Telegram Web
Сьогодні Путін визнав, що він зробив уже другий за цей рік крок до ескалації, до розширення цієї війни. Була застосована нова балістична ракета. Путін ударив по нашому місту Дніпру – одному з найбільших міст України. Це очевидне та серйозне збільшення масштабу і жорстокості цієї війни, цинічне порушення Росією Статуту ООН. І я підкреслю: це вже другий крок Росії до ескалації за рік. Першим таким кроком було залучення Північної Кореї до війни проти України – контингенту у щонайменше 11 тисяч солдатів.

Путін зробив обидва ці кроки, ігноруючи всіх у світі, хто закликає не розширювати війну. Йому плювати на те, до чого закликають Китай, Бразилія, європейські країни, Америка, усі інші країни світу. Путін єдиний, хто почав цю війну – абсолютно неспровоковану війну, і хто робить усе, щоб війна продовжувалась уже понад тисячу днів.

Ця сьогоднішня балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. І Путін бреше, коли каже, що нібито застосування Україною далекобійної зброї стало якимось новим нашим кроком. Ми вже не вперше застосовуємо цю зброю. І маємо на це повне право згідно норм міжнародного права; наше право на самооборону таке ж, як і будь-якої іншої нації. І коли російські ракети б’ють по наших містах, коли щоночі Україну атакують іранські «шахеди», коли в нас на кордоні розгорнуто контингент із Північної Кореї, Путін не тільки робить війну довшою – він просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру.

Світ повинен на це реагувати. Зараз сильної реакції світу немає. Путін дуже чутливий до такого. Він перевіряє вас, шановні партнери. Для всіх очевидно, хто єдиний винуватець цієї війни, хто почав цю війну 24 лютого і всі свої ресурси вкладає в те, щоб війна тривала. Його треба зупинити. Якщо жорсткої реакції на вчинки Росії немає, значить, вони бачать, що так можна. Ось що Путін робить.

Потрібно, щоб Путін відчував, чого коштують його хворі амбіції.
Треба реагувати. Треба тиснути. Треба примушувати Росію до справжнього миру, який можливий лише завдяки силі. Інакше будуть безкінечні російські удари, погрози та дестабілізація, і не тільки проти України.

Справжній мир вартий того, щоб діяти заради нього. Діяти потрібно.

Дякую всім, хто допомагає!
Слава Україні!
Сьогодні я підписав указ і увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо позбавлення державних нагород зрадників України.

У першому списку таких осіб тридцять чотири. Назавжди позбавлені нагород колишні урядовці, народні депутати, керівники СБУ та Генпрокуратури, прокурори, артисти, російські політичні, релігійні та культурні діячі.

Крім того, проти десяти з них застосовані максимальні санкції – 21 вид. Будуть заблоковані їхні активи, анульовані ліцензії та дозволи, ми повністю припинимо їхні торговельні операції.

Державними нагородами Україна дякує тим, хто служить їй, захищає її та робить усе, щоб вона вистояла, а не тих, хто перейшов на бік ворога і допомагає руйнувати нашу державу.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Що стосується нашого реагування тут, в Україні, на ці російські удари, на різні інформації про загрози. Сьогодні вже 1003-й день цієї війни. Всі протоколи безпеки зараз такі ж, як і раніше. Якщо лунає сигнал повітряної тривоги, треба реагувати, берегти себе та йти в укриття. Якою б не була російська ракетна загроза, її не можна ігнорувати.

Але коли немає повітряної тривоги, держава, виробництва, посольства – усі мають працювати однаково. І сприймати інформацію, зокрема, від розвідок саме як інформацію, а не дозвіл на вихідний. Це стосується всіх – від Верховної Ради України та інших структур і гілок влади до органів управління в областях і громадах. Сирена звучить – йдемо в укриття. Коли немає сирени – працюємо та служимо. У війні інакше не буває.

Маємо бути свідомі того, що «товарищ» Путін буде й надалі залякувати нас. Він на цьому всю свою владу побудував. Важливо вміти правильно реагувати й робити все, щоб ця війна поверталась додому, у Росію, і щоб там відчували, що таке війна.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
As for our response here in Ukraine, to these Russian strikes, to various information about threats. Today is already the 1003rd day of this war. All the security protocols are the same now as before. If you hear an air raid alert – you have to react, take care of yourself and go to the shelter. Whatever the Russian missile threat is, it cannot be ignored.

But when there is no air raid alert – state, productions, embassies – all must work in the same way. And take information, including from the intelligence services, as information, not as permission to take a day off. This applies to everyone – from the Verkhovna Rada of Ukraine and other structures and branches of government to regional and municipal authorities. When the siren sounds – we go to the shelter. And when there is no siren – we work and serve. In wartime, there is no other way.

We must be aware that “comrade” Putin will continue to intimidate us. He has built all his power on this. It is important to know how to respond correctly and do everything possible to bring this war back home to Russia, and to make them feel there what war is.
Вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Дивитися.
Четверта субота листопада. День пам’яті жертв голодоморів. У 1921, 1922 й 1923-му. У 1946-му й 1947-му. І в найстрашніші 1932 і 1933 роки, коли свідомо створений режимом голод забрав мільйони життів наших людей.

Наш обов’язок – пам’ятати, згадувати й говорити світу правду про жорстокий злочин, про геноцид, який був здійснений проти українців.

Світла пам’ять усім жертвам: дорослим і дітям – безневинним жертвам голодоморів.
В нашій історії є сторінки, які боляче згадувати, але які неможливо забути. Злочини, що доводять: жорстокість та цинічність тиранів не мають меж. І ще не вигадано слів, щоб повною мірою описати той біль, який пережили українці. У 1921, 1922, 1923 роках. У 1946-му і 1947-му. І в найстрашніші 1932–1933 роки Голодомору-геноциду.

Чоловіки, жінки, діти. Мільйони невинних і замордованих. Мільйони наших предків, яких тоталітарний режим штовхнув в обійми голодної смерті. Цинічно, жорстоко, цілеспрямовано.
За те, що вони українці.

Як можна прагнути стерти цілий народ? Як можна відбирати в людей останнє: останні харчі, останні засоби до існування, останню надію на життя? Це неможливо збагнути.

Але є те, що ми точно знаємо. Нас прагнули знищити, замордувати, упокорити. Не змогли.
Від нас хотіли приховати правду й замовчати страшні злочини назавжди. Не змогли.
Нас хотіли заплутати, ввести в оману, зробити так, щоб ми сумнівалися, не пам’ятали, а тому пробачили їм. Не змогли.

І щороку наприкінці листопада з глибоким сумом і великою повагою ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, що стали жертвами голодоморів.

Сьогодні, як і завжди, рівно о 16-й годині ми запалимо свічки пам’яті. Допоки ми запалюємо цей вогонь, не згасне спогад про них. Нехай тепло від мільйонів свічок пам’яті зігріє мільйони їхніх душ.

Вічна памʼять їм усім!
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
За час роботи нашої програми «Зерно з України» вже 20 мільйонів людей вдалося врятувати від голоду. І це тільки завдяки одній нашій гуманітарній програмі. В цілому український експорт продовольства забезпечує 400 мільйонів людей у 100 країнах.

Україна є одним із найбільших світових донорів продовольчої безпеки. І ми зберігаємо це наше значення попри повномасштабну війну.

Тому так важливо, щоб ми й надалі були разом у захисті продовольчої безпеки, безпеки маршрутів постачання продовольства та інших критичних експортних товарів.

Цією війною проти України Росія показала, що у світі немає країн, які були б дійсно далекими одна від одної. Все у світі зараз повʼязане. Ми всі однаково зацікавлені, щоб ніхто у світі не воював проти продовольства.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Під час Третього міжнародного саміту з продовольчої безпеки Grain from Ukraine зустрівся з міністром закордонних справ Чехії Яном Ліпавським.

Обговорили оборонну підтримку, реалізацію ініціативи з постачання Україні артилерійських снарядів, співпрацю між Україною та Чехією в протидії російській дезінформації, а також узгодили наступні кроки щодо розвитку двосторонньої співпраці.

Дякую за ваші ініціативи для допомоги, зокрема за збільшення фінансування Національної програми з відновлення України після 2025 року.

🇺🇦🇨🇿
Сьогодні на Cаміті «Зерно з України» мав нагоду поспілкуватись із журналістами з Демократичної Республіки Конго, Танзанії, Сенегалу, Камеруну, Нігерії, Гани, Південної Африки, Гвінеї, Чаду, Кенії та Бразилії. Україна цінує свої партнерські відносини з країнами по всьому світу й залишається відданою своїй ролі надійного донора глобальної продовольчої безпеки.

Україна налаштована не лише постачати зерно, а й ділитися знаннями, розвивати переробні потужності, впроваджувати передові технології та обмінюватися досвідом задля збільшення сільськогосподарського виробництва, створення робочих місць, стимулювання економічного зростання та зміцнення торговельних відносин по всьому світу.

Що більше ми розвиваємо виробництво, зокрема виробництво продуктів харчування, у наших країнах, то більше переваг це дає нашим народам, посилюючи продовольчу безпеку та покращуючи добробут наших громад.

Дякую журналістам з усіх країн-учасниць за цю змістовну дискусію. Разом ми можемо побудувати стабільніше й заможніше майбутнє, гарантуючи, що нікого не залишимо сам на сам у боротьбі з голодом. Зміцнюючи торговельні зв’язки, ми можемо сприяти побудові світу, у якому продовольча безпека буде не привілеєм, а загальним правом.

Дивитися.
2024/11/28 01:01:09
Back to Top
HTML Embed Code: