Telegram Web
Fizi та Sisters Aroma – два мої тригери та дві загадки, які я досі не можу розгадати. Типу ось є люди, які явно не заслуговують того щоб отримувати ваші гроші, але суспільство досі їх терпить. Чо-му?
Forwarded from cimetière (nastya tumysʼ)
неймовірну добірку харківських брендів також склала Анна Погрібняк, більше зосередивши увагу на вбранні, взутті та аксесуарах — виробництва цих айтемів продовжують працювати в Харкові попри обстріли та блекаути.

відмітки всіх брендів знаходяться у публікації 🫀
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Ірина «вне политики» Шейк стала обличчям російського бренду одягу Gloria Jeans. Рекламу знімали не в Чєлябінську, звідки модель родом, а чогось в загниваючому Лос-Анджелесі🤷

«Я Ирина Шейк. Все говорят о глории джинс», - каже модель у ролику. Це та сама Gloria Jeans, чий одяг відшивають в окупованому Луганську і продають в росії та білорусі. Ну, принаймні коли Шейк знову знімуть для обкладинок Vogue, Elle, Bazaar чи кампейнів світових будинків моди нам буде що написати в коментах. Бо це вже демонстрація позиції🫠
Forwarded from Vogue Ukraine
Наступним дизайнером, який створить колекцію для бренду Кайлі Дженнер KHY, стане українка Наташа Зінько.
Ми в ahentsiia запустили консультації по PR 💥

Щодо позиціонування, піар-стратегії, репутації, антикризових кампаній та іншим необхідних вам напрямків.

Що ви отримаєте?

• Змістовну зустріч з нами
• Оцінку наявних комунікацій вашого проєкту
• Обговорення задач та викликів
• Розробку рішень
• Рекомендації по партнерствам/підрядникам
• Планування каналів комунікації
• Розширений фідбек у форматі гайду з піару

Це не одна точка контакту, а оптимальний формат для розкриття шляхів реалізації продукту/ідеї/мети тощо. Ми надаємо стратегічні вказівки з комунікацій для підвищення упізнаваності бренду та залучення уваги цільової аудиторії.

Тому стучіться на [email protected] 🫶
Кремлівський гардероб. Хто і як з провідних модних брендів одягає росіян?

Після початку великої війни та перших санкцій проти Кремля світові бренди класу люкс почали закривати свої російські бутики. Проте далі пішли не всі: Hugo Boss лише зараз продає бізнес в РФ, Dior продовжує прямі поставки з Франції, а турецька Colin’s нарощує присутність на ринку держави-спонсора тероризму. Через які країни продукція західних брендів потрапляє в Росію та чому польським Reserved та Cropp закидають фіктивність виходу з країни-агресора? Розповідаємо:

1. Hugo Boss: зібрався "на вихід" лише зараз. За підсумками 2023 року дохід російської "дочки" ТОВ "Х'юго босс русс", яка отримує до 18 тис прямих поставок від Hugo Boss на рік, сягнув $50 млн, а за 2022 рік компанія сплатила в РФ $1,7 млн податків. Лише у квітні 2024 року дім моди оголосив, що погодив продаж російського підрозділу місцевому гуртовому партнеру Stockmann.

2. Prada: розриває оренду бутиків. Компанія призупинила роботу своїх 13 магазинів у березні 2022 року. Відтоді експорт продукції в РФ різко впав. Якщо в січні 2022-го було поставлено товарів на $6 млн дол, то через рік – менш ніж на $500 тис. Наразі у бренду залишилися тільки непрямі поставки, насамперед з Туреччини.

3. Chanel: два роки вичікування нічого не дали. Попри закриття магазинів і зменшення поставок, Chanel ринок РФ не покинув. Лише у 2024-му бренд почав відмовлятися від оренди площ. Весь цей час російське ТОВ "Шанель" орендувало всі приміщення.

4. Hermes: два роки платив за оренду магазинів. Hermes став першим великим брендом класу люкс, який закрив свої бутики в Москві. При цьому компанія продовжувала виконувати договірні зобов'язання щодо орендних контрактів.

5. Colin’s: нарощує бізнес в РФ. Турецький виробник одягу Colin’s у 2023 році лідирував на ринку Росії серед турецьких модних брендів. Оборот марки зріс на понад 50%, а середній чек – на 25-35%.

6. Gucci: продовжує продажі в зонах дьюті-фрі. Gucci продовжила постачати товар для продажів через мультибрендовий роздріб і зони дьюті-фрі аеропортів. При цьому Gucci продовжує виконувати договірні зобов'язання щодо орендних контрактів.

7. Lacoste: поставки до РФ на десятки мільйонів доларів. Французький бренд продовжує працювати в Росії. У липні 2023 року експорт сягнув $10 млн. Непрямі поставки йдуть переважно через Туреччину, В’єтнам і Таїланд.

8. Christian Dior: прямий експорт з Франції. LVMH після початку великої війни закрив РФ 124 магазини своїх брендів, у тому числі Christian Dior. Проте після різкого падіння навесні 2022 року поставки Christian Dior в РФ не припинялися, а до осені того ж року обсяги відновилися (до $2-4 млн на місяць), хоча і не на довоєнному рівні – $8-12 млн на місяць. Значна частина експорту в РФ – це прямі поставки з Франції, а також через Латвію та Сербію.
Forwarded from VIBE
те, заради чого відбувалась мет гала — виставка в музеї метрополітан
📖На днях досліджувала статистику щодо відео і його використання в маркетингу й промо. Як часто й як довго споживачі дивляться відео, наскільки це впливає на прийняття рішень і т.ін

Обрала для вас кілька цікавих цифр, які знайшла по ходу:

1. З 2023 року 86% брендів використовують відео як маркетинговий інструмент (порівняно з 63% у 2017 році).

2. Соціальні медіа-платформи виходять на перше місце серед найпопулярніших каналів для відеоконтенту, 78% маркетологів використовують їх для просування своїх брнедів.

3. Люди запам'ятовують 95% повідомлення при перегляді відео (❗️), порівняно з 10% при читанні тексту.

4. Майже половина всіх користувачів Інтернету шукає відео про продукт або послугу перед відвіданням магазину.

5. 92% користувачів мобільного відео готові ділитися ним з іншими, збільшуючи потенційне охоплення брендованого контенту.

6. 73% покупців повідомляють, що присутність бренду в соціальних медіа вплинула на їх рішення про покупку.

7. Понад 80% всього світового інтернет-трафіку становить відеоконтент.

8. Короткі відео менше 2 хвилин мають найкращий показник залучення.

9. Близько 54% споживачів хочуть більше відеоконтенту від брендів чи компаній, які підтримують.

10. Включення відео на лендінгові сторінки може підвищити конверсію на 80%.

11. До кінця 2023 року людина в середньому буде проводити 100 хвилин щодня, дивлячись відео онлайн, що на 19% більше, ніж у 2021 році.

12. У маркетингових кампаніях по електронній пошті відеоконтент призводить до збільшення кількості переходів на 300%.

13. Приблизно 70% маркетологів стверджують, що відео генерує більше конверсій, ніж інші типи контенту.

14. Майже 60% глядачів YouTube віддали б перевагу рекомендаціям від свого улюбленого контент-креатора, ніж їх улюбленої телевізійної або кінозірки.

Джерела: LinkedIn | Statista | MarketSplash | Forbes |G2 | Adobe | Wistia
Canada Goose вперше найняли креативного директора і ним став Гайдер Аккерман‼️

"Чітке бачення Гайдера Аккермана об’єднає наріжні камені бренду — автентичність, майстерність, ефективність — і розпочне нову еру" – йдеться у заяві бренду. Впевнена, що за цим буде цікаво спостерігати
2024/10/01 05:25:13
Back to Top
HTML Embed Code: