Telegram Web
Який на вигляд дім усіх домівок? Завітали в гості до компанії ЛУН 🏡

Якщо ви колись шукали житло, то точно потрапляли на продукти від ЛУН. Це українська PropTech-компанія. Вони створюють рішення, які спрощують пошук житла як в Україні, так і за її межами.

Ми завітали в гості до компанії і вже готові ділитися враженнями. Поїхали 👇🏻

📍 Локація. ЛУН має два величезні поверхи в сучасному київському ЖК. Це більш як 1 000 m², що вміщують 100+ працівників. Офіс має все для безперебійної роботи працівників. Генератори заживлюють ці поверхи під час знеструмлень, а паркінг ЖК можна використовувати як укриття.

💼 Робота. Більшість лун-мейтів працює віддалено, офіс вони відвідують лише за потреби — деякі робочі зустрічі, корпоративні івенти або ж через блекаути. Усіх охочих компанія забезпечила меблями, необхідними для організації робочого місця вдома. В офісі немає традиційних круглих столів у переговорних. У компанії відмовилися від цієї концепції та перейшли до формату зручних переговорних з пуфами й диванами.

🪖 Благодійність. ЛУН активно допомагає Силам оборони — долучається до волонтерських ініціатив чи зборів. Важливо, що компанія допомагає колишнім колегам і піклується про мобілізованих працівників. Самі співробітники організовують благодійні аукціони та готують власні лоти, а зібрані кошти передають на потреби мобілізованим лун-мейтам чи їхнім близьким. За час вторгнення компанія допомогла українському війську зі зборами на сотні тисяч гривень.

🫶🏻 Турбота. ЛУН постійно дбають про комфортні умови роботи своїх працівників. Щоранку для лун-мейтів, які в офісі, тут випікають круасани, пропонують вибір сезонних фруктів, морозива, лимонадів тощо. Навіть шафи тут розділені для курців і некурців. Є велосипедна стоянка та душ з усім необхідним. Також тут культура сабатікалів. Піти в таку тривалу оплачувану відпустку може лун-мейт, який працює в компанії 6+ років.

🫡 Соціальна відповідальність. Компанія активно співпрацює зі студентами, наприклад, із КНУ імені Тараса Шевченка. Вони наймають молодих фахівців уже з перших курсів та є партнерами дуальної магістерської програми. Цього року компанія отримала відзнаку університету як найкращий партнер-роботодавець. Нещодавно ЛУН разом з БФ «Життєлюб» взяли участь та організовували Тиждень дорослого стажера.

💆🏻 Відпочинок. Компанія, як і офіс petfrendly. Тут є смаколики для тварин, тож хвостаті часто приходять у гості. Для найміцніших духом і тілом є тренажер. А поспілкуватися та подискутувати на різні теми поза роботою можна в книжковому клубі чи на рандом-каві. Відволікаються від робочої рутини лун-мейти в сліпінг-румах, за столом з мініфутболом чи на терасі із захопливим видом на місто.

Круті люди створюють круті продукти. Пишаємося й дякуємо за проривні рішення на ринку нерухомості 🤍
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Американський стартап SET Cyber Labs заходить в Україну та стане резидентом Дія.City 💪🏻

Це перший стартап, який виходить на український ринок у 2024 році через Дія.City. І перший американський технологічний проєкт, який відкрив R&D в Україні у співпраці з університетом з початку війни.

SET Cyber Labs — це кібербезпекова компанія, що надає індивідуальні рішення для бізнесу, громадських організацій та академічних установ у режимі 24/7. Її запустив український неприбутковий навчальний заклад SET University спільно з американським стартапом Hilltop Technologies.

Стартап надаватиме експертизу з кібербезпеки найбільш вразливим організаціям, які не мають внутрішніх ресурсів протистояти інформаційним загрозам.

Частина прибутків від SET Cyber Labs буде спрямована на студентські стипендії в галузі кібербезпеки та розвитку технологічної освіти в Україні. Це дасть змогу посилити пул фахівців у цій сфері.

Вітаємо в Україні ✊🏻
Іноземці зможуть вести в Україні бізнес онлайн — стартує програма електронного резидентства uResidency

Цей проєкт дасть змогу підприємцям з Європи та Азії відкривати ФОП онлайн і вести свій бізнес в Україні з будь-якої точки світу. Від подання заявки й до сплати податків — усі послуги автоматизовані й доступні онлайн.

У результаті — в іноземців немає потреби в’їжджати в Україну, щоб зареєструвати свою компанію. Зараз проєкт спрямований на бізнеси у сфері ІТ та креативної економіки. Спочатку програмою зможуть скористатися громадяни Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії. Надалі список країн розширюватиметься.

Перші резиденти з Індії та Пакистану вже оцінили переваги програми. Для них це швидкість отримання статусу е-резидента й низька податкова ставка.

А які ж переваги програми для України?

поповнення держбюджету завдяки оподаткуванню е-резидентів
розвиток банківської сфери
нові можливості для залучення інвестицій
посилення бренду України як цифрової держави

🔗 Більше про проєкт читайте тут.

Полегшуємо умови для ведення бізнесу в Україні та стимулюємо національну економіку 🇺🇦

Проєкт uResidency реалізується за підтримки Європейського Союзу в межах проєктів EU4DigitalUA та DT4UA, що впроваджуються Академією електронного управління Естонії. Комунікаційна підтримка проєкту надається Міжнародним та іберо-американським фондом адміністративної та державної політики (FIIAPP) в межах проєкту EU4DigitalUA.
Навчаємо ветеранів та ветеранок війни. Вже понад 30 українських воїнів безоплатно опановують ІТ-спеціальності завдяки Mate academy 📚

Ця навчальна програма допомагає військовим у цивільній адаптації після повернення з фронту. Проєкт передбачає не лише навчання, а й допомогу з працевлаштуванням. Вже 12 ветеранів знайшли роботу в ІТ-компаніях після успішного завершення курсу.

Тож у які компанії працевлаштувалися учасники проєкту? Дивіться в каруселі 👀

Хочете розпочати навчання як ветеран або представляєте компанію, яка хоче наймати випускників програми? Деталі проєкту шукайте тут.

Не лише сьогодні, а щодня — дякуємо захисникам і захисницям України. Ми сильні доти, доки ви стоїте. Слава Героям! 🇺🇦
Переможці IT Arena Startup Competition. Які продукти вони створюють? 💫

Минулого тижня у Львові відгриміла ІТ Arena. Це найбільша українська технологічна подія та одна з наймасштабніших у Східній Європі. Традиційна частина заходу — змагання стартапів.

Цього разу переможцями стали одразу 6 технологічних розробок у двох треках змагань — основному та оборонному. Ще 2 стартапи отримали винагороду в категорії social impact. Хто ж ці щасливчики? Розповідаємо 👇🏻

Основний трек:

🏆 eXtra Vision отримали $15 тисяч. Стартап розробляє технологію змішаної реальності, що дає змогу створювати 3D-модель КТ чи МРТ-знімків пацієнтів.
🏆 Bliss Brain отримали $10 тисяч. ШІ-застосунок для медитації, який аналізує потреби та уподобання користувача.
🏆 Aspichi отримали $5 тисяч. VR-платформа для інтерактивного стримінгу 360-градусного просторового відео та аудіо. Резидент Дія.City.

Оборонний трек:

🏆 Oko Camera отримали $15 тисяч. Розробник модулів тепловізійного бачення для БпЛА. Резидент Дія.City.
🏆 Vidar Systems отримали $10 тисяч. Стартап розробляє акустичні технології, що дають змогу виявити ворожу артилерію за звуком пострілу.
🏆 NORDA Dynamics отримали $5 тисяч. Розробники автономної системи пілотування безпілотників. Резидент Дія.City.

Social impact:

🏆 LifesaverSIM отримали $15 тисяч. Ігровий симулятор для розвитку навичок порятунку життя.
🏆 SYLA отримали $10 тисяч. Розробник протезу ноги на основі ШІ та нейронних мереж.

Вітаємо переможців 🫶🏻
А більше про те, які продукти вони створюють, дивіться в каруселі 👀

Радіємо успіхам українських стартапів 🇺🇦
2024/10/02 22:27:53
Back to Top
HTML Embed Code: