Telegram Web
«Герої поруч» — фотовиставка відомого українського фотохудожника у Київській політехніці

У День Збройних Сил України, 6 грудня 2024 року, в Державному політехнічному музеї ім. Бориса Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулось урочисте відкриття унікальної виставки українського фотодокументаліста та військового Віталія Сокура.

Його фотографії — це вражаючі історії «без слів» про війну зсередини, зруйновані міста, обстріляні будинки, вибиті шибки, знищені автівки, про втрати й про людей, життя яких докорінно змінилося через вторгнення агресора.

Фотографії Віталія Сокура сьогодні допомагають боротися з російською пропагандою, документують злочини РФ проти українського народу і демонструють їх світовій спільноті. Його репортажі з фронтових і прифронтових територій перемагають на багатьох міжнародних конкурсах, як–от IX міжнародний конкурс репортерської фотографії «Life Press Photo».

Запрошуємо на фотовиставку!
На власні очі побачити фотографії–свідчення, що нікого не залишають байдужим, можна в Державному політехнічному музеї ім. Бориса Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського до 15 січня. Вхід — вільний.

👍 КПІ ім. Ігоря Сікорського у соцмережах
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
15👍6👏1
КПІ ім. Ігоря Сікорського 🇺🇦
Запрошуємо приєднатися до встановлення рекорду в номінації «Найбільша кількість виносних антен для рацій, виготовлених за 24 години»! День волонтерства 2024 🗓 7 грудня 2024 року 🕙 Початок о 10:00 Закінчення заходу, фіксація досягнення представниками Національного…
Нагадуємо, що безпосередньо зараз триває виготовлення антен для допомоги нашим військовим і встановлення нового рекорду щодо кількості виготовлених антен за 24 години!

Приєднуйтеся! Приходьте до Центру консолідації студентів (вул. Борщагівська, 144а), там працює резервна система електрозабезпечення

👍 КПІ ім. Ігоря Сікорського у соцмережах
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍18
175 антен-павуків за 24 години! Новий рекорд київських політехніків встановлено!

До Міжнародного дня волонтера студенти, викладачі, працівники й випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського цілу добу виготовляли необхідні для наших воїнів засоби.

Робота кипіла в режимі нон-стоп цілих 24 години (7–8 грудня 2024 року)! Усі учасники поділились на групи. Частина з них продовжувала традицію минулих років: виготовляли окопні свічки та подовжені антени для рацій, а інші — дуже необхідні нині на фронті антени–павуки. Ці виносні антени мають високий радіус дії, підтримують якісний звʼязок і дають змогу зберегти життя наших захисників, забезпечуючи їм перебування на звʼязку в безпечних місцях.

«Ця ініціатива — приклад того, як, обʼєднавшись разом, усього за добу можна зробити дуже вагомі речі для наших воїнів. Сьогодні ми встановили черговий волонтерський рекорд. З кожним роком ми розширюємо наші можливості й працюємо над закриттям навіть таких складних технологічних процесів, як антени-павуки», — Ігор Степанюк, голова Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.


175 антен-павуків і багато окопних свічок та подовжених антен для рацій усього за 24 години! Цей результат вже втретє виявився настільки унікальним, що його зафіксували в Національному реєстрі рекордів, адже такого в Україні ще не було!

Тепер антени й свічки відправляться до наших військових, щоб допомагати наближати нашу перемогу!

👍 КПІ ім. Ігоря Сікорського у соцмережах
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥31👍15👏4
КПІшники — призери великого хакатону від defense-tech кластеру Brave1 та інвестиційного фонду D3!

Студенти факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського стали одними з переможців Jammer Hackathon, у межах якого українські розробники створювали радіоелектронні рішення для боротьби з ворожими дронами.

🥉 КПІшна команда Phantom Defense зайняла 3 місце з 70+ учасників, об’єднаних у 25+ команд!

Розробка студентів
Алгоритм виявлення та подавлення каналів керування та відео БпЛА.

Склад команди
Студенти факультету електроніки (ФЕЛ):
• Васютяк Денис (ДС-41мп);
• Аліфонов Дмитро (ДП-41мн);
• Крупник Нікіта (ДС-41мн);
• Кривець Олексій (ДП-31мн).

Учасники хакатону протягом трьох днів шукали рішення за такими напрямками:
📌 унеможливлення та/або перешкоджання роботі найбільш використовуваних ворогом комерційних дронів на кшталт Dji Mavic 3 або Autel 4T шляхом здійснення кібервпливу, впливу на протоколи керування та компоненти БпЛА;
📌 автоматизація виявлення FPV та анонімізованих комерційних дронів, визначення напрямку та автоматичне супроводження.

Наша команда отримала винагороду 7 000$ на подальший розвиток та зможуть претендувати на додатковий призовий фонд у розмірі 50 000$.

Вітаємо та пишаємося нашими студентами і бажаємо подальших успіхів у реалізації ідей та проєктів!

👍 КПІ ім. Ігоря Сікорського у соцмережах
👍146🔥2
2025/07/14 13:16:51
Back to Top
HTML Embed Code: