadar 2427 ta aholi xonadonlari va 45 ta ulgurji isteʼmolchilari tabiiy gaz vaqtincha to‘xtatilishini maʼlum qiladi.
❗️Taʼmirlash ishlari yakunlangandan so‘ng, tabiiy gaz taʼminoti tiklanadi.
🙏Gaz taʼminoti filiali yuzaga kelayotgan noqulayliklar uchun barcha tabiiy gaz isteʼmolchilaridan uzr so‘raydi hamda gaz jihozlaridan foydalanish qoidalariga amal qilish lozimligini eslatib o‘tadi.