Telegram Web
15-й пакет санкцій ЄС проти рф ухвалено.

Ці санкції стосуються обмеження проти 52 танкерів, які перевозять російську нафту, 84 осіб та компаній рф, Китаю та кндр.

В списках є російські пропагандисти.
У рамках ініціативи Президента України Bring Kids Back UA та завдяки роботі наших партнерів Save Ukraine ще п’ятеро українських дітей повернулися в Україну з російської окупації.

Серед них — брат і сестра, 6 та 10 років, які три роки не ходили ані в школу, ані в дитсадок. Через проукраїнську позицію, батьки не віддавали дітей до російських закладів просякнутих пропагандою.

10-річна Настя жила у селі, яке з самого початку війни було ізольоване від зовнішнього світу — росіяни не дозволяли завозити будь-яку гуманітарну допомогу, навіть їжу, ліки та одяг.

Неповнолітніх Ігоря, 15 років, та Дениса, 17 років, росіяни змусили пройти військовий вишкіл і вручити повістки для служби в армії РФ. Для хлопців повернення на підконтрольну Україні територію стало питанням життя та смерті.

Сьогодні всі ці діти вже в Україні, де їх чекають безпека, турбота та світле майбутнє. Проте ще тисячі дітей лишаються в рф та на тимчасово окупованих територіях, і ми не зупинимось доки не повернемо всіх їх додому!

#BringKidsBack
На Генеральній Асамблеї ООН була ухвалена резолюція про порушення росією прав людини на тимчасово окупованих територіях України. Документ вимагає від рф припинити загарбницьку війну та вивести свої війська з нашої території.

Це важливо.
У рамках ініціативи Президента Bring Kids Back UA, вдалось втілити в життя різдвяну казку — 8-річна Аліса нарешті возз’єдналась зі своєю мамою після трьох років розлуки.

Це була особливо складна рятувальна місія, оскільки дівчинка є донькою української військовослужбовиці. Аліса жила на півдні України разом з батьками її мами. З перших днів повномасштабного вторгнення їх домівка була окупована російськими військами. В домі родини постійно проводили обшуки та водили на допити, намагаючись дізнатись, де мама дівчинки. Одного разу російські солдати навіть погрожували Алісі зброєю. Також дівчинку змусили відвідувати російську школу. Через те, що Аліса залишалася в окупації без батьків, вона постійно перебувала під загрозою депортації. Найбільше бажання дівчинки було — знову бути з мамою.

Вдячна нашим партнерам Save Ukraine за допомогу у здійсненні цієї новорічної мрії та возз’єднанні родини!

Ми продовжуємо робити все можливе, щоб кожна українська дитина повернулась в Україну, до родини.

#BringKidsBack
Сьогодні сильними вважаються не ті лідери в Європі, які зберігають російські інтереси в своїй країні. Бо такі лідери роблять країну залежною від агресивної політики рф, яка дестабілізує ЄС.

Сильними є лідери, що готові прибирати російський вплив, допомагати бити по росії та адекватно реагувати на гібридні загрози Кремля. Провокації з кабелями - це гібридний удар по ЄС та НАТО. За таке, зазвичай, б‘ють.
Важливо, що саме українське борошно та гуманітарна допомога прибуть у Сирію в короткі терміни.

Для росії режим асада був способом підтримки власних інтересів на Близькому Сході, в Африці, а також розвивати наркотрафік. росії завжди було байдуже на життя людей.

#GrainFromUkraine
189 наших людей вдома. Це щастя, коли повертаємо українців.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Перший дзвінок після повернення.

Перші емоції.

Перші побажання.

Радість бути вдома.

Рідні, близькі — нарешті поруч.
Тато цієї дівчинки повернувся додому. Замість тисячі слів.
У 2024 році в межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA вдалося повернути 449 дітей, які опинилися під загрозою на тимчасово окупованих територіях.

Серед них п’ятеро дітей, які змогли вирватися з окупації та отримати шанс на нове життя в безпеці. Маленький Матвій став свідком катувань матері, а Трохим змушений був залишатися сам у рідному селі, поки його мама шукала шлях для евакуації. Ксенія і її донька Діана намагалися уникати росіян і продовжували навчання онлайн. Юля та її мама Світлана покинули дім після снарядного обстрілу, а Владислава з донькою Мією вирвалися з окупації через постійні погрози.

Дякуємо партнерам Save Ukraine за організацію рятувальної місії та надану допомогу.

У новому році ми продовжимо нашу боротьбу, щоб повернути кожну дитину додому, до рідної України. Віримо, що разом ми зможемо повернути всіх наших дітей!

#BringKidsBack
З Новим Роком. І дякую тим, завдяки кому ми зустрічаємо 2025 рік. 🇺🇦

Фото: Влада та Костя Ліберови.
У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA ще одна дитина змогла повернутися додому.

На початок повномасштабної війни 15-річна Дарина тимчасово проживала у родині рідного дядька на півдні України. Їхній населений пункт в перші дні вторгнення окупували російські війська, через що дівчинка не мала змоги повернутися до рідних.
Завдяки зусиллям рідних і довгим переговорам, що тривали 9 місяців, Дарина змогла нарешті приїхати до батька в Україну.

Я вдячна нашим партнерам Українській мережі за права дитини та Save the Children in Ukraine, які організували рятувальну місію для повернення дитини.

Цього року ми ставимо собі мету — повернути додому кожну українську дитину, яку викрала росія.

#BringKidsBack
2025/01/05 18:25:41
Back to Top
HTML Embed Code: