Telegram Web
Forwarded from Легіт
💨 Справжній вітровій!

Минулої суботи «Легіт» перетворився на справжній вітровій! Вітровій, що ніс дзвінкий сміх і веселий гомін.

Відбулася презентація нового випуску. Зимовий «Легіт» 2025 опинився в руках своїх читачів(ок), поки ми святкували день народження проєкту 🪅

Учасниці команди відповіли на запитання присутніх, а автор(к)и опублікованих текстів потішили нас чудовими декламаціями. Святковий тортик закінчився швидко – як і подія, що промайнула непомітно завдяки нашим чудовим гостям 🫶🏻

Ми дякуємо всім, хто долучився до заходу. Окрема подяка бібілотеці КПІ за простір, який нам надали.

📸 Свої посмішки шукайте на цих світлинах.

Ваш @lehit
🔥92
Друзі, запрошуємо відвідати виставку-інтервенцію “Прокачаний ШІ”.

👉Виставка фокусується на впливі, який має штучний інтелект на створення, розповсюдження та сприйняття інформації. За допомогою інтерактивних плакатів та книг зі згенерованими ШІ зображеннями, відвідувачі матимуть можливість осмислити складні та актуальні питання, пов’язані з цією темою.

📖“Прокачаний ШІ” доповнюється новим Посібником до ШІ Data Detox Kit: він вміщує практичні поради про те, як реагувати на ці виклики в онлайновому житті.

Виставка створена Tactical Tech у співпраці з DensityDesign Lab у Politecnico di Milano та IFLA - International Federation of Library Associations and Institutions за підтримки European Media&Information Fund, яким керує Calouste Gulbenkian Foundation.

📌Коли: до 31 березня
📌Де: у вестибюлі 1 поверху

Чекаємо на вас!
👍2🐳1
Круглий стіл до 100-річчя Володимира Васильовича Хільчевського (1925 - 2019)

👉Цьогоріч спільнота КПІ ім. Ігоря Сікорського відзначає ювілей видатного вченого, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедрами кафедри опору матеріалів (1960 - 1962) та матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів (1973 - 1991) Володимира Хільчевського.

🧑‍🏫Запрошуємо на круглий стіл, під час якого відбудеться обговорення наукової та педагогічної діяльності Володимира Хільчевського, його внеску у розвиток науки й освіти, а також періоду навчання та роботи науковця в контексті розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського. Учасники зможуть поділитися спогадами та думками про його спадщину.

Організатори заходу: Бібліотека КПІ, Інститут матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона, Державний політехнічний музей, Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій.

📌Коли: 20 лютого о 14:30
📌Де: зал 3.5. Бібліотеки КПІ

Чекаємо на вас!
👍51
Forwarded from PostArt
📽П'ятниця=кіно

🎬Запрошуємо на показ стрічки Девіда Лінча "Голова-гумка"

Рік: 1977
Жанр: жахи, фантастика
У головних ролях: Джек Ненс, Джинн Бейтс

Про що?
Головний герой, Генрі Спенсер, несподівано дізнається, що його дівчина Мері завагітніла від нього та народила дитину. Однієї ночі Мері повертається до батьків, залишаючи Генрі на самоті з новонародженою дитиною, з того моменту його і без того похмуре життя перетворюється на перебіг темних та часом огидних подій, де сон і реальність сплітаються в один довгий заворожливий та депресивний кошмар.

Трейлер

Коли? 21 лютого о 18:00
Де? зал 1.4 бібліотеки КПІ

📌Демонструємо з проектора мовою оригіналу в супроводі субтитрів англійською.

📌Вхід вільний за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена! Встигніть зареєструватись!

📌Для відвідування бібліотеки потрібно мати при собі студентський квиток, перепустку або паспорт.
5
🇺🇦🇯🇵 До нашого університету завітав особливий гость — професор Дослідницького центру передових наук і технологій Токійського університету, журналіста Норіто Кунісуе.

Він прочитав для студентів лекцію «Невідомі сторони війни: 36 років журналістського досвіду». Під час лекції студенти занурилися у світ репортажів із гарячих точок. Японський журналіст, який особисто висвітлює події в Україні від початку російського повномасштабного вторгнення, поділився своїм досвідом роботи в зоні бойових дій.

Також пан Кунісуе входить до складу міжнародної групи, що розслідує та документує порушення прав людини, співпрацюючи з міжнародними інстанціями задля притягнення винних до кримінальної відповідальності і розповів розповів про Міжнародний трибунал і злочини проти українців.

«Здебільшого я створюю матеріали японською мовою, адже моя місія — розповісти справжню історію України нашому урядові та суспільству. Проте ця інформація поширюється далеко за межі Японії. І багато хто саме від японських журналістів дізнався про трагедії Бучі та Ірпеня, про українських біженців та інші події війни. Треба донести міжнародній спільноті правду, а не фейки», — Норіто Кунісуе, професор Дослідницького центру передових наук і технологій Токійського університету.


Захід відбувся за сприяння Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

👍 КПІ ім. Ігоря Сікорського у соцмережах
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥11🕊1
2025/07/11 22:34:14
Back to Top
HTML Embed Code: