Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
344 - Telegram Web
Telegram Web
Здається, що в списках старих аніме можна копатися до нескінченності. Японці шалені, талановиті та працьовиті, за що ми їх і любимо.

Тож я вирішив поринути у всесвіт Record of Lodoss War.

Що це таке? Ох, на початку свого шляху «Літопис війни Лодосса» була настільною рольовою грою (НРІ), створеною як аналог Dungeons & Dragons для своїх. А вже потім все це перетворилося на франшизу циклопічних розмірів, що містить НРІ, серію романів, аніме-адаптації, мангу, відеоігри, радіовистави та навіть аудіокниги з ексклюзивними сюжетами, що випускалися на касетах. Звучить як дуже-дуже багато контенту. З чого тут почати, та що з цього взагалі можна знайти хоча б англійською? Ну, легкий старт – це, звісно, аніме, тож я пішов шукати й не повірив своїм очам! Завдяки роботі команди озвучення та дубляжу Didko Studio, всі 13 епізодів першого анімаційного серіалу 1990 року можна подивитися солов’їною! Це схоже на рекламу, але це не вона (на жаль), я просто дуже радію, коли такі ретро штуки стають доступними для широкого кола глядачів.

Record of Lodoss War (1990–1991) – це класичне звитяжне аніме! На острові Лодосс панує хаос після великої війни, а група відважних героїв вирушає у небезпечну подорож, щоб зупинити пробудження давнього зла та відновити мир на своїй землі. Я знаходжусь (так, прямо зараз) у процесі перегляду, й наразі мої емоції зводяться до «давай ще, далі-далі, уххх». Битва між силами світла та темряви, де відчувається дух саме класичних рольових пригод: група пройдисвітів, знайомі архетипи та неймовірна анімація 90-х – що може бути краще?

Вже кортить перевірити, як цей всесвіт відчувається у відеоігровому форматі. Цікавий факт: остання, на даний момент, гра вийшла у 2021 році й отримала «дуже схвальні» відгуки в Steam та 7.7 від гравців на Metacritic.

Тому, якщо ви цікавитеся фентезійними світами з багатою історією, можливо, настав час відкрити для себе ще один?

#AnimatedMagic #EssentialDinoPick
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
3🔥3🥰1
2👍1
Обкладинки журналу BYTE, який виходив наприкінці 1970-х і протягом 1980-х років, стали справжнім символом епохи, коли персональні комп'ютери тільки починали завойовувати світ.

Новини про передові технології, огляди програмного забезпечення та обладнання, а також статті про нові досягнення в комп'ютерній галузі – BYTE надихав техно ентузіастів на нові відкриття, залишаючи за собою незабутній слід в історії техніки 💾

#PrintEraRevival
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥32
Disks 'n Dinosaurs
Ще один атмосферний постер до The Lost Boys, цього разу від талановитого дизайнера з Люксембурга 🇱🇺
Пройшло вже більше місяця, знаю, що вам не вистачало свіжої постерної дози The Lost Boys (1987).

Тому я дістаю козирну карту! Приголомшлива робота від автора Florey 💕
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍32
Я подивився гонконгський фільм жахів 1983 року й ось що вам скажу...

The Boxer's Omen (1983) – це відразна перлина азіатського горору. В інтернеті пишуть, що режисер Куей Чі-Хунг (Kuei Chih-Hung), відомий своєю здатністю створювати химерні та вражаючі картини, залишив незабутній слід у жанрі жахів. Тепер і я побачив, що то за слід такий. Атмосфера фільму сповнена містикою, магією та страшними ритуалами, що робить його справжнім випробуванням для нервів глядача.

Сюжет розповідає історію боксера, який у пошуках помсти за свого брата зіштовхується з темною магією та древніми прокляттями. В процесі він стає учнем буддійського монаха та зобов'язується знищити зло, що загрожує його життю. Під час цього шляху герой стикається з жахливими випробуваннями, кошмарними монстрами та ексцентричними чаклунами, які використовують кров та органи для ритуальних справ. Але сценарій тут не найголовніше – більше фільм вражає своїм візуальним стилем, де моторошні сцени переплітаються з барвистими та химерними образами, створюючи унікальну кінематографічну мозаїку.

The Boxer's Omen мав значний вплив на розвиток азіатських жахастиків, задаючи нові стандарти для жанру. Він також став класикою, що надихнула багатьох режисерів та створила цілу хвилю фільмів, які черпали натхнення з його неповторної бридкої естетики та сміливих сюжетних рішень.

Мені здається, що стрічка є обов'язковою для перегляду всім шанувальникам жанру, а також тим, хто цікавиться нестандартними кінематографічними експериментами. Всім іншим раджу зупинити знайомство з цим артефактом після завершення читання цього тексту.

Попередження: у фільмі багато огидних сцен, тому глядачам із чутливою психікою варто бути обережними 🐈‍⬛️

📹 Дивитися The Boxer's Omen (1983)

#TrashOrTreasure
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
8
Цікавий факт номер один: за первісним задумом для зйомок фільму Teenage Mutant Ninja Turtles 1990 року продюсери планували поєднати живих акторів та анімацію, як у фільмі «Хто підставив кролика Роджера?». Я обожнюю той фільм, що ми зараз маємо, проте було б дуже цікаво подивитися на ту версію з паралельного всесвіту...

Цікавий факт номер два: на каналі кіно-клуб «ПРОМІНЬ» вже стартував новий сезон, і як ви думаєте, який фільм став відкриваючим? Так, все вірно – Teenage Mutant Ninja Turtles (1990). Це один із найцікавіших відеороликів на цю тему з тих, що мені траплялися. І це я вам кажу як справжній черепаховий гурман. Тож повірте мені та підтримайте автора каналу переглядом, тим паче там є на що подивитися. Cowabunga! 🐢

#RandomPearls
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍6🔥1
2025/07/12 09:21:01
Back to Top
HTML Embed Code: