Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
2136 - Telegram Web
Telegram Web
Знаєте ось ці розмови магів, про те, що можна вважати шизою, а що ні, що є магічне мислення, а що звʼязок із вищими силами?

Проблема у тому, що всі вони так чи інакше в пасті власних суджень і бачень, і не здатні вийти з нього. Називаючи тих, з ким не погоджуються «ну то не магія, а то вже психологічні проблеми».

Таке собі перекидання, хто більший шиз, або маг, а в кого неправильне мислення.
Современная ритуальная магия.

Фрэнсис Кинг.

Книга, основанная на подлинных документах и свидетельствах, дает читателю возможность окунуться в загадочный мир тайных обществ, познакомиться с великими магами прошлого столетия Сэмюэлем Мазерсом и Алистером Кроули, почувствовать накал магической борьбы внутри "Золотого Рассвета", понаблюдать за астральной войной оккультных амазонок: Мойны Мазерс и Дион Форчун. Много неожиданностей ждет читателя и при встрече со вполне известными ему персонажами: нобелевским лауреатом У.Б. Йетсом, Р. Штайнером, основателем сайентологии Р. Хаббардом.

Множество документов, ранее доступных только посвященным: тексты клятв, описания магических, алхимических и посвятительных ритуалов, инструкции, письма тайным вождям, - позволяют читателю совершенно по - новому взглянуть на ежедневную практику оккультных орденов. Не остаются без внимания автора и более приземленные оккультные движения: культ Wicca, современное ведьмовство и его вожди, Уилкинсон, Гарднер и др.

Год издания: 1999
Моя окультна бібліотека (я зберегла, але не читала)

https://www.tgoop.com/+WaF9jB6qZARiZTQ6
Forwarded from Триголова Шиза
Друзі, це вам 🫴
Мене до речі теж, мені якось наснилося, що мене верховна заблокувала, тому я вирішила бути на крок попереду.
Forwarded from Анна Скорикова
Жарти жартами, але мене сни ніколи не найобували
Forwarded from Бене Гейсеріт
Круасан розбрату, або темне натхнення чаклунства

Уявімо на якийсь час, що представники сучасної "окультної" спільноти щось знають, а нам з вами дійсно просто не дано, та спробуємо знайти таємний сенс в сучасних чаклунських практиках на прикладі всім відомого фото.

Що ми можемо на ньому бачити: навколо могили розташовані 6 круасанів, дві свічки різного кольору, чаша. В сумі ця кількість магічних атрибутів дає число 9, яке традиційно пов'язано з Місяцем. Зразу зазначимо, що 9 це 3 в квадраті, тобто зв'язок з Сатурном. Ці два планетарних спектра нам пояснюють, чому місцем проведення ритуалу стало кладовище, адже саме вони в певних своїх маніфестаціях відповідають за некромантію та чорну магію різного виду. Згадаємо, що пише Алістер Кроулі про чаклунство і Місяць:

"Саме з цієї причини їхній метод завжди був пов'язаний із Місяцем, розуміючи його як вигорілий, мертвий, безповітряний супутник Землі, а не як жіночний корелят Сонця... Усі діяння чаклунства ілюзорні; і віра в те, що вони можуть дати якісь результати, ґрунтується на хибному уявленні про те, що суть речей можна змінити простою перестановкою їхніх компонентів."

Яка ж чаклунська сила зосереджена в числі 9 та темній стороні Місяця (нагадаю, що це сефіра Іесод, а її проєкція на тіло знаходиться в області репродуктивних органів, але до цього ми ще повернемось)? Відповідь - ОБ (або ж АУБ, чи ОВ - אוֹב). Числове значення цього слова 9, воно має дуже цікаву історію в західній магічній традиції. Наприклад, в ритуалах ордену "Золотого світанку" про нього пишуть як про один із видів кабалістичного вогню, тобто магічної енергії. ОБ - пасивна сила (від лат. passivus "сприйнятливий;", далі з pati "терпіти, страждати, мучитися", далі з праіндоєвр. *pei "ранити, хворіти"). Вогонь вулканів і надр, що горить у Безоднях Землі. Вогонь, що розриває, пронизує, роздирає завісу Матерії. Вогонь скутий, Вогонь, що вирує і клубиться у грозі та бурі. У "Сефер Сефірот" бачимо відповідності: "черевомовити", що наводить на думки про спіритизм і знову ж таки на некромантію. В єврейській традиції та в Старому Завіті можемо найти наступне: у контексті некромантії ОБ означає духів, яких викликають медіуми, щоб отримати інформацію або пророцтва. Ці духи асоціювалися з потойбічним світом. Книга Левіт 19:31: «Не звертайтеся до тих, хто викликає мертвих (אוֹב), і не вдавайтеся до чарівників, щоб не осквернитися через них: Я Господь, Бог ваш». Тут ОБ згадується як практика, що веде до духовного осквернення. Найвідоміший приклад використання терміна ОБ пов’язаний із історією царя Саула, який звернувся до відьми з Аендору (івр. בעלת־אוב, баалат-Ов, "власниця духу померлого"). Саул, порушуючи власну заборону на некромантію, просить відьму викликати дух пророка Самуїла, щоб отримати пораду перед битвою. Тут термін "ОБ" використовується для позначення медіума, здатного викликати духів (1 Самуїлова 28:7–25). Дуже багато згадок про ОБ можна зустріти в книзі Станісласа де Гуайти "Ключ до Чорної магії" в контексті використання крові в подібних практиках, оскільки вважалось, що випари крові приводять в дію цю силу. Там же він стверджує, що темна сторона місяця – це і є пекло (шеол) та обитель всілякого роду духів та демонів матерії. Більш докладно про це ви можете прочитати в згаданій книзі, бо детальний розгляд цього матеріалу потягнув би на повноцінну статтю.
Forwarded from Бене Гейсеріт
Чоловік, щоправда, надзвичайно корисний, якщо його цивілізувати; як вогонь, він "хороший слуга, але поганий господар".
Forwarded from Бене Гейсеріт
Але напевно у вас вже виникло питання, до чого тут круасани? Пояснюю, слово croissant дослівно з французької мови означає ріжок півмісяця! Цікаві роздуми про Місяць в контексті метафізики статі можемо зустріти у Головіна (але перед цим нагадаємо, як зазначалось вище, куди проектується Ієсод на тіло людини). Головін протиставляє сонячний творчий фалос місячному пенісу, який він називає лунус, тобто місячний серп. Чоловіки буржуазної епохи – "сини землі", носії місячного пеніса або "лунуса". Вони суть діти стосовно жінки будь-якого віку; пеніс – тільки стимулятор життєвості вагіни. Жінка потенційно володіє пенісом, бо жіноча магія знає, як розвинути клітор до відповідних розмірів і надати йому дітородної якості. Тому з погляду магії в чоловіках "немає потреби" – багато жінок, не вміючи це пояснити, відчувають це "нутром". Чоловік, щоправда, надзвичайно корисний, якщо його цивілізувати; як вогонь, він "хороший слуга, але поганий господар". Сновиди, маніакали, клептомани, дипсомани напружено відчувають повний місяць. У центрі сріблястого кола ті, хто має очі, розрізняють чорну пляму, від якої виходить отруйне марево. Воно окислює метали, тупить леза, вселяє безпричинний страх, породжує запаморочення тощо. Це отруйне марево активізує акул і кажанів, змушує павуків інтенсивніше плести павутиння (у гримуарах з магії вважається, що павутиння плетуть тільки павучихи). Від "повного місяця" оголеного жіночого тіла виходять еманації чорної магнезії, які дурманно паморочать чоловічі мізки і викликають томливу ерекцію. Але це ще півбіди. Підвищено чуттєві суб'єкти мають шанси померти від розриву серця або дістати смертельну хворобу під назвою "сатиріазис", коли мізки розриваються від хтивих, майже відчутних образів, а постійне збудження доводить до божевілля. Також під жіночі еманації темного місяця потрапляють і представники нетрадиційної сексуальної орієнтації, це ще дуже гарно продемонстрував Юнг на прикладі поглинення індивіда архетипом Матері. Звідси і тяга більшості езотеричних твінків до Темних Матерів, Гекат, Калі і так далі. Місяць розчиняє в собі свідомість, та занурює в чарівну сонливість ілюзій (в кращому випадку). Згадаємо, що на фото присутня срібна чаша, яка завжди була символом Води та Жіночого Лона. Ще одним моментом в чаклунській практиці з точки зору традиціоналізму є використання інверсій: так, наприклад, на фото чорна свічка, яка має бути зліва, знаходиться справа, що також додає чорномагічного відтінку. І хто після цього може сказати, що автор цього ритуалу профан, та не розбирається в чаклунській практиці? Будь хто, хто добре зрозумів цей текст, бачить наскільки сильний демонічний відтінок даного акту і наскільки страшний цей акт.
Офіційно можу репостити бо додивилася перший сезон
Есхатологічна драма театру сновидінь "Твін Пікс". Частина 1

У цій статті:

- Природа міфу та його відношення до часу та свідомості
- Зв'язки між Чорним Вігвамом, кабалістичною Безоднею та Даат
- Різниця Вігвамів — різниця між магією та чаклунством
- Три види кабалістичного Вогню представлені у серіалі
- Цитати Кроулі, Еліаде, Ґенона та багато іншого!

Час ознайомлення:
15-20 хвилин

Читати🦉⛺️👣
Підтримати існування Ukrainian Esoteric Studies😇🙏🏻👁

#лілова_зона #магія #твін_пікс #лонгрід #автор_FraterRA
Ці фото нагадують мені аркан «Сила». Вчора слухала лекцію про таро Золотої Зорі і там згадано, що в першій версії цього аркану жінка перемагала лева, а не приборкала його.
Істинна та істинність - це не про беззаперечність та загальну підтримку, яку часто можна зустріти у тих чи інших блогах, чи то персонажах великої інтернет-книги.

Істинна - певний процес, який проходить душа, повністю розчиняючись у цьому світі і знову зʼявляючись, збираючи себе знову по кусочкам, згадуючи тим, ким вона була.

Це те, що вона має признати сама для себе перед усім, згадуючи досвід, але не акцентуючи на цьому увагу, даючи волю емоціям, але не занадто, аби не опинитися в своєрідному «дні бабака», де ми однаково на все реагуємо, або робимо одні і ті самі помилки потрапляючи у пастку хибних суджень і роблячи їх загальним фактом, що згодом проявляється у подальшій упередженості.

Дозволити собі відпустити всі речі, які тяжіли твою душу, але при тому, памʼятати про них, аби зберегти в собі ту саму емпатію, та почуття краси, емоційність. Інакше ризикуємо потрапити у пастку власних споминів, додаючи тих чи інших деталей, романтизуючи певні речі, тим самим спотворивши свої спомини.

Проживши власний досвід ще раз, не включаючись емоційно - створюємо нову площину для розвитку, де перед усім наше чисте сприйняття, наша емоційність та чутливість тяжіє до чогось прекрасного та естетичного.

Своєрідний чистий лист, нове полотно для нового твору. Це може бути чудова продовження, або геть щось нове. Але воно є. І воно буде.

Виступає своєрідна межа, між тим минулим і нинішнім, між реальним і те, що творить реальність, між ірраціональним та раціональним. То що ж істина на шляху духовним? Кожен визначає її сам.

Ніякий ні гуру, ні шаман, ні відьма з 10 роками досвіду, ні наставники не дасть цього розуміння, як розуміння інших речей. До цього йдуть лише самостійно.

Схиляюся до того, що й істинна змінюється, остаточної форми набуває у своєму кінці, разом із власником. Дуже подобається ця провідна думка в екзистенціалізмі.

Це просто потік думки, який десь залишу і ще.
Хотілось би поговорити про інтеграцію Великої Матері в сучасне суспільство.

Попри те, що останні кілька років зроблено чимало роботи в цьому напрямку, надано літературу, продемонстровано джерела, люди досі вважають це новою течією. Люди не хочуть читати. Наприклад, я писала про ВМ як про першооснову в тік тоці в коментарях, надала літературу, а мені сказали, що це не цікаво, цікавіше було б, якби я їм розповіла про це як інсайт з медитації, власний досвід. Власний досвід цінується, але якщо власний досвід лишається гіпотезою, нерухомою субстанцією, ніяк не досліджується і нічим не підтверджується, це буде просто на рівні цікавої для когось історії. Я, можливо, пишу тут замудрьонно, але намагаюся вам все-таки предметно донести, що над будь чим потрібно працювати. У нас є купа доступів і замість того, аби будувати чергові теорії змов, слухати чергових гуру, достатньо почати гуглити. Ми радо надаємо літературу, яку опрацьовуємо самі, ми спрощуємо задачу в вигляді відео, постів, підлаштованих під сучасне сприйняття і сподіваємося, що завдяки цьому зʼявляться ті, хто передаватиме впорядковані знання як традицію іншим поколінням. Усе тільки починається!
Forwarded from Λαμπρινή
З точки зору психоаналізу розчарування – це найкращий (і можливо навіть єдиний) спосіб переходу зі старої психічної стратегії в іншу. Відкидання (заперечення, тощо) є природнім елементом сепарації. Зрозуміло, що стадію відкидання потрібно пройти і рухатися далі, але іноді застрягання у ній затягується на досить довгий період. Яскравий приклад: хейт «магів» по відношенню до християнства, що триває роками.

Щодо «неробочості» ритуалів можу говорити сугубо від себе. Ритуал – це теж психологічний термін, всі обсесіонали з ним добре знайомі :) Але Петро правильно написав: ритуал мусить мати символічне підґрунтя, яке має значення для самого практика. З правильним розумінням символізму працюватиме навіть лавровий листочок (як ми всі знаємо) 😄 Критика ж йде від того факту, що більшість сучасних практиків заявляють про «робочі ритуали», які начебто мають впливати на якісь масштабні речі – здоров’я і життя інших людей, війну і тд. Зрозуміло, що відсутність результатів таких робіт очевидна, звідси і йде критика, але не самих ритуалів, а скоріше їх позиціонування.
2025/01/08 04:34:48
Back to Top
HTML Embed Code: