Telegram Web
🤔 Що таке SEO-стаття?

📝 SEO-стаття – це текст, оптимізований під певний список запитів, основною метою якого є зайняття провідних позицій за ними. Він має бути написаний з урахуванням вимог, що висуваються пошуковими системами та орієнтований на користувачів. Завдяки органічним входженням матеріал не відштовхує читачів, залучаючи на сайт 👥 нових користувачів.

Стаття відрізняється високим рівнем розкриття теми, глибокими знаннями та великим обсягом. Щоб текст вийшов читабельним та повністю подавав експертну інформацію, його розмір має перевищувати 3000 знаків без пробілів.

Ключі в статтях краще використовувати в меншій кількості – не більше одного входження на 3-4 абзаци. Читач не повинен бачити, що копірайтер намагався догодити пошуковому роботу та підняти позицію сайту.

Головні завдання SEO-статті:
🔹 збільшення відвідуваності сайту;
🔸 підвищення популярності інформаційного порталу;
🔹 виведення сайту у топ пошукових систем за заданим запитом;
🔸 залучення додаткового нового трафіку на сайт;
🔹 конвертування користувачів, що прийшли на сторінку, у підписників або покупців;
🔸 підвищення попиту на товари.

Особливості добре написаної СЕО-статті:
1️⃣ Написана просто та зрозуміло.
2️⃣ Відсутні орфографічні та стилістичні помилки.
3️⃣ Наявність чіткої структури: підзаголовків другого та третього рівня, маркованих та нумерованих списків, абзаців, поділів на розділи.
4️⃣ Ємна та зрозуміла, без зайвої води, мінімум стоп-слів.
5️⃣ Грамотне та гармонійне входження ключових слів.
6️⃣ Розмір відповідає тематиці: текст про нову модель ноутбука буде об'ємнішим за опис кулькової ручки.
7️⃣ Невисокі показники «нудоти» та «водності».
8️⃣ Високий відсоток унікальності.

Правильні SEO-статті допомагають не лише 📈 підвищити продажі за рахунок залучення цільової аудиторії. Вони потрібні й для просування інформаційних ресурсів з метою їх популяризації.
#Digital_новини

Придбання компанії OpenAI Rockset і як це може вплинути на цифровий маркетинг.

👉🏻 OpenAI придбав у Rockset технологію, яка дозволить створювати нові продукти, аналізувати дані в режимі реального часу та системи рекомендацій, що, можливо, сигналізує про новий етап для OpenAI, який може змінити вигляд цифрового маркетингу в найближчому майбутньому.

Оголошення OpenAI з приводу придбання:
«ШІ має можливість змінити те, як люди та організації використовують власні дані. Ось чому ми придбали Rockset, провідну аналітичну базу даних у реальному часі, яка надає можливості індексування даних і запитів світового рівня...".
📣 Спеціалісти агенції WEDEX продовжують ділитися власним досвідом та корисною інформацією.

🧑🏻‍💻 Олександр Романенко, SEO Team Lead агенції, підготував купу корисної інформації, яка неодмінно стане у нагоді всім власникам сайтів.

Ця стаття розкриє всі нюанси Google Search Console (GSC) - безкоштовного інструменту від Google, який надає цінну інформацію та допоможе покращити видимість вашого веб-ресурсу в пошукових системах.

Це повноцінний гайд з наочними прикладами, де ви дізнаєтесь:
👉🏻 що таке GSC та чому він такий важливий;
👉🏻 як налаштувати GSC для вашого сайту;
👉🏻 як використовувати GSC для виявлення проблем з сайтом;
👉🏻 5 способів використання GSC для SEO.

Якщо ви ще сумніваєтесь або не знаєте як інтегрувати цей інструмент у свою щоденну діяльність – переходьте за посиланням та читайте статтю вже зараз!

Більше знайдете тут ⬇️

Блог 🔸 Сайт 🔸 Instagram 🔸 TikTok
#Корисні_добірки

🧑🏻‍💻 SEO-спеціаліст – незамінний фахівець, який допоможе вашому сайту зайняти високі позиції у пошукових системах і, як наслідок, залучити більше трафіку та збільшити число конверсій.

Всі чули цей тезис, але знайти класного сеошника – це ще те завдання із зірочкою. Тому, щоб дізнатися про всі нюанси цієї професії, ми підготували для вас декілька дуже цікавих та корисних статей на цю тему👇🏻

🔗 SEO-спеціаліст: хто це такий та його обов’язки (читати)
🔗 Приватний СЕО-фахівець: коли він потрібний і де його шукати (читати)
🔗 Фриланс VS Агенція цифрового маркетингу: що вибрати? (читати)

💛 Сподіваємось, це допоможе зробити правильний вибір при пошуку SEO-спеціаліста для просування вашого сайту.

💬 Якщо у вас виникають питання, стосовно оптимізації вашого вебресурсу, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією.

СайтБлогInstagramFacebookTikTok
#Новини_Google

Google віддає перевагу сайтам електронної комерції та вмісту, створеному користувачами.

Нещодавнє дослідження агентства цифрового маркетингу Amsive задокументувало помітні зміни в рейтингу результатів пошуку Google за останній рік.

Дослідження показало, що Google видає більше веб-сайтів електронної комерції та сайтів із вмістом, створеним користувачами, водночас зменшуючи видимість оглядів продуктів і сайтів афілійованого маркетингу.

🛍 Для сайтів електронної комерції це можливість отримати більше видимості та трафіку📈. Вони могли б скористатися цією зміною, отримавши на своїх сайтах більше відгуків клієнтів і контенту, створеного користувачами.
🔔 Товарна реклама – це інструмент, який допомагає брендам просувати свої товари та послуги на ринку і, за допомогою якого можна максимально швидко збільшити кількість продажів певного товару.

Цілі товарної реклами👇🏻

1️⃣ Збільшення обсягу продажів 📈
Усі процеси спрямовані на максимізацію продажів товару або послуги. Для досягнення цієї мети використовують різні методи, такі як залучення нових клієнтів, утримання наявних і стимулювання повторних покупок.

2️⃣ Стимулювання клієнта до покупки 👤➡️🛍
Основне завдання тут – мотивувати споживачів до негайних дій і здійснення покупки. Для цього застосовуються такі методи, як проведення акцій, пропозиція знижок, створення обмежених пропозицій і створення почуття терміновості.

3️⃣ Підвищення впізнаваності бренду і продукту 📣
Необхідно встановити і зміцнити образ бренду у свідомості споживачів. Для досягнення цього використовують ефективні рекламні кампанії, створення унікальних символів і гасел, а також участь у заходах і спонсорство.

Кому потрібна товарна реклама👇🏻

Цей вид реклами однозначно є двигуном торгівлі і зовсім не дивно, що він такий затребуваний.

Товарна реклама обов'язково потрібна
:
🔸 більшості бізнесів, які перебувають у стадії, коли для виживання потрібен прибуток «тут і зараз», а на довгострокові, нехай і перспективні проєкти, не вистачає ресурсів;
🔸 малому і середньому бізнесу;
🔸 інтернет-магазинам;
🔸 великим компаніям, керівництво яких розглядає варіант ребрендингу та репозиціонування в найближчому майбутньому, але поки не може зорієнтуватися в нестабільній кон'юнктурі ринку.


Щоб привернути увагу і викликати позитивну реакцію у споживачів, реклама має бути помітною, інформативною і переконливою. Вибір каналів і стратегії товарної реклами залежить від цільової аудиторії та бюджету рекламодавця. В онлайн-середовищі популярними каналами є пошукова та контекстна реклама, соціальні медіа та відеореклама. У традиційних каналах використовуються телевізійна та радіореклама, зовнішня реклама, друковані видання та інші.
☑️ Правильно спланована і виконана товарна реклама може значно підвищити успіх бізнесу.
#Digital_новини

Robots.txt виповнилося 30 років: Google підкреслює приховані сильні сторони.

У нещодавньому дописі в LinkedIn Гері Ілліс, аналітик Google, висвітлив маловідомі аспекти файлу robots.txt, якому виповнилося 30 років, та розповів про толерантність до помилок та несподівані можливості цього файлу, який вже десятиліття допомагає веб-скануванню та SEO.

👉🏻 У своїй публікації він пояснив, що парсери robots.txt розроблені таким чином, щоб ігнорувати більшість помилок без шкоди для функціональності та звернув увагу на наявність рядкових коментарів у файлах robots.txt, що, на його думку, є дивною особливістю, оскільки цей файл має бути стійким до помилок. А також запропонував SEO-спільноті поміркувати над причинами такого включення.
#Корисні_добірки

💬 Онлайн-опитування – це чудовий спосіб, щоб краще дізнатися ваших клієнтів, їхні вподобання та очікування, зібрати відгуки про ваші товари або послуги та приймати обґрунтовані рішення для розвитку бізнесу.

⬇️ Розглянемо кілька популярних сервісів, які можна використовувати для створення опитувань, різних анкет та тестів або інших комунікацій.

1️⃣ Google Forms
Один із найпопулярніших і найпростіших сервісів зі створення онлайн-опитувань, затребуваний в усьому світі серед маркетологів, проєктних команд та HR-менеджерів. Можна працювати з безкоштовною версією для особистого користування або купити тарифи для бізнесу з розширеними функціональними можливостями.
👇🏻 Переваги:
є близько 20 шаблонів (контактна інформація, відгук про захід, форма замовлення та інші);
кількість опитувань – не обмежена. Але кількість повідомлень про заповнення респондентами анкет у рамках безкоштовного тарифу – не більше 20 на місяць;
для участі в опитуванні не потрібен акаунт Google;
гнучкі налаштування (наприклад, можна заборонити надсилати анкету декілька разів або дозволити змінювати свої відповіді після надсилання);
форми, як і решту продуктів Google, можна редагувати та аналізувати разом із колегами;
сервісом зручно користуватися і на комп'ютері, і на телефоні;
легко проводити опитування великої кількості людей – відповіді зберігаються в Google Таблицях, де доступно 2 млн комірок.


2️⃣ SurveyMonkey
Одна з найпопулярніших у світі систем для створення форм опитувань, яка генерує 20 мільйонів відповідей на добу. Сервіс має кілька тарифних планів на вибір, є й безкоштовний базовий тариф.
👇🏻 Переваги:
є безкоштовний тариф, який дає змогу створювати необмежену кількість опитувань із 10 запитаннями в кожному та 40 відображуваними відповідями в одному опитуванні;
спільний доступ до онлайн-опитувань;
безкоштовна інтеграція з програмами для роботи групою;
необмежена кількість запитань і опитувань в індивідуальних тарифах;
багатомовні опитування (одне опитування перекладається кількома мовами);
багато функціональних налаштувань для редагування анкет і створення індивідуального дизайну;
розширений експорт даних (CSV, PDF, PPT, XLS, SPSS);
готова база з найпопулярнішими запитаннями.


3️⃣ Survio
Сервіс опитувань зі 100+ шаблонами опитувань і 70+ варіантами дизайну. Крім простих варіантів запитань є більш незвичайні, наприклад, перевага за значущістю і матриця вибору одного варіанта. Є безкоштовна версія з лімітом 100 відповідей на місяць.
👇🏻 Переваги:
шаблони можна фільтрувати за категоріями: держсектор, маркетингові дослідження, заходи, освіта, послуги;
продуманий адаптивний дизайн;
є можливість зробити автоматичну прокрутку запитань і повернення до попередніх;
можна створювати необмежену кількість анкет і запитань;
розширений збір відповідей (текстові, вбудовані посилання, pop-up, розсилка в соцмережах, за QR-кодом);
усі сторінки з опитуваннями захищені SSL-сертифікатами.


Пам’ятайте, важливо не лише зібрати думки, але й налагодити діалог з вашими клієнтами.
#Digital_новини

Зміна алгоритму Instagram: Чому «відправки» важливі як ніколи🤔

У нещодавньому відеоролику Адам Моссері, керівник Instagram, розкрив основний сигнал, який платформа використовує для ранжування контенту: кількість відправлень на охоплення.
📌 Цей показник вимірює кількість людей, які поділилися публікацією з друзями за допомогою прямих повідомлень (DM), відносно загальної кількості глядачів.

Моссері радить створювати контент, яким люди хочуть ділитися безпосередньо з близькими друзями та родиною, кажучи, що це може покращити ваше охоплення з часом. Ця порада допомагає розкрити алгоритми ранжування в Instagram 📲 і може допомогти вам у ваших зусиллях щодо покращення видимості на платформі.
#Digital_новини

YouTube Music тестує радіо, створене штучним інтелектом 🤖

YouTube Music тестує генеративну функцію штучного інтелекту, яка дозволяє вводити запит для створення власного радіо.

Після розгортання на вашому пристрої/програмі/обліковому записі картка «Запитуйте музику будь-яким способом» з’явиться у вашій головній стрічці. Зверніть увагу на включення існуючої кнопки «Запустити радіо».

📻 YouTube Music генерує радіостанцію і використовує наявну картку плейлиста, щоб показати результат. Ваш запит використовується як назва станції, а сама станція позначається як «Створена для вас» і супроводжується описом. Детальніше з тим, як користуватися функцією, можна у статті.
Google SGE: що це та як впливає на SEO 🤔

➡️ SGE (від англ. Search Generative Experience, генеративний пошуковий досвід) – це нова функція Google, яка використовує 🤖 штучний інтелект для генерації коротких відповідей на складні пошукові запити. Ці AI-генеровані фрагменти надають користувачам швидкі й точні відповіді, ґрунтуючись на інформації, доступній у мережі. Результат пошуку виглядає не як список посилань (сніпетів) різних сайтів, а як блок із готовою відповіддю на запитання.

Який вплив SGE на органічний трафік?

Існує ймовірність, що веб-сайти можуть спостерігати 📉 зниження своєї видимості та органічного трафіку через зміни, внесені SGE, що призводить до зсуву сайтів у нижню частину пошукових результатів. ☝🏻Однак, згідно з доповіддю HubSpot, 75% веб-аналітиків вважають, що генеративний пошук може позитивно позначитися на сайтах. Крім того, 68% зазначають, що їхні блоги можуть отримати більше трафіку, ніж раніше.

Важливо бути готовим до змін, оскільки штучний інтелект швидко розвивається. Google не залишиться осторонь і буде вносити свої власні зміни з метою покращення пошукового досвіду користувачів.

⬇️ Як підготуватися до змін?

🟡 Створюйте якісний контент
Створюйте матеріали, які глибоко розкривають тему та надають унікальну цінність для користувачів. AI-генератори посилатимуться на контент, який відповідає критеріям E-E-A-T.

🟡 Оптимізуйте контент під довгі запити
Багато користувачів вводять довгі та складні запити. Оптимізуйте свій контент таким чином, щоб він містив відповіді на подібні запити. Це підвищить ймовірність того, що ваш сайт буде згадано в AI-генерованих фрагментах.

🟡 Використовуйте мультимедійні елементи
Google все частіше відображає відео в каруселях SGE. Включення якісних мультимедійних елементів у ваш контент допоможе поліпшити його видимість і привабливість.

🟡 Моніторинг та адаптація
Аналізуйте, як ваші сторінки відображаються в SGE, і адаптуйте свою стратегію залежно від результатів.

Генеративний пошук Google – це новий крок у розвитку SEO. Адаптуючи свою стратегію до цих змін, ви зможете зберегти і навіть поліпшити позиції свого сайту в пошуковій видачі.
#Корисні_добірки

📅 17 липня - Всесвітній день emoji!

Тому це чудовий привід дізнатися більше про те, як емодзі можуть стати класним інструментом у вашій маркетинговій стратегії.
Тож, розглянемо популярні способи застосування емоджі в рамках emoji-маркетингу ⬇️

Дописи та коментарі у соцмережах.
Емодзі в цьому випадку можуть бути використані не тільки користувачами, а й компаніями, особливо, у контексті корпоративного блогу, наприклад. Вони надають публікаціям цікавий і «живий» вигляд і сприяють створенню дружньої атмосфери під час комунікації. ☝🏻Але важливо дотримуватися поміркованості – емоджі не повинно бути забагато.

Емодзі в email-маркетингу.
В темі та заголовках розсилок вони допомагають привернути увагу і підвищити відкриваність 📧 листів. Ще emoji надають емоційного забарвлення тексту і роблять посилання більш клікабельними, а анімовані емодзі роблять текст живим і не шаблонним.

Emoji в рекламній кампанії.
Використання емодзі в рекламі – ефективний спосіб підняти залученість і пробити банерну сліпоту. Емодзі можуть бути як у заголовках, так і на промоматеріалах. Якщо реклама включає відеоконтент, емодзі допоможуть утримати увагу глядача довше і спростять сприйняття.

Мерч.
Мерчі з емодзі роблять вигляд компанії або бренду яскравим, незабутнім, емоційним. Усміхнений брендований emoji на філіжанці з ранковою кавою ☕️ асоціюється з радістю і дружелюбністю, а значить створює стійку асоціацію і з самим брендом.

Зворотний зв'язок.
Якщо потрібно дізнатися, що клієнти думають про продукт, то можна створити опитування із варіантами різних емодзі. Поставте будь-яке запитання, і нехай потенційні клієнти дадуть відповідь смайлом.

Мета-теги з інтегрованими емодзі.
Такі emoji користувачі можуть бачити в пошуковій видачі. І це чудовий хід, щоб привернути увагу аудиторії та спровокувати її на цільову дію – перейти за таким посиланням на сайт компанії.

Спілкування в месенджерах.
💬 Використання емодзі у спілкуванні з аудиторією може бути ефективним способом створити позитивний настрій або привернути увагу. Проте, також не потрібно забувати дотримуватися правил поміркованості, щоб не перенасичувати розмову зображеннями.

📣 Зробіть свій бренд більш впізнаваним та створюйте особистий зв’язок з вашими клієнтами за допомогою emoji-маркетингу!

СайтInstagramTikTok
#Новини_Google

Google тепер дозволяє зареєструватися в програмі додаткового захисту за допомогою ключів доступу 🔐

🛡Програма розширеного захисту забезпечує найсильніший рівень безпеки облікового запису Google з додатковими засобами захисту від поширених атак, таких як фішинг, шкідливе програмне забезпечення та шахрайський доступ до даних.

Ключі доступу, які захищаються PIN-кодом, відбитком пальця або розблокуванням обличчям, можуть існувати на вашому телефоні або ноутбуці/столовому комп'ютері. Раніше вам був потрібен принаймні один ключ безпеки. Тепер у вас є два варіанти первинних і вторинних факторів безпеки:
🔹 2 паролі або ключі безпеки;
🔹 1 пароль і 1 ключ безпеки;
🔹 1 ключ або ключ безпеки, а також параметри відновлення, наприклад, телефон для відновлення та електронна пошта.
#Новини_Google

📣 Google тепер перекладає пошукову видачу більшою кількістю мов.

Google оновив свою документацію, щоб відобразити, що він додав вісім нових мов до своєї функції перекладених результатів, розширюючи охоплення видавців до все більш глобального масштабу, з автоматичним перекладом на рідну мову відвідувача сайту.

Список доданих мов:
▫️арабська
▫️гуджараті
▫️корейська
▫️перська
▫️тайська
▫️турецька
▫️урду
▫️в'єтнамська


Ця функція приносить користь видавцям, оскільки робить їх веб-сайт доступним для більшої аудиторії.
#Digital_новини

Редизайн маршрутів та аркушів Google Maps для Android

➡️ Протягом 2024 року Google Карти для Android працювали над редизайном, який відмовився від більшості повноекранних інтерфейсів на користь макетів на основі аркушів. Зараз цей редизайн впроваджується все ширше.

Google розпочав тестування в лютому, але через декілька тижнів його згорнули. Було внесено деякі зміни, і в травні розпочався новий раунд тестування. Станом на останні декілька днів видно, що редизайн більш широко розгорнутий на стабільному каналі (версія 11.136.x) Карт Google на Android. На iOS він ще не доступний.

Забігаючи наперед, варто очікувати, що Карти Google спростять нижню панель до трьох вкладок.
❗️Поширені помилки в Google Ads

📣 Google Ads є однією з найпопулярніших платформ для інтернет-реклами. Ця потужна система дає змогу рекламодавцям досягати необхідної аудиторії та залучати нових клієнтів. Однак під час налаштування реклами можна допуститися деяких помилок, яких краще уникати, їх ми і розглянемо ⬇️

🔻 Мінус-слова не додано до списків відповідності.
Їхня наявність дає змогу добре налаштувати оголошення, виключивши «порожні» покази. Під час виставлення слід враховувати, що потрібно точно дотримуватися відмінювання, тоді таргетинг працюватиме належним чином. Якщо стоп-слів немає в налаштуваннях, контекст демонструватиме пропозиції всім підряд, плутаючи назви зі схожими.

🔻 Немає відповідності ключових фраз у пошуку.
Необхідно максимально точно виставити налаштування, інакше, наприклад, за оголошенням «купити будинок» будуть виводитися дачі або навіть будинки на колесах. Тому слід максимально точно задати всі параметри, включно з постановкою фраз у лапки, граючи з виразами.

🔻 Нераціонально розподілені ставки на конверсії.
Сервіс Google Ads працює на навчання, керуючи пропозиціями за кількістю кліків. Щоб на оголошення було більше відгуків, краще обрати ціль, на яку припадає понад 30 конверсій на місяць. Така стратегія дасть змогу алгоритму залучити та привести більше клієнтів.

🔻 Спеціаліст чекає результатів, а Google Ads ще не встиг навчитися.
Це ще одна помилка, яка з'являється під час роботи з алгоритмом. Йому знадобиться декілька тижнів на виставлення ключових параметрів із залучення замовників. У цей період бажано не робити серйозних змін і стежити за тим, щоб реклама продовжувала працювати.

🔻 Виставлено автоматичне налаштування в Google Ads.
Відразу стартувати за таким принципом небажано, оскільки є ризик нераціонального витрачання бюджету.

🔸 Google Ads – зручний сервіс для сучасної, цікавої та плідної реклами. За умови правильного його налаштування він справді працює, здатний навчатися і залучати нових замовників. Для цього лише слід виключити поширені помилки та проводити грамотний моніторинг і роботу з ключовими запитами.
SEO без таємниць ➡️ Розкриваємо суть термінів технічного SEO у нашому Digital словнику 📖

Отримуйте знання без зайвих зусиль та виснажливих пошуків в Інтернеті.
#digital_словник

🔹 Sitemapце html-сторінка сайту або спеціальний xml-файл, у якому відображено посилання на всі важливі сторінки сайту. Вона допомагає відвідувачеві, чи то людині, чи то пошуковому роботу, швидко знайти будь-яку сторінку сайту, здійснюючи мінімальну кількість переходів.

🔸 Robots.txt це текстовий файл, який містить параметри індексування сайту для роботів пошукових систем. У robots.txt можна обмежити індексування роботами сторінок сайту або навіть всього ресурсу, що може знизити навантаження на сайт і прискорити його роботу.

🔹 Friendly URLце «дружній» URL, який має зрозумілу і читабельну структуру для людей. Friendly URL сприяють пошуковій оптимізації веб-сайту, оскільки полегшують розуміння контенту для пошукових роботів, що може позитивно впливати на ранжування.

🔸 GET-параметр (CGI-параметр)це ключовий елемент передачі інформації між клієнтом і сервером веб-додатків. Він являє собою дані, які передаються в адресному рядку URL за допомогою посилання. Як правило, все, що знаходиться в URL після знака питання «?», вважається GET-параметрами. Вони відокремлюються один від одного символом амперсанду «&».

🔹 Дзеркало сайтуабсолютна копія сайту, яка визначається за збігом контенту на сторінках сайту з однаковими адресами. Часто їх спеціально створюють власники сайту, щоб зібрати більший трафік, редиректувати на дзеркало в разі неполадок головного сайту, або під час переходу на новий домен.

🔸 Хлібні крихтице навігаційний ланцюжок анкорних посилань, який зазвичай розташовується між хедером і заголовком h1 сторінки. Він необхідний для того, щоб користувач завжди міг повернутися на декілька логічних рівнів сайту вище. А також для потреб SEO-оптимізації сайту.

🔹 Мета-тегице спеціальні елементи коду, через які браузер і пошукові машини зчитують інформацію про сайт. Ці атрибути не видно користувачам, але вважаються дуже важливими для коректної роботи ресурсу. Теги просто описують веб-сторінку за допомогою заголовка, дескриптора, ключових фраз.

🔸 API (Application Programming Interface)це сукупність інструментів і функцій у вигляді інтерфейсу для створення нових додатків, завдяки якому одна програма взаємодіятиме з іншою. Це дозволяє розробникам розширювати функціональність свого продукту і пов'язувати його з іншими.

🔹 Фавіконце іконка, розташована перед назвою сторінки у вкладці браузера. Як правило, картинка містить логотип, першу літеру найменування бренду або зображення, релевантне тематиці ресурсу.

SEO - це просто! Отримайте безкоштовну консультацію від WEDEX вже зараз!

Більше цікавих статей та публікацій знайдете тут
Блог | Instagram
#Корисні_добірки

🛡 На сьогоднішній день, питання безпеки сайтів є дуже актуальним. Одним із ключових моментів є захист ресурсу від вірусів та шкідливого програмного забезпечення.

⚠️ Ми зібрали для вас ТОП-5 онлайн-сервісів для перевірки сайту на віруси.

1️⃣ VirusTotal
Безкоштовний онлайн сервіс, який аналізує підозрілі файли та полегшує швидке виявлення вірусів і всіх видів шкідливих програм, що визначаються антивірусами. Перевірити файл на віруси у VirusTotal можна декількома способами: завантажити файл із комп'ютера за допомогою браузера, надіслати підозрілий файл електронною поштою або встановити спеціальний завантажувач від Virus Total. Сервіс використовує понад 65 антивірусних систем, а автоматичне оновлення вірусних баз відбувається у реальному часі.

2️⃣ Quttera
Сервіс дає змогу виконати сканування веб-сайтів на наявність шкідливих програм, експлойтів та інших загроз. Для безкоштовної антивірусної перевірки сайту необхідно надати URL-посилання ресурсу, який ви хочете перевірити, і натиснути кнопку «Scan». Для представленого URL сканується весь доступний вміст (HTML-сторінки, JavaScript скрипти, зображення тощо) розміром до 20 MB.

3️⃣ Sucuri
Безкоштовний сервіс, який надає захист веб-сайтів від будь-яких видів загроз. Його робота ґрунтується на перенаправленні трафіку через сервери Sucuri, де перевіряється кожен запит, що надійшов на сайт, і блокується в разі наявності підозр. Інструмент зберігає логи подій і доступу, а також усуває проблеми в разі злому сайту.

4️⃣ Astra Security
Це сервіс, який забезпечує надійний захист від веб-загроз і вразливостей і має спрощену безкоштовну версію та розширену платну. Використання машинного навчання робить процес виявлення загроз ефективнішим, а ще є можливість налаштування білих списків IP-адрес для контролю доступу.

5️⃣ SiteLock
Платформа мережевої безпеки, яка допомагає компаніям будь-якого розміру видаляти шкідливі програми, щоденно перевіряти веб-сайти, виправляти вразливості, встановлювати брандмауер веб-додатків, запобігати DDoS-атакам і багато іншого. Система 360-градусного моніторингу виявляє й усуває загрози, запобігає майбутнім атакам і прискорює роботу сайту.

Пам’ятайте, що регулярна перевірка сайту на віруси є запорукою безпеки вашого веб-ресурсу та його відвідувачів.

Детальніше про це читайте у нашому блозі 👇🏻
🔗 Як перевірити сайт на віруси?
#Digital_новини

🤖 Gemini тепер відповідає на «загальні питання», коли ваш Android заблоковано.

Раніше Gemini міг керувати лише будильниками і таймерами, медіа (відтворення/пауза) та «деякими функціями телефону», як-от гучність. (Це працювало за допомогою виклику Google Assistant).

Тепер Google дозволяє «отримувати відповіді від Gemini без розблокування пристрою». Наприклад, команда «Погода» тепер працює і показує той самий інтерфейс, а відповідь зачитується вголос.

🛠 Ви отримуєте нове налаштування «Gemini на екрані блокування» на головній сторінці налаштувань. Перемикач «Відповіді Gemini на екрані блокування» доповнює існуючу опцію «Google Assistant на екрані блокування».
Що таке інтент пошукового запиту та чому він важливий для SEO?

🔔 Інтент пошукового запиту – це намір, який вкладає користувач у свій запит. Це свого роду мета пошуку або його мотив. Саме на підставі цієї мети формується та чи інша форма введеного запиту.

У сучасній SEO-практиці заведено виділяти три типи інтенту для пошукових запитів:

1️⃣ Інформаційний
За запитами з таким інтентом користувач просто шукає інформацію, без прив'язки до конкретної дії. Оскільки пошук інформації залишається основною функцією інтернету, частка запитів з таким інтентом найбільша: близько 2/3 від усіх звернень. Більша частина пошукових фраз, орієнтованих на інформаційний інтент, містить слова: як, хто, що, чому, де, коли та можуть закінчуватися знаком запитання.

2️⃣ Навігаційний
Навігаційний намір пошуку визначається наявністю брендового запиту. У цьому разі користувач шукає конкретний сайт або назву компанії. Цілі такого візиту можуть бути різними: як комерційними, так і інформаційними. Користувачеві можуть бути не потрібні товари загалом, йому цікаві товари від конкретної компанії.

3️⃣ Комерційний
Такі запити відображають наміри користувачів здійснити цільову дію – купити, замовити, залишити відгук або коментар тощо. Для сайту, що займається продажами (наприклад, інтернет-магазини та маркетплейси), комерційні запити є критично важливими, бо саме вони здатні залучити лояльну аудиторію, яка спроможна придбати пропонований продукт.

Значення інтенту для SEO-просування ⬇️

Збільшення показника релевантності сторінки – пошукові системи підвищуватимуть індекс якості сайту загалом, що призведе до його зростання в органічній видачі.

Відповідність інтенту призводить до зростання всіх ключових показників сайту. Навіть поведінкові фактори поліпшуються за умови більш точної відповідності користувацьким намірам.

Відповідність інтенту відчутно позначається на рівні конверсії. Добре знаючи свою аудиторію і залучаючи на сторінки магазину тільки тих користувачів, які мають наміри зробити покупку, можна багаторазово підвищити показник конверсії.
2024/09/29 17:26:58
Back to Top
HTML Embed Code: