Telegram Web
💥 Михайло Федоров та Тімоті Снайдер випробували роботів-розміновувачів

Провели чергову зустріч із видатним істориком та амбасадором UNITED24 Тімоті Снайдером. Відвідали полігон разом з Віцепрем’єр-міністром Юлією Свириденко та подивилися на результати роботи роботів-розмінувальників, на які збирає Тімоті Снайдер спільно з Марком Геміллом:

👉🏻 комплекс наземного розмінування «Змій» працює у важкодоступних місцях та розміновує за допомогою спеціального трала з ціпками
👉🏻 багатоцільова гусенична платформа КНЛР-E має повністю броньований корпус та може переміщатися будь-якою поверхнею
👉🏻 UGV SIRKO-S1 — розвиває максимальну швидкість руху до 14 км/год та розміновує в екстремальних умовах

Зараз Україна є найбільш замінованою країною у світі: 24% території потенційно небезпечні через забруднення мінами та нерозірваними снарядами. Роботи допоможуть пришвидшити процес розмінування й зберегти тисячі життів. Долучайтеся до збору Тімоті Снайдера та Марка Гемілла «Безпечна земля» на роботів-розмінувальників за посиланням.

Тімоті Снайдер — великий друг України. Амбасадор не вперше відкриває збори й залучає фінансову підтримку з усього світу. Вдячні Тімоті за позицію та потужну підтримку 🤝🏻
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔐 Навчіться захищатися від кібератак — дивіться нові серіали від Дія.Освіта

Сучасна війна триває не лише на полі бою, а й у кіберпросторі. Ворог посилює кібератаки, тож зараз особливо важливо знати, як захистити особисті дані.

Дія.Освіта та Проєкт USAID Кібербезпека запускають інформаційну кампанію з кібергігієни, щоб навчити кожного українця протидіяти кіберзлочинцям у цифровому світі — від школяра до людей старшого віку. Про старт програми оголосила Валерія Іонан на четвертому Саміті перших леді та джентльменів.

Серед нових освітніх серіалів з кібергігієни:

📺 «Кібергігієна для молоді» — серіал про базові правила безпеки в інтернеті. На реальних прикладах кібератак спікери розкажуть, чому варто оновлювати програмне забезпечення, використовувати антивірусні програми та двофакторну автентифікацію.

📺 «Базові знання з кібергігієни» — серіал для людей старшого віку. Після перегляду дізнаєтеся, як захистити гаджети, електронну пошту, банківські картки від кіберзагроз. А також правила безпечної оплати комунальних платежів та інших онлайн-операцій.

📺 «Як захиститися від фішингу» — простими словами про один із найпоширеніших видів кібератак у світі. Дізнавайтеся, як не потрапити на гачок зловмисників і не втратити особисті дані через підроблені повідомлення чи фейкові сайти.

Зібрали всі освітні продукти з кібергігієни в окремому розділі на порталі Дія.Освіта за посиланням.

Вчіться захищати дані від кіберзагроз разом з Дія.Освіта 🤝🏻
🎓 Інтегруйте тренди штучного інтелекту та хмарні рішення в держсектор. CDTO Campus запускає нову програму разом з Microsoft

Працюєте в держсекторі та хочете навчитися впроваджувати інноваційні технології в роботу? Доєднуйтеся до лідерської програми «Microsoft: Хмарні платформи та ШІ для підвищення продуктивності й безпеки» та здобувайте унікальні знання від експертів топової міжнародної компанії.

Під час програми навчитеся:

👉🏻 працювати з хмарною платформою Microsoft Azure
👉🏻 розробляти та керувати хмарними застосунками для безпечного та безперервного управління даними
👉🏻 інтегрувати ШІ-інструменти в робочі процеси та для виконання повсякденних завдань

Хто може долучитися до програми
Чинні CDTO та держслужбовці у сфері цифровізації

Дедлайн подання — 24 вересня.
🔗 Реєструйтеся та дізнавайтеся деталі за посиланням.

Використовуйте інновації для цифровізації країни та ставайте лідерами цифрових змін разом із CDTO Campus 🦾
💰 39 мільярдів донатів та 68+ мільярдів податків сплатила ІТ-сфера за час повномасштабного вторгнення. Результати дослідження «Де ІТ на війні»

Зараз українське ІТ набуває унікального досвіду, якого не має жодна ІТ-корпорація світу. Попри всі виклики війни, наші айтівці створюють унікальні продукти, оборонні новації, донатять, сплачують мільярди податків і реалізують благодійні проєкти на підтримку Сил оборони. Україна залишається одним із ключових експортерів високотехнологічних продуктів і послуг до Європи.

Щоб визначити, яку роль відіграє ІТ-галузь у протистоянні ворогу та підтримці Сил оборони, провели масштабне дослідження. Там проаналізували одразу 7 категорій допомоги — від донатів і соціальних ініціатив до податків та нових технологічних продуктів. Повна версія дослідження — за посиланням.

Розвиваємо ІТ-індустрію, яка драйвить українську економіку 🦾

Дослідження «Де ІТ на війні» проведене Асоціацією ІТ Ukraine спільно із Mind та за підтримки Міністерства цифрової трансформації. Генеральний партнер проєкту — банк UKRSIBBANK BNP Paribas Group. У межах проєкту опрацьовано дані від 150+ респондентів — ІТ-компаній, ІТ-кластерів, профільних асоціацій та організацій, благодійних фондів, EdTech-курсів, державних структур і недержавних проєктів.
💸 58,7 млн франків на цифровізацію та розвиток регіонів в Україні. Мінцифра й Уряд Швейцарії підписали меморандум

Михайло Федоров та Посол Швейцарії в Україні Фелікс Бауманн підписали меморандум про співпрацю у сфері трансформації публічного управління та цифровізації регіонів. Протягом 2024–2028 років Швейцарія через Швейцарське агентство з розвитку та співробітництва (SDC) виділить 58,7 млн швейцарських франків. Проєкти реалізовуватимуть у межах Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

У межах меморандуму продовжимо цифровізацію у сферах:
📌 охорони здоровʼя
📌 освіти
📌електронного нотаріату
📌 гуманітарного розмінування
📌 державної служби статистики

Також спрямуємо кошти на цифровий розвиток прифронтових громад, щоб кожен українець отримував послуги зручно та з комфортом. А частина коштів піде на підтримку українців, що постраждали від повномасштабної війни, — ВПО, людей з інвалідністю та жителів деокупованих регіонів.

​​🇨🇭 Швейцарія — надійний партнер України в розвитку цифровізації. Із 2015 року SDC допомагає нам будувати найзручнішу цифрову державу та впроваджувати революційні реформи. Разом ми запустили Дію, реалізуємо реформу Держстату, впроваджуємо освітню Мрію, запустили Шлюб онлайн і ще десятки прозорих електронних сервісів.

За весь час співпраці Швейцарія вже виділила понад 30 млн франків. Дякуємо за стійку та потужну підтримку Швейцарському уряду, Програмі EGAP та Фонду Східна Європа. Продовжуємо разом запускати ще більше революційних сервісів та будувати найзручнішу державу у світі 🤝🏻
💼 +1 послуга в е-Підприємець. Оформлюйте декларацію відповідності матеріально-технічної бази на порталі Дія

Розширюємо можливості комплексної послуги е-Підприємець. Відтепер ФОПи та керівники ТОВ подаватимуть декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці на порталі Дія. Швидко, зручно та без поїздок до установ.

Декларація відповідності МТБ — це документ, у якому підприємство підтверджує, що приміщення й обладнання відповідають вимогам законів про безпеку на роботі. Без нього СТО, заводи та всі організації, які мають на виробництві важкі машини та механізми, не мають права працювати.

Раніше подати декларацію можна було тільки офлайн у територіальному підрозділі Держпраці. Люди днями очікували на опрацювання заяви, а якщо не вистачало інформації — потрібно було проходити весь процес заново.

Із Дією кілька кліків — і ви заповнили заяву та підписали її КЕПом, відстежили статус опрацювання й отримали документ на порталі.

Будуємо країну, зручну для підприємців 🤝🏻

Послуга реалізується Міністерством економіки спільно з Мінцифрою. Програму е-Підприємець розробили та продовжують масштабувати за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєктів EU4DigitalUA і DT4UA. У межах цих проєктів E-Governance Academy підтримала розробку комплексної послуги е-Підприємець і її промоцію разом із FIIAPP, яка також підтримала цифровізацію дозвільних документів.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
💻 Індивідуальний підхід, каталог бізнес-івентів та чатбот. Дія.Бізнес оновив функціонал порталу

Створюємо ще більше можливостей для розвитку підприємців в Україні — від початківця до досвідченого експерта. Відтепер українці формуватимуть індивідуальну траєкторію масштабування бізнесу, залежно від етапу та власних потреб. Усі потрібні послуги та поради зібрали на оновленому сайті Дія.Бізнес, щоб ви витрачали час на розвиток, а не пошуки інформації. 

Наприклад, ви ветеран, який повернувся після війни та хоче побудувати бізнес. Оновлений портал Дія.Бізнес допоможе пройти всі кроки та відкрити власну справу. Просто перейдіть у розділ Дія.Бізнес Ветеранам і портал автоматично відобразить усі можливості — від ідеї для бізнесу до оформлення гранту та кібердіагностики бізнесу. 

Які можливості додали на портал Дія.Бізнес?

👉🏻 персоналізований підхід. Хочете цифровізувати бізнес чи експортувати послуги за кордон — портал сформує індивідуальну траєкторію розвитку залежно від вашого запиту

👉🏻 особистий кабінет — усі грантові програми, новини та можливості тепер під рукою. 

👉🏻 чатбот — отримуйте контент за запитом і підказки від сайту

👉🏻 рекомендації івентів для бізнесу — воркшопи, семінари, міжнародні виставки та додавайте важливі події до Google-календаря.

Зараз сайт працює в режимі бета-тесту. Знайомтеся з оновленим порталом Дія.Бізнес та дізнавайтеся нові можливості для розвитку за посиланням.

Будуємо країну, зручну для підприємців 🤝🏻

Розробка оновленого порталу Дія.Бізнес реалізована з ініціативи  Міністерства цифрової трансформації України спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Дія.Бізнес у межах проєкту EU4Business: SME Policies and Institutions Support (SMEPIS), що реалізується Ecorys у консорціумі з GIZ Ukraine, BRDO та Civitta за фінансової підтримки Європейського Союзу
Forwarded from FEDOROV
+31 застосунок онлайн-казино заблоковано в Google Play та App Store за зверненням Мінцифри

Кілька місяців тому звернулися до Apple та Google за ініціативою Президента щодо обмеження азартних ігор. Маємо результати з Google — заблоковано перші 19 онлайн-казино у Google Play.

Щодо Apple. Раніше App Store заблокував 50 застосунків, зараз ще 12 — завдяки вашим листам.

Якщо знаходите застосунки онлайн-казино — продовжуйте повідомляти нам. Для цього пишіть на пошту [email protected] з темою листа «Блокування казино».

Боротьба з лудоманією триває. Дякую Apple та Google за дієву співпрацю.
🏆 Україна — пʼята країна у світі за рівнем розвитку цифрових державних послуг

Про це йдеться в дослідженні E-Government Development Index за 2024 рік. Міжнародний рейтинг, який розробляє ООН, оцінює рівень електронного урядування та залученість громадян до взаємодії з державою через електронні сервіси.

📈 За час роботи Мінцифри Україна піднялася зі 102-го місця на 5-те за рейтингом Оnline services Index. Цифрова держава, яка почалася з ідеї Президента Володимира Зеленського, уже не вперше доводить ефективність у світових рейтингах. Цифровізацію українці вважають однією з найуспішніших реформ. Але найважливіше, що ми отримали, — високий рівень довіри людей до нашої роботи.

Також маємо ще одну перемогу України — посіли перше місце за показником E-Participation. Він вимірює, наскільки громадяни готові долучатися до державних процесів через онлайн-платформи.

Цифровізація вже стала невідʼємною частиною життя українців — у застосунку Дія вже 20,9 мільйона користувачів, для яких доступні 21 документ та понад 30 сервісів. А на порталі Дія майже 6 мільйонів людей отримують більш ніж 120 прозорих послуг. Ми будуємо електронну демократію через онлайн-опитування, запускаємо послуги для українців, що постраждали від війни, і цифровізуємо навіть кохання.

Досвід України в цифровізації державного сектору в кризових ситуаціях є унікальним та важливим для всього світу. Попри всі виклики повномасштабної війни продовжуємо будувати найзручнішу цифрову державу, упроваджувати революційні реформи та цифровізувати кожну сферу життя українців 🤝🏻
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
👊🏻 Як бойовий модуль ШаБля стримував просування противника на Донецькому напрямку — сьомий випуск Warchangers

ШаБля — дистанційно керований бойовий модуль, обладнаний кулеметом Browning M2. За допомогою кулеметної турелі військові формують лінію оборони, знищують окупантів та легкоброньовану техніку ворога. Від ідеї розробки до перших продуктів минуло всього пів року, і військові активно використовують технологію на передовій.

У сьомому випуску Warchangers розробник ШаБлі поділиться:
⚙️ який фідбек отримують від військових
⚙️ які проблеми виникали під час створення
⚙️ як грант від Brave1 допоміг покращити турель

📺 Дивіться Warchangers на YouTube Мінцифри та діліться фідбеком про випуски в коментарях.
🦾 Посилюємо український defense tech: Євросоюз відкрив Офіс оборонних інновацій в Україні

Офіс стане ключовим майданчиком для співпраці й обміну найкращими рішеннями між українськими та європейськими інноваторами, стартапами й оборонними компаніями. 

На відкритті заступник Міністра Олександр Борняков разом з керівницею defense tech-кластера Brave1 Наталією Кушнерською презентував результати роботи кластера та обговорили пріоритетні напрями співпраці між кластером й Офісом. 

За час повномасштабного вторгнення Україна стала одним із найбільших defense tech-хабів світу. Щоб розвивати defense tech-ринок та створювати більше геймченджерів війни, запустили кластер Brave1. Це платформа для ефективної співпраці всіх учасників оборонної сфери, яка допомагає залучати інвестиції українським виробникам на розвиток оборонних рішень та їх fast track на фронт. На платформі вже зареєстровано 2 600+ інноваційних розробок, 200 з яких кодифіковані за стандартом НАТО. А грантова програма від Brave1 проінвестувала понад $7,5 млн на масштабування розробок. 

Відкриття Офісу оборонних інновацій —  важливий крок у розвитку українського ринку Defense Tech — отримаємо більше можливостей та інвестицій для українських компаній. Спільними рішеннями ми не тільки наближатимемо перемогу в технологічній війні, а й посилимо оборонні можливості всього ЄС 🤝🏻
🔐 Захист критичної інфраструктури та співпраця в розробленні хмарної стратегії. Команда Мінцифри зустрілася з топменеджментом Amazon Web Services

Михайло Федоров і Валерія Іонан провели зустріч з Ліамом Максвеллом, Директором з питань державної трансформації AWS, і Пітером Маркезом, Керівником відділу глобальної політики з питань національної безпеки та космосу. Це перший візит компанії з початку повномасштабного вторгнення. Подякували за системну підтримку української цифрової інфраструктури та обговорили стратегічні напрями в подальшій співпраці.

Amazon Web Services — наш стратегічний партнер у розвитку хмарних технологій та цифрової держави ще з 2021 року. Із початку повномасштабної війни посилили співпрацю й підписали меморандум — AWS виділив $75 млн на підтримку цифрової критичної інфраструктури хмарними сервісами компанії. Зараз 38 державних реєстрів і 24 університети використовують хмарні рішення AWS для бекапів своїх даних.

Дія також використовує Amazon Web Services для бекапів своєї системи, що забезпечує стійкість сервісу під час можливих збоїв через обстріли чи знеструмлення.

На зустрічі обговорили розробку національної хмарної стратегії. Команда AWS уже активно долучається до обговорень, а Ліам Максвелл приєднався до консультативної ради. Також у фокусі співпраці — інтеграція штучного інтелекту та цифрових продуктів AWS.

Вдячні Amazon Web Services за безперервну потужну підтримку. Посилюємо разом цифрову безпеку країни 🦾
🇺🇦🤝🏻🇫🇮 Зустрічі з інвесторами та нові ринки для розвитку бізнесу. Результати української делегації на Nordeep Summit 2024

Цьогоріч наймасштабніша в Європі конференція з deep tech обʼєднала 700+ лідерів науки, бізнесу та інвестицій. Серед учасників світового масштабу — ICEYE, IQM, Dispelix, Steady Energy, Kuva Space та інші. Стартап-екосистему України на конференції представила національна делегація з 4 технологічних компаній. До неї увійшли: 

⚙️  StackBooster — платформа для автоматизації хмарної інфраструктури
🔋 ECOFACTOR — компанія продає та обслуговує електромобілі й розробляє зарядні станції
🚐 Lifestyle Camper Group — перші в Україні каплеподібні кемпери з використанням
екологічних матеріалів 
⚡️ UA Green — виробник вітроелектростанцій

Команди стартапів провели понад 50 зустрічей з потенційними партнерами та інвесторами. Серед них — NATO Defense Innovation Accelerator for the North Atlantic Project — ключова ініціатива НАТО, яка стимулює розвиток інновацій у сфері оборонних технологій, топовий венчурний фонд Baltic Sandbox та багато інших.

Крім цього, українська делегація ознайомилася з підприємницькою екосистемою Університету Аалто. Відвідали топовий міжнародний студентський підприємницький хаб Startup Sauna, інноваційний простір Design Lab. А також дізналися про ініціативи Aaltoes та стартап-програми Aalto Ventures і Aalto Startup Center. Це дало українським deep tech-стартапам цінний досвід, як інтегрувати наукові дослідження в бізнес.

Пишаємося українським deep tech 🦾

Організаторами участі української делегації є Міністерство цифрової трансформації України, Український фонд стартапів та YEP за підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund у партнерстві з європейським консорціумом Seeds of Bravery.
🚢 Без послуг нотаріуса та поїздок до установ — моряки, призначайте через Дію довірену особу для отримання кваліфікаційних документів 

Перебуваєте в рейсі та не можете забрати кваліфікаційні документи в Адміністрації судноплавства, які оформили в Дії? Більше не потрібно звертатися до нотаріуса й за кошти оформлювати довіреність на іншу людину для отримання ваших документів — призначайте довірену особу за кілька кліків у Дії. Зручно, швидко та безоплатно.

Як це працює?
👤 Моряк подає заяву на порталі Дія про присвоєння звання або підтвердження кваліфікації та вказує довірену особу
👤 Представник отримує на пошту QR-код із рішенням кваліфікаційної комісії та показує його в Адміністрації судноплавства, щоб забрати кваліфікаційні документи. 

Раніше моряки витрачали тисячі гривень на послуги нотаріусів. Дія допоможе зекономити гроші й час на послуги нотаріуса, перекладача, пересилання документів та довіреності поштою. 
 
Цифровізуємо, щоб спрощувати життя моряків 🛟

Електронні послуги для моряків на порталі Дія та приведення стандартів дипломування моряків до міжнародних вимог реалізують Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури й Адміністрація судноплавства у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev. 
2024/10/09 00:27:38
Back to Top
HTML Embed Code: