Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
9867 - Telegram Web
Telegram Web
‼️Які соціальні послуги може отримати звільнена з неволі людина, а також родичі полоненого?

Визволена людина або члени її сім’ї після подачі заяви чи звернення уповноваженої особи можуть отримати такі послуги:

➡️Соціальна реабілітація – стаціонарна/напівстаціонарна послуга для осіб з порушенням функціонування, яка передбачає навчання, формування, розвиток і підтримку соціально-побутових навичок.

➡️Послуга паліативного догляду - створення умов для проживання/перебування; догляд; спостереження за станом здоров'я; сприяння наданню медичних послуг; допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації.

➡️Транспортні послуги - забезпечення перевезення маломобільних осіб спеціальним транспортним засобом, соціальним таксі.

➡️Фізичний супровід осіб з інвалідністю - надання допомоги при переміщенні у громадських місцях і транспорті для відвідування, установ, організацій та закладів освіти тощо.

➡️Переклад жестовою мовою

➡️Персональний асистент - допомога та догляд, фізичний супровід для забезпечення самостійності та інтеграції у суспільство.

Документи, які необхідно подати для оформлення послуг по догляду за посиланням.

☝️Слід зазначити, що соціальні послуги визначаються індивідуально до потреби кожної окремої людини чи родини.
‼️За ініціативою ГО «Вірити. Знайти. Повернути» у Координаційному штабі відбулася зустріч з рідними військовослужбовців, які зникли безвісти під Попасною.

Із присутніми та тими, хто долучився онлайн, спілкувалися представники Коордштабу та Головного слідчого управління.

➡️Обговорювали велике завантаження експертів ДНДЕКЦ, через що затягується перебіг первинної та порівняльної експертиз, з’ясовували, хто із близьких родичів має здати зразки ДНК, щоб це полегшило процес ідентифікації, та як офіційно звертатися до слідчих, котрі ведуть кримінальні провадження стосовно репатрійованих тіл.

☝️Також йшлося про впорядкування законодавства, яке б чітко регулювало виплату родинам належної ОГД, створення бази даних обліку особистих речей зниклих безвісти бійців та розміщення їхніх фотографій у чаті звільнених.

💬«Ми ретельно перевіряємо відомості, які отримуємо від звільнених Захисників, бо визнати, що людина перебуває у полоні можна лише на основі підтверджень із кількох джерел», – наголосив серед іншого модератор зустрічі.

🔹Особистий кабінет
🔹Дорожня карта: цивільні
🔹Дорожня карта: військові
🔹Приймальні в регіонах
‼️Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими провів виїзну зустріч з родинами Захисників та Захисниць у місті Городенка, що на Франківщині.

➡️ На запитання близьких відповідали представники Координаційного штабу, оперативного командування «Захід», Міжнародного комітету Червоного Хреста, Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини, Офісу Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, Національної поліції, Управління соціального захисту та Пенсійного фонду, ТЦК та СП.

👨‍👩‍👧‍👦 Під час зустрічі обговорили питання, що стосуються процесів обміну, комунікації з військовими та державними структурами, грошового забезпечення, правового та соціального захисту родин військовослужбовців.

📍Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь за допомогою у Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який розташований у м. Львів, вул. Коперника, 17.

📞Телефони гарячої лінії:
(0 800) 300-541,
для дзвінків з-за кордону:
+38 (032) 229-57-54
(лінія працює у робочі дні з 10.00 до 16.00)
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
‼️Різдвяні та новорічні свята – це час чудес, здійснення мрій і нових бажань. Саме у ці дні, коли всі чекають на диво, ми об’єднались щоб здійснити дитячі мрії. Національний олімпійський комітет України разом із Громадською організацією United by Sport та Координаційним штабом із питань поводження з військовополоненими провели Різдвяну олімпійську зустріч для дітей.

До Києва завітали діти, повернені з тимчасово окупованих територій, діти, брати та сестри військовополонених, незаконно позбавлених свободи цивільних, а також осіб, зниклих безвісти внаслідок російської збройної агресії, і полеглих Героїв.

➡️ Це був справжній олімпійський день у колі чемпіонів та призерів Олімпійських ігор! Діти з різних регіонів України відвідали Олімпійський навчально-спортивний центр у Конча-Заспі та побачили, як тренуються майбутні чемпіони, спробували себе у різних видах спорту: бокс, спортивна гімнастика, боротьба.

Діти поспілкувалися з відомими олімпійцями, які надихнули тисячі людей своїми перемогами. Серед них: олімпійський чемпіон з фехтування, президент НОК України Вадим Гутцайт, дворазовий олімпійський чемпіон з веслування на каное Юрій Чебан, олімпійський чемпіон з боксу Олександр Хижняк, олімпійський чемпіон з гімнастики Олег Верняєв, бронзова призерка з легкої атлетики Ірина Геращенко, срібний призер з боротьби Валерій Андрійцев.

☝️Після тренувань та спілкування для дітей організували обід разом з олімпійцями, які розповіли про свої улюблені страви, які допомагають досягати успіхів. На завершення зустрічі діти зробили пам’ятні фото з чемпіонами, які ще довго надихатимуть на нові звершення.

Ця зустріч – не просто святковий захід, а можливість мріяти, вірити у себе та сміливо йти до мети. Дякуємо партнерам та всім, хто зробив цей день незабутнім!
‼️Представник Координаційного штабу взяв участь у зустрічі з родинами полонених та зниклих безвісти військовослужбовців 150-ї окремої механізованої бригади морської піхоти.

Захід відбувся у приймальні Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин. Також, під час заходу були присутні представники командування військової частини та родичі воїнів.

➡️ Сім’ї особливо гостро цікавили деталі щодо обставин зникнення бійців у районі бойових дій та проведення службових розслідувань. Представник Штабу пояснив порядок отримання інформації про час, місце та обставини зникнення військовослужбовця, включно з процедурою проведення службових розслідувань. Родичам роз’яснили, як подати запит на витяг із відповідного акту через територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

☝️ Під час зустрічі було детально висвітлено категорії, за якими визначається статус військовослужбовця: зниклі безвісти;
полонені за свідченням з інших джерел; полонені, офіційно підтверджені країною-агресоркою.

Представники Штабу також наголосили на важливості взаємодії з родинами, обміну інформацією та якісного наповнення Особистого кабінету.

🔹Особистий кабінет
🔹Дорожня карта: цивільні
🔹Дорожня карта: військові
🔹Приймальні в регіонах
2025/01/04 20:42:16
Back to Top
HTML Embed Code: