Telegram Web
Цікава та важлива книга виходить у видавництві «Печера Платона».

Це «Філософині» — антологія філософських текстів авторства видатних жінок XVII–XIX століть, уперше опублікованих українською мовою. Збірка підважує поширене уявлення про філософію як чоловічу справу й знайомить з поглядами шістьох мислительок.

У роботах Сожурне Трус і Гарієт Тейлор-Міл викладено засадничі ідеї фемінізму й аболіціонізму. Гарієт Мартіно радить, як розвивати критичне мислення, а Франсіс Павер Коб обґрунтовує етичне ставлення до тварин. Марґарет Кавен- діш розкриває поняття нескінченності та свою концепцію живої матерії як основи світу, а Мері Шеперд аналізує відмінності між сприйняттям і реальністю. Розмаїття традицій, тем і письменницьких стилів авторок допомагає прочитати філософію по-новому.

Зараз можна передзамовити книгу за 360 грн ось тут.
Видавництво «Видавництво» повідомили, що «не змогли донести українській авдиторії важливість низки культових робіт»

Тому планують скорочувати напрямки та прощатись з деякими проєктами (детальніше на зображеннях).

А ще — будуть піднімати ціни.

📷 — фото з інстаграму видавництва.

in book we trust
Тільки розібралась, коли читати з минулими графіками 🌚

📷
— не знаю, на жаль, хто автор.

in book we trust
Чому варто купувати книжки в «КнигоЛенді» та на що там звернути увагу?

Це 40 книгарень по всій Україні та онлайн-магазин з найширшим асортиментом в Україні.

Якшо хочете обрати подарунок близьким та друзям, то «КнигоЛенд» ідеальне місце, бо тут найширший асортимент серед всіх книгарень України. Книжки (майже всі видавництва українського книжкового ринку), манґи, манхви, комікси, блокноти, настільні ігри, пазли, карти таро, канцтовари та набори для творчості. Література на будь-який запит і вік. Також можна знайти справжні книжкові реліквії, книжки, яких ніде немає, які важко купити в інших місцях.

Також тут є постійні акції: Книга місяця -50%, Видавництво місяця, Видавництво тижня -20%, часто проходять розіграші на сайті та в соцмережах, безкоштовна доставка від 149 грн.

Ось кілька книжок, які ви можете купити на сайті «КнигоЛенда», і на які варто звернути свою увагу:

📚«Смерть у Венеції та інші новели», Томас Манн
📚«Таємна історія», Донна Тартт
📚«Ноктюрни. П’ять історій про музику та смеркання», Кадзуо Ішіґуро

Більше книжок ось тут.

#promo
Сьогодні лот — Макіївський махан 👀

Про нього ми говорили на інтервʼю з самі вже, мабуть, здогадуєтесь із ким і домовились розіграти за донат на ЗСУ.

Схема та сама — донат у 50 гривень на збір Книголють 2.0, а о 18:00 завтра результат.

Банка ось — https://send.monobank.ua/jar/4f7abJV1X

Дмитро Оленич — напишіть, мені, будь ласка (для доставки книги).

❗️Прошу звернути увагу, що махан — штука специфічна, тому, беручи участь — будьте готові, що можете виграти 😅 Але, звісно, можна скинути донат просто так.

in book we trust
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
У вас буде Кінг!

В нашому анонсі від АБУК — «11/22/63» Стівена Кінга.

Думаю, ви і так знаєте про що ця книга. А я хочу розповісти історію, яка з нею пов’язана.

Був десь 2013 рік. Я жив та працював у Херсоні й купив там у книгарні КСД цю книгу, вона тоді тільки вийшла. Сфоткав і запостив у фейсбук.

Я працював журналістом і тому у мене в друзях фб було багато інших журналістів. Один з них — максимально руснявий чувак, який працював на місцеву газету. Не знаю, до речі, де він зараз, але мені здається десь в росії.

І він написав коментар щось в стилі «Кінг на украінском ето какоето ізвращеніє».

Дуже радий, що вже дуже давно не зустрічаю подібних думок ніде. Бо Кінг українською — це вау. Як і польською, чеською, німецькою, іспанською та багатьма іншими мовами, якими він перекладений. Бо Кінг — це вау.

І тепер ви зможете послухати цю чудову історію в аудіо.

in book we trust
У «Апріорі» дуже зацікавили анонси

В мене з цим видавництвом поки все дуже складається у смаках. Наприклад, «Чотири вершники Апокаліпсиса», «Свічки догоріли», книжки, про які я згадувала дуже багато разів.

Є в мене і серія «Антична філософія» в улюбленому червоному кольорі. Але тут, самі розумієте, тексти специфічні, скажу так.

Дуже чекаю на Арчибальда Кроніна, «Ґран-Канарія», бо, по-перше, я була на Канарських островах і мені цікава та історія. Була, до речі, в славнозвісному місті Ахуй. Ментально звідти не поверталась. Так, жарт банальний, але що ж.

І за описом сюжету — люблю таке.

Нагадаю, що це з Кроніном у «Апріорі» дуже достойний зрештою кейс — «Замок капелюшника» вийшов з перекладом, який розкритикували. Видавництво визнало, що небезпідставно та оголосило про нове видання. Старі книжки обміняють на нові, і за доставку заплатять. Писала про це тут.

А, і ще про Бенджаміна Баттона від Апріорі є в мене ось тут.

Коли там вже 2025?

in book we trust
Друзі, приходьте 20 грудня на презентацію книжки «Тарантул», яку Книгарня «Є» організовує спільно з видавництвом «Темпора».

Цей вечір стане незабутнім поєднанням літератури, музики та змістовних розмов.

«Тарантул» — поезія в прозі, ідеальне втілення посмодерного тексту з усією притаманною напряму заплутаністю, експериментальністю та відчайдушністю.

Презентація єдиного роману славетного Боба Ділана стане нагодою не лише познайомитися ближче з творчістю автора, а й відчути дух часу, у якому виникла ця унікальна книга.

На подію запросили спікерів, які допоможуть вам зрозуміти контекст видання та по-справжньому відчути історію:

• Тарас Лютий — філософ, письменник, музикант. У рамках заходу він виконає на гітарі пісні Боба Ділана наживо задля створення особливої атмосфери, що доповнить презентацію.
• Максим Нестелєєв — літературознавець, перекладач та культурний оглядач «Українського тижня».
• Богдана Романцова — літературознавиця, редакторка видавництва «Темпора», викладачка проєкту «Літосвіта».
• Ніка Чулаєвська — модераторка події, головна редакторка видавництва «Темпора».

До зустрічі:
• Коли? 20 грудня о 19:00
• Де? «Книгарня «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3)
• Вхід вільний

#promo
Вітаємо Єгор Макарчук, махан, що є гастрономічним символом Макіївки — ваш! Напишіть мені, будь ласка. Дякуємо, що донатите!

А наш наступний лот — роман «Часосховище».

Нагадую, що завтра в Книгарні «Є» на Лисенка я модеруватиму батл між «Непозбувним книгочитуном» і «Перехресними стежками» за цією книгою.

«Часосховище» може стати вашим. Для цього — донат у 50 гривень на банку і ви учасник розіграшу. Вже завтра о 21:00 стане відомо, хто переміг.

Часу обмаль, вдалось зібрати трохи більше половини, що сумно. Тому якщо у вас є можливість закинути щось просто так — це теж супер вітається.

Банка — тут.
Деталі збору Книголють 2.0 — тут.

in book we trust
Користуючись своїм становищем, попросила, щоб Олексій на цій події сказав, що зовсім скоро у Валентини Комар вийде розмова з письменником Пилипом Білянським.

А ще, щоб запросив бажаючих на мій Книжковий клуб за книжкою «Луни».

Сказав, що якщо буде відповідний контекст, то скаже. Які шанси, що контекст буде?

Може хтось планує прийти на цю розмову? Щоб створити контекст, так би мовити 🌚 Чи можливо маєте на думці, як до цього органічно підвести?

in book we trust
Поповнення від видавництва РМ:

⛪️«Стовпи землі» Кена Фоллетта — просто величезна книга про те, як у середньовічній Англії будують величний собор. У мене є в черзі багато величезних книжок, які я хочу прочитати якомога скоріше і це одна з них.

🕰«Рекурсія» Блейка Крауча — нейробіологиня Гелена Сміт розробила пристрій, який має допомагати хворим людям зберегти спогади. Звучить дуже цікаво, сподіваюсь, сама історія такою і буде.

🥷«Невидимі» — це історія про духовну інженерію та психокогнітивне хакерство. Якщо простіше там є змови, позавимірні сили та рух опору. А ще всі готуються до останньої битви.

❤️«Велика книжка маленьких казок» — це казки Астрід Ліндґрен. Історії про те, що кожне маленьке серце здатне на щиру дружбу, співчуття й самопожертву.

🦇«Бетмен: Самозванець» — тут все просто: я збираю всі історії про свого улюбленого персонажа коміксів.

Що з цього вже читали або плануєте?

in book we trust
2025/01/11 04:03:53
Back to Top
HTML Embed Code: