Facebook | Telegram | YouTube | Instagram | X | het.uz
This media is not supported in your browser
AZIZ VATANDOSHLAR!
"Hududiy elektr tarmoqlari" AJ jamoasi  barchangizni mehr-oqibat, ezgulik va saxovat ayyomi — Ramazon hayiti bilan samimiy muborakbod etadi!
Ushbu ulug‘ kunda Sizlarga sihat-salomatlik, baxt-saodat, xonadonlaringizga fayzu baraka tilaymiz. Mohi Ramazonda qilingan barcha ezgu niyat va duolar ijobat bo‘lsin!
Yurtimiz tinch va osmonimiz musaffo bo‘lsin, jonajon O‘zbekistonimiz gullab-yashnasin! Ramazon hayiti muborak bo‘lsin!
***
ДОРОГИЕ СООТЕЧЕСТВЕННИКИ!
Коллектив АО «Региональные электрические сети» поздравляет всех наших соотечественников со священным и светлым праздником — Рамазан хайит!
В этот священный день желаем Вам здоровья, благополучия, счастья и достатка вашим семьям. Пусть сбудутся все добрые пожелания и молитвы совершенные в дни священного Рамазана!
Пусть всегда в нашей стране царит мир, будет чистым небо над нашей Родиной!
С праздником Рамазан хайит!
Rasmiy kanallarimiz👇👇👇
Oltinsoy tumanidagi “Xo’jaipok” mahallasi aholisi uchun “Hududiy elektr tarmoqlari” AJ Surxondaryo hududiy filiali tomonidan “Do‘stlik va hamjihatlik ulug‘langan yurt” shiori ostida katta tadbir tashkil etildi.
Tadbirda filial direktori Ma’rufjon Shamsiddinov ishtirok etib, yig’ilganlarni Ramazon hayiti bayrami bilan tabrikladi.
Tadbir davomida uyushtirilgan milliy o’yinlar, musobaqalar, kuy qo’shiqlar barchaga birdek manzur bo’ldi.
Президент Шавкат Мирзиёев Хўжандда тантанали кутиб олинди. Давлатимиз раҳбари Президент Эмомали Раҳмон билан учрашув ўтказди.
Президента Шавката Мирзиёева торжественно встретили в Худжанде. Состоялась встреча с Президентом Эмомали Рахмоном.
Президентлар ҳузурида Ўзбекистон ва Тожикистон ўртасидаги иттифоқчилик муносабатлари тўғрисидаги шартноманинг ратификация ёрлиқлари алмашилди.
В присутствии Президентов состоялся обмен ратификационными грамотами о вступлении в силу Договора о союзнических отношениях между Узбекистаном и Таджикистаном.