Telegram Web
Друзі каналу провели дослідження пішохідних переходів у центральній частині Києва — виявили, що лише 25% із них відповідають вимогам щодо інклюзивності, а 48% — таким вимогам не відповідають взагалі.

Вибірка склала 959 переходів у Подільському, Шевченківському, Голосіївському та Печерському районах. Притому на обстеженій ділянці Голосіївського району кількість переходів без понижень склала цілих 60%.

Автори дослідження акцентують на точковому підході до забезпечення доступності, який необхідно виправляти. З повною презентацією ви можете ознайомитися за посиланням.
Сьогодні в укритті на Гавела 34Б був воркшоп із збирання меблів для укриття.

Це взагалі укриття Франкенштейна.
Ремонт за рахунок платників податків України, а далі – елементи безбар‘єрності Fight for Right і Червоний хрест, облаштування тепер із проектом Толокар і платформою Острів.

Завтра з 12 до 19 плануємо продовжувати.
Приєднуйтесь.
Побачите, як це все робиться і зможете повторити у себе.

@semenovatut
Кажуть, в НАУ діди лавки не крадуть

https://www.facebook.com/share/v/M6z793mn1cwH7tg8/?mibextid=WC7FNe
Forwarded from Ji'Gregory PineCone
Політех лавка?
Не лавка, а дурка
Червень 2024

Фото від підписників
Forwarded from Біленко
Я створив Kyiv Data для того, щоб кияни мали змогу швидко та зручно знайти відкриті дані про своє місто.

Дуже легко маніпулювати емоціями, апелювати до політичних вподобань, коли постає питання столиці. “Кличко поганий мер, бо він тупий боксер” або “Кличко єдиний топ-політик, який не підвладний Зеленському”.

Але міська політика – це, в першу чергу, стратегія розвитку, пріоритетність витрат, кількісні та якісні показники. Тобто куди, чому та як витратили гроші, скільки дерев висадили, скільки норм ДБН порушили, статистика ДТП та багато іншого – дуже конкретні, вимірювані речі.

Я вірю, що доступність даних допоможе нам перейти від емоцій до конкретики. Коли аргументом стане не емоція, а статистика. І це створить запит на системне покращення якості життя в місті. А де є запит, є політична пропозиція.

Kyiv Data – це таблиця, в якій я збираю всі відкриті дані про столицю. Це дуже утілітарний та нішевий інструмент, з вузькою авдиторією. Міські активісти, політики, журналісти, лідери суспільної думки.

Його головна ціль – зекономити час та нерви тих, хто рухає зміни. Перетворити години пошуків джерела даних в секунди. Якщо порівнювати, хай це буде Гугл для відкритих даних про Київ.

Зараз в базі є 175 посилань.

Проєкту потрібні люди, які будуть збирати дані. Це нескладна робота, скоріше звичка: бачиш посилання – додаєш його в таблицю. Але вона потребує часу та мотивації.

Якщо ви вважаєте, що Kyiv Data є корисним проєктом, цікавитесь новинами Києва та готові випрацювати корисну звичку зберігати посилання – напишіть мені.

https://www.tgoop.com/belenko_me
2025/05/23 10:17:30
Back to Top
HTML Embed Code: