Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
3614 - Telegram Web
Telegram Web
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Щасливого Різдва!❤️

Не забудьте про святковий донат на актуальний збір
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
це пост-признання в любові видавництву Старого Лева і особливо їхній комунікаційниці Марії❤️одна із найкращих комунікацій з видавництвами, яка у мене була і є

побачивши мій пост про щире зацікавлення в їхній книзі, вона запропонувала мені її відправити, а хто я така, щоб відмовитися?🧣

«Кубик» Саші Козлова - важко сказати про що ця фантастична історія з анотації, бо вона дуже заплутана (хоча звучить неймовірно!) + Марія мені сказала, що чим менше про неї знаєш, тим яскравіші будуть емоції! але виправила, що вайбами більш схожа на «Танець недоумка» Павлюка, а щиро люблю цю історію

коротше, вам варто обовʼязково заглянути на сторінку і ознайомитися з історією! а ще, боже, яке в неї класне оформлення (особливо частин - обов'язково вам потім покажу окремим постом)

а я скоріш за все розпочну з неї рік, бо зі своїми генеральськими планами справді хотіла прочитати її ще до Нового року, але стілько справ навалилося
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
цьогоріч виділа для себе улюблений тип книги - історія про сильну жінку чи написана сильною жінкою. хоч добрих таких книг мені потрапило в руки небагато, я все ж хочу поділитися своєю невеличкою підбіркою:

"Уроки хімії" Бонні Ґармус - про життя жінки-науковиці, яка є ще матір'ю одиначкою, в 60-х роках минулого століття. підіймаються теми фемінізму, сексизму, насилля та упереджень.

"Провулок світлячків" Крістін Генна - перша частина дилогії про дружбу двох різних жінок протягом тридцяти років. дуже щемлива річ про відкритість, щирість, егоїзм та важку долю жінки, якби вона не склалася.

"Велике коло" Меґґі Шіпстед - глобальна історія про життя відомої пілотеси та акторки, яка живе майже сто років по тому. такі різні, але схожі долі двох жінок, що стикаються зі схожими проблемами та випробуваннями. сильна річ.

"Монологи вагіни" Ів Енслер - нонфік + п'єса, написана драматургинею, феміністкою та активісткою про жінок, фемінзм та сексизм. жахливі факти із історії про жінок та реальні розповіді, які авторка зібрала на початку 1990-х, спілкуючись із жінками різних культур, соціального статусу, рас, віку, віросповідання та виховання.

"Жінки душі моєї" Ісабель Альєнде - мемуари чилійської письменниці про жінок в своєму життя та вплив, який вони на неї справили. також сильна оповідь власного життя, після якої не боїшся жити.

"Під склянним куполом" Сильвія Плат - відверта і правдива історія про депресію в молої дівчини, а також про нерозуміння оточуючи та пригнічення тогодішнього суспільства.

"Барва пурпурова" Еліс Вокер - глибока історія про життя темношкірої жінки в часи переважаючого патріархату та бідності.

"Амазонки Моссаду" Міхаель Бар-Зохар, Ніссім Мішаль - нонфік про спецагенток Ізраїлю, їхній вклад, самовідданість та відвагу країні та своєму народу.

"У пошуках надії" Джейн Ґудолл - історія науковиці, яка сама прокладала собі шлях у велику науку, тим самим ставши однієї з перших, хто почав досліджувати приматів.

і най буде новий гештег #книгисильнихжінок
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
час показувати вам свій подарунок від моєї міс Клаус💗

😊нагадаю, що я організовувала Тамного Санту для всіх охочих на цьому каналі і відгукнулися просто чудові дівчатка🥹

так, моєю міс Клаус стала Лорен із каналу «Дистопія: Дерево книг» (за класним збігом долі саме їй я робила минулого року подарунок як міс Клаус)!

вона мені подарувала дві мої книжкові бажанки:
«Я покажу тобі Ріо» Крістіна Нґуєн - коли я додавала книжечку у вішлист, то бачила лише добрі відгуки, потім забулася про неї, і тепер, коли вона в мене, бачу лише негативні😂 моя вдача! але так тішуся їй!) хочу скласти своє враження щодо історії;
«Клинок королеви» A. Achell - давно косила поглядом на цю книжку, але у вішлист не додавала. та десь в кінці листопада обговорювали її з Лорен і вона вирішила зробити мені повноцінний сюрприз, подарувавши свій примірник🥹🤍

потім були азіатські смаколики, але їх на фото вже ніц, бо я вже все спробувала👀 але знайте, то було смачно та пізнавально! а ще пару пакетиків чаю ловаре і це просто 10/10!!

багато класних наліпок, дві неймовірної краси закладки та листівка-нагадування з горящою москвою (вважаю, замість гірлянди!) та цитатою Степана Бандери, що з москалями немає мови спільної!

ну і сама потішна штучка - моя нова подружка і охоронниця книжкових полиць - медузка! Лорен сама її звʼязала🥹💗 вона така мила, класна та хороша😭 назвала її Джульєтта і тепер у мене на полицях справжній фанфік - Ромео і Джульєтта!

вкотре дякую тобі, Лорен, за цю посилочку різдвяної магії та радості❤️ це така красааа!

до речі, розпаковки інших дівчат можете поглянути ось тут:

🦋 розпаковка Дарʼї із каналу «bookish escapism»;

🦋розпаковка хель із каналу «нотатки куміхо»

ps. ми з дівчатами дуже класно провели час і нам так сподобалася наша групка, що ми вже домовилися зробити тематичний таємний книгообмін до дня жіноцтва та жіночої солідарності (до 8 березня!) я в щасті🥹
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
так класно перечитувати стрічку блогу за останній рік (згадуються емоції, думки та враження з якими вона писалися). і хочу поділитися підбіркою своїх улюблених постів за 2024 рік, бо раптом ви не бачили!

«Звіянні вітром» Маргарет Мітчелл або проблеми сприйняття жінок

дві частини про фанфіки, як глобальну частину літературу + відомі твори, які є фанфіками

найкраща цитата із книжки 2024

підбірка книг з персонажами, що мають різні розлади/синдроми

читати «маленьке життя» для мене каторга

про розділ "Як "Фарадей" став "Вернадським"

історія постійного покупця в книгарні

улюблений книжковий мем 2024

про книгу "Сміття"

ну і улюблений хештег #хвайне, який зʼявився цьогоріч і в якому я розповідала про круті факти, дотичні до книг, що читала!
🖐хотіла написати відгук на дві частини разом, але в грудні прочитала лише "Учень вбивці" Робін Гобб, тому це моя невеличка #дегустація початку цієї трилогії

я давно хотіла взятися за цей всесвіт і мене не лякає об'єм у 16 книг (бо все ж читається поступово, бо підцикли + ніщо так не радує, як дописана історія). на диво, мені сподобалося, але це зовсім не те, що я очікувала

скрізь початок історії я продиралася, було нуднувато через інші очікування (можливо, навіть завишені очікування, бо майже звідусіль я чула лише дифірамби цій історії). тут немає якогось глобального виру подій, лише розкачка в сторону того, що нас очікує в інших частинах. головний герой небісячий, і це вже є великим плюсом фентезі (любого фентезі). авторка поступово занурює у світоустрій, знайомить з персонажами і відразу накидає декілька таємниць та загадок, які під кінець книги навіть не крок не приближаються до розгадки. дуже полюбила Блазня, мені здається він набагато краще відкриється в інших частинах і зіграє не останню роль (най і тіньову)

коротше, більше не допускаюсь помилки і взагалі не думаю про очікування, бо хочеться відчути всю ту палітру захвату і емоцій, про які говорять у відгуках.

а як вам? читали? що можете сказати? (не забувайте блюрити важливі/спойлерні моменти)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
💀як і минулого разу #прочитане 29.12, аби не завалювати вас підсумками року в один день

грудень видався продуктивним, а його перша половина взагалі говорила про те, що можу перевалити за десятку прочитаних, але друга пройшла в нескінченному потоці новорічних і не дуже справ, через що сильно розпилялася і не мала часу.

(посилання ведуть на відгуки)

отож за останній місяць року я подолала 7 книг, з них одну прослухала - "Кім Джійон, 1982 року народження" Чо Намджу, а ось список інших:
➡️ "Барва пурпурова" Еліс Вокер - 8/10
➡️ "Необрана" Олена Шпигоцька - 9/10
➡️ "Учень убивці" Робін Гобб - 8/10
➡️ "Дім на краю світу" Майкл Каннінґем - 9/10
➡️ "У пошуках Єви" Максим Беспалов - 8/10
➡️ "Амазонки Моссаду" Міхаель Бар-Зохар, Ніссім МІшаль - оцінювання не є етичним

з чистою совістю закинула "Світ і все, що в ньому є" Александра Гемона, а "Східно-західна вулиця" Філіпа Сендса вже не буде подолана мною в цьому році - дочитуватиму в новому (мені дуже подобається!!)

якось так, а які у вас підсумки місяця? що по книжковим вершинам? діліться в коментарях♥️
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
починаю новорічний парад постів книжкових підсумків року: всі історії, посортовані в різні категорії (посилання ведуть на відгук!)

як завжди із топ 5, бо я так хочу, ну і нащо ранок поганим починати?)

🐈книги «нагло влізли в серце та залишились там назавжди» або «топ 5»:

1. «Транзитна станція» Кліффорд Сімак
2. «Дім на краю світу» Майкл Каннінґем
3. «Там, де заходить сонце» Олена Пшенична
4. «Велике коло» Меґґі Шіпстед
5. «Мрія про Антарктиду» Маріян Прохасько

ps. агресивно чекаю, коли Богдан перевидасть твори Сімака в одній гарній збірці😭
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👁 книги «це була прекрасна подорож і можливо я колись вернусь»:

1. «Мемуари лісу. Спогади Фердинанда Крота» Мікаель Брюн-Арно
2. «Мемуари лісу. Щоденники Корнеліуса Лиса» Мікаель Брюн-Арно
3. «Шалено, глибоко. Щоденники» Алан Рікман
4. «Зимове сонцестояння» Розамунда Пілчер
5. «Мовчазна пацієнтка» Алекс Майклідіс
6. «Три чоловіки для Вільми» Ґюдрун Скреттінґ
7. «Стоунер» Джон Вільямс
8. «Поза межами болю» Осип Турянський
9. «Уявний друг» Стівен Чбоскі
10. «Мости округу Медісон» Роберт Джеймс Воллес
11. «Jedno talianske leto» Ребекка Серл
12. «Танець недоумка» Ілларіон Павлюк
13. «Резервація гоблінів» Кліффорд Сімак
14. «Нашіптувач» Донато Каррізі
15. «Верхи на шатлі» Майк Маллейн
16. «Книжкові хроніки Анімант Крамб» Лінь Ріна
17. «Моторошне сяйво» Б. Р. Маєрс
18. «Під скляним ковпаком» Сильвія Плат
19. «Музей» Томое Рьосуке
20. «Краще, ніж у фільмах» Лінн Пейнтер
21. «Провулок світлячків» Крістін Генна
22. «П'ять. Нерозказані історії жінок, вбитих Джеком-Різником» Геллі Рубенголд
23-24. «Дівчинка з того боку» 2-3том наґабе
25. «Дівчинка із того боку» 4 том наґабе
26. «Кім Джійон, 1982 року народження» Чо Намджу
27. «Необрана» Олена Шпигоцька
28. «Загін неприкаяних» Сем Кін
29. «Барва пурпурова» Еліс Вокер
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
😌 книги «це було просто добре»:

1. «Теорія неймовірності» Макс Кідрук
2. «Несказене» Селесте Інг
3. «Під куполом» Стівен Кінг
4. «Коротка історія українського борщу» Євгенія Кузнєцова та Софія Сулій
5. «Монологи вагіни» Ів Енслер
6. «Полумʼяний Бог» Ребекка Кван
7. «Кіношно» Едвард Росс
8. «Кіт, що рятував книжки» Сосуке Нацукава
9. «Колонія» Макс Кідрук
10. «Майже хороші хлопці» Дар'я Чайка
11. «Чорна тінь» Себастьян де Кастелл
12. «Вавилон» Ребекка Кван
13. «Уроки хімії» Бонні Ґармус
14. «Морт» Террі Пратчетт
15. «Бріджертони. Герцог і я» Джулія Куїнн
16. «Бріджертони. Віконт, який мене кохав» Джулія Куїнн
17. «11/22/63» Стівен Кінг
18. «Драми навколо реклами» Еріка Файві, Ієн Тернер
19. «Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети» Ґреґ Маккеон
20. «Жінка в мені» Брітні Спірс
21. «Втеча із табору 14» Блейн Гарден
22. «Моя темна Ванесса» К. Е. Рассел
23. «Себек» Юрій Грузін
24. «Три жінки» Ліза Таддео
25. «Маяк» Віталій Дуленко
26. «Випадкові наречені» Лорен Олівер
27. «У пошуках надії» Джейн Ґудолл
28. «У пошуках Єви. Історія про чуму, війну та еміграцію» Максим Беспалов
29. «Хронометраж» Кетрін Раян Говард
30. «Війни, які бачила» Ґертруда Стайн
31. «Амазонки Моссаду» Міхаель Бар-Зохар, Ніссім Мішаль
32. «Кипуча ріка» Андрес Русо
33. «БЛАМ!» Ніхей Цутому
34. «Загублений світ Полісся» Андрій Сагайдак
35. «Точка обману» Ден Браун
36. «Та дівчина» Рут Веа
37. «Жали, дзижчи, кусай» Анне Свердруп-Тігенсон
38. «Хімія смерті» Саймон Бекетт
39. «Записано на кістках» Саймон Бекетт
40. «Шепіт мертвих» Саймон Бекетт
41. «Душа демона» Річард А. Нак
42. «Колодязь вічності» Річард А. Нак
43. «Злочини проти жінок під час війни» Рафаель Гругман
44. «Остання камелія» Сара Джіо
45. «Котячий щоденник Джюнджі Іто:Йон та Му» Джюнджі Іто
46. «Блакитний - теплий колір» Жуль Маро
47. «Сховок» Масасумі Какідзакі
48-50. «Токійські месники» 1-3 том Кен Вакуї
51-52. «Кохання на кінчиках пальців» суу Морішіта 1-2 том
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🤡 книги «ну може бути» або «ніч не втратила, якби не читала»:

1. «Коли відлітають серпокрильці» Теа Саніна
2. «У Штормовому - штиль» Сергій Скришевський
3. «Bonjour, печале» Франсуаза Саган
4. «Чи любите ви Брамса?» Франсуаза Саган
5. «Зламані сходи» Борис Крамер
6. «Полонянки мису Тенес» Венера Кура-Гата
7. «Путівник по католицькій школі для лесбійок» Сонора Реєс
8. «Марко Проклятий» Олекса Стороженко
9. «Як писали класики» Ростислав Семків
10. «Пташеня» Вон Полґіст, Бертрам, Голлінсворт
11. «Детектив» Артур Гейлі
12. «Абрикосова книгарня» Ореста Осійчук
13. «І порву буття сукно» Олекса Мельник
14. «Лагідна війна» Джулія Беррі

🤣 книги «о боже, навіщо я взагалі взяла це в руки?»:

1. «Пляж» Алекс Ґарленд

👁книги, які просто закинула і не жалію:

1. «Храми веселощів» Кейт Аткінсон
2. «Звіяні вітром» Маргарет Мітчелл
3. «Сміття» Дмитро Скочко
4. «Буремний перевал» Емілі Бронте
5. «Світ і все, що в ньому є» Александр Гемон
6. «Маленьке життя» Ґанья Янігахара
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
*перфекціоніст-тошнотік в мені дивиться на це і плаче від гордості*
2025/01/21 10:16:52
Back to Top
HTML Embed Code: