Telegram Web
Once Upon a Time in America, 1984
A Countess from Hong Kong, 1967
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness, 2020
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness, 2020
Channel name was changed to «ex_Dovzhenko дивиться все підряд»
поки нас тут менше 50 і всі свої.

в першу чергу захотілося повернутися в тг, щоб розказати про свою блюрей колекцію, яку вчора вирішив заморозити. це виходило доволі дорогим задоволенням, а у світі стрімінгів все складніше себе переконувати, що в цьому є сенс. і хоча я досі вірю, що цінність досвіду перегляду кіно з носіїв вища, розумію - мої аргументи ірраціональні і просто не працюватимуть для багатьох. можна перевірити, до речі. уявіть людину, яка часто ностальгує і звертається до дитячих спогадів, коли перші зароблені (буквально наколядовані) гроші неслись у магазин "Юлія" в Бортничах, щоб купити VHS "Властелина колец", який встигався подивитись разів надцять протягом зимових канікул. людина ностальгує, відчуває щось, що не до кінця може сформулювати, і біжить (вже ні) замовляти черговий блюрей. резонує з вами? чи хочеться назвати її дурачком-бумером і перерахувати (доволі справедливо) плюси стрімінгових сервісів або (не дуже справедливо) торрентів?

колись доростемо до чату і я запитаю ще раз, а поки продовжу з ірраціональним і додам ще один момент - естетичний. колекція дуже непогано виглядає на поличці. пропоную вашій увазі фрагмент, присвячений Новому Голівуду.
#bluray_collection
ледь не забув. ще ж додаткові матеріали, серед яких трапляються справжні перлини. спробую ними ділитися також.
вчора взяв участь у твіттерському флешмобі "Quote this with an image from a film you love unconditionally but nobody really talks about" картинкою з фільму Мілоша Формана "Taking off" 1970 року. напевне та картинка була таким собі запрошенням подивитись це видатне кіно, тому тримайте музичний фрагмент у якості заманухи:

https://vimeo.com/433012398
вчора переглядав "Бляшаний барабан". Criterion випустив режиреську версію, яка довша на 20 хв за ту, що перемогла в Каннах та отримала Оскар за найкращий іншомовний фільм в 1979-1980 роках. там ціла історія.

режисер Фолькер Шлендорф одразу після успіху фільму звернувся до продюсерів з проханням випустити розширену версію, але отримав категоричну відмову. "Ти що, Фолькер, зовсім уже?? Це ж означатиме, що ми в Каннах і на Оскарі показували порізаний і недороблений продукт. Ні, звісно!". ідея розширеної версії воскресла в нульові, коли в Берлінському кіноархіві проводили ревізію і запитали режисера, чи викидати тисячі метрів плівки, відзнятої для "Бляшаного барабана". матеріал відреставрували, а от звук фрагментів, що не увійшли в театральну версію, не зберігся - довелося перезаписувати заново. почалися проблеми. хоча всі актори живі, хтось до невпізнаваності прокурив свій голос, а хтось вже виріс з 12-річного хлопчика. слава богу, допомогли цифрові технології та генетика. наприклад, актрису Катаріну Тальбах(прокурений голос саме її) озвучила донька.

коротенька історія про Катаріну Тальбах. вона народились і виросла в Східній Німеччині, і коли дізналась, що їй доведеться зніматись у відвертих сценах, категорично відмовилась. Фолькер Шлендорф зробив для неї детальну розкадровку усіх епізодів, щоб переконати - нічого з того, що вона не хоче показувати, не потрапить у кадр. для надійності її всю обклеїли чорним скотчем, щоб між нею і 12-річним Давідом Беннентом не було жодного контакту. потім в інтерв'ю для Criterion режисер скаже, що саме тому досі спокійний через етичні моменти. нууууу, ок.

взагалі нові епізоди(сцени з Распутіним, літаючими монахинями, євреєм Файнгольдом з Лемберга) додають ще більше гротеску і химерності у фільм, але таке враження, що не роблять кіно довшим, лише поглиблюють вже існуючі теми і лінії. маст сі, коротше.

#bluray_collection
2025/07/08 15:32:35
Back to Top
HTML Embed Code: