Ўзбекистон Республикаси Президентининг ёшлар билан очиқ мулоқотида белгиланган вазифаларни амалга оширишга доир чора-тадбирлар тўғрисида 26.03.2025 йилдаги ПФ-61-сон Президент Фармони
@T_Nurmetov
#Xonqa_IM. TAʼZIYA.
Bugun, 2025-yil 29-mart kuni qadrli va sevimli ustoz, ko‘p yillik tajribali pedagog, xalq taʼlimi sohasida 40 yildan oshiq fidokorona mehnat qilib kelgan, rahbarlik lavozimlarida ko‘p yillar davomida samarali ishlagan, bugungi kungacha Xonqa tuman ixtisoslashtirilgan maktabida maslahatchi lavozimida faoliyat yuritib kelgan ustozimiz O‘ktambek Jabborov Fayzullayevich 63 yoshida olamdan o‘tdilar.
Xorazm viloyati Maktabgacha va maktab taʼlimi boshqarmasi va
Xonqa tuman ixtisoslashtirilgan maktabi jamoasi nomidan marhum ustozimizning oila aʼzolari va yaqinlariga chuqur taʼziya bildiramiz.
Ustozning oxiratlari obod bo‘lsin!
Ustozning janoza namozlari bugun soat 16:00 da bo‘ladi.
Al-Xorazmiy olimpiadasining Respublika bosqichida Qo'shko'pir tumani ixtisoslashgan maktabning 8-sinf o'quvchisi Masharipov Mehriddin tabiiy fanlar yo'nalishida 1-o'rinni egalladi