Розкішні та результативні матчі поки що сьогодні в Німеччині
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Один з найкращих сейвів туру 👍
Якщо порівнювати матч Лейпцига проти Баварії та проти Байера, то сьогодні "бики" надають занадто багато простору та коридорів перед власним штрафним майданчиком опоненту
Настільки красивий гол забиває Віртц...
Фанати Байера святкували так, що довелось надавати першу медичну допомогу
Не так уж часто буває, коли один і той же гравець в одному матчі не забиває два пенальті. Центральний нападник Майнца Людовік Ахорхе надовго запам'ятає 1-й тур нового сезону Бундесліги
Кевін Беренс з Берлінського Уніону шикарно розпочав сезон 2023/24. 4⃣ удари - 3⃣ голи👍
Александр Нюбель повернувся до Німеччини, щоб стати одним з найкращих
Перехвалили Нюбеля, але і пас йому дали не найкращий 🤷‍♂
Дві поспіль помилки Нюбеля протягом двох хвилин кардинально розгортають гру🫤
Дані Ольмо третій матч поспіль у новому сезоні (з урахуванням суперкубку Німеччини) не уходить без забитого голу.
Цього разу Лейпциг розбив Штутгарт 5:1, а іспанець відзначився одним голом, вивівши свою команду вперед - 2:1.
Дві результативні помилки Нюбеля психологічно знищили Штутгарт, який вигравав після першого тайму 1:0, і той буквально посипався у другому таймі.
5:1 перемога Лейпцига, а Штутгарт уже з 11-тої спроби ніяк не може обіграти "биків".
Сьогодні о 16:30 відбудеться матч Бохум - Боруссія Дортмунд.
Цікавий він тим, що останнім часом Боруссія втрачає очки на виїзді з цим суперником. Останні 2 вояжі до Бохума закінчувались нічиїми 1:1. А востаннє "джмелі" вивозили перемогу з Бохуму аж у 2010 році.
Стартували у цьому сезоні обидві команди не дуже впевнено. І якщо Боруссія у минулому турі змогла все-таки отримати важку і непереконливу перемогу 1:0 над Кельном, то Бохум буквально розвалився на атоми у Штутгарті (0:5).
Дортмунд продовжує очікувати на чемпіонство, а Бохум прагне реабілітуватися перед власними фанатами вдома.
Тож, рубка очікується непогана!
Новачка Баварії, воротаря Давіда Переса, уже встигли охрестити новим Нойером.
Статистика у хлопця за Маккабі Тель-Авів у єврокубках вражаюча: 22 сейви у Лізі конференцій. Щодо збірної, то хлопця прозвали "вбивцею пенальті". На останньому молодіжному чемпіонаті Європи, його команда, збірна Ізраїлю ю-21 добралася до 1/2 фіналу, а суперники ізраїльтян не змогли реалізувати аж 4 пенальті.
До речі, два з чотирьох не реалізували саме німці на груповій стадії чемпіонату.
Тим часом Бохум поки що підтверджує реноме незручного суперника для Боруссії Дортмунд, вигравши перший тайм 1:0 (гол на рахунку Штогера).
Дуже класну гру показують господарі і дуже мляво виглядає Боруссія, з провальною грою у центрі та на правому фланзі захисту.
Фрайбург та Хоффенхайм виривають перемогу на останніх хвилинах, Боруссія Дортмунд знову втрачає очки у Бохумі, а Уніон знову з перших хвилин шокує своїх опонентів, і знову забиває 4 голи (берлінець Кевін Беренс на даний момент виходить в найкращі бомбардири Бундесліги).

О 19:30 відбудеться цікавий матч іншої Боруссії, з Менхенгладбаху, проти чудового Байера Хабі Алонсо
З 24 ударів по воротах Менхенгладбаської Боруссії, майже половину (11) наніс новий нападник Байера Віктор Боніфаце (англомовні можуть називати його Боніфейс).
Доволі потужне придбання Байера. Нігерійський нападник зробив дубль та допоміг "фармацевтам" розбити на виїзді Боруссію Менхенгладбах 3:0
Айнтрахт на останніх хвилинах вириває нічию завдяки новачку Омару Мармушу.
Кейн робить дубль за Баварію (один гол з пенальті) та приносить їй впевнену перемогу над Аугсбургом
Чудова гра воротаря Вердера Павлєнка до останніх хвилин доданого часу давала бременцям надію на перші очки у новому сезоні Бундесліги.
Одразу два подвійних сейви за один матч - це потужно.
До речі, саме чех Павлєнка зробив найбільшу кількість сейвів за ці 2 тури (12 сейвів. Щоправда, також 12 сейвів зробив і воротар Хоффенхайму Бауман).