Telegram Web
Європейці, вибачте, теж молодці))) "Європа повністю бере на себе свою частку військової допомоги Україні". Ну це ж нібито логічно і без того? Що кожен відповідає за своє)

Схоже, варто погодитися з Politico, яке написало: "Лідери не висунули жодних нових спільних ідей, натомість сперечалися про відправку військ в Україну та знову говорили банальності на кшталт допомоги Києву та збільшення витрат на оборону".

І на тому дякуємо.
Коли заходить мова про військові спроможності Європи, майже ніхто не знає про що він говорить. Бо мало хто орієнтується у їх військових спроможностях. Взяти для прикладу, міркування про кількість миротворців. На яких розрахунках грунтуються цифри у 100 - 200 тисяч? 10 людей на кілометр фронту, чи як?

Коли про це говорить Лоуренс Фрідман, почесний професор військових досліджень у Королівському коледжі Лондона, пояснюючи, що сили стримування зазвичай вимагають «більше 100 000 військовослужбовців, призначених для виконання місії», в тому числі, для регулярних ротацій і надзвичайних ситуацій, я припускаю, що його знань достатньо, для таких оцінок. А коли хтось в українському ефірі, не маючи відношення до військової проблематики з розумним виглядом видає про 200 тисяч військових - от хз що з тим робити.

Всім нам британська The Times зробила подарунок - інфографіку про те, скільки у кого "під рушницею" і яку зброю нам дали. Тепер ми спроможні авторитетно пи**іти про армії світу і рівень підтримки. Можемо починати.
Forwarded from 5 канал | 5.ua
💥Як погода? А у нас небо від дронів чорне!, - кажуть хлопці! Детектори “Step 2” рятують від fpv і показують потенційні небезпеки. Але не «пискотять» на всіх і вся! Військові дякують за віру в них і допомогу!

На детектори дронів!

🎯Ціль: 260 000.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AGuG17br6G

💳Номер картки банки
4441 1111 2183 0305

💳Реквізити для поповнення банки «На детектори дронів!»

🔗Отримувач: Мжельський Володимир Анатолійович

IBAN: UA243220010000026205355046155

ІПН/ЄДРПОУ: 2750513055
Призначення платежу: Поповнення рахунку банки

Підписатися І WhatsApp
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👆

3️⃣. Нам буде важко під час цих перемовин. З одного боку ми дуже ревно ставимося до контактів американців та кацапів. Намагаємося розгледіти там зраду. З іншого, на нас самих насувається той самий асфальтний каток вимог з боку американов (дуже мені подобається як вони по-польські називаються). І ось тут, у власній країні, я, здається, розумію менше ніж у відносинах закордонців. Фрази про «справедливий мир» мені ні про що не говорять до тих пір, поки я не зрозумію що таке «справедливий» у розумінні влади. Я не знаю перемовної позиції України. Я не знаю чи був і залишився, чи був і змінився «план перемоги України». Що сталося з усіма прожектами які видавала Банкова? Вони в грі? Як в реалії вписуються безпекові договори, які підписувалися весь минулий рік із союзниками? Через що ми не переступимо і з чим не погодимся за жодних обставин, які б умови не висували нам американи? Ми можемо їх «послати», в разі чого?

4️⃣ І наостанок знову про Трампа. Я не відмовляюся від свого негативного ставлення до нього. Але є в нього одна особливість, про яку ми часто забуваємо і яка таки працює. Він поєднує практичну жорстокість з риторичною деескалацію. Пригадайте. Це він почав надавати Україні зброю (боже, були часи, коли кацапи боялися в країні 40 джевелінів), він вийшов з Угоди про ракети середньої дальності після того як кацапи її порушили, США вкладалися в розробку гіперзвукової зброї, він пендалями змушував країни НАТО вкладатися у власну безпеку. І все це під акомпанемент власних приязних висловів про путіна. Думаю, це правило працює тут і зараз.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Российский фондовый рынок отреагировал падением на результаты переговоров с США

Стоимость акций ведущих российских компаний обвалилась после завершения встречи делегаций РФ и США в Эр-Рияде, свидетельствуют данные онлайн-сервисов. При этом в течение последней недели они показывали рост.

Индекс Мосбиржи в течение получаса после переговоров снизился с 3333 пунктов до 3259 пунктов. Индекс Мосбиржи — основной показатель для оценки состояния финансового рынка.

Курс рубля тоже упал: доллар после переговоров достиг отметки в 92,1 рубль, хотя на момент начала переговоров доллар стоил 91,3 рубля.

Подписаться на «Важные истории»
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Отримали з друку новий наклад «Книжкових хронік Анімант Крамб» 💙💙💙💙

Знаємо, що дуже багато з вас чекали на цю книгу, поспішайте замовити на нашому сайті сьогодні ще діє знижка💙
📚 Книга Ігоря Ландера «Війни в лабіринтах. Історія спеціальних служб» достойно оцінена Кирилом Будановим — людиною, яка очолює одну з провідних служб розвідки світу!

📍Більше про книжки:

Книги фундаментальної п’ятитомної праці одного з найавторитетніших дослідників спеціальних служб українського історика Ігоря Ландера, в якій комплексно досліджується діяльність спецслужб світу в міжвоєнний період та в роки ­Другої світової війни, простежується еволюція розвідувальних, контррозвідувальних та криптоаналітичних органів різних держав, описується їхня структура, персоналії та операції.
Переважна більшість викладеного матеріалу оприлюднюється вперше. Видання містить раніше невідомі матеріали із архівів ­багатьох країн.

🔗 В першому томі розповідається про діяльність спецслужб у перше десятиліття після Першої світової війни, з 1919-го по 1930 рік. Книга ілюстрована унікальними фотографіями й стане у пригоді як знавцям, так і широкому читацькому загалу — всім тим, хто цікавиться історією ХХ століття.

🌐 Придбати.

🔗 Другий том охоплює події другого міжвоєнного десятиліття — з 1930-го по 1939 рік. Утім, міжвоєнним його можна вважати лише умовно, адже сотні мільйонів людей на планеті у цей нібито мирний період були залучені у військові конфлікти. Й тим паче, жодного миру не було й не могло бути для спецслужб, що постійно стиналися в десятках і сотнях негласних воєн, про перемоги й поразки в яких переможені часто не знали, а переможці скромно мовчали.

🌐 Придбати.

🔗 У третьому томі розповідається про діяльність спецслужб у країнах, що воювали в Європі під час Другої світової війни, за винятком СРСР. Ці країни вступили у війну в різні роки з 1939-го по 1941-й і закінчили її неодночасно, оскільки одні з них билися тільки в Європі, а деякі ще й воювали проти Японії, яка капітулювала восени 1945-го. Війна продемонструвала, з одного боку, величезну роль розвідки у здобутті воєнної перемоги, а з другого — безпорадність спецслужб перед браком фінансування.

🌐 Придбати.
Ну і раз пішла така гулянка, то й малий піздюк голос подав. Це він пост папаши коментує. Дуже хоче щоб "папка пахваліл", бачить себе головним спадкоємцем, мудило.
Закінчуючи вечір твіттер-експромтів.
Коротко про хід "мирних перемовин"
2025/02/24 07:58:15
Back to Top
HTML Embed Code: