Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
- Telegram Web
Telegram Web
кліпу Bjork притаманний контраст ніжності кохання та болю, котре воно здатне завдати — схоже протиставлення насичує колекцію La Révélation від Grains de Verre. бренд працює з поетикою протилежностей — співставляє витонченість троянди та суворість її ж шипів.

чорно-біла палітра, геометричні форми, монохромні камені та ефектна динаміка між тінню & сяйвом — дизайнерка Grains de Verre Ріта Молчанова вважає, що справжня краса прихована саме в контрастах: «Шипи в цій колекції символізують силу, пристрасть і невимушені емоції — ті якості, які ми часто приховуємо, але без яких не можемо бути собою».

price: 7000 - 25000 UAH / #jewellery@kulttms
choose your 🎀fighter🎀

💘Rick Owens
💅🏽Надія Шаповал
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
костюми з стрічки «Носферату» режисури Роберта Еґґерса — художниця по костюму Лінда Муір створила вбрання, котре і відтворює німецьку традицію [дія відбувається у 1838-му році в вигаданому французькому містечку], і переосмислює нутро кожного персонажа, що першочергово були вигадані Бремом Стокером для його роману «Дракула» [книга нелегально стала першотвором фільму про Носферату ще в 1922-му].

#кіно & #archive
«Мої фільми народжуються з болю. Це ресурс. Не від задоволення», — розповідає Вернер Герцог. його римейк «Носферату» побачив світ у 1979 — це спроба режисера переосмислити культову роботу Фрідріха Мурнау: канонічна для німецького #кіно стрічка вийшла в 1922-му та до сих пір залишається культовою.

нещодавно в український прокат вийшов ще один «Носферату» — історія про графа-вампіра була давньою мрією Роберта Еґґерса. повернути первісну дикість й потворність образу Носферату — надзавдання режисера в контексті роботи над власним фільмом.

як та для чого автори переосмислюють образ знакового вампіра в кіно — у моїй статті для Druk.
приблизно мільйон доларів — саме в таку суму оцінюють вартість усього одягу, що використаний в якості костюмів стрічки "Диявол носить Прада". Патриція Філд, художниця по костюмах, співпрацювала з Chanel, John Galliano, Marc Jacobs, Valentino і, звісно, Prada: обмежений бюджет #кіно змушував брати одяг в оренду або домовлятися про бартерну співпрацю.

цікаво, що кілька брендів не погодилися надавати власні вироби для стрічки — боялися невдоволення Анни Вінтур, адже сприймали "Диявол носить Прада" як сатиру на американський Vogue.

найдорожчим елементом серед елементів образу героїв було намисто Fred Leighton — оздобу носила персонажка Меріл Стріп. ціна прикраси сягала більше 100 тисяч доларів.
💅
до речі, у своєму новому відео я фантазую, який би український бренд пасував би невблаганній Міранді Прістлі — «Диявол носить Прада» це один з трьох фільмів, які я поєдную з нашими фешн-марками.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
cimetière pinned ««Мої фільми народжуються з болю. Це ресурс. Не від задоволення», — розповідає Вернер Герцог. його римейк «Носферату» побачив світ у 1979 — це спроба режисера переосмислити культову роботу Фрідріха Мурнау: канонічна для німецького #кіно стрічка вийшла в 1922…»
найтитулованіша тенісистка в українській історії — Еліна Світоліна почала займатися спортом, коли їй було чотири. вона обожнює борщ та татуювання, вкладає кошти у бізнес та може зламати власну ракетку на корті в пориві емоцій.

жива, багатогранна, впевнена й наполеглива — постать Еліни захоплює SOLO for Diamonds: уособлення краси та надмети збігається з цінностями марки. тому бренд обрав Світоліну в якості власної першої амбасадорки.

перша спільна кампанія SOLO for Diamonds та Еліни Світоліної — це апофеоз пристрастного червоного кольору та безмежного сяйва діамантів. каблучки, кольє, сережки та браслети оздоблені дорогоцінностями, що, подібно до шляху зростання Еліни, загартовувалися та формувалися в особливих обставинах.

#jewellery
baby, wake up — Саркіс Параджанян is calling!

9 січня 1924 року народився величний митець — з нагоди знаменної дати чи не найбільш знакова робота автора «Саят-Нова» [«Колір граната»] повертається в прокат: поетична кінопритча про життя вірменського поета буде продемонстрована в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Чернівцях та Вижниці.

я дуже тішусь та раджу відвідати показ у #кіно, навіть якщо вже бачили стрічку — це той витвір, переглядаючи який, розумієш менше: але це лише на користь. Саркіс вміло спілкується мовою символів, алегорій та відчуттів — а для їхнього сприйняття потрібне лише відкрите серце.

до речі, підготуватися до перегляду можна, прочитавши мою статтю про фільм — у тексті я охопила як передумови створення роботи, так і аналіз деяких представлених в «Саят-Нова» символів.
cimetière
baby, wake up — Саркіс Параджанян is calling! 9 січня 1924 року народився величний митець — з нагоди знаменної дати чи не найбільш знакова робота автора «Саят-Нова» [«Колір граната»] повертається в прокат: поетична кінопритча про життя вірменського поета…
Саркіс Параджанян обожнював антикваріат і добре на ньому знався — завдячує цьому батькові, який був антикваром за професією: фах передавався з покоління в покоління й глава сімʼї плекав сподівання, що син піде по його стопах.

але, гадаю, Параджанян перевершив усі очікування — власну обсесію давніми речами він переносив у арт-обʼєкти, котрі робив. не оминав увагою і себе — наприклад, я обожнюю цю світлину, в котрій Параджанян одягнений у вишукану прикрасу. гадаю, він цілком міг знайти її з-поміж вінтажних знахідок на блошиному ринку або серед родинних скарбів.

як би там не було, річ мені шалено нагадує оздобу з Look 29 єгипетської колекції авторства Джона Ґальяно за часів його креативного директорства у Christian Dior.

#archive@kulttms
2025/01/07 20:57:50
Back to Top
HTML Embed Code: