Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
506 - Telegram Web
Telegram Web
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Лії Блок не пощастило втрапити в аварію під час фінальної гонки на Нітрокроссі 🥲

Цими вихідними Ліа фінішувала п'ятою в Group E (електромобілі).

@girlgang
Б'янка пише, що з нею все добре після аварії, але болить плече і шия. І також чесно зізнається в поганих результатах за останні місяці.

Дійсно, останнім часом Б'янка виглядає дуже нестабільною на треку. Побачимо, чи вона впорається з цим.

@girlgang
🚨 Хлоя Чемберс і Нерея Марті поїдуть за команду Andretti в Формулі Е на жіночих тестах

@girlgang
⌛️ Еббі Пуллінг завершила сезон британської Формули-4 сьомою у загальному заліку

В ці вихідні на фінальних гонках чемпіонату Еббі двічі фінішувала в топ-10. Загалом гонщиця провела чудовий сезон, здобувши перемогу, три подіуми, а також 6 разів фінішувавши в топ-5, та 16 разів в топ-10.

Еббі закінчила чемпіонат на 7 з 33 позицій у заліку пілотів, це з урахуванням того, що вона пропустила двоє вихідних сезону через зіткнення з календарем Академії Формули-1.

Вона так само стала "першою жінкою, що перемогла" у британській Ф4.

@girlgang
🚨 Елла Ллойд підписує контракт з Макларен на 2025 рік в Академії Ф1

Елла стає другою підтвердженою гонщицею на наступний сезон. Вона з'явиться в складі команди Rodin Motosport.

@girlgang
Маленькі Subaru і Ліа стали дорослими🥰

@girlgang
Елла Ллойд набрала 99 очок у свій дебютний сезон в британській Формулі-4

Не дивлячись на те, що в 2024 році Елла вперше пересіла в болід, увесь сезон вона демонструвала чудові результати - 4 подіуми, 13 фінішів в топ-10, 11 позиція в заліку.

Загалом Елла дебютувала в автомобільних перегонах в 2022 році на юніорівському чемпіонаті Ginetta, де набрала очки в більшості гонок сезону. У 2023 вона піднялася до вищої категорії Ginetta GT, де здобула десять перемог, вісім подіумів, і завершила сезон другою в класі Pro.

🏁 Також нагадаю, що Елла фінішувала з очками в обох гонках Академії Ф1 на трасі Сінгапура. Багатообіцяючий старт, як на мене.

@girlgang
✔️ Елла також приєднується до Б'янки в програмі розвитку водіїв Макларен.

Такі програми створені, щоб допомагати гонщикам поступово рухатись по сходинках до вищих гоночних серій. Вони дають додаткове фінансування, тренування за кращими технологіями з кваліфікованими тренерами команд та інші корисні штуки.

🔊 Трішки асмр від Лії Блок

Завтра і післязавтра дівчина змагатиметься на фінальних раллі гонках національного чемпіонату ARA.