Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
- Telegram Web
Telegram Web
🔈 Одній з морд ДП "Ліси України" оголосили про підозру за фактами незаконного збагачення та недекларування активів на загальну суму понад 38 млн грн.

Кажуть, що це колишній заступник начальника Центрального лісового офісу. Підозрюваний тривалий час обіймав керівні посади в лісовій галузі на Житомирщині, Вінниччині та на Київщині. У січні 2025 року він перейшов з Центрального офісу до філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» на посаду начальника. Начебто начальником Столичного був Сахнюк...

Згідно з висновками НАЗК, посадовець безпідставно набув майна на суму понад 13 млн грн. Серед активів – елітні автомобілі Porsche Cayenne (2019) та Mercedes-Benz (2024). У нього виявили й готівку в іноземній валюті на понад 2,5 млн грн, а також витрати без підтверджених джерел доходу на 6 млн грн.

Крім того, чоловік не задекларував активів на понад 25 млн грн:

✔️три квартири у Житомирі, Києві та Одесі;
✔️банківські рахунки та фінансові операції;
✔️дохід дружини, на яку оформлювалося майно після фіктивного розлучення.

За попередніми даними, багатомільйонні статки з’явилися у чиновника завдяки трьом фірмам, якими у різний час керували наближені до нього особи. За його сприяння державні лісництва укладали з ними договори на проведення різноманітних робіт, які по суті не виконувалися, проте оплачувалися з державного бюджету. Під час обшуків у помешканнях, на роботі та в банківських комірках вилучено документи, що підтверджують махінації з коштами та майном, а також готівку та інші докази. Після обшуків фігуранта звільнили з посади.

Колишньому посадовцю повідомлено про підозру за:

✔️ч. 2 ст. 366-2 ККУ — декларування недостовірної інформації;
✔️ст. 368-5 ККУ — незаконне збагачення.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Absolution Leaks 🇪🇺
🔈 Одній з морд ДП "Ліси України" оголосили про підозру за фактами незаконного збагачення та недекларування активів на загальну суму понад 38 млн грн. Кажуть, що це колишній заступник начальника Центрального лісового офісу. Підозрюваний тривалий час обіймав…
📌 НАЗК в ході проведення моніторингу способу життя посадовця та у взаємодії з ДБР виявило ознаки незаконного збагачення колишнього посадовця на суму понад 13 млн грн. Йдеться про активи, які були набуті родичами декларанта за його дорученням:

✔️ Porsche Cayenne, вартістю понад 2, 7 млн грн;
✔️ Mercedes-Benz, вартістю понад 5, 2 млн грн;
✔️ грошові кошти у сумі понад 5,7 млн грн, витрачені на товари, роботи, послуги та грошові перекази третім особам;
✔️ готівку у сумі 10 тис. євро та 53 тис. доларів

Під час проведення моніторингу способу життя уповноважені особи НАЗК встановили, що колишній директор Столичного лісового офісу ДП «Ліси України» зазначив у деклараціях за 2023 і 2024 роки недостовірні відомості, сума ознак яких сягає понад 11,6 млн грн і понад 14,3 млн грн відповідно.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Absolution Leaks 🇪🇺
Співробітник Білоцерківського ТЦК Дмитро Некраш потрапив у скандал, пов'язаний з придбанням транспорту за ціною менше ринкової Він є головним спеціалістом відділення рекрутингу та комплектування. 14 листопада він вніс зміни у документ зазначивши, що купив…
🚫 Купив Порш, купив КІА - звідки гроші - це вас не обходить

📖 НАЗК перевірило декларацію працівника ТЦК з Білої Церкви Дмитра Некраша, котрий минулоріч придбав Porsche Cayenne, та знайшло порушення на 1,2 млн гривень.

Некраш працював головним спеціалістом відділу ресурсного забезпечення та комплектування 4-го відділу Білоцерківського ТЦК та СП у смт Володарка Київської області. 

Дмитро Некраш подав декларацію з неточними відомостями про свій паспорт громадянина України для виїзду за кордон, виданий 27 січня 2020 року. У документі зазначається, що ці дані не дозволяють ідентифікувати його за межами України. Аналогічні порушення виявлено щодо членів його сім’ї, зокрема дружини Ангеліни Некраш та дочки Поліни, чиї паспортні дані також не були належно задекларовані.Некраш не вказав відомості про житловий будинок площею 100 м², який належить Іванку Є.Ю. з 30 січня 2018 року, але використовується як місце проживання декларанта. Крім того, він вказав недостовірні дані про земельну ділянку площею 38 тис. кв.  у Кіровоградській області, обравши позначку «Не застосовується», хоча ця ділянка належить йому на праві власності. Загальна сума недостовірних відомостей у цьому розділі становить 132 тис. гривень

У розділі 6 декларації не зазначено відомостей про автомобіль Ford Transit (1996), який належить дружині Некраша на праві власності з 30 серпня 2017 року. Вартість цього транспортного засобу не була задекларована, що порушує вимоги закону.

Не відображено було придбання автомобіля KIA К5 (2013) вартістю 400 тис. грн у квітні 2023 року всього за 3 тис. гривень. Джерела походження цих коштів НАЗК встановити не вдалося.

НАЗК лише встановило ознаки адміністративного правопорушення за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП.

Нагадаємо, 13 листопада 2024 року Некраш придбав автомобіль Porsche Cayenne (2011) за 7,3 тис. доларів (приблизно 300 тис. грн), що значно нижче за середньоринкову вартість цього авто — близько 21 тис. доларів.


💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🚫 Типова секретутка суду на Одещині тупо набрехала в декларації про вартість авто чоловіка і працює собі далі

📖 Секретар Арцизького райсуду Одеської області Тетяна Чернєва вказала в декларації  недостовірні відомості на загальну суму 3,4 млн гривень.

В декларації за 2023 рік жінка не вказала відомостей про земельну ділянку площею 1407 м², яка належала йому станом на 7 травня 2021 року, та дві земельні ділянки площею 68 600 м² і 56 600 м², що належать чоловік Віталію Дмитровичу Чернєву на праві оренди. Ці ділянки розташовані в області, але їхні кадастрові номери не уточнені в документі.

Жінка неодноразово брехала про право власності на житловий будинок в Одеській області, що є порушенням вимог ст. 46 закону «Про запобігання корупції».

Перевірка виявила значні розбіжності у вартості задекларованих транспортних засобів. Зокрема:

🔸BMW X-3 (2017), придбаний 3 листопада 2023 року, був задекларований за ціною 50 тис. грн, хоча ринкова вартість, за даними Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, становить 987 тис. грн. НАЗК вважає, що угода за заниженою ціною не відповідає ринковим умовам.

🔸Mercedes-Benz Sprinter 213 CDI (2005), придбаний 10 жовтня 2023 року, задекларовано за 9 тис. грн, хоча ринкова вартість становить щонайменше 327 тис0 грн.

🔸BMW X5 (2010), який належить члену сім’ї (чоловіку) з 19 серпня 2021 року, взагалі не був указаний у декларації, хоча мав бути задекларований.

У розділі 11 декларації суб’єкт не вказав доходи від продажу транспортних засобів у 2023 році, а саме:

✔️50 тис. грн від Сайкіна Олександра Михайловича;
✔️10 тис. грн від Чернєва Миколи Дмитровича.

Виявлено незадекларований дохід у розмірі 829 тис. грн від неустановлених джерел, що разом із витратами на придбання нерухомості та автомобілів у 2023 році (загалом 2,86 млн грн) значно перевищує офіційні доходи декларанта та його чоловіка.

НАЗК  виявило ознаки кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 366-2 КК.

💬 Танька Чернєва: "Ну да, я напіздила НАЗК і нічого мені не буде"

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔒 В прокурора Дніпропетровщини великі проблеми через наше розслідування

☑️ За даними 🧡🧡🧡🧡🧡🧡, Офіс генпрокурора проводить виїздну перевірку діяльності Дніпропетровської прокуратури на чолі з Сергієм Біжком. Відповідний наказ №172 Руслан Кравченко підписав 3 липня.

Комісію з 30 осіб очолюють його заступники Олексій Хоменко та Марія Вдовиченко.

Група створена з метою перевірки стану організації роботи на основних напрямах прокурорської
діяльності в Дніпропетровській обласній прокуратурі.



💼☝️☝️☝️Прокурор Сергій Біжко
🔸Все про Біжко
🔸Пенсія в 46 років за інвалідністю

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🚫 Наступного дня після приїзду комісії керівник прокуратури Дніпропетровщини Сергій Біжко вирішив трошки попіарити себе на резонансній справі. Імітує бурхливу діяльність.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🕵️‍♂️🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩
Заступник керівника Дніпропетровської обласної прокуратури : Вахітов Руслан Фаільйович

Збираємо ваші дані з приводу цієї особи.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🧩 Батько заступника прокурора після від’їзду сина з рідного міста став бізнесменом

Заступник прокурора Дніпропетрощини Руслан Вахітов після переведення з Харкова до Івано-Франківська в 2016 році отримав реально заможного батька.

📖 Згідно з декларацією про доходи, Руслан Вахітов та члени його сім’ї, яких він вніс у документ, не володіють жодним майном. За 2015 рік він отримав 153,27 тис. грн доходу. Всі ці кошти – заробітна платня. Дохід його дружини склав 84 тис. грн, отриманих від продажу рухомого (нерухомого) майна. Вона також задекларувал Hyundai Accent (2012), крім того, згідно даними реєстру МВС, вона придбала у травні 2016 Nissan Juke (2012).

У Харкові у Руслана Вахітова залишись батьки, які після його переїзду до Івано-Франківська почали активну бізнес-діяльність. Точніше батько. Фаіль Вахітов за день до призначення сина зареєструвався приватним підприємцем та розпочав ремонтувати автомобілі.

Цікавість до цього бізнесу у нього була і раніше, оскільки, за даними реєстру нерухомого майна, два приміщення площею 280,6 та 151,8 кв.м, де розташовано СТО, він придбав ще у 2014 році. Так само у кінці 2014 року він придбав автомобіль Toyota Land Cruiser Prado (2006), а через кілька місяців Toyota Prado (2004).

Матері заступника прокурора Івано-Франківської області належить квартира площею 84,1 кв. м в центрі міста Харків на претстужній вулиці Сумській. Свідоцтво про право власності було оформлено у 2014 році. Вартість квартири матері прокурора в цьому будинку на той час– близько 2 млн грн Тетяні Вахітовій також належить житловий будинок площею 119,6 кв. м в місті Люботин (поблизу Харкова), який вона придбала ще у 2011 році.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
📞✏️✏️✏️✏️✏️✏️
📌 Чотири ключові пункти пропуску у Львівській та Чернівецькій областях — «Краковець», «Мостиська», «Рава-Руська» та «Порубне» — стали центрами контрабанди, де під виглядом дронів для армії виводять мільйони доларів за кордон.

На цих постах, за згодою їхніх керівників та обласних митних начальників, у нічний час у країну ввозять брендовий одяг і взуття. Як результат — нуль надходжень у бюджет, а це — десятки та сотні мільйонів гривень, частина з яких йде на хабарі начальникам митних постів Ворожбиту Назару Степановичу (Мостиська), Турчину Володимиру Богдановичу (Рава-Руська), Тофану Петру Георгійовичу (Порубне), а також керівникам обласних митниць — начальникам Львівської  та Чернівецької митниць — Андрію Кузніку та Юрію Герасимову. Джерела на митниці не виключають, що виконуючий обов’язки голови Державної митної служби Сергій Звягінцевв курсі того, що відбувається, та отримує свою частину вигоди з реалізації цієї схеми.

З відома керівників цих постів та начальників митниць в цих областях вночі в Україну завозиться контрабандою брендовий одяг та взуття.

Відбувається це наступним чином. Ще на складах у Польщі та Румунії 20-тонний контейнер, повний брендових речей — курток, взуття, сумок, вартістю у сотні 29 тис. доларів, розвантажується у декілька мікроавтобусів, які вночі під виглядом пасажирських перевезень перетинають український кордон у вказаних пунктах пропуску, де не проходять жодного огляду та не заповнюють жодних декларацій.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
📞
Контрабанда під виглядом дронів для ЗСУ

Під час повномасштабної війни на українській митниці почала діяти інша схема з завезенням дронів для ЗСУ. Як відомо, уряд звільнив від сплати мита і ПДВ поставки дронів в Україну, аби спростити постачання техніки на фронт. Це стало ідеальним інструментом для контрабандистів, бо наразі під виглядом імпорту БПЛА ряд компаній оформлюють поставку контрабанди, за ввезення якої також не сплачують жодних зборів у бюджет. Або ж взагалі оформлюють на митниці фіктивні документи про ввезення дронів, яких насправді не існує, завдяки чому просто виводять гроші з України.

У великій кількості декларацій про ввезення партій БПЛА замість великої кількості фотографій огляду контейнера з наявним у ньому товаром, що вимагають встановлені митні правила та вимоги щодо оформлення вантажу, фігурує одне й те саме фото огляду одного дрону.

Компанії оформляють фіктивні декларації на ввезення дронів, яких насправді немає. Замість детальних фото вантажу подають одне й те саме зображення дрона. Через офшорні фірми (Гонконг, Польща) виводять мільйони доларів. У деклараціях про фіктивне ввезення дронів в Україну фігурують одні й та самі компанії з псевдоімпорту дронів. Ось декларування мільйонів на БПЛА

🔸 “Фертеніка” (44372310) та ТОВ “Меріейт” (43840643) 4,4 млн доларів від GN ELECTRONIC sp. z o.o. (Poland)
🔸 “Лоялхілз Груп” (45339667) 6,4 млн доларів від LATUNA Ltd (HONG KONG)
🔸“Пеппер Стар” (44610024) 7,1 млн доларів від TORQUE TRADE Ltd (HONG KONG) та 5,1 млн доларів від ABSales Group Limited (HONG KONG)
🔸 “Поліпром Контур” (44972273) 13 млн доларів від STARNINE SALES Ltd (HONG KONG)
🔸 “Сенфіджо Інд” (45242023) 18 млн доларів від WHARVEST Ltd (HONG KONG)
🔸 “Вітал Прогрес" (45214462) 11 млн доларів від OPTIMA TRADE Ltd (HONG KONG)
🔸 “Лавра груп” (45023845) 9,1 млн доларів від TORQUE TRADE Ltd (HONG KONG)
🔸 “Нексус Торг" (45351930) 10,1 млн доларів від NEOTRADE LIMITED (HONG KONG)

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Absolution Leaks 🇪🇺
📞 Контрабанда під виглядом дронів для ЗСУ Під час повномасштабної війни на українській митниці почала діяти інша схема з завезенням дронів для ЗСУ. Як відомо, уряд звільнив від сплати мита і ПДВ поставки дронів в Україну, аби спростити постачання техніки…
📞
Контрабанда під виглядом дронів для ЗСУ (продовження)

Вказані компанії-нерезиденти з Польщі та Гонконгу також пов’язані з рядом інших українських фірм, що займаються псевдоімпортом в Україну:

🔸 "Тріан Імпекс" (45314805)
🔸 "Аргемона Груп" (45676814)
🔸 "Біг Інтерпром" (44968551)
🔸 "Компані Пром Груп" (45021607)
🔸"Фланель Торг" (45206467)
🔸"Евкаріот Інд" (45337083)
🔸 "Атлант Формат" (44463905)
🔸 "Стройбуд Процес" (45359039)
🔸 "Шлях Логістика" (4481215)
🔸 "Господарчий Кут" (42137904)
🔸 "Трансглобус" (44548370)
🔸 "Імпорт Рітейл" (44610024)
🔸 "Битум Пром" (44058238)
🔸"Імпорт Старт Плюс" (45297727)
🔸 "Лекон-Торг Плюс" (45733966)
🔸 "Зулан Трейд" (45222536)
🔸 "Малюнкотрейд" (44251388)
🔸 "Енергокреатив" (42176330)
🔸 "Деманто Опт" (43721168)
🔸 "Будкорпус" (44897507)
🔸 "Специфік Лайт" (45311112)
🔸 "Тенкор" (45370466)
🔸 "Орфей Компакт" (45169394)
🔸 "Феронікелі" (44362061)
🔸 "Коувел Україна" (44926134)
🔸 "Джоунс Опт" (45298411)
🔸 "Діамфарфор" (44909590)
🔸 "Інтер Лоджистик" (45810961)
🔸 "Побутсфера" (44861533)
🔸 "Фаст Імпорт Трейд" (45832367)


Деякі з вказаних компаній фігурують в розслідуваннях про вивід грошей з України за допомогою схем фіктивного імпорту через українські банки ”Мотор Банк” та ”Банк Альянс”.

Через те, що на митних постах закривають очі на фіктивні декларації та ввезення контрабанди під виглядом пасажирів чи дронів, держава втрачає мільйони податків, а валюта, критично потрібна для імпорту та стабільності економіки, вимивається за кордон.

📌 Це — загроза національній безпеці України, яку поки що чомусь не бачать ані в СБУ, ані в Бюро економічної безпеки, ані в ДБР чи НАБУ, які б мали перевірити, скільки БПЛА реально було ввезено в Україну, куди ці безпілотники, ввезенні по угодам з вказаними вище фірмами, були передані і хто саме їх отримав”.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
НБУ ввів в обіг нову обігову пам’ятну монету "Національна поліція України", що вшановує професіоналізм, мужність та відданість працівників поліції, які щоденно стоять на сторожі безпеки громадян.

Обігова пам’ятна монета "Національна поліція України" має номінал 10 гривень, виготовлена зі сплаву на основі цинку з нікелевим покривом.

Аверс монети – ідентичний з аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року. На ньому в центрі в обрамленні давньоруського орнаменту розміщені номінал монети, рік карбування та Державний Герб України.

На реверсі монети зображено стилізовану композицію, що демонструє представників різних підрозділів поліції, які уособлюють професійність, мужність і відданість службі. Над композицією розміщена емблема Національної поліції України – восьмикутна зірка з малим Державним Гербом України в центрі. По колу монети зазначено написи: угорі – НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ, внизу – СЛУЖИТИ ТА ЗАХИЩАТИ – гасло, що відображає основну місію цього правоохоронного органу.

Дизайн реверсу монети створила Аліса Іванова, аверсу – Володимир Дем’яненко.

Водночас частина тиражу обігової пам’ятної монети "Національна поліція України" буде сформована в спеціально оформлені ролики. Ролик міститиме 25 таких обігових пам’ятних монет. На сувенірному папері, у який запаковано кожний ролик, розміщено зображення емблеми Національної поліції України на тлі Державного прапора України. Тираж роликів – 20 тис. шт.

Придбати ролик з 25 обігових пам’ятних монет "Національна поліція України" можна з 08 липня 2025 року в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ (буде реалізовано 12 тис. таких роликів), а також у банках-дистриб’юторах (їх перелік зазначено на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку).

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
АРМА замовила люксовий мінівен за 2,7 млн гривень у фірми, пов'язаної з Порошенком

ТОВ "Богдан Авто" стало єдиним учасником тендеру, тож Агентство замовило у фірми мінівен Hyundai Staria у топовій комплектації: салон у шкірі Nappa, аудіосистема на 11 динаміків, диски з напиленням, підігрів керма та сидінь, тощо. Також там мають бути два сейфи, тонування і брендування АРМА, пишуть "Наші гроші".

Фірмою ТОВ "Богдан Авто" володіють директор Віктор Рутковський і ПАТ "ЗНВКІФ "Богдан-Капітал". ТОВ і фонд мають відношення до групи "Укрпромінвест", пов’язаної з Петром Порошенком і колишнім першим заступником секретаря РНБО Олегом Гладковським.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Керівник ДП "Львіввугілля" потрапив на радар правоохоронців – хто «слуга» за ним стоїть?

З травня 2023 по грудень 2024"Львіввугілля" очолював Вадим Крась. В результаті покинути посаду йому довелось через оголошену підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службовому підробленні; «намутив» на виплатах премій понад 2 млн грн.

В січні 2025-го на "Львіввугілля" у статусі т. в. о. гедиректора зайшов Павло Овчінніков, який до цього очолював шахту "Відродження".За інформацією джерел “Діла”, правоохоронці розпочали досудове розслідування щодо керівництва ДП “Львіввугілля” за фактом заволодіння майном підприємства під час закупівлі гірничо-шахтного обладнання та реалізації вугільної продукції.

Мова йде про т.в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Павла Овчіннікова, який у змові із т.в.о. заступника генерального директора з МТП, транспорту, тендерних закупівель та збуту продукції Сергієм Стародубцевим, директором з економіки та фінансів ДП “Львіввугілля” Олександром Абрамовим і заступником генерального директора з правових питань держпідприємства Олексієм Жеребком, зловживаючи своїм службовим становищем, надавали вказівки працівникам шахт підписувати фіктивні акти приймання-передачі гірничо-шахтного обладнання, надання послуг із його ремонту від субʼєктів підприємницької діяльності, котрі підконтрольні ДП, з метою подальшого привласнення коштів державного підприємства.

Також для реалізації махінацій, Стародубцев залучив Андрія Ластовиченка, якого було призначено на посаду заступника директора дирекції з МТП, транспорту, тендерних закупівель та збуту продукції ДП “Львіввугілля”. Саме Ластовиченко безпосередньо здійснює зустрічі із представниками постачальників, де й обговорює умови співпраці та суми “відкатів”.

Водночас відомо, що одним із постачальників робіт та послуг через якого також здійснюється привласнення коштів держпідприємства, являється ФОП Петро Танчин, котрий надає послуги із перевезення працівників “Львіввугілля” , де завищує кількість наданих послуг. Відомо, що Танчин використовує підконтрольних йому підприємців, котрі завищують у звітних бухгалтерських документах обсяги наданих послуг.

Керівник ГО “Дорожній контроль Захід” Олександр Клімов пише. що бенефіціар схем – це нардеп від «Слуги народу» Юрій Камельчук.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Важливо відзначити, що вдалося нам зробити за цей тиждень разом із друзями України.

Данія: є нові домовленості про спільне виробництво зброї, укладена угода – вчора її підписали. Будемо працювати на території Данії, і це наш спільний проєкт – перші суттєві можливості нашого українського виробництва за кордоном. Будуть і ще такі домовленості. Це стосується і дронів, і багатьох інших необхідних видів зброї.

Щодо дронів також домовилися з американською стороною про значне збільшення спільної роботи. Це дасть Україні ще сотні тисяч дронів уже цього року на спеціальних умовах і ще значно більше дронів наступного року. У тому числі, дронів-перехоплювачів – це очевидний наш пріоритет.

Завдання для всієї нашої держави, для Сил оборони України, для всіх бізнесів, які працюють за цим напрямком, – буквально щотижня давати більше результатів щодо перехоплювачів. Це і більше виробляти таких дронів, і більше тренувати операторів дронів, і набагато більше ефективності в застосуванні перехоплювачів. Перехоплювачі повинні працювати.
2025/07/05 17:37:22
Back to Top
HTML Embed Code: