Telegram Web
Я знаю, що багато хто взагалі не читає анотацій

До новел «Дим» Міли Смолярової мені вона зовсім не пасує. Не знаю, хто писав, може й сама авторка? Хто зазвичай їх пише?

Але на мене як на цільову аудиторію не втрапило. Розумію, що описати все і для всіх ідеально неможливо. Але, чесно, не знаю куди там мандрувати з персонажами. «Чи знайде скрипаль черевики?» — у новелі насправді такий крутий сенс, а звучить наче «битовуха». «Чи вдасться дикому зайцеві втекти від IVibe?» — це взагалі добило.

Це не заради обісрати, все ж субʼєктивно. А лиш про те, що новели набагато глибші, крутіші, ніж може здатись з цієї анотації.

Нагадаю, що у вас ще є час їх прочитати і прийти на обговорення в цю неділю в дуже естетичний простір [підґрунтя], щоб обговорити що сподобалось, а що ні.

Точно є в Книгарнях «Є». А от в «Сенсі» кажуть, що навпаки, вже нема.

А, і ще мені і інформація про саму авторку не сподобалась. Проте через усе це я таки продерлась і вас запрошую. Є трохи огидних деталей, але, на жаль, які дійсно трапляються. Момент з котом — не впевнена, що «життєво», але в мене котів не було, тому не знаю, що від них очікувати.

А ще, зверніть увагу, на оформлення. То не просто гра «з шрифтами», то ключі. А я таке обожнюю, хоч сама й не просікла.

in book we trust
34👍7🔥3😱1🤝1
В Google зробили спеціальну анімацію з нагоди виходу Onyx Storm Ребекки Яррос. Це третя книга в серії Емпіреї після «Четвертого крила» та «Залізного полум’я».

Вже перевіряли? Ось посилання, якщо що 👇

https://g.co/kgs/edQoF68
52🤷‍♂9👍4🔥4🤮3
Трилер вже почала читати, поки мені дуже нагадує Рут Веа «Одне за одним»

А останній мені сподобався.

В цьому трилері група колишніх студентів збирається на маскарад, де інсценують вбивство і потім його розслідують. Останній раз таку розвагу вони влаштовували 12 років тому. Саме тоді зник ідейний натхненник групи Карл, що й стало причиною «паузи».

Цього разу під час маскараду одну з учасниць знаходять повішеною, і вбивця поряд.

Нагадаю, що маємо знижку у -50% на цю книжку. Сайт ось.

Промокод inbookwetrust50

in book we trust
🔥175👍5🖕1
Неочікувано — буду перечитувати «Луни» Пилипа Білянського, бо запросили на подію за книгою 👀

Якщо матиму добро, то завтра розкажу детальніше.

Можете ставити емодзі пігулки 💊 Тут знову про «Луни».

in book we trust
127💊14🔥8👍3😁3🌚2
Все почалось з коментаря, що
«вже з другого запису (подкасту) проявляється хижий погляд нахабної інтерв'юерки».


Тоді я подумала, може трохи вже й імідж змінити.

Чесно скажу, починала з «примірки» синього волосся, потім білого, а далі, ну ви побачите.

Волосся освітлювати не наважусь, а ці луки, що принесла наче ок. Мені подобається більше перший варіант. Останній якщо що називається «еспаньолка», раптом кому треба.

Вразливим не відкривати спойлер.

in book we trust
😁76👍6👎54🔥1
На DIVOCHE.MEDIA вийшла стаття про волонтерок фонду «Незабутні», де волонтерю і я

Моєї історії там немає, є декілька фото, але ви вже бачили їх тут. Проте є багато цікавого про досвід роботи з людьми, в яких деменція. Стаття ось тут.

Якщо казати про книжки, то 👇

Про деменцію і, зокрема, Хворобу Альцгеймера (найпоширенішу причину деменції) ви можете прочитати у «Мемуарах лісу», які видала українською Nasha idea. Я писала про це багато разів.

Ну і в тому ж таки «Часосховищі» Ґеоргі Ґосподінова, українською від Чорні вівці adult.

А також у Видавництві Анетти Антоненко українською є «Батько. Мати. Син» Флоріана Зеллера. За пʼєсою знято фільм «Батько» з Ентоні Гопкінсом.

Якщо коротко 👇

«Мемуари лісу» — хороший варіант, щоб пояснити про деменцію дітям і підліткам.

У «Часосховищі» багато про індивідуальну та колективну памʼять.

«Батько» — якщо ще хтось не дивився фільм, то рекомендую.

А якщо казати про те, що можна подивитись, то у вже згаданому мною «Шетланді» теж торкаються цієї теми.

Ще раз даю посилання на статтю.

in book we trust
22🔥8👍6
Шукаєте де скористатися програмою «єКнига»?

Чудовий варіант — це Yakaboo, адже крім книжок, ви ще отримаєте додаткові бонуси.

Вони приєднались до програми «єКнига» — це гроші на книжки для тих, кому виповнилось 18 років у 2024-му.

Що вони пропонують?

Тут все зрозуміло та просто: робіть замовлення на суму від 500 грн і отримайте безплатну доставку Укрпоштою чи Новою поштою по Україні, окрім доставки кур’єром. І ще ви отримаєте лист з промокодом на місяць безплатної підписки на застосунок Yakaboo та кешбек 10% на наступні покупки, здійснені включно до 28 лютого 2025 року.

Ось тут всі деталі.

А ось вам моя рекомендація книжок, які ви можете придбати на ці гроші:

1. «Танець недоумка», Ілларіон Павлюк
2. «Чоловік на ім’я Уве», Фредрік Бакман
3. «Творчий акт. Спосіб буття», Рік Рубін
4. «Сім смертей Евелін Гардкасл», Стюарт Тертон
5. «Смерть митця. Як творчі люди виживають у часи мільярдерів і технологічних гігантів», Вільям Дерезевіц.

#promo
29👍8🔥1
Джоан Ролінґ мала зустріч з Гітлером. Він просив її написати дитячу версію «Майн кампф» 😁

in book we trust
😁217🙊9❤‍🔥54🤡4👍2🔥1
Готові отримувати більше від кожної покупки?

«Книгарня «Є» запускає програму лояльності ЄКЛУБ у фізичних магазинах, щоб ваші книжкові відкриття стали ще приємнішими. Як це працює? Тепер за кожну покупку ви отримуєте бали, які легко обміняти на знижки та економити на наступних покупках.

Переваги програми:

◽️Знижка 10% за дисконтною карткою — майже на все!*

◽️За кожну покупку вам нараховуються бали на наступну покупку: 1 бал = 1 грн:

Постійним клієнта подвійні бали протягом першого місяця після запуску — 10% від вартості покупки. Нові клієнти — 15% від вартості покупки (за умови оформлення дисконтної картки).

Важливо: У вас є 90 днів, щоб використати накопичені бали.

📚Максимум балів для оплати — 50% від вартості покупки.*

Програма діє вже з 23 січня.

*Деталі уточнюйте у консультантів книгарень.

#promo
👍2310🔥4😐3👎2
Чесно, давно хотіла написати пост про примітки

Ще коли читала «Вбивчих письменників» Саші Павлової.

Бо саме звідти я дізналась, що таке «алогічна поведінка жертви» та «культура воєнізованого мачизму». А потім прочитала в примітках, хто такий «нувориш». Це вже з книжки «12 вбивчих днів».

А вчора після Книжкового клубу за «Лунами» їхала з однією з учасниць і ми розговорились про книжку Девіда Фостера Воллеса «Невгавний жарт».

Текст очікується українською у Видавництві Жупанського. Це найбільший за обсягом текст, з яким мали справу у видавництві — 3 мільйони 300 тисяч знаків. Переклад Петра Таращука, за редакцією Максима Нестелєєва. Над книгою працюють вісім років.

До чого тут примітки? Бо їх в тексті 388 і вони важливі, мʼяко кажучи (на скріншоті трохи пояснення). Тобто це буде апогей наявності приміток. Тому коментарі під анонсом від Жупанського на кшталт «а як розмістять у трьох томах примітки?» важливіші, ніж може здаватись на перший погляд.

Про що роман Воллеса? Зокрема про програми лікування наркоманів, саморуйнівний спосіб життя та депресію.

За словами, Жупанського, в Америці автора вважають одним з найважливіших письменників сучасної класики.

Ось так в мене зʼявилась нова бажанка. Не буду жартувати, що це було вже.

Тим паче, обіцяють три томи у спеціальному футлярі. Як жартують (чи не жартують) у видавництві, розраховують, що 10-50 людей таки прочитають таку величезну книженцію. Приємно було б бути серед цих 50-ти?

📷 — видавництва. «Невгавний жарт» справа внизу. Назва роману — це цитата з Шекспіра якщо що. Відповідно привʼязка до перекладу останнього. Ми писали про цю книгу тут (пост 2021 року) і тут (пост 2024 року, зі смішним коментарем Максима Нестелєєва).

Ну друге 📷 — відповідно й так підписане.

in book we trust
🔥2615👍7😁4😱3
«За двадцять років я попрацював над шістьма турами Rolling Stones: Steel Wheels, Voodoo Lounge, Bridges to Babylon, No Security, Licks тa A Bigger Bang.

Остання назва їм дуже пасує: кожен тур слід було анонсувати ще більш помпезно за попередній, тож з кожної пресконференції ми намагалися зробити подію і відповідно підняти медіарозголос.

Перед Steel Wheels ми влаштували пресконференцію на головному вокзалі Нью-Йорка, куди гурт прибув поїздом. На запуск іншого туру вони прибули на Honey Fitz, прекрасному орендованому човні, який раніше належав Джону Кеннеді. Ще якось ми влаштували появу музикантів на повітряній кулі (Чарлі це не сподобалося, бо його нудило). А якось вони мали грати перед Джульярдською школою в Нью-Йорку — лише чотири пісні просто неба, а який шалений успіх.

Перед стартом Bridges to Babylon найняли рожевий кадиллак, на якому гурт їхав Бруклінським мостом на пресконференцію. Мік був за кермом, якщо я правильно памʼятаю, поруч сидів Кіт, а Ронні з Чарлі позаду. Гелікоптер знімав їх згори — чудесні кадри. Збоку Бруклінського моста ми повісили величезний постер із левом з обкладинки альбому.

Памʼятаю, коли ми його розгортали, пустився дощ. Він не передвіщав нічого хорошого для майбутнього проїзду в кабріолеті. Але хмари розбіглися, як часто буває в Нью-Йорку, і коли музиканти прибули на місце, знову було тепло й сонячно.

Дехто з команди дещо скептично ставився до таких помпезних запусків. Перед відкриттям на Бруклінському мості
Принс Руперт сказав мені: «Побачимося завтра перед твоїм дуже дорогим пресзапуском».

Я переглянув папери, щоб дізнатися, скільки ми витратили. Виявилося, пів мільйона доларів. Але на мою думку, витрати були цілком виправдані: нас показали в новинах, а АВС запросили Міка й Кіта на інтервʼю. Вони не часто давали інтервʼю разом, але ми це влаштували, і щойно розмова вийшла в ефір, квитки на концерти почали розлітатися як гарячі пиріжки.

Я пригадав цей досвід згодом, коли працював над прощальним туром Елтона. Я розповів усім, що потрібно влаштувати подію, яка захопить уяву публіки та преси одночасно. Для Елтонового анонсу, який відбувався одночасно в Лондоні, Нью-Йорку та Лос-Анджелесі, усім запрошеним дали окуляри віртуальної реальності, у яких можна було спостерігати за презентацією. Продаж квитків відкрився одразу після — і, закономірно, ми продали їх силу-силенну.

Ще в роботі з роллінгами я дізнався, що початкового розголосу ніколи не достатньо. Потрібно постійно його підтримувати, а особливо посередині туру, щоб трохи оживити публіку. Ніколи не можна почивати на лаврах. Цього я навчився багато років тому, ще коли працював на Джорджа Мартіна.

Я намагався просунути сингл бітлів на ВПС і якось натрапив на Роба Дікінса, який тоді працював на музичного видавця, але згодом очолить Warner Music. Коли я сказав йому, чим займаюся, він спитав:

— Нащо ти просуваєш «Бітлз»?

Він гадав, що платівка продасть сама себе, бо вони вже сформований та успішний гурт.

Я відповів: «Що більший гурт, то тяжче потрібно працювати, показати людям, що ти досі щось можеш».

Я тримався цієї думки впродовж усієї кар’єри».

Це уривок з книги «Тоні Кінг. Творець смаку. Моє життя з легендами і геніями рок-музики», яка українською вийшла у «Лабораторії».

Замовити книгу можна ось тут.

in book we trust
1🔥3111👍8
Історія, де легенди про затонулі кораблі, піратські скарби та таємничого Водяного Дракона стають реальністю 😲

Новинка видавництва «Ранок» Овена Девіда «Алекс Нептун. Викрадач дракона» 🐉 Перший том неймовірної серії перенесе вас у казкове містечко Гейвен-Бей, де магія ховається за кожним кутом.

Життя Алекса змінюється назавжди, коли він помічає дивне зелене сяйво біля закинутого акваріума. Невідомі сили пробуджуються, і Алекс вирушає на захопливу подорож, сповнену несподіванок та небезпечних відкриттів. Що приховує таємниче світло і які загадки воно розкриє? 🌊

Читайте й дізнайтесь, куди приведе Алекса його пошук магічних таємниць 📚🌟

Купуйте за посиланням 👉 https://bit.ly/3WP0200

#promo
14🔥7👍4
2025/07/13 22:18:42
Back to Top
HTML Embed Code: