Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
- Telegram Web
Telegram Web
Ненависть (1995)
Соціально-критична драма

Кіно розповідає про буденність вуличного життя французьких підлітків. У центрі подій історія трьох друзів, уродженців квартального гетто, чиє життя сповнене андерграундних пригод і юнацьких переживань. Критики відзначають нестандартний спосіб оповіді та проблематику, що не втрачає актуальності.

Долучайтеся до перегляду та обговорення вже у понеділок!

📝 Реєстрація на кінопоказ

📌Коли?
05
.08.24, 18:00
📌Де?
м. Київ (місце буде повідомлено за реєстрацією)
«Три кольори: Синій» (1993)
Драма

«Три кольори: Синій» – перший фільм із трилогії польського режисера Кшиштофа Кесльовського.
Головна героїня стрічки, Жюлі, залишається самотньою після страшної трагедії, що забирає життя її чоловіка та дитини. Жюлі бореться зі смутком втрати та намагається порвати всі звʼязки з минулим. Вона вчиться жити наново, досліджуючи кордони власної свободи з одного боку, та емоційного звʼязку з оточуючими її людьми з іншого.

Долучайтеся до перегляду фільму вже в п'ятницю, 30 серпня!
P.S.: надалі покази плануємо проводити щодватижні в п'ятницю. Про будь-які зміни будемо повідомляти

📝 Доєднатися до кіноклубу

📌 Коли?
30.08.24, 18:00
📌 Де?
м. Київ (місце буде повідомлено за реєстрацією)
Учорашній показ першого фільму з трилогії "Три кольори" набрав повну залу глядачів і глядачок та нікого не залишив байдужим. Картині вдалося прикути увагу присутніх своєю естетичністю, символізмом та майстерною грою акторок, і навіть відключення світла не завадили нам насолодитися фільмом та продуктивно обговорити наші враження.

Поговорили про те, яке місце у фільмі та житті головної героїні займає любов, свобода і дружба, про її намагання відпустити минуле та прийняти втрату, а також про використання кольору, світла і музики, що мали неабияке значення для історії.

Дякуємо усім, хто долучилися до перегляду, і з нетерпінням чекаємо на вас наступного разу, аби разом продовжити перегляд і обговорення трилогії "Три кольори" у "Центрі критичного кіно"!

📝 Доєднатися до кіноклубу
«Три кольори: Білий» (1994)
Драма

«Три кольори: Білий» – друга частина трилогії Кшиштофа Кесльовського.
У центрі стрічки історія польського перукаря на ім'я Кароль, що після розлучення зі своєю дружиною опиняється у злиднях і вимушений продовжувати своє зіпсоване життя на вулицях Парижу. «Білий» повертає нас до ще одного ідеалу часів Французької революції, яку так старанно переслідує режисер – ставши жебраком, Кароль прагне відновити своє становище, рівність, і не обирає іншого шляху, крім як помсти.

Долучайтеся до перегляду фільму вже цієї п'ятниці, 13 вересня. P.S. - поспіши зареєструватися, бо цього разу кількість місць обмежена!

📝
Доєднатися до кіноклубу
🌐 Підписатися на інстаграм ЦКК

📌 Коли?
13.09.24, 18:00
📌 Де?
м. Київ (місце буде повідомлено за реєстрацією)
Відчуваєте апатію та неможливість зосередитися? Контроль протікає по всім вашим соціальним каналам, перетворюючи вас на подобу залежного від опіату?

Перше публічне читання від "Вільних читань" запрошує зануритися у теми сучасних форм (не)споживання, сплеску психічних захворювань та їх трансформацій, розпаду дисциплінарних суспільств і переходу до суспільств Контролю — і до чого тут капіталізм? Щоб детальніше дослідити ці проблеми, ми пропонуємо прочитати один з текстів Марка Фішера зі збірки "Капіталістичний реалізм", а також "Суспільства контролю. Post Scriptum" Дельоза як додаткове джерело для нашої теоретичної подорожі. Чекаємо на вас!

📖Що читаємо:

Фішер М. Рефлексивна імпотенція, іммобілізація, ліберальний комунізм, - 4-ий розділ праці «Капіталістичний реалізм»
За бажанням:
Дельоз Ж. "Суспільство контролю. PostScriptum"

👉🏼Коли обговорюємо?
Субота, 14 вересня, 17:30
👉🏼Де обговорюємо?
М. Київ. Точне місце зустрічі повідомляється після реєстрації.

Формочка для реєстрації
Минулої пʼятниці ми знову стали свідками майстерності Кшиштофа Кесльовського – «Білий» природно контрастує із «Синім», додаючи свого ненавʼязливого тьмяного шарму. Фільм викликав полярні враження, утім це лишень пожвавило обговорення.

Від соціально-економічного, «марксового», аналізу декорацій до паралелей із старозаповітними сюжетами, розбавлених розмовами про кольорові оргазми. Десь так, маркуючи кордони дискусії, можна було б описати вечір після перегляду фільму.

Дякуємо усім, хто долучився! Було неймовірно цікаво почути думку кожної та кожного. Принагідно нагадаємо, що вже 27 вересня відбудеться показ завершальної частини трилогії, «Червоного».

Одним словом, приєднуйтесь!
«Три кольори: Червоний» (1994) Драма

«Червоний» є останнім фільмом як у трилогії, так і в житті режисера Кшиштофа Кесльовського. Героїня стрічки – студентка Валентина випадково зустрічається з чудернацьким сусідом, колишнім суддею. Їх знайомство стає початком дивних подій у житті дівчини, які призводять до непередбачуваних наслідків. «Червоний» – про долю, випадковість, синхронність, втрачені можливості, та несподівані звʼязки.

А щоб дізнатися та розповісти, про що цей фільм саме для вас – долучайтеся до перегляду вже у цю пʼятницю, 27 вересня.

📝
Доєднатися до кіноклубу
🌐 Підписатися на інстаграм ЦКК

📌 Коли?
27.09.24, 18:00
📌 Де?
м. Київ (місце буде повідомлено за реєстрацією)
🎞 Минулої п'ятниці ми дивилися фільм Кшиштофа Кесльовського «Три кольори: Червоний». Фінальні кадри стрічки стали тією самою точкою, де зустрічаються і закінчуються водночас історії героїв «Синього», «Білого» і «Червоного», що робить останній чудовим завершенням трилогії.

🎥 Під час обговорення за чаюванням ми подискутували про визначеність долі людини, можливість (чи неможливість?) обрання власного шляху, випадковості й усі переплетіння, що нас оточують. Також порівнювали образи жінок і чоловіків у трилогії та вкотре робили компліменти красі фільмів Кесльовського та їхньому символізму. На зустрічі нам вдалося не тільки поділитися враженнями про «Червоний», а й підбити підсумки щодо всіх трьох фільмів.

🎬 Дякуємо всім, хто переглянули з нами цю і минулі частини трилогії. Очікуйте на нові анонси і доєднуйтеся до нашого кіноклубу! А ми чекатимемо на вас)

📝 Доєднатися до кіноклубу
🌐 Підписатися на інстаграм ЦКК
"Суспірія" (2018)
Хоррор, містика

Події сюжету стрічки "Суспірія" італійського режисера Луки Гуаданьіно відбуваються у 1970-х роках, у розділеному стіною Берліні. Головна героїня - Сьюзі Беніон, американка з релігійної християнської сім'ї, поступає навчатись у місцеву елітну танцювальну академію, де нещодавно таємничим чином зникла студентка, Патрісія Хілл. Сьоюзі та місцевий психотерапевт Йозеф Клемпер починають розслідувати справу і розкривають справжню природу володарок та жахливе призначення академії. Материнство, зловживання владою, національна провина - такі теми досліджуються у фільмі.

Запрошуємо поринути разом з нами в містичний світ зі змовами та шабашами вже у цю п'ятницю, 11 жовтня!

📝 Доєднатися до кіноклубу
🌐 Підписатися на інстаграм ЦКК

📌 Коли?
11.10.24, 18:00
📌 Де?
м. Київ (місце буде повідомлено за реєстрацією)
У цю суботу запрошуємо на обговорення одного з найбільш провокативних текстів 60-х років!
Памфлет "Про злидні студентського життя" викриває реалії французького студентського руху. Провокативний та аналітичний, текст зосереджується на місці студентства в тогочасній капіталістичній реальності, досліджує його з точки зору економіки, психології, політики та культури.
Окрім цього, він надає змістовну характеристику більшості тогочасних студентських рухів по всьому світу.

Це можливість зануритися в історичний контекст епохи активних студентських заворушень по всьому світу та побачити, як актуальність проблем, яких торкається текст, зберігається до сьогодні.

🗓 Коли: 19.10 (субота) о 17:00
📍 Де: місце буде повідомлено після реєстрації

Також чекай на наш переклад тексту українською згодом!

Форма для реєстрації

Доєднуйся!
2024/10/17 08:36:03
Back to Top
HTML Embed Code: