Telegram Web
Вчора у франківській книгарні Vivat обговорювали «Довіру».

Компанія, місце і обговорення просто супер. Дійшли до того, що головні герої — чудова пара 😅

Потім поступово до Ющенка, його грошової реформи і ще багато сміялись. Чудова книга чи не так?

До речі, зважайте, що книгарні дві і вони майже поруч, тому можна переплутати в яку потрібно саме вам.

📷 — Наталія Байдак.

in book we trust
151😁7🔥4👍3
Ніякого персонажа з новел це вам не нагадує?

in book we trust
24🔥8🤝3
Зараз починаю «Дівчата, які нічого не скажуть».

Нагадую, що щомісяця я читатиму трилер і разом з іншими блогерами буду обговорювати його в книгарні Readeat.

🗓️ 31 жовтня вже матимемо першу таку зустріч.

Кожного разу на книгу місяця буде діяти промокод, що дає -50%. Більше того, запрошую вас приходити і долучатись до обговорення. Модеруватиме зустріч дипломована психологиня.

🍁 Книжка жовтня«Дівчата, які нічого не скажуть».

Промокод на -50% 👇

inbookwetrust50

in book we trust
35😱5🤝3👍2
Поповнення від «Лабораторії»:

🌊«Людина моря» — біографія Томаса Манна та історії про його любов до моря.

🕺«Любий друг» — культовий роман, сповнений цинізму й водночас чистої радості життя в аристократичному й чутливому Парижі. Переклад Валер’яна Підмогильного.

📚«Книга на війні» — читання під час війни, пропаганда і художня проза, шпигуни і цензура: що приховує книга?

🌑«Лімб» — український нуарний роман, в якому переплітаються емоції, спогади і виклик, що спонукає до змін у власному житті.

🎸«Творець смаку» — історія Тоні Кінга: людини, яка була поруч з культовими музикантами ХХ століття: Джоном Ленноном, Елтоном Джоном, Фредді Мерк'юрі та іншими.

♂️«Чоловіче здоров’я» — книга про важливість уваги до власного здоров’я: корисні поради, гумор та багато мотивації слідкувати за собою.

Що з цього вже читали, а що плануєте прочитати?

in book we trust
37👍12🔥8
«Вбивайте усвідомлено» — або спосіб водночас послухати цікаву історію і попрацювати над ментальним здоров'ям — в аудіоформаті в Абук

Катаріна, дружина Бйорна, змусила його відвідати семінар з усвідомленості, щоб він став хорошим батьком.

Навчання дійсно працює — Бйорн навіть може інтегрувати те, чого він навчився, у свою роботу: він просто вбиває свого клієнта ― за всіма правилами усвідомленості…

Послухати цей не зовсім класичний трилер, сповнений чорним гумором та сатирою, можна голосом Матвія Ніколаєва в Абук: https://abuk.page.link/iVFA 🎧

#promo
32👍11🔥4💋1
Я читав цю книгу з січня.

Хоча прочитав менше, ніж за три години. Однак тут майже над кожною сторінкою можна довго думати, аналізувати, надихатися, брати поради та інсайти до роботи.

Просто мастгев для всіх, хто щось створює або хоче створювати.

Це «Творчий акт: спосіб буття» Ріка Рубіна. Вона вийшла у КСД, але зараз бачу у них на сайті вже немає в наявності. Сподіваюсь, скоро знову буде.

Якщо ви не знаєте, хто такий Рік Рубін, то ви помиляєтесь. Ви точно його знаєте. Це культовий музичний продюсер. Рік працював з багатьма музикантами, серед них — Lana Del Rey, Eminem, Red Hot Chili Peppers, Johny Cash, Linkin Park, U2, Джастін Тімберлейк. І це лише кілька прикладів серед тих, хто лише мені подобається. Цей список величезний.

Рубін допомагав їм створювати музику, покращувати її та знаходити власний голос та звучання.

Тому він точно щось знає про креативність та створення контенту. Ось лише кілька цитат з книги (насправді цитувати можна майже всю книгу):

«Мета мистецтва полягає не в тому, щоб досягти досконалості. Мета — поділитися тим, хто ми є. А ще тим, як ми бачимо навколишній світ.

Митці допомагають нам бачити те, чого ми самі не здатні побачити, але якимось чином вже знаємо».



Скільки сторінок залишаться порожніми через те, що сумніви й роздуми стримували ваш творчий процес? Тримайте у пам’яті це запитання. Можливо, воно дасть вам змогу вільно рухатися вперед


Тому якщо побачите десь цю книгу — сміливо купуйте й нагадуйте КСД, що треба вже зробити додатковий наклад.

in book we trust
1👍4016🔥5🤯1
🍤🌰🥪🍪🥪 Можливо, хтось знає або вже так сидів 😅

Памʼятаєте, я публікувала какао, яке пила лише завдяки «Мемуарам лісу», де дуже багато уваги приділено гастрономії.

А в коментарях ви ділились, що їжа з художніх книжок надихає вас готувати і є навіть улюблені страви.

Так от, якщо ми зберемось, скажімо, на ВДНГ — там можна орендувати столик і стіл серед природи. І принесемо страви за своїми улюбленими рецептами з книжок. Потім це поїмо, спробуємо вгадати що з якої книги, поспілкуємось, пограємо в ігри на книжкову тематику.

Питання 1 — чисто теоретично, раптом хтось після такого зібрання отруїться — мене посадять?

Питання 2 — чи потрібно робити фільтр для того, щоб не прийшли рандомні люди?

Не просто дати оголошення, написати куди приходити всі, хто хоче долучитись. А провести таку собі міні співбесіду.

Я бачу це в нескладному механізмі — наприклад, потрібно буде заповнити невеличку ґуґл-форму про те, що подобається читати, а що їсти. Улюблений ресторан, страва, герой, страва з книжки тощо. Це покаже зацікавленість людини на цю подію.

Як вам ідея? Чи прийшли б?

На фото — салат «Мізерія». Не бійтесь, його я не планую приносити. Це зараз їм у своєму улюбленому кафе на озері, де зазвичай читаю)

in book we trust
243🔥16😁7👍2
in book we trust
Зараз починаю «Дівчата, які нічого не скажуть». Нагадую, що щомісяця я читатиму трилер і разом з іншими блогерами буду обговорювати його в книгарні Readeat. 🗓️ 31 жовтня вже матимемо першу таку зустріч. Кожного разу на книгу місяця буде діяти промокод…
🎃 Я не вказала нюанс, що 31 жовтня ми (блогери) приходимо на обговорення в костюмах у звʼязку з Геловіном.

Лейка, яка прийде глядачкою, буде павучихою, а свій лук я поки лишу в таємниці, але він вже готовий. Натякну ось цим — 🦜

Приходьте і ви за можливості в костюмах.

18:30. Місто Київ, вулиця Антоновича, 50.

Книжку вже почала читати 👻
Про промокод, сподіваюсь, памʼятаєте.

in book we trust
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
29🔥5👍3💋2🖕2🤝1
Сьогодні рекомендуємо підписатися на «Ідеотека».

Це канал, де збирають головні думки та практичні рекомендації з їхнього втілення в життя з 31 найпотужнішої нонфікшн книги.

Підписуйтесь: https://www.tgoop.com/ideotekka

#promo
🔥187👍4
В чому користь сну? Уривок з книги «Чоловіче здоров’я»

Доктор медичних наук і автор книжки «Чоловіче здоров'я» Крейґ Боурон доводить, що увага до самопочуття — це не про дискомфорт чи слабкість. А правильне харчування і розумні навантаження — спосіб знизити рівень стресу і ризик серцевих захворювань. Наповнена гумором, корисними порадами і мотивацією до дій, книжка доктора Боурона допоможе усвідомити важливість уваги до власного здоров’я.

Публікуємо уривок з книги про важливість сну:

«З погляду еволюції у сні немає особливого сенсу. Замість збиральництва, розбудови імперій, перелюбу чи заснування легендарного гурту в жанрі альтернативний рок, ми просто лежимо, безпорадні й байдужі до світу, а отже вразливі. За весь цей ризик має бути суттєва нагорода.

І для мозку, і для тіла сон — це час ремонтних робіт: за ці години вони вивозять біохімічне сміття, яке назбиралося упродовж дня, і поновлюють запаси на полицях. 86 мільярдів нейронів у мозку тісно пов’язані між собою за допомогою так званих синапсів. Під час сну деякі з цих зв’язків послаблюються. Не всі встановлені за день синаптичні зв’язки («О, в баристи прикольна шапка») треба зберігати.

Якщо весь час писати на дошці, нічого не стираючи, дуже швидко скінчиться місце. Переповнений жорсткий диск гальмує. Однак за час сну ми не лише викидаємо певні речі, а й зберігаємо інформацію, зіставляючи її з тією, яка нам уже відома («А як знаю, хто зацінить таку дурноверху шапку, у неї ж якраз скоро день народження»).

Таке сортування полегшує пошук і запам’ятовування інформації та допомагає формувати нові зв’язки. Тобто «пасивність» сну творча і продуктивна. Письменникам знайома ситуація, коли уривок, який їм ніяк не давався напередодні, наче «сам написався» за ніч».

Замовити книгу можна ось тут.

in book we trust
124👍11🔥4🌭1
2025/07/14 03:19:41
Back to Top
HTML Embed Code: