Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
1553 - Telegram Web
Telegram Web
Нам прислали на бота :

Граната Хаттабка ВОГ-25 надрукована на 3D-принтері (в середині ВР гексоген загальною вагою 30 грамів) з повністю функціональним запалом УЗРГМ.
Із слів хлопців запал має затримку до 5 секунд , у якості ВР використовують ТЕН та азид свинцю. Кажуть собівартість одного такого УЗРГМа близько 30 грн.


Поділитися новиною| Звʼязок з адмінами

Міни та кава з канапками!
👍257😱3
Ворог черговий раз передчасно підірвав міст який був замінований СОУ, ще раз наочно показавши, чому так важливо надійно захищати заряди від FPV.
🤬30🔥62
Forwarded from CGTAnalytics
🇰🇵🚀Поява північнокорейських 140-мм мінометів у Росії

Передача КНДР причіпних 140-мм мінометів Росії — це набагато більше, ніж просто ще один екзотичний калібр у зоні бойових дій.

➡️Фактично Москва дедалі глибше занурюється у «клуб санкційних режимів» і дедалі більше залежить від партнерів із периферії — з усіма логістичними та бойовими ризиками, які з цього випливають.

Північнокорейська система
(≈ 8 км дальності, 10-12 постр./хв, мінa 18 кг із 3,5 кг ВР) за вогневою потужністю схожа на радянський 120-мм 2Б11, але важча й складніша в обслуговуванні. Для Росії її головні «плюси» — безплатність/доступність та можливість одразу отримати тисячі боєприпасів. «Мінуси» очевидні — унікальний калібр, відсутність штатної техкарти на російських складах, інша балістика й підривники, які доведеться вчити обслуговувати з нуля. На тактичному рівні це створює кілька ефектів:

🛑Дисперсія номенклатури. Чим більше різних калібрів, тим складніше планувати підвіз і складування. У прифронтовій зоні додасться ще одна «черга» вантажівок з мінометними зарядами, яким потрібна окрема сумісність із запалами й таблицями стрільби.
🛑Проблеми з ремонтопридатністю. Ствол довжиною \~3 м і масою 60+ кг не заміниш на позиції; після 1000-1200 пострілів він потребує заводської перерізки, якої в РФ просто нема.
🛑Низька мобільність. 355-кілограмову гармату тягне лише повнопривідний автомобіль; у контрбатарейній війні це потенційно «одноразові» системи.

Стратегічно важливіше інше: поставки 60-, 122-, 152- й тепер 140-мм систем з Корейського півострова доводять, що Північна Корея стала головним «снарядним буфером» Кремля. За оцінками розвідок, до Росії вже надійшло мінімум 2 млн снарядів і понад 10 тис. керованих ракет KN-23/24. Чим глибше росіяни інтегруються у цю логістику, тим ясніше сигнал для Заходу: без рішучого пресингу на фінансові та морські канали постачання війна затягнеться.

❗️Інакше кажучи, 140-мм «екзотика» — не геймчейнджер, а маркер того, наскільки Росія вже залежна від країн-ізгоїв. Кожен новий калібр, який вона заводить у війну, робить її логістику громіздкішою.

🏴CGTAnalytics
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
20👍15🤡1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Перерізання окупантами оптоволоконного кабелю від FPV дрона
🤬37🔥15😢7💯1
Ще одне відео від ворога про адаптацію ПОМ-2 під скид із Мавіка.


На відео підори знову заміняють металевий корпус міни , але в цей раз на ПВХ трубу в яку поміщено заряд ПВР загальною вагою близько 200 грамів та уражаючі елементи, так звані флешети , які використовуються у шрапнельних артилерійських снарядах (Наприклад 3Ш1 або 3Ш2).

Для зведення підривача , до піротехнічного датчика клеєм (соплями) приклеюють електросірник.

Загальна вага такого виробу становить близько 500 грамів.

Однак в цьому варіанті відсутні «відкидні лапки», тобто при падінні вона впаде горизонтально, при цьому 2 або 3 датчика цілі можуть відстрелили у землю.

Поділитися новиною| Звʼязок з адмінами

Міни та кава з канапками!
64👍2🥴1
Часть_4_Изд_1_Идент СВ_ред. 02.03.2023.pdf
6.7 MB
Ворожий підручник з індефікації москальських засобів підриву.
👍91
2025/07/09 22:18:53
Back to Top
HTML Embed Code: