Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
7821 - Telegram Web
Telegram Web
Absolution Leaks 🇪🇺
💼☝️☝️☝️☝️☝️☝️ Сережа001к: Блогер Сергій Гуцу Гуцу розпочав із продажу онлайн-курсів на криптотематику за 600 доларів. Матеріал був поверховим і легко доступним безкоштовно. Згодом він зайнявся просуванням криптовалютних проєктів: Qmall, WeWay, TIME, Express…
🧩 Ідеологічна позиція Сергія Гуцу

Сережа001к пов'язаний з особами, пов’язаними з проросійськими структурами, викликає занепокоєння в умовах сьогоднішньої війни. Його дружина Єва Коршик навіть фігурує в базі "Миротворець". хнє весілля супроводжувалося скандалом через запрошення родичів із рф. І хоча багато українських знаменитостей відмовились від запрошення, все ж українці там були: співачка Анна Трінчер та українська модель та переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт 2018" Карина Жосан, про що написав Telegram-канал Harley Quinn.

"Перший танець молодят танцювали під трек гурту "Мачете", які проживають та активно гастролюють в росії (зрозуміло, що й підтримують так звану єСВєО)".

То що ж у висновку? Сергій Гуцу — це яскравий приклад того, як можна будувати імперію впливу на довірі та напівправді. Його приклад має бути застереженням для тих, хто шукає легких грошей у криптоіндустрії та не перевіряє джерел інформації.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍126🔥95💩2
🔐 Корумпована суддя Подільского райсуду Києва Шаховніна Марина Олегівна намагається пройти кваліфікаційне оцінювання попри переслідування учасників Євромайдану в 2014-му

За даними Громадської ради доброчесності, суддя повідомила недостовірні відомості у декларації доброчесності.
Уперше подаючи її за 2016, суддя підтвердила, що не приймала рішень, передбачених ст. 3 закону “Про відновлення довіри до судової влади”. 17 квітня 2018 ВККСУ прийняла рішення № 380/ко-18, яким зупинила кваліфікаційне оцінювання судді у зв’язку з виявленням завідомо недостовірних тверджень.

ВККС у своєму рішенні зазначила, що у поданій декларації доброчесності суддя підтвердила, що не ухвалювала одноособово або у складі колегії суддів рішень. При цьому, Маселком Р.А. було надано інформацію про ухвалення 24 січня та 12 лютого 2014 року суддею Шаховніною двох постанов у справах про адмінправопорушення № 758/650/14-п, № 755/1508/14-п, якими було визнано винуватими осіб у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 122-2 КУпАП і накладено на них адміністративне стягнення.

Надалі постановами № 758/650/14-п, № 755/1508/14-п осіб було звільнено від покарання на підставі закону «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України».

Громадська рада доброчесності звертада увагу, що під час перевірки судді згідно з законом «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч.3,4 ст. 1 закону “Про очищення влади”, затвердженої постановою КМУ від 16 жовтня 2014 р. № 563, яку здійснював заступник голови Подільського районного суду Києва, головою Подільського районного суду м. Києва був тесть (батько чоловіка) Шаховніною.

Відмова у притягненні до дисциплінарної відповідальності жодним чином не означає, що діям судді дано оцінку під кутом зору доброчесності, оцінка якої є завданням кваліфікаційного оцінювання. Окрім того, перевірка ВРП здійснювалась лише щодо двох рішень судді, а Постанова від 31.01.2014 у справі № 758/890/14-п не оцінювалась.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍131🔥89🥱1
🚫 Київська суддя Марина Шаховніна - галімий плагіатор

Висновок ГРД: Суддя допустила академічну недоброчесність, наприклад, від свого імені використав результати чужої наукової чи творчої праці.

У своїй дисертації на тему “Особливості розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконною лікувальною діяльністю в Україні” (2020) суддя запозичила уривок з дисертації Стецик Б.В. на тему “Методика розслідування незаконної лікувальної діяльності” (2016), а саме:

Істотний обсяг інформації, що має значення для швидкого й ефективного розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконною лікувальною діяльністю, органи розслідування одержують від свідків. Значущість повідомлюваних свідками відомостей залежить від низки чинників, серед яких переважає бажання, продиктоване обов’язками громадянина припинити кримінально протиправну діяльність певних осіб. Саме ця обставина обумовлює важливість визначення груп свідків, їхньої спрямованості, потенційних можливостей для одержання даних, що сприяють розслідуванню злочинів. Повідомлювана свідками інформація назагал залежить від ступеня поінформованості останніх, проте у більш детальній градації й від інших характеристик.


Також було виявлено схожість уривку дисертації судді зі статті Стецик Б.В. “Кримінально-правова характеристика діяння при здійсненні незаконної лікувальної діяльності” в міжнародному науковому журналі “Верховенство права”, випуск №2, 2016

...надання послуг медичного характеру і здійснення інших функцій на основі професійної діяльності медичних працівників передбачають діяльність, безпосередньо не пов’язану з діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань (медико-генетична допомога населенню, медико-біологічні експерименти на людях, донорство крові та її компонентів, застосування методів стерилізації, добровільне штучне переривання вагітності, зміна (корекція) статевої належності, проведення медико-соціальної експертизи втрати працездатності, військоволікарська експертиза, судово-медична і судово-психіатрична експертизи, патологоанатомічні розтини, альтернативна медична експертиза та ін.)


Таким чином, вказане може свідчити про академічну недоброчесність судді при написанні кандидатської дисертації.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍123🔥101🤯1🥱1🤣1
🔒 Суддя Подільського райсуду Шаховніна брехала в деклараціях, але досі не покарана НАЗК та НАБУ

💬 ГРД повідомляє у звіті:

📌 У декларації за 2015 суддя вказала у розділі “грошові активи” 9 тис. доларів. Але 2015 вона задекларувала дохід в 178,84 тис. грн, що у доларовому еквіваленті становило приблизно 6,6 тис. доларів (відповідно до офіційного курсу НБУ станом на 31.12.2015), тобто майже на 3 тис. доларів нижчий за вказаний грошовий актив. Це також без врахування повсякденних витрат на проживання судді у 2015

📌 Шаховніна безпідставно не задекларувала своєчасно своє майно чи члена сім'ї, що є ліквідним активом, дохід, або значно занизив його обсяг і (або) вартість, або безпідставно не подав інформацію для декларування членом сім’ї.

Суддя у паперових деклараціях за 2012, 2013, 2014 та у електронній декларації за 2015 рік декларувала лише житло у Чернігові і жодного помешкання у Києві. Відповідно до ст. 46 закону “Про запобігання корупції” суддя у електронній декларації мала би декларувати усю нерухомість, яка знаходиться в оренді чи на іншому праві користування, незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке право.

Відповідно до декларації за 2018 рік з 28.08.2014 суддя зареєстрована у гуртожитку. А її чоловік — з 14.03.2007. Однак до 2018 року дані права суддя не декларувала.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍115🔥106🥱2😡1
📖 Заступник директора департаменту міжнародної взаємодії Державної митної служби Володимир Майструк, затриманий СБУ на продажі посвідок від громадської організації, має проблеми з законністю декларування авто.

Майструк зареєстрований і проживає в місті Сокаль, Львівська область, але його дружина Марія Володимирівна та син Андрій зареєстровані в Києві.

Майструк задекларував п’ять об’єктів нерухомості, з яких 4 у Сокалі, а один – у Трускавці:

🔸будинок площею 244,8 м², набутий 2016 року, вартістю 1,67 млн грн
🔸ділянка площею 762 м², набута 2016 року, вартістю 125 тис. грн. 
🔸ділянка площею 253 м², набута 2016 року, вартістю 53,1 тис. грн
🔸нежитлова будівля площею 410,6 м², набута 2016 року, вартістю 4,22 млн грн.
🔸квартира площею 67,7 м², набута  2019 року, у спільній сумісній власності дружини Марії та громадянина України Івана Гошовського. Вартість не вказана.

Декларація містить два автомобілі.

🔸Авто Audi A6 (2018), набуте 20 квітня 2024 року, належить дружині Марії, але Володимир є належним користувачем. Вартість не вказана, що може бути пов’язано з тим, що право користування не вимагає декларування вартості.
🔸Peugeot 2008 (2023 року), набуте 18 січня 2024 року дружиною за 1,15 млн грн.

Відсутність вартості Audi A6 ускладнює оцінку, але ринкова ціна такої моделі 2018 року може становити від 800 тис. до 1,2 млн грн залежно від стану.

Раніше у 2019 році Майструк зміг купити Audi A4 (2012) за 5 тис. гривень, а в 2024 році продав її за 460 тис. грн.

Майструк заробив на митниці 682 тис. гривень, а його дружина отримала як підприємець 574 тис. гривень. Пара зберігає 30 тис. доларів готівкою. Майструк має два кредити: 737 тис. гривень та 847 тис. гривень. 

Нагадаємо, заступник директора департаменту міжнародної взаємодії Держмитслужби Володимир Майструк організував схему торгівлі фейковими посвідченнями ОБСЄ.
📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍35🔥23
🔈 ОРД повідомляє: Близько 09:00 у Києві невстановлений чоловік наблизився до полковника Воронича Івана Івановича, 19.07.1974 р.н., (із 13.11.2024 перебуває на посаді старшого оперативного співробітника 1 відділу 16 управління ЦСО), в якого з пістолета, схоже, що із глушником, здійснив 5 прицільних пострілів, після чого з місця вчинення злочину зник.

Внаслідок пострілів потерпілий отримав численні проникаючі вогнепальні поранення, від яких ПОМЕР на місці події. Кілера поки не затримано

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍133🔥86😡4
🔈 Екссекретарю Київради та заступнику Кличка повідомили про підозру

Повідомлено про підозру колишньому секретареві Київради – ексраднику та заступнику Київського міського голови

Київська міська прокуратура спільно з ДБР повідомили підозру Володимири Бондаренку, депутату Київської міської ради IX скликання у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367, ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 409 ККУ.

Посадовець в 2022-2023 роках, всупереч ст. 119 К3пП, безпідставно нараховував та виплатив співробітнику апарату Київської міської ради заробітну плату, тим самим заподіявши шкоду державі в особі Київради на суму майже 700 тис. грн.

Працівник апарату, якому було виплачено кошти, вступивши до лав ЗСУ отримував відповідне грошове забезпечення. Він також продовжував з липня 2022 року по березень 2023 року безпідставно отримувати заробітну плату. 

Підозрюваний посадовець направив лист до Київської міської військово-цивільної адміністрації із клопотанням відрядити мобілізованого працівника для роботи у міській раді.

Мобілізований працівник фактично ухилився від проходження військової служби, до військової частини не прибув, жодних завдань з оборони не виконував. Обвинувальний акт стосовно нього наразі перебуває на розгляді в суді.  

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍127🔥98🤯1
🔐 Нарешті хтось з журналістів "роздуплився" та почав цікавитися кейсом "Генерала Черешні" від ОЗУ "Арташі", про яке було велике розслідування від
🧠🧡🧡🧡🧡🧡🧡

🔈 "Наші гроші" пишуть: «Центр досліджень безпілотних систем» різко стала одним з фаворитів «Агенції оборонних закупівель». За даними джерела «Наших грошей», за весь 2024 рік АОЗ законтрактував різних дронів «Генерал Черешня» на суму трохи більше 400 млн грн. За 1-ше півріччя обсяг контрактів виріс до 4,5 млрд грн.

Про якісь природні чинники такого злету, на кшталт шаленого зростання попиту з боку військових, не було чутно. «Генералів Черешня» військові через систему «Армія дронів. Бонус» за «є-бали» майже не замовляли на відміну від виробів деяких інших виробників. Не зважаючи на це, «АОЗ» в десять разів збільшив закупівлі саме цих дронів. Відтак, після примусового збільшення кількості «Генералів Черешня» на фронті цей дрон ввійшов в топ-10 за кількістю уражень ворога, а по деяким категоріям і в топ-5.

Але решта статті більше схожа на виправдання ОЗУ "Арташі" аніж на серйозне ґрунтовне розслідування. Журналіст Юра Ніколов відпрацював на Жумаділова та Гришина на 12+.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍122🔥100👎1🤯1
🔒 Різні підарги намагаються паразитувати на візитах президента до Італії

Ексочільник МВС Арсен Аваков засвітився у Римі, де проходить конференція з відновлення України. Його помітили на заході, організованому Фондом Пінчука, в компанії корупціонера з "Великого крадівництва" Мустафи Найєма.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍133🔥94😡7😁5🤮1
🔐 Суддя Антимайдану Марина Шаховніна

У 2006 закінчила не найпрестижніший і не зовсім профільний для суддів «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю «правознавство».

Після цього одразу обійняла посаду помічника судді управління забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ – у Алли Лесько. А вже незабаром стала суддею столичного Подільського суду. Жодних років досвіду в “скромніших” судах або на “простіших” посадах.

Кар’єрний зліт на самому страті їй забезпечував батько. Марина з родини комерсантів, які своєчасно “поділили” місцеві металургійні підприємства на Чернігівщині. Гроші батько вкладав у дітей, щоб вони згодом пішли працювати у судову систему. Брат Марини — Артем працював в управлінні Державної судової адміністрації Чернігівської області, але потім повернувся у бізнес. А Марині вдалося успішно вийти заміж, знову ж таки й завдяки сімейним статкам.

Чоловіком Шаховніної став прокурор Ярослав Бородій, син судді Верховного суду Василя Бородія. Саме зв’язки Бородія старшого могли забезпечити спочатку місце помічниці судді Спеціалізованого суду, а потім й призначення на посаду до суду столичного.

Брат Ярослав став прокурором, завдяки зв’язкам потрапив до ГПУ, де працював, м’яко кажучи, не ідеально. Зокрема, на нього є, наприклад, скарги про те, що під час обшуків він забирав у людей гроші та телефони без жодних протоколів. За що отримав догану.

Ярослав Бородій, як і його дружина, не повинен був би працювати в органах, адже він не пройшов атестацію. Причина тому – цілий букет правопорушень: й неповернення майна під час розслідувань, й подарунок від невстановлених осіб на 359 тисяч гривень готівкою в 2016. Зазвичай посадовці так узаконюють хабарі та незаконні прибутки.

І – як у дружини – плагіат під час навчання. Кандидат наук не зміг навіть назвати офіційних опонентів на захисті своєї дисертації та спеціальності, за якою захистився.

Але найголовніше – те, що випливає з рішення комісії: у червні 2012 року Бородій, керуючи автомобілем, наїхав на пішохода. Потерпіла померла в лікарні після ДТП.

Ці дані переатестації прокурорів отримали журналісти “BIHUS.Info” через суд. Проте ані сам факт, ані його оприлюднення не завадили Ярославу Бородію не тільки зберегти місце в системі, а й перейти з посади прокурора Генеральної прокуратури на посаду слідчого ДБР – і навіть брати участь у розслідуванні справ часів Майдану. Так, саме тих, де “виплила” його дружина.

Ще одна “криша” Шаховніної – її свекор, Василь Бородій, який фактично очолює сімейний клан. Його мали би усунути від правосуддя ще у 2018 році. Тоді Громадська рада доброчесності радила Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС) звернути увагу на те, що Василь Бородій був членом Комуністичної партії Радянського Союзу у 1989-1991 роках та приховав цей факт в анкеті кандидата на посаду судді ВС. Але під час люстрації це чомусь не було враховано.

Саме Бородій очолював суд, де отримала мантію Шаховніна. Далі був призначений суддею Касаційного кримінального суду у складі ВС.

Завдяки впливовому свекру та повній безкарності родина Бородіїв отримала у власність земельні ділянки в Києві, області та Вишгородському районі, дві квартири у столиці та дачу площею майже 300 кв.м.

Розширився й вплив Василя Бородія в судовій системі – за роки служби у нього з’явилося чимало “боржників”. До того ж він увійшов до спеціальної палати Верховного суду.

Цілком очікувано, що з такими родинними зв’язками пані Шаховніна не отримала “вовчого квитка”, як інші судді, причетні до переслідування майданівців. Її не звільнили – її залишили в резерві.

Справу про кваліфікаційне оцінювання кандидатки просто призупинили. І весь цей час, включно з роками повномасштабної війни, Шаховніна продовжувала отримувати зарплатню. Понад 11 млн гривень – саме стільки виплачено судді, яка не пройшла оцінювання, але не була звільнена.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍94🔥67🤯1
📖 Перший заступник Міністра енергетики Юрій Шейко придбав квартиру за 4,2 млн гривень.

Шейко зареєстрований і проживає в Києві разом із дружиною Іриною Вікторівною.  Сім’я володіє чотирма об’єктами нерухомості в Києві.

Перший об’єкт – квартира площею 55,6 м², набута ще у 2009 році за скромні 65 тис. грн. Вона належить Юрію Шейку. Ціна, вказана в декларації, виглядає неймовірно низькою навіть для 2009 року, що може свідчити про заниження вартості або особливі умови купівлі.

Другий об’єкт – простора квартира площею 103,8 м², придбана в липні 2023 року за 4,2 млн грн. Вона перебуває в спільній сумісній власності Юрія та Ірини Шейко. У 2024 році сім’я Шейків поповнила свої активи паркомісцем (12,9 м²) за 46 тис.  грн і нежитловим приміщенням (4 м²) за 64 тис. грн, обидва в спільній сумісній власності.

Сім’я Шейків володіє лише одним автомобілем – Toyota Camry (2014), придбаною того ж року за 613 тис. грн.

Загальний дохід сім’ї Шейків за 2024 рік вражає – 9,3 млн грн. Основна частина припенсійного забезпечення та зарплати в Міністерстві енергетики. Посадовець отримав 7,24 млн гривень зарплатні в ДП "Енергоатом" та ще 661 тис. гривень в Міненерго. Його пенсія склала 278 тис. гривень. Дружина посадовця заробила 1,15 млн гривень в "Енергоатомі". Також вона отримала пенсію в 87,36 тис. гривень.

Юрій Шейко зберігає в АТ «Ощадбанк» 5,67 млн гривень та в АТ «Укрексімбанк» 1,174 млн гривень. Ірина Шейко має рахунки в АТ «Ощадбанк» і АТ «Укрексімбанк» (суми не вказані, але підтверджено наявність рахунків).

Шейко народився в Кривому Розі Дніпропетровської області. У 1985 році закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції та установки». З серпня 1985 по вересень 2008 року працював на Запорізькій АЕС. З вересня 2008 року обіймав керівні посади у Виконавчій дирекції з виробництва ДП НАЕК «Енергоатом». У 2018 - 2020 рр. був генеральним директором ВП «Атомпроектінжиніринг» НАЕК «Енергоатом».

До призначення в міністерстві обіймав посаду т.в.о. першого віце-президента – технічного директора, виконуючого обов’язки члена правління АО «НАЕК «Енергоатом».

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍124🔥96🤯1😱1🤮1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🚫 Медіаповія Богдан Буткевич, котрий схвалював жорсткі затримання ТЦК, сам потрапив під "накат"

Дружина українського журналіста Богдана Буткевича Марина Данилюк-Ярмолаєва заявила, що її чоловіка звільнили з позаштатної роботи в ГУР та мобілізували за критику влади попри проблеми зі здоров’ям.

У ГУР заявили, що Буткевич не був співробітником розвідки, у Сухопутних військах повідомили подробиці мобілізації журналіста.

Пізно ввечері 9 липня дружина Буткевича оприлюднила пост у соцмережі, заявивши, що в останні роки чоловік "позаштатно виконував проєкти для ГУР на території ворога".

За її словами, Буткевич пішов на таку співпрацю, оскільки має кілька хвороб очей, які не дозволяють йому служити "в класичному розумінні", та мав усі військово-облікові документи в порядку.

Водночас, мовляв, після критики на адресу нардепки Марʼяни Безуглої, ГУР нібито припинило співпрацю з Буткевичем, звільнивши "заднім числом". Після цього журналісту повернули статус військовозобовʼязаного в "Резерв +", оголосили в розшук і збираються відправити до навчального центру "Десна".

10 липня Головне управління розвідки заявило, що "Богдан Буткевич не був і не є співробітником ГУР".

У командуванні Сухопутних військ "Українській правді розповіли наступне. До квітня 2025 року Буткевич мав бронь, яка була знята системою автоматично у зв’язку зі зміною законодавства. Він прийшов сам до ТЦК, оскільки мав висновок ВЛК "обмежено придатний", для уточнення особистих даних. Новою ВЛК журналіста визнали придатним для військових частин забезпечення.

"Був відправлений на збірний пункт та вибув у навчальний центр для проходження БЗВП для обмежено придатних", – додав речник КСВ Віталій Саранцев.

Сам журналіст у соцмережах ситуацію наразі ніяк не коментував.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍117🔥107🤣8🫡3
Absolution Leaks 🇪🇺
⚖️ Саботування оборонних споруд на Сумщині: в Міноборони програли позов щодо притягнення начальника Північного УЗР до відповідальності Полковник Зубрицький О.С., який із 25 жовтня 2021 обіймає посаду начальника Північного УЗР, потрапив під дисциплінарне стягнення…
🔒 Корумпований начальник Північного УЗР Зубрицький О.С. в травні легалізував 915 тис. гривень через Гурського Андрія Олександровича під виглядом відчуження рухомого майна.

Полковник Зубрицький, це тільки початок. Готуйте штатний ТТ.

🔸Зубрицький оскаржив покарання
🔸Зрив оборонних робіт на Сумщині

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍115🔥105
🔐 Департамент соціальної та ветеранської політики КМДА

У грудні 2024 директору Руслану Світлому було вручено підозру за отримання, ймовірно, “липової” інвалідності, нещодавно СБУ викрила багатомільйонну схему “бюджетних розпилів” у цьому підрозділі мерії. Так, за даними слідства, його чиновники могли розтратити 57,7 млн гривень на надання різних послуг, у т.ч. допомоги громадянам з невиліковними захворюваннями (КП №22024101110001310).

Орієнтовно у 2021-му, в заступника директора КНП “Клінічна лікарня “Психіатрія” виникла ідея щодо “протизаконного виведення коштів на власну користь, а також на користь ТОВ “Міцне здоров'я”. Вказана компанія має отримувати кошти за надання послуг з “паліативного догляду” та “денного догляду громадянам із психічними та поведінковими розладами”.

У СБУ вважають, що надалі вказаний громадянин залучив до злочинної діяльності офіційного директора ТОВ “Міцне здоров'я” Матвєєв Руслан Олександрович, а також двох заступників директора департаменту соцполітики КМДА (зараз – департамент соціальної та ветеранської політики).

Заступнику директора департаменту повинні були лобіювати інтереси ТОВ «Міцне здоров'я» під час проведення їхнім структурним підрозділом конкурсів щодо обрання надавача соцпослуг. Відповідні суб’єкти господарювання обираються не через систему Prozorro, де проводяться “бюджетні тендери”, а саме через спеціальні конкурси, які проводить створена при департаменті комісія.

у січні 2022 року та у лютому 2023 року, між Департаментом соціальної та ветеранської політики КМДА і ТОВ «Міцне здоров`я» було укладено 5 договорів на “надання соціальної послуги паліативного догляду” та “надання соціальних послуг денного догляду для осіб з психічними розладами” за результатами проведення відповідних конкурсів. На виконання цих угод вказана компанія протягом 2022-2024 років отримала фінансування з бюджету Києва на суму 149 млн гривень (за іншими даними – 109 млн).

Такі розрахунки здійснювали відповідно до оплати “наданих людино-годин послуг” співробітниками компанії. Проте, як вважають в СБУ, фізично співробітниками ТОВ «Міцне здоров`я» не могла надаватись така кількість людино-годин, які ця компанія декларувала для виплат перед департаментом, що, за даними слідства, свідчить про факт фіктивності надання послуг.

Потягом вказаного періоду «Міцне здоров`я» перерахувало на рахунки майже півтора десятка ФОПів 69,4 млн гривень. Одним із них, до слова, був вищезгаданий “очільник” цієї схеми – заступник керівника психіатричної лікарні, який, до слова, паралельно був працевлаштований у вищезгаданій компанії на посаді “соціального менеджера-водія”. Зокрема, близько 39 млн гривень було перераховано різним підприємцям за послуги з надання в оренду транспортних засобів, 14 млн – на оплату послуг з харчування, 5,3 млн – за дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту тощо.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍120🔥99🤯3
Absolution Leaks 🇪🇺
🔐 Суддя Антимайдану Марина Шаховніна У 2006 закінчила не найпрестижніший і не зовсім профільний для суддів «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю «правознавство». Після цього одразу обійняла посаду помічника…
📖 Слідчий ДБР Ярослав Бородій – чоловік скандальної судді Антимайдану Марини Шаховніної – задекларував 82 тисячі доларів готівкою.

Ярослав Бородій, який працює слідчим ДБР, проживає та працює в Києві. Серед членів сім’ї — дружина Марина Шаховніна та двоє синів, Владислав і Дамір Ярославовичі.

Посадовець декларує квартиру в 135,4 м², яку набув у липні 2022 року. Вартість майна була всього 95 тис. гривень. Об’єкт перебуває у спільній частковій власності з родичами (Ірина Василівна, Світлана Олексіївна та Василь Миколайович Бородії). Ще одна квартира, набута у липні 2022 року використовується як службове житло для всієї сім’ї.  Власником майна площею в 58,24 м² вказано Дніпровську районну в місті Києві державну адміністрацію.

Посадовець має Audi Q7 (2018), придбаний 13 серпня 2022 року за 1,4 млн грн. Чоловік задекларував 1,79 млн гривень. Його дружина отримала 1,19 млн гривень від  Державної судової адміністрації  та 10,3 тис. грн соціальної допомоги у зв’язку з народженням дитини.

Ярослав Бородій має 30 тис. доларів, його дружина — 40 тис. доларів, а спільна сума в 12 тис. доларів належить подружжю. Окрім того, на банківських рахунках  приблизно 480 тис. гривень.

Бородій є членом Національної асоціації адвокатів України.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍114🔥108
📞✏️✏️✏️✏️✏️✏️

Сепаратисти на важливих посадах в НАБУ та Київській міський прокуратурі

Подружжя Юпатіних з Луганську.

🔸Микола Олександрович Юпатін — заступник керівника управління внутрішнього контролю-начальник відділу внутрішніх розслідувань НАБУ

🔸Марина Анатоліївна Юпатіна — прокурор відділу Київської міської прокуратури

Подружжя Юпатіних після втечі з "ЛНР" чомусь підтримують сепаратистів та дії росії. "Рашка головного мозку"
Отримали від держави як ВПО дві (!) квартири по лінії бюро та прокуратури. Продовжують отримувати кошти, як ВПО, при з/п в сотні тисяч гривень.

А ось подружжя фотографується на території невизнаної Абхазії. Юпатін навіть має футболку з прапором цієї "країни". А що спецперевірка НАБУ та СБУ? А нічого. А потім ще таке здивування — хто зливає інформацію...

🕵️‍♂️ Звертаємо увагу керівництво столичної прокуратури та голови Офісу генпрокурора Руслана Кравченко на дії та антидержавницькі погляди цих осіб.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍131🔥98🤯5
🔒 Сепар Микола Юпатін планував стати очільником НАЗК в 2019 році, але не пройшов! Ото й зрозуміло чому своє табло ховає. Але тепер всі будуть знати в обличчя.


💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍131🔥93
2025/07/14 03:54:47
Back to Top
HTML Embed Code: