Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
- Telegram Web
Telegram Web
🕵️‍♂️🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩🧩

Збираємо інформацію про Північне управління замовника робіт Міноборони.

Інші управління також цікавлять. Схеми, кейси, неправомірна вигода, майно посадових осіб.

Будемо на зв'язку🧠

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍116🔥97😱1🤬1😡1
⚖️ ВАКС частково дозволи спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони про використання матеріалів негласних слідчих дій щодо корупції бізнесмена Ігоря Грінкевича про зловживання у Міноборони, пов’язаних із постачанням речового майна, а також можливого ухилення від сплати податків. 

Досудове розслідування ДБР за № 62024000000000913 стосується діяльності службових осіб департаменту ресурсного забезпечення Міністерства оборони  у 2022-2023 роках. За даними слідства, посадовці, зокрема підозрюваний тимчаово виконуючи обов'язки директора ДРЗ могли діяти в інтересах трьох компаній – ТОВ «Трейд Лайнс Рітейл», ТОВ «Будівельний Альянс Монтажпроект» і ТОВ «Будівельна компанія Сітіград» – з метою надання їм неправомірної вигоди.

У листопаді та грудні 2023 року він підписав додаткові угоди до договорів на постачання речового майна, якими безпідставно продовжив терміни поставок і зменшив штрафні санкції для згаданих компаній. Це, за версією слідства, призвело до значних фінансових втрат для держави.

Крім того, розслідування вказує на можливі порушення за ч. 3 ст. 212 КК (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) та ч. 4 ст. 425 КК (недбале виконання службових обов’язків у воєнний час). Слідство встановило, що службові особи Міноборони не проводили належного контролю якості товарів, що постачалися, ігноруючи вимоги нормативно-технічної документації. Водночас компанії-постачальники не реєстрували податкові накладні, що призвело до ненадходження значних сум до державного бюджету.

Ключовим елементом розслідування стали матеріали негласних слідчих (розшукових) дій, отримані в інших кримінальних провадженнях – № 22023000000000573 від 09.06.2023 та № 62022000000000370 від 09.06.2022.

Прокурор Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони просив ВАКС дозволити використання цих матеріалів у справі № 62024000000000913, стверджуючи, що вони підтверджують неформальні зв’язки між посадовцем та Грінкевичем, а також дії першого в інтересах компаній, пов’язаних з ним. На плівках Грінкевич називає посіпаку частиною команди. Суд дозволив використати деякі необхідні матеріали.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥111👍107🤬1💯1😡1
🔈 Директору департаменту з закупівель та виконавчому директору ДСГП “Ліси України” повідомлено у зловживанні службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 ККУ).

Наразі слідством встановлено, що у 2023 році під час проведення закупівлі тракторів за трьома лотами посадовець ДП “Ліси України” безпідставно відхилив найбільш економічно вигідні пропозиції учасників, які відповідали технічним вимогам.

Переможцем було визнано ТОВ, яке запропонувало вищу ціну. У подальшому, виконавчий директор держпідприємства уклав із цією компанією договори на постачання техніки.

За висновками судово-економічної експертизи, дії посадовців призвели до укладання договорів на суму, що перевищувала найвигідніші пропозиції на понад 8,1 млн грн. Таким чином, державному підприємству завдано матеріальних збитків на вказану суму.

Мова може йти про Віталія Цимбалюка та Ігоря Лицура.

🔸Підозра за мобільники

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍129🔥901😱1🤬1🤣1
📖 Начальник відділу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Геннадій Кравцов приховав отримання 27 тисяч доларів.

Найсерйозніше порушення стосується розділу 11 декларації, де декларуються доходи, включно з подарунками. Кравцов не вказав, що 25 жовтня 2023 року отримав безповоротну фінансову допомогу на понад 1 млн грн від Безрідної Світлани Миколаївни. Ця сума, еквівалентна 27 тис. доларів.

Цікаво, що того ж дня, 25 жовтня 2023 року, Кравцов придбав квартиру в Дніпрі, вартість якої майже збігається із сумою отриманої фінансової допомоги. Ця кореляція викликає підозри: чи не була допомога від Безрідної використана для купівлі квартири? І чому Кравцов не задекларував цю суму? Відсутність інформації про дохід у декларації може свідчити про спробу приховати джерела фінансування.

Кравцов припустився помилки щодо земельної ділянки, приватизованої у 2020 році. Він зазначив відомості, які не відповідають дійсності, зокрема неправильно вказав її вартість.

НАЗК поінформувало про ці порушення відповідні органи.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍123🔥96🤬2😱1🤮1
Absolution Leaks 🇪🇺
​​ГАНЬБА! Семеро учасників схеми біглого бізнесмена з Одеси Руслана Тарпана, котрі допомогали йому привласнювати бюджетні кошти на реалізації проєкта «Глибоководний випуск», виправдані через у зв’язку з недоведеністю наявності в їхніх діях складу кримінальних…
🔈 Ексголову та суддю Приморського райсуду Одеси Сергія Кічмаренка, який 18 років очолював установу, тимчасово відсторонили за рішенням ВРП.

Дисциплінарну справу щодо Кічмаренка відкрили на вимогу обласної прокуратури. Йдеться про справу, що стосується глибоководного випуску стічних вод від станції біоочищення «Північна». Його будувала корпорація одеського бізнесмена Руслана Тарпана. На лаві підсудних у Кічмаренка сиділи менеджери середньої ланки, семеро осіб. Він усіх їх скопом виправдав.

ВРП ухвалила рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення з посади, тож, відповідно до закону, його автоматично відсторонили до ухвалення остаточного рішення. Або Кічмаренка звільнять, або скасують рішення.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍127🔥93🤬21
🔈 Ексдиректор ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» Євген Дихнє та колишній головний бухгалтер отримали підозри через умисне ухилення від сплати податків на суму понад 344 млн грн. 

Між кіпрською компанією Brazaline Limited (власником літаків) та українським авіаперевізником було укладено договори експлуатаційного лізингу щодо оренди літаків Boeing 737 та Embraer.

У період з 2017 по кінець 2022 року, при виплаті на користь кіпрських компаній Brazaline Limited, Skyways Leasing Company Ltd, Goiania Comercio E Servicos Internacionais Ada лізингової плати за користування повітряними суднами, неправомірно скористалися положенням ст. 8 «Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи», з метою умисного ухилення від сплати податків, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах на загальну суму 357,34 млн грн.

МАУ  на адресу кіпрської компанії здійснено виплату доходів у вигляді лізингової плати за користування літаками на загальну суму понад 3,4 млрд грн. Тобто, авіакомпанія мала застосувати пільгову ставку 10%, а застосувала 0%. Це призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету понад 344 млн грн.

Раніше суд арештував літаки Boeing 737 (4 шт) та Embraer E 190 (3 шт), які належать офшору.

Колишній головний бухгалтер наразі у розшуку за обвинуваченням у привласненні 10 млн гривень у змові з колишнім віцепрезидентом компанії. Як повідомляє поліція Київської області, завдано збитків державі на понад 10 мільйонів гривень. Згідно з матеріалами слідства, фігуранти спільно підробили фінансову звітність та приховали реальні доходи, отримані в межах виконання договору зі спільної діяльності з державним підприємством аеропорт «Бориспіль». Отримані кошти, які мали бути перераховані аеропорту, були привласнені через схему викривлення обліку.

Нагадаємо, у 2023 році колегія суддів ВАКС оголосила вирок, яким визнала винним Дихнє та начальника служби орендних відносин у зловживанні службовим становищем, що завдало понад 15,7 млн грн збитків, тобто у вчиненні злочину за ч.2 ст.364 ККУ.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍133🔥881🤬1💯1
Absolution Leaks 🇪🇺
🔈 Співробітник Волинської митниці Володимир Багрій у нетверезому вигляді влаштував ДТП на свято день митника. Сталося це ще 25 червня. Чоловʼяга не впорався з керуванням і вʼїхав у відбійник Пан Багрій не мав сили поліціянтам відповісти через алкогольне…
🔈 Журналіст Середич пише, що замість п'яного волинського митника Володимира Багрія, який 24 червня скоїв ДТП, протокол львівські поліцейські оформили на Ігоря Процика — чоловіка, котрий працював на дружину митника. Чекаємо на реакцію ДБР.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍135🔥84😡5🤯4
🕵️‍♂️ Корупційна справа від НАБУ: Північне управління замовника робіт Міноборони

Детективи виявили можливу схему заволодіння 480 млн грн під час будівництва військових інженерно-технічних споруд та оборонних рубежів у Сумській області.

🔍 За даними розслідування КП №52024000000000242, у лютому-березні 2024 Північне УЗР уклало договори з ТОВ «Топаз», ТОВ «Сумибудінвест» ЛТД і ТОВ «Будмонтажсервіс 1» на будівництво 21 військової інженерно-технічної споруди та 16 оборонних рубежів (невибухових загороджень). Це близько 700 млн грн, з яких 70% (490 млн грн) були виплачені як авансовий платіж, що є максимальним дозволеним розміром за законом.

Під час перевірки, який здійснювали співробітники відділу технічного нагляду головного управління капітальних вкладень (ГУКВ) Міноборони, було виявлено суттєві недоліки у виконанні робіт. Про ці порушення неодноразово повідомляли представників підрядників, але вони ігнорували зауваження. Більше того, недоліки приховувалися шляхом перекриття об’єктів ґрунтом, що ускладнювало подальшу перевірку. Співробітники технічного нагляду відмовлялися підписувати акти виконаних робіт (форми КБ2-в) без усунення цих порушень.

У відповідь на це начальник Північного УЗР видав наказ від 8 травня 2024 №40/од, яким скасував попередній наказ від 12 березня 2024 №38/од про призначення відповідальних за технічний нагляд із числа співробітників ГУКВ.

Натомість для нагляду залучили місцевих цивільних осіб, зокрема ФОП, з яким 8 травня 2 уклали 21 договір на здійснення технічного нагляду. Це рішення, за версією НАБУ, могло бути спрямоване на послаблення контролю за якістю робіт і сприяння підрядникам у приховуванні недоліків.

Договори передбачали, що у разі порушення строків виконання робіт підрядники мали сплатити пеню у розмірі 0,1% від договірної ціни за кожен день прострочення. Станом на липень 2024 року роботи не були завершені в повному обсязі, хоча за додатковими угодами від квітня 2024 строки виконання встановили до 31 травня. Замість нарахування пені на суму близько 25 млн грн, службові особи Північного УЗР і ГУКВ, за даними слідства, вступили у змову з підрядниками.

Для уникнення штрафів підрядники отримали довідки від регіональної торгово-промислової палати, які підтверджували форс-мажорні обставини. НАБУ вважає, що ці дії були частиною схеми, спрямованої на ухилення від штрафних санкцій і спричинення збитків державі.

За версією слідства, службові особи Північного УЗР і ГУКВ у змові з підрядниками організували схему, яка призвела до:

✔️Розтрати 480 млн грн державних коштів через неякісне виконання робіт і приховування недоліків.
✔️Ухилення від сплати пені на суму 25 млн грн через маніпуляції з форс-мажорними обставинами.

НАБУ отримало доступ до мобільних телефонів керівників підрядних компаній і начальника Північного управління замовника робіт Міністерства оборони. Зокрема, в IPhone директора ТОВ «Топаз» правоохоронці знайшли групу «Фортифікація Сумщини», яка нараховує 49 учасників. У ній містяться відомості щодо ходу та порядку виконання робіт з будівництва фортифікаційних споруд.

🔸ТОВ «Топаз» створено у травні 2004 року. Ним володіє мешканка Сум Валентина Сіроштан. Розмір статутного капіталу підприємства складає 21 тис. грн.

🔸Засновником і власником ТОВ «Сумибудінвест» ЛТД вказано харків’янина Артема Дєгтєрьова. Розмір статутного капіталу фірми – 80,5 тис. грн.

🔸ТОВ «Будмонтажсервіс 1» зі статутним капіталом 17 млн грн створено у лютому 2009 року. Його засновником та власником є киянин Андрій Гандзюк.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍124🔥94🤬3😁1
📖 Заступник начальника, головний інженер Північного управління замовника робіт Міноборони (Чернігів) Андрій Афанасьєв під час війни оформив на дружину авто Hyundai Tucson за 517 тис. гривень.

Родина Афанасьєва складається з дружини Ганни та двох синів – Данила та Юрія. У родини є великий перелік майна.  У 2019 році родина набула квартиру у Чернігові (79,4 м²) невідомої вартості. Також в них є квартира в Запоріжжі в 56,32 м² (60% належить дружині Ганні, 40% – громадянці Вініченко Софії Олександрівні).

Головний інженер володіє трьома ділянками землі невідомої вартості: 1,200 м² у селі Левковичі, 2 га в у селі Павлівка та 600 м² у Чернігові. Остання набута у власність в березні 2024 року.

Афанасьєв задекларував ВАЗ 21093 (2003) та Hyundai Tucson (2021), набутий 18 грудня 2024 року за 517 тис. грн, у власності дружини Ганни Афанасьєвої, але з правом користування.

Чоловік отримав від Міноборони 757 тис. гривень та ще 1 тис. гривень соцвиплат від МОУ. Ще Афанасьєв отримав 28 тис. гривень від монетизації пільг від Пенсійного фонду. Його дружина задекларувала 403,5 тис. гривень зарплати від військової частини Т0500. Раніше жінка також працювала в Північному УЗР.

Афанасьєв задекларував 129,6 тис. грн на банківському рахунку в АТ «ПриватБанк», що перебуває у спільній сумісній власності з дружиною. Жодних готівкових коштів чи інших активів не вказано, що виглядає скромно на тлі покупки автомобіля вартістю 517 тис. гривень.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍121🔥98
Absolution Leaks 🇪🇺
🕵️‍♂️ Корупційна справа від НАБУ: Північне управління замовника робіт Міноборони Детективи виявили можливу схему заволодіння 480 млн грн під час будівництва військових інженерно-технічних споруд та оборонних рубежів у Сумській області. 🔍 За даними розслідування…
☑️ Чесно кажучі, на фоні всієї цієї корупції справжній військовий офіцер мав би застрелитися, але не начальник Північного УЗР Міноборони Зубрицький О.С.

Пан полковник хоче гарно жити, вкусно їсти та солодко спати. Сотні українців віддали життя через непідготовленість оборонних споруд.

Збираємо інформацію про офіцера ЗСУ та його родину.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍118🔥102😡4😁1
Absolution Leaks 🇪🇺
🔈 Журналіст Середич пише, що замість п'яного волинського митника Володимира Багрія, який 24 червня скоїв ДТП, протокол львівські поліцейські оформили на Ігоря Процика — чоловіка, котрий працював на дружину митника. Чекаємо на реакцію ДБР. 💬 @ABleaks_bot…
Волинська митниця відреагувала на ганебний вчинок Багрія, який нажрався та потрапив в ДТП, та наказом від 7 липня припинила державну службу та звільнила Багрія В.Д. з лав митних органів України з 9 липня.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍139🔥99
Від кількості до якості.

Минулого тижня я говорив про кількісний аудит. Йшлося про наявні 20000 кримінальних проваджень щодо субʼєктів господарювання.

Тепер перейдемо до якісного аудиту і його перших результатів — 3756 кримінальних проваджень ЗАКРИТО.
Формально ці провадження мали пояснення, проте — вони роками не розслідувалися; вони не містили об’єктивних даних, що підтверджують склад чи подію злочину; врешті — вони не мали судової перспективи.

Щодо інших справ: у понад 4700 провадженнях призначені і вже проводяться необхідні експертизи; 120 проваджень скеровано до суду.

Робота триває.
👍122🔥103
⚖️ Саботування оборонних споруд на Сумщині: в Міноборони програли позов щодо притягнення начальника Північного УЗР до відповідальності

Полковник Зубрицький О.С., який із 25 жовтня 2021 обіймає посаду начальника Північного УЗР, потрапив під дисциплінарне стягнення через неналежне виконання обов’язків. Мова йде про наслідки дій НАБУ, яке розслідує пов’язану справу про можливу розтрату 480 млн грн на будівництві фортифікацій у Сумській області (провадження №52024000000000242).

Згідно з наказом МОУ №121/нмк від 2 серпня 2024, його звинуватили у:

✔️Порушенні статей 11 та 16 Статуту внутрішньої служби ЗСУ.
✔️Недотриманні вимог Положення про Північне УЗР (затвердженого наказом від 26 травня 2023 року №53).
✔️Несвоєчасному виконанні робіт із будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, що призвело до зриву наказу Верховного Головнокомандувача від 18 березня 2024 №6т/ВГК.

За результатами службового розслідування, розпочатого наказом Міноборони №360/нм від 31 травня, полковника попередили про неповну службову відповідність.

Службове розслідування завершилося 10 червня 2024 складанням акту №220/5/308/дск, а 11 червня Міністр оборони Умєров своєю резолюцією підтримав дисциплінарне стягнення. Проте наказ про стягнення був виданий лише 2 серпня 2024, що стало ключовим аргументом у судовій справі.

Полковник не погодився з наказом і звернувся до Харківського окружного адмінсуду з позовом про визнання наказу №121/нмк протиправним і його скасування. Суд задовольнив позов, вказавши, що Міноборони порушило строки накладення дисциплінарного стягнення, визначені статтею 87 Дисциплінарного статуту ЗСУ. Згідно з цією нормою, стягнення має бути накладене протягом одного місяця з дня закінчення службового розслідування, тобто до 10 липня.

Міноборони подало апеляційну скаргу, стверджуючи, що рішення про стягнення було прийнято 11 червня 2024 року резолюцією Міністра на доповідній записці, а наказ від 2 серпня лише формалізував це рішення.

⚖️ Другий апеляційний адміністративний суд 24 червня залишив рішення суду першої інстанції без змін, відхиливши апеляцію Міноборони. Колегія суддів наголосила, що резолюція не є наказом, а дисциплінарне стягнення у вигляді попередження про неповну службову відповідність має бути оформлене саме наказом.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍116🔥103😡3
📖 НАЗК виявило ознаки недостовірної інформації в декларації депутата Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області Анатолія Боська. У декларації за 2022 рік депутат, вважають в агентстві, вказав недостовірну інформацію на понад 5,7 млн гривень.

НАЗК дійшло висновку, що Босько не зміг документально підтвердити походження заощаджень у 1,1 мільйона доларів готівкою, задекларованих у 2022 році. З них 730 тисяч доларів належали нібито йому, ще 374 тис. доларів були його дружини.

Водночас згідно з аналізом доходів родини, загальна сума можливих накопичень на той момент не могла перевищувати 955 тис. доларів. Різниця у понад 148 тис. доларів свідчить про наявність недостовірних даних.

Основна частина прибутків депутата походила від підприємницької діяльності. За даними реєстру фізичних осіб, у 2019 році він задекларував понад 834 тис. гривень доходу від бізнесу, а у 2020-2021 роках ще майже 1,9 млн гривень. Також він отримував зарплату та плату за оренду нерухомості від фермерського господарства «Босько А.Б.», загалом це десятки тисяч гривень щороку.

Дружина депутата у ці роки отримувала зарплату у ФГ «Аграрник-2017», а також пенсію. У декларації вказано також отримання поворотної фінансової допомоги як самим Боськом (2,4 мільйона гривень у 2020 році), так і його дружиною (200 тисяч гривень). Однак у наступних деклараціях не було жодної згадки про повернення цих коштів або залишки заборгованостей.

Загалом, на думку агентства, реальні доходи подружжя були недостатні для того, щоб сформувати задекларовані готівкові заощадження. Крім того, частина джерел доходу викликає підозри через відсутність відповідей на запити та невідповідність банківських даних.

НАЗК вважає, що у діях депутата є ознаки кримінального правопорушення за статтею про завідомо недостовірні відомості у декларації. Матеріали перевірки скерували до правоохоронних органів.

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍124🔥99
📖 Новий директор ДП «Морський торговельний порт Чорноморськ» В’ячеслав Безрук, колишній митник з Одещини, вказав приховує вартість майна зі своєї декларації.

Зареєстроване місце проживання посадовця – селище Козин Київської області, елітний район, відомий високою вартістю нерухомості. Водночас для фактичного проживання вказана адреса в місті Київ. Безрук має трьох синів – Олександра, Івана та Даниїла, які також зазначені в декларації, але не надали повних даних про своє місце проживання.

📌 Безрук вказав 9 ділянок у селі Козари Носівської громади Чернігівської області, усі набуті 29 червня 2011: три ділянки площею по 942 м² кожна та шість ділянок площею по 1200 м² кожна. Загальна площа земель становить 0,97 га. Усі ділянки перебувають у 100% власності Безрука, але їхня вартість не вказана («Не відомо»).

📌Безрук задекларував право безоплатного користування квартирою в Києві площею 127,7 м², придбаною 1 липня 2023 року. Власницею квартири є його родичка Безрук Ніна Олександрівна. Вартість квартири також не вказана, що викликає додаткові запитання щодо прозорості.

📌Безрук задекларував право безоплатного користування автомобілем Land Rover Range Rover (2019), набутим 1 травня 2024 року. Власницею автомобіля є та сама Безрук Ніна Олександрівна.  Вартість автомобіля не вказана, але ринкова ціна Range Rover 2019 року становить від 1,5 до 3 млн грн, залежно від комплектації.

Безрук минулоріч заробив 117 тис. гривень в АТ «Укргазвидобування» та 257 тис. гривень в ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту». Ще 142 тис. гривень він отримав від підприємницької діяльності.

🚫 Для керівника державного підприємства, який проживає в Києві та використовує елітний автомобіль, цей дохід виглядає скромним, особливо враховуючи утримання трьох дітей.

Безрук задекларував 20 тис. доларів готівкою. Відсутність значних банківських заощаджень на тлі значних земельних активів і використання дорогої квартири та автомобіля викликає запитання про джерела фінансування такого способу життя.

НАЗК і громадськість повинні ретельно перевірити його декларацію, адже будь-які невідповідності можуть підірвати довіру до системи декларування та державних інституцій. Чи стане ця декларація об’єктом глибшого розслідування, чи залишиться без уваги – залежить від пильності антикорупційних органів і суспільного тиску.

🔸ОПЗЖ
🔸Нова схема у Чорноморську
🔸Власник Adelon AG Дмитро Коваленко вкладає кошти, здобуті від реалізації російського вугілля, у видобуток газу
🔸Дмитро Коваленко: російське вугілля - в українське зерно
🔸Експорт вугілля в "ЛНР/ДНР" від Коваленка

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍130🔥92
Темний бік ГО ALDA де серед керівного складу представники ОПЗЖ та повʼязані з "регіоналами" особи

ALDA - це Європейська асоціація місцевої демократії. Вони проводять форуми і круглі столи, її члени фотографуються з послами, євродепутатами, регіональними політиками.

СБУ через Bihus.info видало інформацію, що серед керівників організації багато колишніх проросійських політиків та їх оточення в українському крилі організації:
✔️член правління Інна Волкова – ексдепутатка від ОПЗЖ помічниця нардепки Юлії Льовочкіної (сестри того самого ексголови адміністрації Януковича);
✔️Юлія Підгородинська – дружина ексрегіонала Вадима Підгородинського. І падчерка екснардепа від ОПЗЖ, колишнього губернатора Одеської області Миколи Скорика;
✔️Віталій Барвіненко - екснардеп-регіонал, підзніше перейшов до партії "Відродження", будучи головою Одеської райради підтримав ініціативу партії "Шарія" щодо встановлення памʼятника учасникам масових заворушень 2 травня.
✔️Анжеліка Пилипенко - очолює офіс ALDA у Дніпрі. Вона з 2010 по 2015 рік була депутаткою "Партії Регіонів", також була кандидаткою в депутати від партії "Пропозиція"(Філатов Корбан).
✔️протеже покійного екснардепа і зрадника Іллі Киви Оксана Деркач, також ексдепутатка від забороненої ОПЗЖ.

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍133🔥84😡1
🚫 Ексочільник Тернопільскої ОДА Володимир Труш претендує на посаду проректора Львівського медуніверситету

Робить все, щоб не йти на війну. Проректор - гарантована бронь.

Труш та члени його сім’ї володіють кількома об’єктами нерухомості:

🔸гараж, стайня, вбиральня у місті Рогатин Івано-Франківської області (52,4 м², набуто у 2000 році). Об’єкт перебуває у спільній частковій власності: 75% належить дружині Труша, Ірині Маркіянівні, та 25% – Катерині Ленц, яку вказано як «інший зв’язок».
🔸 будинок у Рогатині (158,1 м², набуто у 2012 році). Труш має право безоплатного проживання, а власність поділена між Іриною Труш (75%) та Катериною Ленц (25%).
🔸квартира у селі Зубра Львівської області (59,4 м², набута у 2019). Повністю належить Володимиру Трушу.
🔸 будинок у Рогатині (112,8 м², набутий у 2019). Труш має право зареєстрованого місця проживання, а власником є Галина Андріївна Труш.
🔸квартира у Тернополі (109 м², набута у 2022). Труш має право безоплатного проживання, а власником є Василь Павлюх.

У декларації вказано чотири транспортні засоби:

🔸Mercedes-Benz S500L (2010, набутий у 2019) належить дружині, Ірині Труш.
🔸Fiat Scudo (2006, набутий у 2019) також належить Ірині Труш.
🔸BMW X5 (2012, набутий у 2019) перебуває у власності Володимира Труша.
🔸Audi Q8 (2024 , набутий у 2024) належить Людмилі Меленко, але Ірина Труш має право користування за дорученням.

Вартість транспортних засобів у декларації не вказана, що відповідає нормам декларування для випадків, коли оцінка не проводилась.

Труш задекларував такі доходи:

🔸212,6 тис. грн – заробітна плата від Тернопільської обласної державної адміністрації.
🔸99,7 тис. грн – заробітна плата від Західноукраїнського національного університету.
🔸942 тис. грн – дохід від підприємницької діяльності як ФОП.
🔸50 тис. грн – дохід, виплачений самозайнятій особі від ТОВ «Тернопільоблгаз Збут».

Дружина, Ірина Труш, отримала:

🔸91 тис. грн – заробітна плата від Західноукраїнського національного університету.
🔸2 млн грн – дохід від підприємницької діяльності як ФОП.

Сім’я Труша задекларувала значні грошові активи:

🔸950 тис. грн готівкою у Володимира Труша.
🔸320 тис. грн готівкою у Ірини Труш.
🔸173 тис. грн на рахунку в АТ «Універсал Банк» (Володимир Труш).
🔸216 тис. грн на рахунку в АТ КБ «ПриватБанк» (Володимир Труш).
🔸45 тис. грн на рахунку в АТ «Універсал Банк» (Ірина Труш).

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍115🔥104🤬2
🚫 Інвалід мозку: Керівник Хмельницької окружної прокуратури Сергій Наконечний минулоріч набув Porsche і Tesla

Сергій Наконечний, керівник Хмельницької окружної прокуратури, отримав 258,6 тис. гривень пенсії за інвалідністю. Загальний дохід сім’ї склав 6,12 млн грн, із яких 44% припадає на підприємницьку діяльність дружин

🔸1,4 млн грн – заробітна плата від Хмельницької обласної прокуратури.
🔸750 тис. грн – дохід від відчуження рухомого майна (Сергій Наконечний)
🔸2,7 млн грн – дохід від підприємницької діяльності Ольги Наконечної
🔸1 млн грн – дохід від відчуження рухомого майна (Ольга Наконечна)
🔸248,6 тис. грн – інші доходи від ТОВ «Хмельницькенергозбут» (Ольга Наконечна)

Дружина корупціонера задекларувала 30 тис. євро, 25 тис. доларів та 580 тис. гривень готівкою.

Родина має два авто, які оформлені на дружину: Volkswagen Touareg (2016, набутий у 2020 за 690 тис. грн) та Porsche Cayenne S E-Hybrid (2019, набутий у 2024 році за 950 тис. грн).

Ще прокурор має право тимчасового користування на Tesla Model X (2021, набута у 2024 році за 900 тис. грн). Власник – Олександр Деєв.

Дружина Наконечного, Ольга, володіє сонячною електростанцією для домогосподарств марки Ja Solar, придбаною у 2023 за 580 тис. грн;

Інше майно корупціонера:
✔️домоволодіння та ділянка у селі Мукша Китайгородська Хмельницької області (250,1 м²/ 1329 м², набуто у 2006). Наконечний, його дружина та син мають право тимчасового користування, а власником є Надія Наконечна.
✔️ квартира у Хмельницькому (73,3 м², набута у 201). Право тимчасового користування мають Наконечний, його дружина та син, власник – Олександр Деєв.
✔️комплекс у селі Шатава Хмельницької області (1168,9 м², набутий у 2021і за 25 тис. грн). Належить Ользі Наконечній.
✔️ ділянка у селі Шатава (20 000 м², набута у 2021 році за 25 000 грн). Власність Ольги Наконечної.
✔️будинок у смт Дунаївці Хмельницької області (19,7 м², набутий у 2023 за 16 тис. грн). Належить Ользі Наконечній.
✔️ділянка у смт Дунаївці (600 м², набута у 2023 році за 5 000 грн). Власність Ольги Наконечної.

Варто зазначити, що більшість об’єктів нерухомості задекларовано без вартості або з дуже низькою оціночною вартістю, що може викликати запитання щодо їх ринкової ціни.

НАЗК та НАБУ поки ігнорують діяльність Наконечного. Звертаємо увагу Офісу генпрокурора та Руслана Кравченка на це неподобство!

📞 @ABleaks_bot
Долучитись
🧠 info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍128🔥95🤮1
Absolution Leaks 🇪🇺
Містер "Це вас не обходить" та його котли. А ти давай, донать 📌 Теща подарила, можливо 📞 @ABleaks_bot Долучитись 🧠 info@absolutionlab.com
🔈 Дружина Притули теж полюбляє розкішні годинники, проте дорожчі, аніж чоловік волонтер

Катерина Притула регулярно демонструє в себе в інстаграм не бюджетні аксесуари, зокрема - годинник Cartier за понад 28 тис. доларів, а також окуляри Saint Laurent за понад 450 доларів.

🔸Теща отримала умовний термін за ДТП
🔸Три квартири під час війни

💬 @ABleaks_bot
💕 Долучитись
info@absolutionlab.com
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍123🔥107🤮4👎3😁1💩1😡1
2025/07/09 05:18:48
Back to Top
HTML Embed Code: