Telegram Web
💰 Мільйони доларів на розвиток українських стартапів — як Фонд розвитку інновацій масштабує проривні технологічні проєкти

Інновації та технології — фундамент цифрової держави та економічної стабільності України. Фонд розвитку інновацій, який об’єднує Український фонд стартапів та defense tech-кластер Brave1, став драйвером розвитку українських цивільних та оборонних технологічних компаній. Фонд допомагає стартапам залучати інвестиції, знаходити партнерів і презентувати проєкти всьому світу.

Результати роботи Фонду за 5 років презентували на щорічному заході IDF Annual Meeting 2024.

Ключові результати роботи Фонду розвитку інновацій:
570 грантів на суму ₴423 млн видав Український фонд стартапів для запуску проривних стартапів
400+ грантів на ₴800+ млн видав Brave1 для оборонних розробок
€3,5 млн грантів залучили 125 українських стартапів у межах європейської ініціативи Seeds of Bravery
$84 млн зовнішніх інвестицій залучили українські технологічні компанії на 45 світових конференціях, участь у яких забезпечив Український фонд стартапів

Продовжуємо розвивати технологічний потенціал України в різних напрямах — від defense tech і govtech до ШІ та блокчейн. У фокусі роботи Фонду на 2025 рік — розвиток штучного інтелекту, defense tech, міжнародне співробітництво та участь українських стартапів у глобальних технологічних івентах.

Підтримуємо українські технологічні компанії та зміцнюємо статус України як світового хабу інновацій 🦾
Forwarded from FEDOROV
У 2020 році ми зрозуміли, що одне міністерство не може цифровізувати все: кожен регіон, установу, держорган. А цифровізація має відбуватися максимально швидко на всіх рівнях, тому ми створили посаду CDTO. Це експерти саме з диджиталу, вони займаються цифровими реформами на місцях, спрощують роботу та прибирають папери не лише на державному, а й на регіональному рівні.

Зараз в Україні працюють 44 державні та 18 регіональних CDTO, а потрібно мінімум 1 500 таких фахівців.

Немає окремого університету цифровізації, а технологічний світ швидко змінюється, він дуже динамічний. Те, що актуально сьогодні, може втратити сенс уже через рік. CDTO повинні бути максимально ефективними та в контексті часу.

Рік тому ми запустили CDTO Campus — умовний університет цифровізації, тут майбутні CDTO та їхні команди здобувають унікальні знання з різних напрямів. Ми співпрацюємо з найкращими технологічними компаніями світу — Microsoft, Cisco, Apolitical та іншими українськими й міжнародними партнерами.

Цього року відкрили фізичний кампус, запустили навчальний застосунок та 12 освітніх програм, до нових ви можете долучитися й зараз.

За рік у CDTO Campus навчили 440 людей. Ключові результати роботи — на інфографіці. А повний звіт — тут.

Наступного року масштабуємося й відкриємо 4 нові факультети: GovTech, Cyber, AI та Дія-факультет.

Дякую кожному партнеру й студенту. Разом будуємо найзручнішу цифрову державу.
🇺🇦✊🏻🇱🇻 Популяризуємо українське ІТ. 9 стартапів представлять Україну на конференції TechChill 2025

TechChill — одна з найбільших балтійських технологічних конференцій. Щороку захід відвідує понад 2 тисячі учасників з усього світу, щоб запартнеритися чи показати свій продукт топовим міжнародним інвесторам. TechChill — це перспективний майданчик для пошуку нових контактів, обміну досвідом і залучення підтримки для масштабування проєктів.

Із 5 до 7 лютого делегація з дев’яти українських стартапів представить Україну в Ризі. Хто увійшов до складу нашої делегації? Дивіться в каруселі 👀

Вітаємо переможців відбору й бажаємо гідно представити Україну на TechChill 💫

Організаторами участі української делегації є Міністерство цифрової трансформації України, Український фонд стартапів та YEP Accelerator за підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund у партнерстві з європейським консорціумом Seeds of Bravery та TechChill.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
📶 Як і хто перевіряє якість зв’язку в Україні — дізнавайтеся в пʼятому випуску «Що по звʼязку?»

Щомісяця мобільні оператори встановлюють нові базові станції, а держава регулярно перевіряє якість звʼязку, щоб у кожному куточку країни ви могли додзвонитися до близьких чи викликати швидку.

У новому випуску «Що по звʼязку?» розповідаємо:
🤔 як фахівці вимірюють силу сигналу та швидкість мобільного інтернету
🤔 як працюють мобільні лабораторії, які щодня тестують якість звʼязку
🤔 як повідомити державу про поганий звʼязок

📲 Цікавий факт: перший дзвінок з мобільного телефона в Україні зробили в 1993 році з оператором UMC, зараз це Vodafone. Дивіться відео на YouTube-каналі Мінцифри та діліться ним із близькими.

Проєкт реалізовано командою Міністерства цифрової трансформації за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID i UK Dev. Партнер з реалізації — Офіс ефективного регулювання BRDO.
🤝🏻 Рівні можливості для всіх українців — як зробити дописи в соцмережах доступнішими

Цифрова доступність — один зі складників безбар’єрного суспільства, де кожен почувається зручно та комфортно. Публікація в соцмережах може стати як джерелом інформації, так і барʼєром для людей із порушеннями зору. Робіть дописи доступнішими — додавайте альтернативний текст до зображень.

Альтернативний текст — короткий опис зображення, який пояснює, що на картинці. Центр компетенцій із цифрової доступності при Дії підготував гайд, як додавати альттекст до зображень. Гортайте карусель, зберігайте інструкцію та створюйте інклюзивну комунікацію.

Робимо цифровий світ доступним для кожного 🫂

Центр компетенцій із цифрової доступності створено Мінцифрою разом з Програмою розвитку ООН в Україні в межах «Проєкту підтримки Дія», який упроваджується за підтримки Уряду Швеції.
🗣️ Як комунікувати людяно та з повагою до кожного — дізнавайтеся в серіалі на Дія.Освіта

Чому не можна називати ВПО біженцями, а людей з інвалідністю — інвалідами? Шукайте відповіді на питання в серіалі «Гендерна рівність та соціальна інклюзія в комунікаціях» та створюйте меседжі, що враховують потреби різних груп суспільства.

У 12 серіях експерти з інклюзивної комунікації розкажуть:
🤔 що таке недискримінація та інклюзія
🤔 як спілкуватися мовою безбар’єрності й інклюзивності
🤔 як зробити видимими проблеми представників різних груп населення
🤔 як коректно говорити про людей із досвідом війни

📺 Дивіться серіал на Дія.Освіта, а після — проходьте симулятор і перевіряйте знання на практиці.

Комунікуйте з повагою до кожного, адже слова мають значення 🫂
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
💥 Як дрон Backfire вражає цілі в тилу ворога — дивіться в шостому випуску Warchangers

Backfire — дрон-бомбардувальник, який залітає за лінію фронту до 40 кілометрів та вражає російські засоби РЕБ, логістичні цілі, ворожі склади й командні пункти. Backfire стійкий до ворожого РЕБу, і через повну автономність безпілотника росіяни не можуть вирахувати координати дрона та наземної команди.

У шостому випуску нового сезону Warchangers виробник Backfire поділиться:
⚙️чим при розробці допоміг Brave1
⚙️за скільки можна навчити керувати дроном
⚙️як планують покращити розробку

📺 Дивіться Warchangers на YouTube Мінцифри та діліться фідбеком про випуски в коментарях.
🤓 Галюцинування, дипфейк і промпт. Знайомтеся зі словником термінів зі штучного інтелекту

Штучний інтелект — це тренд у всіх сферах. Зібрали найпопулярніші слова й словосполучення та розробили словник термінів із ШІ, щоб українці вільно говорили про інновації.

Словник об’єднує юридичну й технічну термінологію та буде корисним для профільних фахівців, науковців і медіа. Тепер розробники, законодавці та науковці у сфері ШІ говоритимуть однією технологічною мовою та формуватимуть якісне законодавство у сфері ШІ.

Знайомтеся з найпопулярнішими термінами в каруселі, а повний список шукайте за посиланням.

👉🏻Маєте пропозиції, які слова потрібно додати? Залишайте фідбек у формі.

Говорімо про інновації правильно ☺️

Словник розроблено Мінцифрою спільно з Експертно-консультаційним комітетом з розвитку ШІ при Мінцифрі за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.
2024/12/28 12:40:55
Back to Top
HTML Embed Code: