Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
627 - Telegram Web
Telegram Web
«Як тримати ґремліна?
Дуже обережно.»

Gremlins 2: The New Batch для Game Boy — усього-на-всього ще один посередній платформер початку 90-х, за мотивами непоганого фільму. Тому нас тут цікавить виключно крутий рекламний постер 👋

На цьому все. Надобраніч!

#PrintEraRevival
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥10👍3
Позакадровий Гаррісон Форд!

Ви знали, що в молодості він знімався в масовці, а потім зайнявся теслярством і мав цілком успішний бізнес? Аж поки Джордж Лукас не замовив у нього шафу.

Звучить як жарт, але це — життя. Лукас дізнався про минуле Форда і просто запросив його на проби. Взагалі, якщо почитати біографії акторів того часу, стає зрозуміло: у 70–80-х ніхто насправді й не прагнув бути зіркою кіно. Все ставалося випадково. І в цьому був якийсь особливий шарм 🤠

#RandomPearls
10❤‍🔥5
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Бачили, що всі зараз тільки й говорять про нову Clair Obscur: Expedition 33? Але не тут! У Disks ’n Dinosaurs ми починаємо ранок понеділка з японської реклами Breath of Fire III (1997).

Головний герой — хлопчик-дракон на ім’я Рю, який вирушає у свою подорож змалку, а дорослішає разом із гравцем. Вперше у серії геймплей поділили на два великі етапи: дитинство і доросле життя, що давало відчуття справжнього розвитку персонажа.

Трансформація у драконів, казковий візуал, де спрайтові герої досліджують тривимірний лоу-полі світ, експериментальний саундтрек, риболовля та історія про дружбу, боротьбу й пошук свого місця у світі. Breath of Fire III отримала змішані відгуки критиків, але для мене стала однією з найулюбленіших ігор жанру.

Це класика JRPG: ти просто бродиш світом, розмовляєш із незнайомцями, уважно стежиш за сюжетом і готуєшся до великих змін 💎

А, ну й звісно — потерпаєш від випадкових битв.

#VirtualVault #RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
6🔥6
Як думаєте, чи наважиться Capcom усе ж таки зробити нову частину або ремейк Dino Crisis?

Мені здається, ремейк — все ж таки більш реалістичний варіант, але… Чи захочуть вони взагалі ворушити минуле, зважаючи на те, що це все ж таки ризик порівняно з Resident Evil, серією, яка весь цей час трималася на плаву та приносила мільйони? 🦖

#PrintEraRevival #VirtualVault
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
11🔥2
Ви знали, що фільм Small Soldiers (1998) на Заході отримав змішані відгуки від критиків та… глядачів? А тим часом для малого мене це був один із найбажаніших фільмів для перегляду. Діяло просте правило: якщо по телевізору показують «Солдатиків» — день автоматично перетворюється на справжнє свято.

Я дивився його з батьками, з друзями, з сестрою — і сам. Але все це було ще у глибокому дитинстві.

Ось я й подумав: чому б не влаштувати фільму випробування дорослим життям? Спробую відкинути ностальгічні спогади та оцінити його неупереджено. Які взагалі можуть бути претензії до бадьорого (зі спогадів) комедійного екшну для всієї родини? Скоро дізнаємося! 🎬

#RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥19❤‍🔥1
Disks 'n Dinosaurs
Джон Ромеро — хітмейкер, рок-зірка, пройдисвіт? 🔴Як усе почалося Аркадний зал у 1980-му році, цього разу тією самою грою була Space Invaders. Захоплення переросло у справжню пристрасть, коли 11-річний Джон відкрив для себе програмування на Apple II. Вже…
Ед Бун — програміст, шоумен… Скорпіон?

🔴Як усе почалося

Ед Бун народився в Чикаго у 1964 році. У дитинстві обожнював спорт, грав у баскетбол і навіть мріяв стати професійним спортсменом. Але захоплення комп’ютерами взяло гору. Після навчання в університеті він потрапив до Williams Electronics, де працював над аркадними пінболами. Там, серед механічного гуркоту автоматів, і визначилося Едове майбутнє.

🔴Смертельна Битва

Коли в Midway заговорили про створення конкурента Street Fighter, Бун і художник Джон Тобіас мріяли зробити файтинг із Жан-Клодом Ван Даммом. Але той відмовився — і, можливо, саме це й стало тією іскрою, яка дійсно розпалила творців.

Команда взяла ідею «акторів у грі» буквально: вони знімали рухи живих людей на синьому тлі, кадр за кадром, а потім вручну оцифровували кожен фрейм, маючи лише найпростіше обладнання. І для 1992 року це було щось на межі з магією. Mortal Kombat вистрілив — він був дивний, грубий, кривавий, але саме це всіх і підкупило.

Ми не хотіли просто зробити ще одну бійку. Ми хотіли, щоб кожна атака виглядала, як фінальна сцена з бойовика,

— згадував Бун.

🔴Скандал, гайп, рейтинги?

Фаталіті. Кров. Крики.

Американські батьки були шоковані. MK став центральною темою слухань у Конгресі США у 1993-му. Саме після цього в країні зʼявилася вікова рейтингова система ESRB. Участь Буна в публічних обговореннях зробила його не просто розробником, а обличчям гри, яку намагалися заборонити.

Натомість він лише продовжував робити фаталіті ще божевільнішими.

🔴Голос Скорпіона

Саме Ед Бун озвучив культове «Get over here!». Спочатку це був просто внутрішній жарт, записаний у студії за кілька хвилин. Але за волею долі цей суворий крик став символом епохи. Фразу досі використовують у кожному Mortal Kombat — і хоч сам голос іноді перезаписують, класичний варіант повертається знову й знову.

Я не актор. Але коли ми записали це, всі сказали: стоп, це ідеально.


🔴Більше, ніж одна гра?

Ед Бун — один із небагатьох, хто ніколи не ховався від своєї гри. Він не кидав MK, не тікав у стартапи, не шукав себе в іншому жанрі. Після банкрутства Midway він перейшов у Warner Bros., заснував NetherRealm Studios і продовжив робити Mortal Kombat.

Іноді мені кажуть: «Ти вже 30 років робиш одну гру». Але це неправда. Я зробив 12 різних Mortal Kombat’ів. І кожна — про інше.


Він також працював над серією Injustice, але завжди повертався до Скорпіона, Саб-Зіро, Соні Блейд. Не як заручник, а як капітан свого корабля.

🔴Західний стиль та спадщина

Поки Японія панувала у світі файтингів (Street Fighter, Tekken, Virtua Fighter), саме Mortal Kombat став головним західним винятком. Інший підхід, інша анімація, інший вайб. MK зламав класичну японську формулу жанру.

Ми не копіювали японців. Ми хотіли зробити щось, чого вони б ніколи не зробили.


🔴Епілог

Ед Бун не просто створив успішну франшизу. Він став втіленням вислову Брюса Лі:

Не бійся того, хто вивчив 10 000 різних ударів. Бійся того, хто один удар відточив 10 000 разів.


Його відданість Mortal Kombat вражає. Це унікальний випадок, коли розробнику вдалося пронести авторське бачення через усі покоління консолей, незважаючи на негаразди, скандали й відверто слабкі частини. Бун не зупинявся — і здається, ніщо й не могло його зупинити.

#EssentialDinoPick
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍10🔥411
Мене завжди надихала історія Сема Реймі та його першого великого фільму — The Evil Dead (1981). Це така концентрована байка про справжню чоловічу дружбу: вчорашні школяри просто йшли до своєї мрії, збираючи гроші всіма можливими способами, тільки щоб екранізувати божевільну ідею: Looney Tunes зустрічають демонів-зомбі.

І я не жартую. Реймі дійсно надихався фірмовим стилем Текса Ейворі — гіперактивним анімаційним гротеском. Особливо це відчувається в другій частині «Мерців», де замість кволого реалізму панує суцільна вибухова, майже мультяшна енергія.

Молодим режисерам рідко так щастить. Хоча, може, в Сема все вийшло саме тому, що він не був «режисером» у класичному сенсі. Він просто був хлопцем, який одного дня взяв відеокамеру — і більше не випускав її з рук 📹

#RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
9👍5🔥1
Квасолевий драйв: чікагський розковбас

Чи подобаються вам бойовики? Я їх обожнюю. Хоча, на превеликий жаль, зараз жанр дещо стагнує. Ще й переїзд із атмосферних декорацій на зелений фон та дешевий CGI зробили все настільки пластмасовим… Виявилося, що жодні комп’ютерні спецефекти не в змозі замінити роботу піротехніків, а найкращі декорації — це ті, яких можна торкнутися.

Але чи може мальований бойовик зрівнятися по крутості зі справжнім кінофільмом? Riding Bean (1989) впевнено доводить, що так.

У цьому аніме є все: крутий головний герой з не менш крутим прізвиськом Квасолина (Bean), красиві й розумні жінки, швидкі автівки, мафіозі, поліцейські погоні, стрілянина та простий, але захопливий сюжет. Якщо чесно, мені цього достатньо, аби щиро порекомендувати вам цю невеличку, 50-хвилинну стрічку.

Насправді планувався цілий серіал про пригоди шофера-бандита Квасолі, але через сварки між автором та інвесторами цього не сталося. Проте манґака Кен’їчі Сонода не покинув ідею божевільного бандитського екшену в декораціях Чикаго. Він продовжив розвивати всесвіт у манзі «Кішки-зброярки», яка розповідала про команду поганих дівчат, що борються з ще більшими поганцями — підробляючи полювальницями за головами.

Серія досить добре зарекомендувала себе й зібрала невеличку армію фанатів. Це дозволило випустити на VHS трисерійне аніме з власним сюжетом, яке ще більше розкривало знайомих героїв. Сама манґа виходила з 1991 по 1997 рік — допоки не закрився журнал, у якому її публікували.

Коротше, я щось дуже захопився цим світом і планую повне занурення. А ви не дивіться на мене так — спочатку самі спробуйте зацінити Riding Bean. Бо воно того точно варте 🚓

#AnimatedMagic #WatchlistWonders
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
6🔥5👍2
2025/07/09 12:11:30
Back to Top
HTML Embed Code: