Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
- Telegram Web
Telegram Web
Получаю третье письмо от наших военных. Бесшумная хрень на фронтах светит зеленым лучом ( фото) по нашим позициям. Иногда сопровождает лучем технику.

С военной точки зрения весь этот процесс непонятный.

Пришельцы шалят?
Їдемо з микитою на маяки, взявши запас фотоплівок на два тижні. Здається почалось
Кіт Графік??? В моєму спектрі???
Очікування: інтерес від студентів
Реальність:
Гороскопи натальні карти магічні камені оптом недор..... АААААА

*звуки боротьби за коавіатуру*
Велика красива комета на небі - це знак, який віщує хмарність.
⭐️ Підманула-підвела: T Північної Корони - зоря, що не виправдала надій.

Спалах яскравої нової мав би статися десь між квітнем та вереснем 2024 р. Але ось вже вересень позаду, і невдовзі Північну Корону стане важко спостерігати, а спалаху все ще нема. Тут на каналі є ціла кльова серія постів про цю зорю, доступна за тегом #T_CrB.

Якщо коротко, історія наступна. T Північної Корони (T Coronae Borealis або T CrB) складається насправді з двох зір: білого карлика та червоного гіганта, що потроху віддає «сусіду» свіжий водень. А коли його накопичується достатньо, то він вибухає, і ми фіксуємо появу нової зорі на небосхилі - яскравої як Полярна. Так відбувається приблизно кожні 80 років, бо T CrB відноситься до дуже рідкісного типу повторюваних нових, до того ж є найяскравішою з них - єдиною яку кожен з нас може побачити неозброєним оком.

З того часу як Американська Асоціація Спостерігачів Змінних Зір анонсувала спалах у цьому сезоні, по всьому світу розгорнулася велика кампанія по спостереженням. А спалаху і досі нема. Моя найсвіжіша (вчорашня) оцінка блиску - жалюгідні 10,4m, а це у 1500 разів слабше ніж хотілося б.
Чому так?

Гіпотеза 1. Др. Бредлі Шафер (найкращий спеціаліст по цій зорі) звернув увагу на те, що в результаті останнього вибуху період обертання зоряної пари різко збільшився (зорі трохи розійшлися), після чого став поступово зменшуватися. Це означає, що темпи перетікання речовини могли на деякий час знизитися.
Гіпотеза 2. Непрямі ознаки наближення спалаху могли бути характерними лише перед минулим спалахом (1946 р.), а для наступного буде інший таймлайн.
Гіпотеза 3. Окрім законів фізики, T CrB підпорядковується ще й законам Мерфі, тому вона спалахне у листопаді, коли її найважче спостерігати.

Всесвіт у кишені | Ми на Facebook
2024/10/19 03:46:34
Back to Top
HTML Embed Code: