Telegram Web
#Новини_Google

У Google є великі нові ідеї щодо Play Store

🛠 Google додав декілька нових функцій до свого магазину Google Play на Android:

з'явилися нові категоризовані «Колекції», які виділяють контент з додатків, які ви вже встановили;
програма винагород компанії додає більше призів, включаючи пристрої Pixel;
служба підписки Google Play Pass представляє більш універсальні ігрові можливості;
в Японії Google запускає кураторський простір для коміксів, який дозволить людям зануритися в попередній перегляд перших глав без необхідності встановлювати сторонні додатки.


Разом ці зміни покликані зробити Google Play «комплексним сервісом, який є чимось більшим, ніж просто магазином».
#Корисні_добірки

📣 Хочете, щоб ваша реклама працювала на всі 100%?

📝 Ми зібрали для вас найцікавіші статті про інтернет-рекламу.

Ви дізнаєтесь про особливості реклами в Інтернет та її види, розберемося як налаштувати таргетовану рекламу та який тип контекстної реклами підійде для вашого бізнесу.
📌 Отримуйте корисні знання, які допоможуть залучити нових клієнтів та підвищити впізнаваність вашого бренду.

🔗 Реклама в Інтернеті: основні види, приклади та особливості. (читати тут)

🔗 Що таке таргетована реклама та як її правильно налаштувати? (читати тут)

🔗 Контекстна реклама та її типи. (читати тут)

🔗 Як працює ремаркетинг. (читати тут)

🔗 Нативна реклама: що це таке і як вона працює? (читати тут)

🤔 Все ще виникають сумніви чи потрібно вашому бізнесу просування в Інтернеті? Або ви не знаєте з чого почати? 👇🏻
💬 Звертайтесь до нас за безкоштовною консультацією та отримайте вичерпні відповіді на всі ваші запитання.
#Новини_Google

Google представляє нові інструменти 🤖штучного інтелекту для Performance Max кампаній

Ці інструменти доступні для рекламодавців по всьому світу і надають більше інформації про ефективність реклами та розширюють творчі можливості.

👇🏻 Ключові особливості оновлення:

Рекламодавці тепер можуть отримати доступ до показників конверсії для окремих ресурсів в рамках кампаній Performance Max.

Звітність про розміщення відео на YouTube: Ця функція дозволяє рекламодавцям бачити, де з'являються їхні відеореклами на YouTube.

Google додав опції вимірювання безпеки брендів третіх сторін на YouTube та в Медійній мережі.

Редагування зображень за допомогою ШІ (видалення, додавання та заміна об'єктів на зображеннях).
#Новини_Google

Google про різницю між Magic Eraser і інструментом Erase Magic Editor

➡️ Нещодавно Google Photos зробив свої інструменти для редагування зі штучним інтелектом безкоштовними і у своєму блозі компанія пояснила різницю між ними.

🖇
Magic Eraser найкраще підходить для швидкого виправлення невеликих фрагментів фотографії.
Наприклад, пейзажні знімки з людьми або об'єктами на задньому плані.

🖇 Якщо є більш помітні, складні об'єкти на передньому плані або об'єкти, які займають більшу частину фотографії в цілому, які ви хочете видалити, генеративний ШІ Magic Editor буде більш ефективним для цього. Загалом, він краще справляється зі складнішими завданнями із видалення.
#Новини_Google

Google додає версію Circle to Search в Chrome для комп'ютерів 💻

Нова опція, помічена в бета-версії Chrome 128, дозволяє здійснювати пошук за допомогою Google Lens, натискаючи та перетягуючи рамку навколо області веб-сайту, про яку потрібно отримати більше інформації.
Тоді Google витягує результати пошуку на основі зображення або тексту, які ви виділили — щось на кшталт «Коло для пошуку».
📝 Контентосновний елемент сайту, від якого залежить його конверсія, ефективність СЕО, довіра до бренду тощо. Тому контент має бути якісним. Тільки так він може стати ефективним інструментом контент-маркетингу – просування за допомогою розміщення потрібної інформації, що мотивує користувачів до здійснення конверсійних дій.

Основні критерії якісного контенту:
унікальність;
націленість на цільову аудиторію;
актуальність і корисність;
грамотність;
легкість сприйняття.


Де взяти безкоштовний контент для сайту

🔹 Самостійне створення контенту
Якщо у вас є достатня кількість вільного часу для цього, то це, мабуть, найкращий варіант. Так ви будете впевнені в якості та унікальності матеріалу, крім того, написана стаття, допис або зняте фото чи відео повністю відповідатимуть вашим вимогам.

🔹 Зворотний зв'язок
Якщо підібрати стратегію спілкування з клієнтами, можна створювати контент з їхньою допомогою. Для цього потрібно стимулювати їх до написання коментарів, відгуків, а можливо і цілих оглядів.

🔹 Використання ШІ
З його допомогою можна сформувати цікаві заголовки, згенерувати зображення для сайту або ж підібрати теми, які будуть цікавими для аудиторії.

🔹 Стокові фото та соцмережі
Ці зовнішні джерела можна використовувати для пошуку ідей створення контенту.

Де взяти платний контент для сайту

🔸 Замовити написання матеріалу в копірайтера
Його можна знайти на сайтах із фрілансу, у тематичних групах соціальних мереж, на форумах і сайтах із вакансіями (у розділі резюме). Якщо знайдете хорошого фахівця, то питання можна вирішити успішно і за доступною ціною.

🔸 Купити текст на біржі в Мережі
Так ви зможете вибрати відповідну статтю вже після її прочитання, але не всі з них можуть відповідати необхідним вимогам.

🔸 Замовити матеріал у seo-агенції
Непоганий варіант, оскільки можна у результаті отримати якісний оптимізований контент, який буде відповідати вимогам пошуковиків.

🔎 Для просування сайту в пошукових системах і залучення користувачів необхідно наповнювати ресурс якісним, корисним і унікальним контентом. А сам вибір способу створення контенту залишається за вами.
🗓 У липні цього року компанія маркетингових досліджень «Kantar Україна» провела опитування 1000 українців із різних регіонів віком від 18 до 55 років для того, щоб дослідити зміни у поведінці споживачів в Інтернеті.

Тож, які можна зробити висновки після дослідження? 🤔

1️⃣ Свідоме обмеження онлайн-активності
Згідно з результатами опитування, 28% учасників свідомо скорочують свій час онлайн.

Основними мотивами для цього є:
▫️бажання уникнути негативу – 39%;
▫️нестача часу – 34%;
▫️перенасиченість рекламою – 18%;
▫️недовіра до інформації в Інтернеті – 18%.


2️⃣ Уникання реклами
Більшість українців (54%), які брали участь у опитуванні, скорочують перегляд реклами.

До основних причин відносять:
▫️перенасиченість нею — 41%;
▫️незацікавленість — 38%;
▫️недовіра до рекламних повідомлень — 19%;
▫️відсутність часу – 20%;
▫️бажання зменшити негатив – 15%.


☝🏻Крім цього, громадяни України проявляють збільшення негативного відношення до рекламної інформації у газетах, на телебаченні та радіо.

3️⃣ Падіння перегляду телебачення
У порівнянні з попереднім роком спостерігається зниження перегляду телебачення. У липні 2023 року 47% власників телевізорів щодня дивилися телебачення, тоді як зараз цей показник склав 40%. Зріс і показник людей, які взагалі не дивляться телебачення – 23% у липні 2024 порівняно з 15% у липні 2023 року.

4️⃣ Ставлення до активності брендів
У пошуку інформації про товари та бренди також відбулися зміни: 30% учасників опитування рідше шукають інформацію, а 35% – менше відстежують бренд або виробника. Крім того, 1/3 опитаних відзначає, що вони тепер рідше купують товари загалом.

5️⃣ Дистанціювання від новин
20% опитаних заявляють, що вони рідше читають новини. Молодь віком від 18 до 29 років частіше, ніж в цілому серед опитаних, стверджує, що менше дивиться інформаційні відео з новин, політики та економіки (28% порівняно з 21% серед усіх опитаних).

➡️ Як бачимо, зараз відбувається зниження онлайн-активності та зацікавленості українців новинами, рекламою та телебаченням. Тому брендам та рекламодавцям потрібно прикладати все більше зусиль, аби «достукатися» до споживачів.
#Digital_новини

Facebook залучає користувачів покоління Z, а аудиторія TikTok зростає за рахунок бумерів🙀

👉🏻 Згідно з нещодавнім звітом eMarketer, Facebook переживає відродження серед користувачів покоління Z (очікується, що кількість користувачів покоління Z у США зросте з 49,0% (33,9 млн) у 2024 році до 56,9% (40,5 млн) до 2028 року), тоді як TikTok набирає популярності серед бебі-бумерів (прогнози показують зростання кількості користувачів бумерів у США наступного року на 10,5% з 8,7 до 9,7 млн.).

Маркетологам може знадобитися адаптувати стратегії до змін демографічних показників платформ, що розвиваються.
Маркетинг покоління Альфа

🔔 Покоління Альфа – це наймолодші жителі на планеті. Ті, хто народився після 2010 року. Це діти, які починають користуватися інтернетом раніше, ніж вчаться читати. Зараз це діти, які використовують техніку для ігор, перегляду смішних відео та мультфільмів, але через 5-7 років вони стануть вже платоспроможним поколінням молодих людей, тому вже зараз потрібно починати вивчати їхню поведінку, як потенційних клієнтів.

Особливості покоління Альфа ⬇️

📌 Уміння швидко отримувати інформацію. Альфи не можуть надовго зупинити увагу на чомусь одному. Їм простіше подивитися відео, ніж прочитати довгу статтю, пройти курси, а не здобувати ґрунтовну освіту.
📌 Життя в реальному і віртуальному світі. Альфи не розділяють так чітко зустріч із другом у скайпі чи наживо. Для них головне спілкування, і неважливо, як саме воно відбуватиметься.
📌 Життя в інтернеті. Вони повністю адаптують життя до інтернету. Уже зараз вони ведуть відеоблоги, де показують свій побут.

🤔 Як маркетологам працювати з поколінням Альфа

Робити інтуїтивно зрозумілий контент.
Сучасні діти можуть утримати увагу на чомусь одному приблизно 8 секунд, тому контент має бути заточений на швидке сприйняття. Для цього покоління емоції важливіші за сенс, тому їх так притягують прості динамічні відеоролики.

Впливати через блогерів.
Інфлюенсери стають рольовою моделлю життя. Їм вірять більше, ніж новинам. Тому вони повірять рекламі в соціальних мережах більше, ніж на білборді.

Підходити персонально до кожного.
Потрібно вивчати звички, спосіб життя і робити рекламу більш індивідуальною.

Акцентувати увагу на екології.
Покоління Альфа вже не будуть так гнатися за брендами, як попередні покоління. Для них важливіша благодійність і відсутність тестів на тваринах. Вони будуть готові більше платити за паперові пакети замість пластикових.

Маркетологи і соціологи тільки придивляються до нового покоління. Поки що точних висновків зробити не можна, бо найстарший представник ще ходить до середньої школи. ☝🏻Але точно можна сказати, що цінності покоління Альфа пов'язані з технологіями, зручністю, простотою сприйняття і турботою про планету.
#Новини_Google

Редизайн віджета Пошуку Google скидає більшість налаштувань, додає Dynamic Color

⚙️ Раніше ви могли поступово налаштовувати віджет пошуку Google, а саме: логотип панелі, форму панелі, колір панелі та смугу затінення, але оновлений дизайн забирає більшість опцій.

➡️ Тепер Google дозволяє вибирати лише з налаштованих кольорових тем. Існує світлий або темний фон із системою, встановленою за умовчанням. Наразі ми спостерігаємо оновлений дизайн віджета пошуку на Pixel і Samsung Galaxy із бета-версією програми Google (версія 15.30.x). Поки що він ще не отримав широкого поширення.
📖 Наша постійна рубрика – Digital словник. І сьогодні ми підготували добірку термінів із арсеналу копірайтера ✍🏻

✏️ Модель AIDA – це одна з найвідоміших моделей для копірайтингу, що продає. Крім того, на її основі розробляють маркетингові воронки. Формула АІДА складається з чотирьох компонентів: attention, interest, desire, action – увага, інтерес, бажання, дія.

✏️ UX-копірайтингце напрямок копірайтингу, продуктом якого є текст для інтерфейсів сайтів і додатків. UX-копірайтинг ставить собі за мету поліпшити користувацький досвід завдяки написанню текстів, які здатні вирішити важливі для відвідувачів сайту завдання. Ці тексти не тільки транслюють ідеї бренду, а й полегшують навігацію на сайті або в застосунку.

✏️ Гостьовий постце актуальна для цільової аудиторії блогу стаття, яку написав не його творець, а звичайний підписник, відвідувач або інший блогер. При цьому умови розміщення завжди узгоджуються з автором. Часто такий допис містить у собі не тільки текст, а й посилання на власний сайт.

✏️ Лід в копірайтингуперший абзац статті, який бачить людина після заголовка. Його завдання – пояснити користувачеві, про що йтиметься в тексті, допомогти оцінити, варто читати статтю далі чи ні. Хороший лід-абзац захоплює увагу читача і мотивує читати весь матеріал.

✏️ LSI-копірайтингце метод написання тексту, наповненого не тільки пошуковими «ключами», а ще й словами, пов'язаними із запитом користувача за сенсом і змістом, наприклад асоціаціями.

✏️ SEO-статтяце текст, оптимізований під певний список запитів користувачів. Головна мета такого тексту – зайняти топові позиції в пошукових системах.

✏️ Нудотаце показник, що характеризує частоту використання ключових фраз. Під час аналізу нудотності враховуються не тільки точні входження просувних запитів, а й їхні форми. Підвищена нудотність тексту означає, що контент містить надлишкову кількість слів, що повторюються.

✏️ Щільність ключових слівце показник, який враховує, скільки разів ключове слово зустрічається в тому чи іншому обсязі тексту. Визначається у вигляді відношення ключового слова або словосполучення до числа слів у документі, які були проіндексовані, виражається у відсотках.

✏️ Веб-райтерце статейний автор, який пише тексти різних форматів, а саме: інформаційні, аналітичні, новинні статті, пости для соціальних мереж, інструкції, рецензії, описи товарів, відгуки, огляди тощо.

#digital_словник
Став 👍🏻, якщо знаєш всі ці терміни!
#Корисні_добірки

🤔 Який веб-браузер вибрати у 2024 році? Щоб був і швидкий, і безпечний, і з купою корисних функцій?

Якщо ви шукаєте ідеальний браузер для серфінгу в мережі, то для добірка саме для вас 🫵🏻

1️⃣ Google Chrome
Найкращий інтернет-браузер 2024 року, що вирізняється високою швидкістю, стабільністю та інтеграцією із сервісами Google. Цей браузер підтримується на всіх основних платформах: Android, iOS, Linux, macOS і Windows.

Основні переваги:
🔹Найпопулярніший браузер у світі.
🔹Зручний перехід між пристроями завдяки автоматичній синхронізації даних.
🔹Оновлений захист від фішингу для безпечного перегляду в інтернеті.


2️⃣ Opera
У цьому браузері є безліч вбудованих функцій для зручного та безпечного користування інтернетом. Opera забезпечує високу продуктивність і доступний на всіх основних платформах, таких як Windows, macOS, Linux, Android та iOS.

Основні переваги:
🔸Безкоштовний і безпечний доступ до Інтернету з вбудованим VPN без необхідності встановлення додаткових розширень.
🔸Блокує рекламу і прискорює завантаження сторінок.
🔸Швидкий доступ до Instagram, Twitter, WhatsApp та інших платформ прямо з браузера.
🔸Покращує якість відео та зображень одним натисканням.
🔸Дозволяє дивитися відео в окремому вікні, яке залишається над іншими додатками.


3️⃣ Microsoft Edge
Цей браузер пройшов значні поліпшення і тепер може конкурувати з провідними браузерами завдяки своїй швидкості, безпеці та зручності використання.

Основні переваги:
🔹Вбудований голосовий помічник, який допомагає виконувати завдання та шукати інформацію.
🔹Зручний режим приватності: захищає вашу конфіденційність під час перегляду веб-сторінок.
🔹Інтеграція з Microsoft One Note.
🔹Підтримка вертикальних вкладок: спрощує управління великою кількістю відкритих вкладок.
🔹Edge використовує менше оперативної пам'яті порівняно з іншими браузерами.


4️⃣ Firefox
Один із найнадійніших і найпопулярніших браузерів. Він особливо популярний серед розробників ПЗ завдяки своїй гнучкості та широкій бібліотеці додатків. Працює на всіх основних платформах, включно з Windows, macOS, Linux, Android та iOS.

Основні переваги:
🔸Має хорошу репутацію завдяки своїм практикам конфіденційності, блокує трекери і захищає особисті дані користувачів.
🔸Підтримує безліч корисних додатків, таких як блокувальники реклами та менеджери паролів.
🔸Забезпечує швидке завантаження сторінок і ефективне використання пам'яті.


5️⃣ Brave
Відмінний браузер для тих, хто цінує конфіденційність і безпеку в Інтернеті. Brave пропонує безліч унікальних функцій, які роблять його одним із найкращих браузерів для щоденного використання.

Основні переваги:
🔹Автоматично блокує рекламу і трекери, чим забезпечує більш швидку і безпечну роботу.
🔹Дозволяє керувати криптоактивами прямо в браузері.
🔹Brave завантажує сторінки в кілька разів швидше, ніж інші браузери, завдяки оптимізації використання пам'яті та блокуванню реклами.


6️⃣ Safari
Цей браузер розроблено виключно для пристроїв Apple. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та високій швидкості роботи, він є одним із найзручніших браузерів у світі.

Основні переваги:
🔸Підвищена безпека даних: захист від онлайн-трекерів за допомогою функції «Intelligent Tracking Prevention».
🔸Безшовна робота з Apple Pay, Face ID і Touch ID для безпечної та зручної оплати.
🔸Технологія Nitro Engine забезпечує високу швидкість завантаження сторінок.
🔸Safari споживає менше енергії порівняно з іншими веб-оглядачами.


А яким браузером користуєтесь ви? Діліться у коментарях 💬
#Новини

Дональд Трамп каже, що Google «має бути обережним», інакше його 🙅🏻«закриють»

💬 Нещодавно Трамп мимохідь згадав в інтерв’ю, що «Google має бути обережним», оскільки «вони були дуже безвідповідальними», і що він «відчував, що Google буде близький до закриття».

У класичній манері Трампа він сказав це після того, як зазначив, що генеральний директор Meta Марк Цукерберг подзвонив йому після замаху, і «ніхто не дзвонив з Google».

👉🏻 Із деталями розмови можна ознайомитись у статті.
🧑🏻‍💻 PPC-спеціаліст – це експерт, який займається контекстною рекламою. Його головна мета полягає у залученні потенційних клієнтів на сайт або лендинг-сторінку, де користувача закликають вчинити цільову дію.

⬇️ Чим займається спеціаліст з контекстної реклами

🟡 PPC-фахівець вивчає товар чи послугу та цільову аудиторію. Щоб вигідно продати продукт, треба добре знати, що продаєш і кому.

⚫️ Робота із семантикою. Щоб продати товар, треба зібрати саме ті запити, які користувачі вводять у пошуковику. Іноді їх підбирає СЕО-фахівець, інколи ж — контекстолог.

🟡 Перевірка посадкових сторінок (ті сторінки сайту, куди потрапить користувач). Якщо людина шукає шафу, а при переході на сайт вона потрапить на сторінку з кухонними меблями, то, швидше за все, вона піде з цього ресурсу і не здійснить покупку. У цьому випадку реклама буде нерезультативною, а рекламна кампанія — провалена 📉

⚫️ Далі контекстолог чи копірайтер складає рекламне оголошення. Чим привабливіший заголовок і саме оголошення, тим більший шанс продажу.

🟡 Управління ставками. PPC-спеціаліст аналізує бюджет рекламної кампанії та розподіляє його на кількість показів.

⚫️ Аналіз реклами та її редагування. Фахівець дивиться, скільки потенційних клієнтів перейшло на сайт, як довго вони там знаходилися і чи придбали товар.

Ця професія має свої переваги та недоліки.

Плюси:
Професія PPC-фахівця дуже затребувана, знайти роботу не складе труднощів.
Контекстолог може працювати віддалено.
У РРС-спеціаліста є можливість розвиватися далі, наприклад, в галузі маркетингу, і підніматися кар'єрними сходами.
Хороший спеціаліст з контекстної реклами має гідну оплату праці.


Мінуси:
🔻 На контекстолога не навчають у вузі чи коледжі.
🔻 На спеціалісті з контекстної реклами лежить велика відповідальність, у тому числі фінансова.
🔻 Нестачі в PPC-фахівцях немає, тому існує певна конкуренція.


Сфера інтернет-реклами постійно розвивається. Майстри з контекстної реклами повинні мати актуальні знання, щоб адаптувати маркетингові стратегії під ринкові умови.
#Digital_новини

📑 Звіт про стан SEO: Найкращі ідеї для успіху у 2025 році

📍69,8% професіоналів із SEO виявили, що за останні 12 місяців конкуренція в пошуковій системі зросла.
📍Лише 13,2% респондентів вважають, що пошук без кліків спричинить значні зміни в індустрії SEO.
📍50% професіоналів з оптимізації пошукових систем повідомили, що оборот клієнтів залишався стабільним протягом 2024 року.

👉🏻 Щоб отримати глибше розуміння викликів, можливостей та ідей, які формуватимуть SEO в наступному році, зі звітом можна ознайомитись за посиланням.
🥳 Святкуємо 11 років разом!

Компанія WEDEX була заснована у 2013 році, де ми починали з невеличкого офісу з кількох SEO-спеціалістів, а на сьогоднішній день ми входимо до ТОП-3 кращих SEO-агенцій України.

🤝 За цей час ми побудували міцні партнерські відносини з багатьма клієнтами. І в подяку за довіру та лояльність ми підготували спеціальну пропозицію👇🏻

З нагоди святкування Дня Народження агенції ми даруємо вам 11% знижки на всі послуги! 🎉

🎁 Для наших клієнтів: отримайте знижку при замовленні додаткової послуги.
🎁 Для нових клієнтів: скористайтеся бонусом при замовленні першої послуги.


🔗 Залишайте заявку на сайті прямо зараз! 💬 Всі деталі ви можете уточнити у наших менеджерів.

Не проґавте свій шанс отримати знижку, адже акція діє тільки до кінця серпня!

Дякуємо, що ви разом з нами 💛
🇺🇦 З Днем Незалежності!

Сьогодні ми відзначаємо день, коли вся країна об’єдналася в прагненні до свободи. День, який нагадує нам про єдність та незламність українського духу 💪🏻
Сьогодні згадуємо минуле, але впевнено дивимося у майбутнє. Ми бачимо Україну, як країну технологій, інновацій та процвітання

Тільки разом ми сильніші! Разом ми будуємо сильну економіку та розвиваємо український бізнес! 🕊 Україна пройшла нелегкий, але визначний шлях. Від маленьких компаній до великих корпорацій, від локальних брендів до світових лідерів. Ми пишаємося, що маємо змогу зробити свій внесок та щодня працювати й допомагати українському бізнесу досягати успіхів в онлайн-просторі.

🤝 Разом ми зробимо нашу країну ще кращою!
#Digital_новини

Google доведеться відповісти на колективний позов через збір даних у Chrome

➡️ Компанії Google доведеться відповісти на колективний позов, який звинувачує її у зборі даних користувачів через браузер Chrome без їхньої згоди. У своєму рішенні федеральний апеляційний суд скасував рішення від грудня 2022 року, яким було закрито справу, заявивши, що суд нижчої інстанції повинен був переглянути розкриття інформації Google і визначити, «чи міг би розумний користувач подумати, що він або вона погоджується на збір даних».
#Digital_новини

Chrome тепер дозволяє позначати групи вкладок кольором на Android

Раніше можна було давати назви групам вкладок на Android, тепер Chrome автоматично призначатиме їм колір 🎨
👉🏻 На вибір пропонується дев'ять кольорів, як і в десктопній версії, де цей невеликий аспект кастомізації був доступний від самого початку. Ви можете натиснути на колір або вибрати його зі спадного меню.

Хоча ця зміна вже широко доступна, Chrome також працює над тим, щоб дозволити користувачам Android отримати доступ до збережених груп тегів зі стаціонарного браузера.
🔗 Лінкбілдинг (linkbuilding або нарощування маси посилань) – це спосіб SEO-оптимізації, який полягає в отриманні зворотних посилань (беклінків) з інших веб-ресурсів.
Основне завдання лінкбідингу – залучення посилань із ресурсів, які можуть принести релевантний трафік.

Кому необхідний лінкбілдинг:
👉🏻 Тим, хто тільки починає свою діяльність у мережі та хоче, щоб про сайт дізналося якнайбільше потенційних клієнтів.
👉🏻 Тим, хто шукає ефективні засоби нарощування трафіку на сайт.
👉🏻 Тим, хто працює у сфері, де конкуренція дуже висока, і за кожного клієнта триває неабияка боротьба.


Якщо узагальнити, то лінкбілдинг варто використовувати кожному бренду, який просуває себе за допомогою онлайн-ресурсів.

⬇️ Чому важливий лінкбілдинг?

🔎 Лінкбілдинг дуже важливий у SEO-просуванні, оскільки пошукові системи використовують зовнішні посилання як один із головних критеріїв для визначення його авторитетності та релевантності пошуковому запиту. Чим більше ресурсів посилається на ваш сайт, тим вищий шанс, що ПС розглядатиме його як якісний та авторитетний ресурс.

Посилання з авторитетних та релевантних ресурсів підвищують авторитет сайту в очах пошукових систем. Вони вказують на те, що ваш вміст корисний і цікавий для користувачів, і сайту можна довіряти. Навпаки, посилання від неякісних та нерелевантних донорів можуть погіршити репутацію та погано вплинути на позиції та трафік 📉

Важливо також враховувати різноманітність та природність посилальної маси. Якщо більшість беклінків виглядають як покупні, то ПС можуть це сприйняти як спробу їх обдурити. Це може призвести до зниження позицій та виключення з результатів пошуку.

☝🏻Лінкбілдинг – це комплексний підхід до просування сайту. Розміщення корисного та актуального контенту, взаємини з іншими веб-ресурсами та позиціонування себе як експерта – все це сприяє отриманню природних посилань, які підвищують авторитетність вашого сайту в очах пошукових систем. В результаті ви залучаєте цільову аудиторію, збільшуєте органічний трафік і, як результат, досягаєте поставлених бізнес-цілей.
2024/09/29 15:39:00
Back to Top
HTML Embed Code: