Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
163 - Telegram Web
Telegram Web
​​протягом двох днів в стінах незламного арсеналу триватиме мистецький ярмарок, де ви матимете можливість придбати особливі, незвичні та корисні речі від українських магазинів.

перш за все, мистецький маркет —це про крутих людей, ідеї і про їх бажання самовираження в усіх спектрах.

митці маркету:
@fenoria_jewelry_
@voskova.home
@fibula_art
@kosko_art
@perstshop
@vintage_silver_kiev
@andrew.plyndin

прикрасять простір ярмарки декорації від кураторки @ljubov_rmnnk

Не втрачай можливість придбати щось для себе та близьких людей.
​​українська мєтаспільнота @uaupcyclers створила треш-модерновий формат стилю з поєднання мейкерства і вечірки. 
для них одяг є репрезентом персонального та способом спілкування.

поговоримо про надання старому нового життя, надихнемо творити власноруч або з професійними кастомерами. буде багато мотлоху та трансформацій у шедеври.

змусимо старі ганчірки танцювати разом з
@borysmedvedew
@konoplyovysvit
@ljubov.rmnnk
@webdriverxtorso
@ukrupka
@noelyv
@taya.kabaeva

будьте обережні: кастомний одяг привертає багато уваги!

ви також зможете придбати кастом від @hippi.pippi.custom @sashamoonelf @shaty.storee

респектуємо та щиро дякуємо за тканини для мейкерів  @nerechyzm @kosmostabir та @laskastore
найочікуваніша подія січня вже завтра, підготуйтесь як слід — збережіть собі таймлайн всіх виступів виконавців, що нічого не пропустити. кількість місць на локаціях обмежена, тому плануйте, кого ви точно хочете послухати і не зволікайте.

квитки закінчуються, тож не впустіть останній шанс відвідати фестиваль актуальної культури в києві!
​​відповідаємо на часті запитання.

вхід.
починає працювати з 14:00. на подію можна зайти з електронним квитком або придбати квиток на вході — онлайн чи за готівку за ціною 500 грн на один день фестивалю. з браслетом на руці можна виходити і заходити скільки завгодно раз до кінця події, браслет діє на 2 дні фестивалю. ( браслет не потрібно зривати) захід закінчується о 22:00. також нагадуємо, що вхід 18+

безготівковий розрахунок
доступний всюди. проте зв‘язок на заводі може бути нестабільним, можуть виникати перебої в роботі терміналів, тому приготуйте готівку, про всяк випадок.

гардероб/камери схову
на локації є гардероб, проте камери схову відсутні. організатори не несуть відповідальність за ваші особисті речі.

просимо не приносити із собою їжу та напої, на території є бар “вогник”, де є їжа та напої на будь-який смак.

навігація
збережіть собі розклад подій на заході за часом, таким чином вам буде простіше орієнтуватись і планувати свій час.

фото- та відео-зйомка дозволена.

до зустрічі на події!
​​Рік повномасштабної війни переконливо засвідчив: ми здатні жити не в перечікуванні, а у творчості - натхненно і яскраво. Так жила і творила мисткиня Любов Панченко, яка народилася в Бучі напередодні Другої світової війни, в дорослому віці переслідувалась КДБ та, на жаль, не витримала торік окупації рідної Бучі. Художниця залишила по собі неоціненний мистецький доробок. Її творчий шлях уособлює жагу до життя попри надскладні виклики. І обґрунтовує нашу здатність вриватися там, де від нас чекають забуття.

Тож наступний захід На Часі, створений спільно з Chervona Kalyna, Arsenal XXII та Vognyk ілюструємо роботою Панченко.

Chervona Kalyna — радіо про українську музичну культуру всіх часів. Цього разу Chervona Kalyna фокусується на найбільш виразних артистах сучасної популярної сцени України. Жодних несподіванок. Адже ви точно знаєте пісні, які лунатимуть того дня на трьох сценах. Також будуть і традиційні активності як тату-марафон, мистецький ярмарок, лекції та виставка сучасного мистецтва. Протягом тижня детально розповімо про кожного та кожну. А поки встигніть придбати перші квитки за найнижчою ціною.

Коли: 11 та 12 березня,14:00 — 21:00
Де: вулиця князів Острозьких, 2
​​Вогник один із найкрутіших барів міста. Це місце, де ти точно відчуєш свято веселощів, драйву та свободи. Він став відомим завдяки своїй теплій та дружній атмосфері. Тут збираються найсуперовіші люди міста. Тож не дивно, що ми почнемо розповідати про програму нашого заходу саме з цього місця. В перший день гратимуть SuperDJ Mavr та Ponomar - справжні ерудити електронної музичної сцени.
SuperDJ Mavr - це діджей з величезною любов'ю до музики, котрий подав діджеїнг як справжнє мистецтво, що відбилось в його віртуозній техніці. Він вірить, що концептуалізм та естетика є ключовими поняттями у музичному мистецтві. І щоб не трапилось на танцополі, він ніколи не заграє "паскудну музику". Mavr не тільки був одним з першопроходців у просуванні різних стилів та віянь музичної культури, а і є власником вінілового магазину DISKULTURA, й взагалі має досвід роботи діджеєм, який перевалив вже за 25 років.
Ponomar - це молодий діджей, який стрімко розвивається на музичній сцені. Він є резидентом радіо Gazoline та Бірмінгемського Радіо "Komrad", учасником формації Naughty Beats та організатором серії вечірок "Сяйво". Юрій, або як його називають "Палкий Діггер", почав свій музичний шлях всього 2 роки тому в школі "Культура Звуку". За цей короткий проміжок часу він встиг завоювати увагу завдяки своїй вітальній енергії, яку він вкладає в кожний свій виступ.
​​Знайомтеся — артисти, що виступатимуть під кураторством радіо Chervona Kalyna

ЮЮ

В YUKO Юля Юріна трансформувала українські народні пісні у фольктронічний рейв. Після YUKO Юля перетворилася на сексуальну барбі-гьорл, створену для ТікТоку і заради ТікТоку, яка співає про віскі з молоком під розгнузданий треп-біт. Але зараз Юля Юріна — ніжна і водночас гнівна поп-діва, яка багато може собі дозволити.

СХОЖА

В неї чарівний і проникливий голос і чудове почуття помірності в музиці. Їй 22, а на її рахунку вже два альбоми та два міні-альбоми. Вона називає себе СХОЖА, але при цьому завжди залишається собою і вірною собі. У 2022 році СХОЖА випустила одну з найпронизливіших пісень за час повномасштабного вторгнення — «Азову». Рядки «Азов, я чую твої голоси» більше схожі на молитву, покладену на брейкбіт.

badactress

Бісексуальна ТікТок-зірка з 417 тисячами підписників вирішила заспівати — і заспівала під чіпкий та запальний диско-фанк. Те, що треба для того, щоб розім’яти сідничні м’язи після офісів. З першої ж пісні «Абонент» badactress залетіла у статусні списки найяскравіших музичних відкриттів України 2022 року.

Tember Blanche
Якщо існує українська музична ілюстрація до зарозумілих філософських категорій типу «метамодерн» чи «нова щирість», то це дует Tember Blanche. Їхня музика — це можливість повернутися у безтурботну юність, коли єдиною проблемою був не пошук грошей на донати ЗСУ, а відпроситися в мамки з татком на тусовку, де буде дівчинка чи хлопчик, які тобі подобаються. Причому водночас і незалежно від твого гендеру.

ТОНКА

Гурт «ТОНКА» — витончені магістри інтелектуального попу. Вони граючись ламають ритми, з легкістю вибудовують лабіринти химерних аранжувань, а потойбічний голос Олени Карась заманює на дивний танець десь на краю безодні. «ТОНКА» — це вишукано, стильно, гіпнотично і тонко.

Енджі Крейда

Що буде, якщо об’єднати вайб та наївність української естради 1980-х і 1990-х, сучасний продакшен, чіпкі, мінімалістичні мелодії, які нагадують відразу все і нічого, і кумедні та патріотичні тексти? Народиться свято музичного постмодерну, альт-поп-дует під назвою Енджі Крейда, який не соромиться вставити легендарну мелодію «Щедрика» в пісню про кохання, Бандеру та орків.
​​Знайомтеся з артистами, які будуть сяяти на SHINY STAGE. І чому на них обов’язково потрібно потрапити, щоб потім розповідати онукам.

Space Spice Boy

Дмитро Лютий, засновник проєкту Space Spice Boy, балансує десь між постпанком і техно, ліричністю та агресією, теплом і холодом. Його пісня «Казантип» — це зізнання у коханні одночасно дівчині та Криму, і невідомо, кого він все-таки любить більше.


«Давай почнемо з тобою з нуля,
давай почнемо з тобою з нашого Криму
Вже дуже скоро скінчиться війна,
ну а ми з тобою там вип’єм по пиву».

Вона ще не стала пророчою, однак точно стане після повернення тимчасово окупованого півострова.

Daniel Okaro

Daniel Okaro — підписант лейблу Lemniskata, на вигляд йому можна дати років 17 і в нього дивовижний високий голос, яким він майстерно користується. Співак працює у площині чуттєвого альтернативного R&B, не хизується експериментів і вміє писати хіти, від яких на шкірі проступає піт. Його остання на цей час пісня «Я не так зрозумів» це підтверджує з перших же нот.

Dj Elmar

Хтось скаже, що драм-н-бас помер. Хтось погодиться. Хтось буде проти. Хтось полізе у бійку, тому що правильно не драм-н-бас, а драм-н-бейс, і теж мати рацію. А киянин Dj Elmar просто бере і робить. І робить це впевнено, як і потрібно — так, щоб від глибоких та об’ємних басів кричала душа, а від ламаних ритмів закручувалися ноги.

Dj Superelite

Київський діджей і саундпродюсер вирішив не розмінюватися на дрібниці, придумуючи собі псевдонім, й одразу назвався суперелітою. І має на це право, особливо коли його музика — це тендітна, обережна та атмосферна суміш з джанглу та IDM. Його сети — це той випадок, коли тіло попри всі заборони розуму само виходить на танцпол і перетворюється на тінь, що ритмічно рухається у світлі стробоскопів.
​​Другий день фестивалю у барі Vognyk перетвориться на попелище. В самому гарному сенсі цього слова. Адже спалювати танцпол будуть $vinga, Decorodi та OCHII.

$vinga. Нехай ім’я $vinga не вводить вас в оману. Воно немає нічого спільного із ритмічним джазовим малюнком і однойменним танцем. І навіть з «нерегулярним, короткочасним взаємоузгодженим обміном сексуальними партнерами для сексу», хоча цей пункт опціональний. $vinga — це про пульсацію, хаус і хаос, різноманітність ритмів та мелодій. Відключіть мозок і довіртеся тілу, воно знає, що буде робити.

Decorodi. Цей електронний музикант з Маріуполя — бог Гермес від future electro. Він проведе вашу душу через холодні електронні вібрації та об’ємний біт у кіберпанківське майбутнє, і чи захочеться повернутися буде залежати тільки від вас. Він дебютував у 2021 році з мініальбомом Machine 1 з чотирма треками, яких було достатньо для того, щоб зрозуміти — Decorodi тут надовго. Користуйтеся його здібностями, поки йому не набридло.

OCHII. Журналістка, любителька електронної музики, красуня і діджейка. Від зміни цих складових мало що зміниться. Тут немає істини, яка десь поруч, є тільки факти. OCHII пробує себе у різних проявах електронної музики, від монотонних і холодних техноритмів до теплих вайбів хаусу і ностальгійного герріджу. Її сети переливаються різними кольорами та емоціями/ І ця непередбачуваність надто дорого коштує, щоб нехтувати нею.
​​АРСЕНАЛ ХХII заряджений актуальною українською музикою по вінця. Для всіх і кожного.

Циферблат

Одне з головних музичних відкриттів 2022 року, театральні неоромантики «Циферблат», адепти ніжного бароко-попу, зіграють пісні зі свого майбутнього альбому. Як ми заманили «Циферблат» виступити ДО їхнього сольного концерту у квітні — таємниця, яку ми коли-небудь розкриємо у своїх мемуарах.

KOSMOPOLIS

Рок. Нарешті рок. Однак KOSMOPOLIS — це не той рок, що напитаний димом цигарок, вимочений у дешевому пиві, загорнутий у косуху і від якого пахне твоїм батею. Це інтелігентний, драйвовий і насичений хуками альтернативний рокешник, під який треба танцювати та качатися, а не валятися в кущах.

MOLODI

Дует хлопців з Маріуполя робить поп з особливим післясмаком. Їхній поп ще набирається сил, вагається і думає, ким йому бути — попом класичним чи експериментальним. І саме тому він обирає золоту середину між шикарною та непередбачуваною музичною складовою і чуттєвим вокалом. Все в мінорі, все красиво.

ZGARDA

Талісман гуртів GoA та Kalush, з яким вони здобули приголомшливий успіх на «Євробаченнях», головний сопілкар України Ігор Діденчук зібрав однодумців у чудовий український фольк-квінтет. Від їхніх пісень чугайстри з мавками забувають про свої образи та збігаються з гір, несучи вино з медом.

Богдан Купер

«Давай кохатися, не зупинятися». Чудова пропозиція від київського музиканта Богдана Купера, що розповзається по різним жанрам і робить їх спорідненими. Хіп-хоп, інді-поп, 5nizza-кор — Богдан всюди відчуває себе вільно. Це чутно в його харизматичному вокалі та спокійних і тендітних гітарних переборах під ненав’язливу електроніку.

KUTOVYI

Скромний і дуже ліричний фрешмен з ніжним голосом, сумними інтонаціями та усього трьома піснями. Однак ці три пісні звучать амбітно і тягнуть на звання величних хіп-хоп-гімнів. «О, моя мамо, тепер ми вся країна — партизани» — скоро на всіх радіостанціях.

sucilna
nevdacha.exe

Принцеса чарівного, сумного і при цьому теплого українського бедрум-попу Надія Печуркіна з дивним як для принцеси псевдонімом. Королівський престол ніким не зайнятий, і в Наді є як права, так і претензії на звання однієї з головних претенденток.
​​За вікном — майже весна, і це не клішована вакарчуковська фраза, а його велика міжсезонна істина. Другий день на сцені Shiny буде непередбачуваним, однак дуже гарячим. Тому що як наші, так і ваші кістки та м’язи бажають звільнитися з полону іржі та холодів.

Ameoba Corpus
Цей корпус електронних операцій з двох учасників з’явився зовсім нещодавно, і чого від них очікувати невідомо навіть нам. Однак у цього дуету неабиякий бекграунд. Серж Синський — електронний продюсер, кінокомпозитор, колишній учасник психонавтського гурту Love’n’Joy. Антон Остромецький — художник, електронний музикант і барабанщик, учасник різних імпровізаційних ансамблів. Тож не дивно, що такий тандем інтригує і змушує колінки трястися від передчуття невідомого.

John Dexy
У пітьмі, що прорізається відблисками стробоскопів, серед густих випаровувань дим-машини затаївся він. John Dexy, електронний співак та композитор, схожий на Ghostemane під седативами, любитель костюмованих шоу, агресивного співу під не завжди агресивний біт. Людина-примара, людина з тисячею облич, невловна, таємнича, дивна, розкута — однак те, що яскраво сяє, більше і приваблює.

Luschn
Київський діджей, саундпродюсер, підписант лейблу постапокаліптичної танцювальщини Noneside Music і просто гарна людина Михайло Ілюшенко. Його майстерний, але при цьому ненав’язливий та обережний хаус — те, що треба для того, щоб скинути з себе залишки важкої зими, виригнути її з себе і впустити нарешті весну. Нехай розквітає вона всередині, нехай забувається холод та сірість, нехай пітніють тіла. І щоб ніхто не соромився ані себе, ані інших.

ATMOS
Під кінець вечора градуси та ризики підвищуються. А підвищуватиме їх ще один київський діджей та саундпродюсер АТМОS. І це небезпечно, адже все, що від вас залишиться, стовідсотково буде розмазано по танцполу від звуків його ламаного, агресивного електро на перетині з брейкбітом. Закликаємо вас бути обережними, адже ми не хочемо виправдовуватися перед вашими близькими, чому в вас нерухомі тіла, спустошений погляд і нечленороздільне буркотіння замість звичної мови.
​​Локація SHINY — це не тільки місце для втрати себе на танцполі та невиразних спогадів після. В цьому місці сили ще здійснюються мрії. Не всі, звичайно, але деякі. І при вашому великому бажанні вони залишаться з вами назавжди.

І допоможе з цим благодійний тату-марафон @acupuncture.kyiv на чолі з організатором ініціативи @sasha\animal. І усього лише за донат на потреби ЗСУ.

Так і відбувається втілення мрій. Коли ще робити тату, як не сьогодні? І куди ще донатити, як не на скорішу перемогу?

Обирайте тату-майстра вже зараз. Втілюйте свої індивідуальні тату-мрії. І разом з ними — мрії глобальні, українські, адже вони в нас єдині.

Однак тимчасові радощі теж присутні. На локації буде працювати барбер-фортеця 044 barbershop, в якій ви знайдете оновлення для своєї маскулінності та станете ще красивішим і стильнішим, ніж ви себе вважали. Причому на добровільних засадах, тому що у нас демократична країна.
​​Культура живе не тільки музикою, але і словом. Слова — зброя небезпечна, адже з них народжуються як великі справи та думки, так і повна єресь, що може привести світ до цивілізаційного занепаду.

Однак ці люди належать до категорії тих, хто все ж таки робить великі справи. І хто не лізе за словом у кишеню.

11 березня, в перший день фестивалю, відбудеться дискусія «Невтрачене покоління: відповідь української молоді на російську агресію». Вона присвячена молодим українським митцям та мисткиням, які в протистоянні військовій агресії не збираються віддавати окупантам ані свого сьогодення, ані майбутнього.

В дискусії візьмуть участь не молоді, але все ще гарячі дискутанти: критик та куратор сучасного мистецтва Костянтин Дорошенко, мистецтвознавиця, кураторка та голова Дослідницької платформи PinchukArtCentre Ксенія Малих і журналіст та засновник радіо Chervona Kalyna Дмитро Олійник. А також — дійсно молода і надзвичайно активна співзасновниця проєкту «Відбуваємось», голова експериментального товариства «Дубль N». Іра Сеник
​​12 березня сонм великих мертвих поетів усього світу буде спостерігати за поетами живими, українськими. Адже відбудеться передпрезентація книги «Антологія наймолодшої української поезії», яку зовсім скоро видасть видавництво «Каяла». Мета зустрічі — засвідчити прихід нової генерації української літератури, що гучно заявляє про себе.

А обмінюватися компліментами та мислити уголос будуть:

Вано Крюґер — поет, філософ, культуролог, автор семи книг, лавреат міжнародної українсько-німецької премії ім. О. Гончара, член PEN, упорядник таємних антологій;

Віталій Білозір — поет, культурний діяч, автор двох поетичних книг, лавреат міжнародної українсько-німецької премії ім. О. Гончара, упорядник таємних антологій;

Антін Іщук – філолог, поет;

Антон Потєхін – поет, історик, організатор культурно-мистецьких подій.

Тут повинен бути call to action, але сподіваємось, що ви самі розумієте важливість цих подій і знайдете до них дорогу
​​Цей найкращий зі світів є витвором мистецтва. Таємничих деміургів різних релігійних конфесій, не менш таємничих фізичних, хімічних та біологічних процесів — це не важливо. Важливо, що в нашому світі мистецтва багато не буває. Однак ми спробуємо виправити цю недосконалість.

На фестивалі «На Часі х Chervona Kalyna» відбудеться виставка сучасного мистецтва. Вона буде складатись з трьох частин — відеоарту Музею сучасного мистецтва Одеси, перформансу та сучасних інтервенцій. І що таке «сучасні інтервенції» ми залишаємо вам для інтерпретацій.

Відеоарт — напрямок медіамистецтва, в якому для вираження художньої концепції використовуються можливості відеотехніки, комп'ютерного та телевізійного зображення. Відеомистецтво кожного українських міст, від Одеси до Києва та Харкова, має власні художні особливості.

А одеський медіаарт мав найкращу локальну експозиційну історію у 1990-х. На виставці ви побачите найкращі зразки одеського відеоарту від найкращих його майстрів — Ути Кільтер, Олександра Ройтбурда, Олександра Шевчука, Ігора Гусева, Мирослава Кульчицького та Вадима Чекорського.

Студенти «ДАХ-школи» від вже культового театру «ДАХ» покажуть аудіально-тілесну імпровізацію на спільному відчутті станів, образів та сюжетів. Що це означає знають тільки 10 перформерів, які будуть використовувати своє тіло та свідомість як матеріал для творчого акту. Цілком можливо, що за умов довіри та глибокого занурення ви зможете побачити очами звуки та почути вухами емоції, причому зовсім без психоактивних речовин.

А художник Ян Бачинський та мистикня Альона Токовенко мовою свого власного мистецтва, вижатого по краплях зі свого власного досвіду, доповнять вашу трансгресію від звичайного відвідувача до справжнього арт-критика.

Чекаємо на вас разом з художниками та невимовним божеством мистецтва, що прагне ваших молитов
​​На фестивалі актуальної української культури «На Часі х Chervona Kalyna» можна буде не тільки насолодитися мистецтвом, але і придбати авторські прикраси від найкращих українських майстрів та майстерниць на мистецькому ярмарку. Обирайте собі все, що шепоче вам: «ти мене хочеш і я буду належати тобі». І не стримуйтеся.

Fenoriajewelry. Автентичні прикраси українських ельфів у готичному та fairycore стилі для дівчат та хлопців. Магічні кристали, камінці, каблучки, сережки — хто знає, як це колдунство проявиться на вас?

womán. Якщо буквально перекласти назву бренду, то вийде «Жінковик» (або «Чоловінка»). Чому? Тому що прикраси womán не мають гендерних обмежень. Гендер помер, все дозволено.

Dyrektyva. Бренд каблучок ручної роботи із натуральних перлин та проволоки (не колючої). Директива бренду Dyrektyva — поєднати в кожному витворі одвічні дихотомії хаосу та гармонії, ніжності та бунтарства.


Housewood Items. Витончені та естетичні хендмейд-вироби з дерева. Кількість обмежена, адже кожен з них існує в цьому світі лише в одному екземплярі. Тільки оригінали, ніяких симулякрів.


imperiya
roskoshi. Якщо і будувати імперії, то тільки такі. Розкішні ювелірні прикраси для справжніх імператорів та імператриць. Нехай сонце меркне коли ти виходиш на вулицю.

Voskova Home. Ні, це не назва чергового фільму жахів про дім воскових фігур. Це крафтова свічкова майстерня, яка робить (не повірете) свічки зі 100% воску та 15+ ароматами на будь-який ніс.


Fibula. Срібло та сталь, каміння та натуральні перлини, ніжність та суворість, холодна краса згасаючих зірок. Невже можна відмовитися від того, щоб носити на собі частинку космосу?
2025/05/17 20:53:34
Back to Top
HTML Embed Code: