Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
601 - Telegram Web
Telegram Web
Податок на нерухомість для громадян під час війни.

Податкова вже почала надсилати громадянам рішення про нарахування податку на нерухомість, я вирішив розказати, як нараховується цей податок під час війни звичайним фізичним особам.

Згідно приписів п.69.22 ПКУ фізичні особи звільнені від сплати податку на нерухомість за об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що розташовані на територіях активних бойових дій або на тимчасово окупованих територіях, незалежно від їх стану на цей час:
1) У випадку, коли населений пункт був включений до відповідного переліку територій у 2022 році:
- за об’єкти житлової нерухомості – за 2021 та 2022 рік і далі до виключення із переліку;
- за об’єкти нежитлової нерухомості – за період із 1 березня 2022 року по 31 грудня 2022 року і далі до виключення із переліку.
2) У випадку, коли населений пункт був включений до відповідного переліку територій після 1 січня 2023 року:
- за об’єкти житлової/нежитлової нерухомості – за період із першого числа місяця, в якому відповідну територію було включено до переліку територій активних бойових дій або тимчасово окупованих територій, до останнього числа місяця, у якому було завершено бойові дії чи тимчасову окупацію на цій території.

Чи входить ваш населений пункт до тимчасово окупованих територій або територій активних бойових дій, ви можете перевірити у Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22 грудня 2022 року № 309 (далі – Перелік №309).

При цьому варто враховувати, що один і той самий населений пункт чи територіальна громада може бути включений як до списку тимчасово окупованих територій, так і до списку територій активних бойових дій. При цьому перша дата у будь-якому зі списків – це дата включення до відповідного переліку, а друга дата – дата його виключення із цього переліку. Якщо друга дата відсутня, то населений пункт досі включений до цього переліку.

Знищена нерухомість.

У випадку, коли об’єкт житлової чи нежитлової нерухомості був знищений внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, податок на нерухомість не нараховується:
- незалежно від дати знищення – починаючи із 2021 року й у всіх наступних податкових періодах.

У випадку знищення житлової чи нежитлової нерухомості інформація про неї в обов’язковому порядку повинна бути внесена до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (далі – Реєстр майна).

Пошкоджена нерухомість.

Якщо об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, що належать фізичним особам, були пошкоджені (та потребують капітального ремонту, реконструкції чи реставрації), податок на нерухоме майно не нараховується:
1) у випадку, коли нерухомість була пошкоджена у 2022 році:
- по житловій нерухомості – починаючи із 2021 року й у всіх наступних податкових періодах;
- по нежитловій нерухомості – починаючи із 1 березня 2022 року й у всіх наступних податкових періодах.
2) У випадку, коли житлова чи нежитлова нерухомість була пошкоджена у 2023 році та наступних періодах – починаючи з першого числа місяця, в якому було зафіксовано факт пошкодження житлової та/або нежитлової нерухомості.

Для звільнення від сплати податку на нерухоме майно за житлову та/або нежитлову нерухомість, яка була пошкоджена (за умови, що внаслідок такого пошкодження вона потребує капітального ремонту, реконструкції чи реставрації), – інформація про таку нерухомість повинна бути внесена до Реєстру майна.

Звільнення від сплати податку на нерухомість за пошкоджену житлову/нежитлову нерухомість діє до першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому за даними Реєстру майна об’єкти житлової нерухомості були капітально відремонтовані, реконструйовані, реставровані та визнані придатними для проживання/використання.

Якщо комусь буде потрібна допомога в оскаржені нарахованих суми, ви завжди можете звернутися з цим питанням до мене.
ФОП перевищив ліміт, що робити?

Якось кучно пішли звернення від ФОПів, яким податкова скасувала реєстрацію платником єдиного податку через перевищення річного ліміту доходів... 😢

Тож я вирішив написати статтю про те що робити, якщо платник єдиного податку перевищив встановлений для нього ліміт, та коли можна буде знову повернутися на єдиний податок.

При чому з конкретними прикладами, як для випадків коли ФОП вчасно помітив перевищення та самостійно здійснив перехід, так і для випадків коли факт перевищення був становлений під час перевірки.

Ознайомитися із статтею можна за посиланням https://ukrpravo.biz/fop-perevischiv-limit-scho-robiti.html

І будь ласочка, обов'язково слідкуйте за вашими доходами та лімітами. Бо це те порушення яке вкрай складно, а часто просто неможливо виправити, якщо воно не було вами своєчасно виявлено.

Ну а якщо вам буде потрібна допомога для надання заяви про реєстрацію платником єдиного податку чи платником ПДВ, або про відмову від єдиного податку, ви завжди можете звернутись до мене за послугами: «Реєстрація платником єдиного податку», «Реєстрація платником ПДВ» та «Відмова від єдиного податку та перехід на загальну систему оподаткування».

Контакти:
Viber/Telegram: +38 067 579 58 38
Коли ФОПу потрібен бухгалтер 😉🙃

Це дуже провокативне питання і я спробував на нього відповісти в цьому відео https://youtu.be/sa8716F-RME

Отже, розказую:
- Кому бухгалтер потрібен 300% (скоріш за все це не ви).
- Для яких взагалі процедур та процесів може знадобитися бухгалтер.
- Коли, як на мій погляд, бухгалтер не потрібен.
- Коли краще, щоб він все ж таки був.
- Які бувають бухгалтери і на що варто звертати увагу при їх виборі.
- Як знайти свого бухгалтера.

Тож дивіться, та не кажіть що я вам про це все не розказував і не попереджав!

Вимбачте, але знову вийшло 40 хвилин 😱😭 Ну не вмію я про важливі речі розповідати коротко....

Гм... Ну і тої... не забувайте ділитися посиланням на мої відео із вашими друзями, знайомими та підписниками як у соціальних мережах так і у ваших групах та чатах. Можливо когось це вбереже від фатальної помилки.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Використання Veem для отримання доходів ФОП від фрілансу.

ДПС України надала, якщо я не помиляюся, першу ІПК щодо особливостей використання ФОП – платниками єдиного податку платіжної платформи Veem для отримання доходів від фрілансу.

Відразу скажу, що загалом позиція ДПС України, висловлена стосовно Veem в ІПК від 01.08.2024 року №3941/ІПК/99-00-24-03-03 ІПК (далі – ІПК №3941), мало чим відрізняється від аналогічної позиції по Payoneer та Deel, про яку я розповідав раніше в статті «Платформу Deel можна використовувати для отримання доходів ФОП!».

Якщо коротко то в своїй ІПК №3941 ДПС України визнає за ФОП право користуватись Veem як проміжною ланкою для отримання доходів від фрілансу, але при цьому необхідно дотримуватися наступних правил:

1. Кошти, що надійшли на рахунок, відкритий на платіжні платформі Veem, можуть бути доходами ФОП тільки за умови, що вони були виведені на валютний рахунок ФОП, відкритий в українському банку до закінчення звітного податкового періоду, в якому надійшли на рахунок, відкритий у Veem.

2. Таким «звітним податковим періодом» для ФОП – платника єдиного податку є квартал, але у будь-якому разі кошти мають потрапити на рахунок ФОП в українському банку до закінчення календарного року (розумійте як хочете, але написано саме так).

3. У випадку використання Veem як проміжної ланки для отримання доходів від фрілансу доходами ФОП є сума, яка була зазначена в інвойсі, направленому замовнику.

4. При використані Veem датою отримання доходу ФОП і відповідно датою, на яку необхідно здійснювати їх перерахунок у гривню за курсом НБУ, є дата надходження коштів на рахунок, відкритий на платформі Veem.

Отже, якщо розглядати на конкретному прикладі, то ситуація виглядає наступним чином.

Нехай ФОП виставив своєму замовнику інвойс на $1000. При цьому на рахунок у Veem кошти надійшли 05 серпня 2024 року у сумі $980. На валютний рахунок ФОП в українському банку кошти були зараховані 07 серпня 2024 року у сумі $960.

У такому випадку для включення цих коштів у доходи ФОП необхідно $1000 помножити на курс НБУ станом на 05.08.2024 року (дату зарахування коштів на Veem).

Ну і про всяк випадок хочу нагадати, що будь-яка ІПК має індивідуальний характер і захищає тільки того, кому надана. Тож якщо ви теж отримуєте доходи через Veem, вам варто отримати від ДПС України власну ІПК з аналогічних питань.

Якщо ж вам буде потрібна допомога із підготовки запиту щодо надання ІПК, ви завжди можете звернутися до мене за послугою «Підготовка запиту про надання індивідуальної податкової консультації».

Контакти:
Viber/Telegram: +38 067 579 58 38

Повний текст ІПК доступний за посиланням https://ukrpravo.biz/vikoristannya-veem-dlya-otrimannya-dohodiv-fop-vid-frilansu.html
Податкова розсилає спам 😂

Платники податків із Львівської області отримують від своєї податкової листи такого змісту як на скріншоті. З огляду на це вважаю за потрібне прокоментувати ситуацію з цією розсилкою.

Отже, перше і головне, ці листи були відправлені абсолютно всім незалежно від того чи займається ФОП видами діяльності про які іде мова в листі, чи ні, і незалежно від того чи є у нього КВЕДи про які іде мова в листі, чи ні.

Тобто по своїй суті це звичайна спам-розсилка 😂 типу як інші розсилають рекламу тільки від податкової.

Що робити якщо ви отримали такий лист?

Як ви не здійснюєте види діяльності, про які іде мова в листі (зокрема, але не виключно, ви не надаєте послуги із доступу до мережі інтернет), і у вас немає КВЕДів, які зазначені в листі, вас це не стосується. Можете його закрити і забути.

Якщо ви не натаєте такі послуги про які зазначено у листі але у вас є КВЕДи які там перелічені необхідно негайно подати заяву і виключити ці КВЕДи із ЄДР і реєстру платників єдиного податку.

Якщо ви все ж таки займаєтесь тією діяльністю про яку сказано в листі (зокрема, але не виключно, надаєте послуги із доступу до мережі інтернет) вам необхідно негайно подати заяву про перехід на загальну систему. Ну а далі або працювати на загальні або припинити цю діяльність.

Про ситуацію із цими послугами що зазначені в листі і КВЕДами я вже писав раніше https://www.tgoop.com/notaxpro/576
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Настали останні дні!

Друзі, якщо ви ще не подали декларацію по єдиному податку за 2 квартал (6 місяців) 2024 року, то хочу вам нагадати що у вас для цього залишилося лише два дні - сьогодні і завтра.

Тож не забудьте про це!

Ну а про те як заповнити та надати декларацію через кабінет у мене є відповідне відео https://youtu.be/pyq0N5hIoo0

Окремо хочу нагадати, що в останній день надання звітності кабінет податкової може традиційно збоїти та не працювати. Отже не варто тягнути із наданням декларації до останнього дня. 😊
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
До уваги ФОП, що здійснюють продаж дорогої техніки, зокрема «Apple».

Як зазначає ДПС України на своєму сайті, за результатами організованих у 2024 році контрольно-перевірочних заходів, проведених у місцях роздрібного продажу дороговартісної техніки, у тому числі техніки «Apple», встановлено численні порушення порядку проведення розрахунків, за які територіальними органами ДПС донараховано штрафні (фінансові) санкції на загальну суму понад 162 млн гривень.

Лише у липні поточного року територіальними підрозділами ДПС проведено 230 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері продажу техніки, у тому числі техніки «Apple», за результатами яких очікується донарахування порушникам штрафних (фінансових) санкцій на загальну суму понад 72 млн гривень.

Під час перевірок встановлено численні порушення порядку проведення розрахунків, зокрема, не проведення розрахунків через фіскальні реєстратори, реалізація товару, який не облікований у встановленому законодавством порядку за місцем його продажу (працівникам ДПС не надаються підтверджуючі документи щодо походження товарів).

Слід також відмітити, що з метою встановлення реальних показників виторгів під час перевірок працівниками податкової здійснювався хронометраж за веденням господарської діяльності платників податків, за результатами якого виторги зростали у десять і більше разів.

Крім того, під час фактичних перевірок встановлено близько 120 випадків використання праці осіб без належного оформлення трудових відносин.

Тож я рекомендував би ФОП врахувати цю інформацію, та намагатися не порушувати чинне законодавство.

Джерело: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/810726.html
Продаж товарів в інтернеті: як відкрити інтернет-магазин.

Оновив та актуалізував одну із своїх самих перших статей. 😊

Ця нова стаття має замінити чотири старі, зміст яких вже втратив актуальність.

Тож кому цікаво переходьте за посиланням і читайте 🙂 https://ukrpravo.biz/prodazh-tovariv-v-interneti-yak-vidkriti-internet-magazin.html

Ну і діліться посиланням на мою статтю із вашими друзями та знайомими на ваших сторінках у соціальних мережах, а також у ваших групах та чатах. Для когось із них вона точно буде корисною!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Як написати заяву чи скаргу.

В житті кожної людини бувають ситуації, коли потрібно написати заяву чи скаргу до якогось держаного органу, підприємства чи організації стосовно реалізації своїх прав або чиїхось неправомірних дій чи бездіяльності.

Отже, я написав статтю в якій докладно розказав, які вимоги висуваються до заяв та скарг і на що варто звернути увагу під час їх написання.

Стаття доступна за посиланням https://ukrpravo.biz/yak-napisati-zayavu-chi-skargu.html

Враховуючи що це питання може стосуватися кожного, рекомендую поділитися посиланням на мою статтю не тільки на ваших сторінках в соцмережах чи підприємницьких/бухгалтерських чатах та групах, а і в чатах/групах вашого будинку, батьківських чатах тощо.
Увага! Фішингові листи!!!

Як повідомила ДПС України, на електронні адреси платників податків, із сторонніх електронних поштових скриньок, надходять листи начебто від податкової

Такі листи не є листами та повідомленнями ДПС та містять шкідливі вкладення які вочевидь є або вірусним або фішинговим програмним забезпеченням для викрадення персональних даних.

В жодному випадку не відкривайте такі листи, а якщо відкрили не намагайтесь переходити за посиланнями чи відкривати будь які файли додані до листа.

Окремо хочу зазначити що:
1) Податкова відправляє свою кореспонденцію із поштових скриньок зареєстрованих на домені tax.gov.ua
2) Листи від податкової, про надання документів (пояснень, інформації тощо) мають бути направлені на адресу платника виключно в паперовому вигляді, через Укрпошту. Виключення із цього правила тільки якщо ви надали заяву про бажання отримувати всю кореспонденцію через електронний кабінет на сайті ДПС України. В такому випадку на електронну пошту надходить повідомлення, що в електронному кабінеті на вас чекає лист.

Отже якщо вам на електронну пошту надійшов подібний лист - скоріш за все це фейк, чи якийсь розвод. В жодному випадку не відкривайте файли прикріплені до такого листа і не переходьте за посиланнями, які в ньому можуть бути.

Також, як пишуть в коментарях, схожі листи можуть приходити начебто від вашого контрагента, якого начебто перевіряє податкова.
Харків’янам завищують податки в 10 разів!!!

Ідеться про нарахування податку на нерухоме майно на нежитлову нерухомість у Харкові.

Останні роки постійно стикаюся з тим, що харківські податківці при нарахуванні фізособам податку на нерухоме майно по нежитловій нерухомості застосовують неправильну ставку податку, тим самим завищуючи цей податок у 10 разів!

Так, ставки по податку на нерухомість у місті Харкові були встановлені згідно рішення 11 сесії Харківської міської ради 7 скликання «Про місцеві податки і збори у місті Харкові» від 22.02.2017 року № 542/17 (далі – Рішення №542/17).

Відповідно до приписів п. 5 Додатку 1 «Ставки та пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» до Рішення №542/17 ставка податку на нерухоме майно для об’єктів нежитлової нерухомості у розмірі 1 відсоток, на сьогодні, встановлена ВИКЛЮЧНО для:
- будівель готельних;
- будівель офісних;
- будівель торговельних;
- будівель для публічних виступів (казино, ігорні будинки).

Для інших будівель (об’єктів) нежитлової нерухомості ставка була встановлена у розмірі 0,1 відсоток від мінімальної заробітної слати (станом на 1 січня звітного року) за 1 кв. метр нежитлової нерухомості.

Проте мають місце випадки, коли харківські податківці при нарахуванні податку на нерухоме майно по нежитловій нерухомості замість ставки 0,1% застосовують ставку 1%, хоча ця нежитлова нерухомість НЕ Є ані будівлею готельною, ані будівлею офісною, ані будівлею торговельною, ані будівлею для публічних виступів (казино, ігорні будинки).

Тож отримавши рішення про нарахування вам податку на нерухоме майно по нежитловій нерухомості, обов’язково перевіряйте, яка ставка була при цьому застосована. І якщо вона була завищена, ви маєте право оскаржити таке рішення в ДПС України протягом 30 днів після його отримання.

Ну а якщо вам буде потрібна допомога, щоб підготувати скаргу про скасування неправомірного податкового повідомлення-рішення, ви завжди можете звернутися до мене за послугою «Оскарження та скасування рішення податкової в адміністративному порядку».

Контакти:
Viber/Telegram: +38 067 579 58 38

Ну і обов’язково поділіться цим дописом із вашими друзями та знайомими на своїй сторінці, а також у ваших групах і чатах. Бо серед тих, хто вас читає, цілком можуть бути ті, кому вже нарахували цей податок у завищеному розмірі.
Мільйонам громадян вже нараховані податки!!!

Податківці повідомили, що вже близько 3 млн. громадян вже нарахували 6,6 мільярда податків!!!

Тож я вирішив розказати, що це за податки, де в кабінеті платника знайти їх нарахування, та перевірити заборгованість за минулі роки.

Також у відео покажу і розкажу, як у майбутньому отримувати на телефон сповіщення про нарахування вам податків.

Тож дивіться відео за посиланням https://youtu.be/JOy_X8n5_mU?si=p6cFLqMC8uwRHp7h

Ну а якщо комусь із вас буде потрібна консультація із податку на землю чи податку на нерухомість пишіть мені у вайбер чи телеграм!

Контакти:
Viber/Telegram: +38 067 579 58 38

Також обов'язково поділіться цим відео в соціальних мережах із вашими друзями та знайомим, а також у ваших групах та чатах. Думаю для багатьох із них це буде вкрай актуальною інформацією!
Як зареєструватися на порталі "Дія".

Зовсім коротеньке відео про реєстрацію на порталі "Дія" яке стане у нагоді тим хто хоче зареєструвати ФОПа, внести зміни в його реєстраційні дані чи отримати якусь довідку або витяг https://youtu.be/i4EbQxHR8l8
Як додати КВЕД онлайн.

Зняв відео про те як додати КВЕД через портал державних послуг "Дія".

Також розказав про те що обов'язково необхідно зробити після того як ви надали заяву через "Дію", та коли можна користуватися новими КВЕДами і отримувати по ним доходи.

Відео доступно за посиланням https://youtu.be/pqkgxX2eyrQ

Ну а якщо вам буде потрібна допомога із додаванням КВЕД ви завжди можете звернутися до мене за послугою "Внесення змін в реєстраційні дані ФОП онлайн".

Контакти:
Viber/Telegram: +38 067 579 58 38
Якщо Телеграму гайки 😱

На випадок якщо Телеграм таки прикриють, створив канал "Податковий консультант" у Вайбері https://invite.viber.com/?g2=AQBG8qZdWKSlVFNiRIIXXD4%2F30aCFXrwZEPAJ8pmFNKsIq7ihIVAoINF%2Boqx1GNX

Рекомендую підписатися на нього про всяк випадок.

Я ще не розібрався правда як там все працює 😩 Але згодом розберуся. А поки що буду дублювати туди дописи такі як і тут.

Я сам дуже не люблю Вайбер, але альтернатив особливо не бачу.

Пробував WhatsApp https://whatsapp.com/channel/0029VaZnulm5Ui2Pidf8eC00

Але він зовсім непристосований для ведення каналів. 😢 Тож я його закинув.
Допомога ЗСУ і ВПО та її оподаткування.

Насправді далеко не у всіх випадках допомога надана військовим та ВПО звільняється від оподаткування.

Отже, в яких випадках допомога надана ЗСУ та ВПО звільняється від оподатковування ПДФО та ВЗ, а коли оподатковується в повному обсязі і хто має сплачувати ці податки дивіться у моєму відео https://youtu.be/Ki86aBe9Jus
Підвищення податків.

Свідомо не приймав участі у марафоні новин 😂 «Новий! Ще новіший! Зовсім-зовсім новий закон!» стосовно підвищення податків.

Бо мені відразу було зрозуміло що в тому вигляді, як відпочатку був презентований цей законопроект, його не приймуть. І ні в наступному теж не приймуть. 😂

Отже, тепер давайте поговоримо про «стабільну» версію цього законопроекту, яку ми маємо на сьогодні.

Ну а на сьогодні цей законопроект передбачає :
1. Збільшення ставки військового збору, який утримується із заробітних плат найманих працівників з 1,5% до 5%.

2. Сплату військового збору платниками  єдиного податку 1, 2 та 4 групи – у розмірі 10% від мін. з.п станом на 1 січня звітного року (щомісячно до 20 числа кожного місяця).

3. Сплату військового збору платниками єдиного податку 3 групи – у розмірі 1% від доходу (тобто виручки). Оплата ВЗ буде як і оплата єдиного податку поквартальна у такі ж самі терміни. Для ВЗ буде доданий новий рядок в уже існуючу форму декларації.

Ці зміни по військовому збору планують ввести із 1 жовтня 2024 року. Ну якщо встигнуть прийняти це законопроект. Чого може і не статися.

Також законопроект передбачає, що:
- об'єднаний звіт (і всі його додатки зокрема 4ДФ) буде надаватися щомісячно, а не щоквартально як зараз (це потрібно для економічного бронювання яке таки планується);
- ті хто здійснює продаж пального будуть сплачувати авансові внески по податку на прибуток;
- ставка податку на прибуток фінансових установ (крім страховиків) з 01.01.2025 року буде складати 25%.

Власне якщо глобально, то це все.

Разом з тим ви маєте розуміти, що це все ще і досі ЗАКОНОПРОЕКТ.

Далі він буде винесений на розгляд Верховної Ради. Після цього, під час його прийняття Верховною радою, в нього можуть бути внесені ще якісь зміни.

Тож у будь-якому випадку це може бути НЕ ОСТАТОЧНА редакція яка потім стане Законом.

Але якщо під час розгляду у Верховній Раді його не «допиляють» у гіршу сторону, на сьогодні, все не так погано, як могло б було бути.
Чи можна працювати з юрособами та ФОП із окупованих територій?

Останній час почали надходити звернення від платників, яким під час перевірки податкова нарахувала податки та штрафи через взаємини із контрагентами, чия податкова адреса (адреса місця реєстрації) знаходилася на тимчасово окупованих територіях.

Зокрема і на тих територіях, які були окуповані вже після 24 лютого 2022 року.

На жаль, свого часу законодавці накрутили з цією нормою такого, що зараз із цим важко розібратися навіть кваліфікованим фахівцям, не кажучи вже про звичайних бухгалтерів чи ФОП.

При цьому складність цього питання для розуміння пересічним платником податків створює підґрунтя для зловживань не лише з боку податкових органів, а й із боку недоброчесних контрагентів.

Особисто я знаю вже декілька випадків, коли юридичні особи, яким податкова нарахувала ПДФО та ВЗ на суму коштів, що були ними виплачені ФОП (платникам єдиного податку), чиї адреси знаходилися на тимчасово окупованих територіях – вимагали від цих ФОП відшкодувати ці нараховані їм ПДФО та ВЗ.

При цьому навіть не пробуючи розібратись, чи законно податкова їм усе це нарахувала.

Тож я зробив аналіз усіх норм чинного законодавства, пов’язаних із цим питанням, і виклав свою думку щодо цього у чималенькій статті, яка доступна за посиланням https://ukrpravo.biz/chi-mozhna-pratsyuvati-z-yurosobami-ta-fop-scho-zareestrovani-na-okupovanih-teritoriyah.html

Тож якщо ваша адреса знаходиться чи знаходилася на тимчасово окупованих територіях або у вас були взаємини із таким контрагентом, рекомендую обов’язково з нею ознайомитися.
Новини щодо реєстрації платником єдиного податку і внесення змін.

Раніше, у випадку надання Заяви про реєстрацію платником єдиного податку, чи про внесення змін в реєстраційні дані платника єдиного, Квитанція №2 приходила відразу. І просто підтверджувала, що податкова цю заяву отримала.

Далі потрібно було самому відстежувати, чи внесли податківці відповідні зміни, чи ні.

Тепер це все змінили. 😊

Зараз Квитанція №2, по Заяві про реєстрацію платником єдиного податку, приходить тільки після того, як податкова провела відповідні зміни (ну чи відмовила в їх проведенні 🙃). І тепер в Квитанції №2 зазначає інформація про результат розгляду поданої заяви.

Приклад на скріншоті.
ФОП була подана заява про реєстрацію його платником єдиного податку із 01.10.2024 року.

І Квитанція №2 містить інформацію, що ФОП був зареєстрований платником єдиного із вказаної дати. 😊

До речі, це була одна із моїх пропозицій щодо покращення роботи електронного кабінету, яку я надавав до ДПС України 😉
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2024/10/09 02:20:38
Back to Top
HTML Embed Code: