Telegram Web
Президент Мексики АМЛО це просто щось.

Він завив, що США несуть часткову відповідальність за конфлікт всередині картелю Сіналоа. Тобто одна частина картелю разом з політиками самого АМЛО вставила іншу частину картелю з іншими мексиканськими політиками, а винуваті США. Чому? Тому що один з Чапітос вивіз Ель Майо в США? Так він міг куди завгодно його вивезти. І вбити міг. Просто вирішив відскочити і сидіти в США в комфорті, коли всіх здасть. А міг би вирішити не сидіти в США, або не сидіти взагалі. США то тут до чого? Невістка винувата корочі.

Одночасно АМЛО звернувся до картелю Сіналоа і ПОПРОСИВ під час своєї громадянської війни діяти ВІДПОВІДАЛЬНО. Щоб більше ніхто не загинув. Президент. Каже картелю. Не вбивати людей. Загалом картелі сам цим і займаються.

На офігівше питання журналістів «а чого ви вирішили, що картель до ваших слів дослухається?», АМЛО сказав, що картелі дослуховуються до Президента Мексики. І до будь-кого хто має моральний авторитет. Лолщо? Картелі дослуховуються до квартальних звітів, в тому то їх суть. Моральні авторитети використовуються картелями, коли вони вже задовбались, і бажають якихось медіаторів. А весь інший час їм пофіг на будь-які слова.

Ох уж цей глобальний Півень. Ссуть всім в очі цеглинами, тобто БРІКСом і навіть не паряться.
#дивимосянаркос
Вони намагались покинути Омськ
Чекаєте S.T.A.L.K.E.R. ?
Ми теж!

А поки нам обіцяють нові дати релізу, ми розігруємо СКРИНЮ КОЛЕКЦІОНЕРІВ до гри S.T.A.L.K.E.R.

Комплектація скрині – вражаюча. Ви можете її переглянути на наших фото, або за 👉посиланням👈

Але зверніть увагу — ЦЕ НЕ ПОВНОЦІННА ГРА.

Ключова мета розіграшу — допомогти зібрати гроші на РЕБ для Сил оборони України.

⚠️ Нагадуємо умови розіграшу:

♦️Донат на 1 000 гривень та скріншот донату.
♦️Чим більше донатів по 1 000 гривень, тим більше шансів. ОБОВ'ЯЗКОВО надсилайте скріншот вашого донату у бот — @d7channelbot (https://www.tgoop.com/d7channelbot)
♦️Розіграш триватиме до 12:00 30 вересня, переможця визначимо за допомогою рандому. Про це буде пост на каналі.

🏦 Банка — https://send.monobank.ua/jar/9HBS8PKmM2
💳 Номер банки — 5375411218134117
🏦 Гривня, валюта і крипта — https://bit.ly/2Pvj6y2
💳 Карта — 5169335100475223
🌐 PayPal — [email protected]
(Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family»)
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
- Бажаю здоровʼя, знайомтесь, це Василь, він мінометник та самий успішний наш квадройобер.
- Ви хотіли сказати квадробер?
- Ні.
Мабуть, Вейшнорію шукали на карті
Продовження ляшковізму-тимошенковізму в американській передвиборці.

Джей Ді Венс задовбавсь ригати на Україну і вирішив побути популістом.

Зайшов у якийсь супермаркет у Песильванії та зняв відос в якому сказав, що ціни за Байдена скаканули у космос. 4 бакси коштує дюжина яєць. Загалом то ціни скаканули. Петонь нема.

Але проблема в тому, що за спиною Венса були видні цінникі. І там дюжина яєць коштує від 2 до 3 баксів. Йому на це навіть питався вказати його власний син. І ще проблема в тому, що як приклад Венс показував пакунок з двома дюжинами яєць, а не з дюжиною.

Миттєво в соцмережах стався озалуп та експрес до лігва шакалів без пересадок та смс.

Видатна людина той Джей Ді Венс звісно. Штабу Камали з ним пощастило як пиздець.
Мої джерела передають фото невідомої особи, яка затримала депутата-втікача Дмитрука в Лондоні.
Бо "terror regime in Iran loves the weakness of Kamala Harris, and is terrified of the strength and resolve of President Trump"
Дещо переможного копіуму, на фоні поганих новин з США.

Файненшал Таймз пише про можливу зміну стратегії Саудів по нафті. Типу перейдуть у грудні від скорочення видобутку для підтримки цін до захоплення долі ринку підвищенням видобутку за будь-яку ціну. Причини – проблеми в китайській економіці, зростання видобутку в США та триваючий зелений перехід.

Якщо це правда, то це дії аналогічні діям тих самих Саудів у 80х, коли вони так само почали боротися за долю ринку. Ця боротьба суттєво зменшилм ціну на нафту(і на газ), що було однією з причин розвалу совку, бо в ньому банально стало нічого жрат.

Як не дивно, росія більш гнучка ніж совок, бо безідеологічна, тому на неї так як на совок це не вплине, але економіка також може добряче хекнути.

Ринок відреагував на статтю ФТ падінням ціни на нафту на 2-4 відсотки. Сауди поки що нічого не коментують.

Тримаємо кулаки.
Далі напишу, чому очікувати на пришвидшення економіки Китаю навряд чи варто. І вже точно відомо, що на збільшення споживання нафти у Китаї розраховувати Саудам не вийде. Бо Китай на першому місці по виробництву електромобілів і скоро всі влуплять на ті їх електромобілі мита. Тому звісно їх продадуть на внутрішній ринок.
🔽Центральний банк Китаю знизив базову ставку та оголосив супер заходи стимулювання економіки, які мають забезпечити зростання китайського ВВП у 5% (як наказав поточний великий керманич).

Що ж планують? Підтримати ринок нерухомості, який самі ж і розвалили не без допомоги «правила трьох червоних ліній». Окрім цього планують щонайменше на 800 млрд юанів підтримати ліквідність національних акцій, тобто будуть викупати те що падає на ринку, щоб не впав весь ринок. Та й таке, всього потрошку. Акції звісно пішли в гору.

Підштовхнути зростання економіки справа зрозуміла, бо зростання – саме зростання – економіки в Китаї знижується. Для Китаю – це проблема, тому що, коли зростання буде нижчим за певне значення, виникне питання здатності Китаю обслуговувати величезний борг. Це призведе до кризи.

І тут проблема в тому, що китайський центробанк, з погляду більшої частини економіки Китаю, керує не тільки й не стільки ставкою, скільки директивним курсу юаня до долара. Тобто можна сказати, що ставка може бути будь-якою, ну ок, не зовсім будь-якою, але гуляти в широкому діапазоні.

Однак справжню підтримку експортно орієнтованої промисловості центробанк Китаю встановлює за допомогою обмежень конвертації юаню та його штучно заниженого курсу. Це дозволяє керувати експортно-імпортним балансом, і за рахунок цього підтримувати експорт. Проте навіть ця модель, як ми бачимо з поточного стану економіки Китаю, працює не те щоб дуже добре.

І це попри те, що тут Китаю ще й допомогло складне становище росії, яка продає їм за безцінь газ, вугілля, нафту і так далі. Але Китай не дуже орієнтується на сам газ, фактично російська труба заходить у дві провінції Китаю, які одночасно є і лідерами з зеленої та водневої енергетики. Тобто Китай дуже чітко це все балансує.

І зараз ми бачимо, як Китай починає знижувати закупівлі російських нафти та вугілля, не збільшуючи закупівлі російського газу, а замість цього орієнтується на розвиток відновлювальної енергетики та на збільшення видобутку власного вугілля. Яке фактично використовується, як механізм підтримки переходу на відновлювальну енергетику. Відповідно масштаби електрифікації транспорту призводять до зниження закупівлі нафти, але це переважно стосується самого Китаю.

Фактично владою Китаю були занапащені ринок забудовників та ринок віддаленої освіти, стартапи просто затискають та забивають в кут і говорять, що заробляти всім цим місцевим уберам, службам доставки і всього іншого, можна тільки під чітким керівництвом товариша майора, який заглядає у вихідний код, у всю фігню і контролює користувачів.

Як результат кредити більше не призводять до зростання економіки, принаймні це зростання в рази нижче на 1 долар кредиту ніж раніше. Виходячи з цього, просто зниження ставки для стимуляції внутрішнього кредиту не може призвести до сталого і достатньо високого для таких розмірів економіки зростання – не зрозуміло, а що саме має рости?
#прокитай
Частина 2 ↓
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔼Частина 1 ↑
Можливо, цей підхід до зменшення вартості кредиту є способом створення або розширення внутрішнього ринку. Проте всі комуністи пам'ятають, що велике внутрішнє споживання призводить до того, що виникає середній клас. А у середнього класу, як відомо всім марксистам у Китаї, з'являються політичні устремління. Середній капітал починає укрупнюватися, виникає потужна буржуазія. І проблеми від неї.

Бо марксистам у Китаї добре зрозуміло, що таке буржуазія, що таке політичний інтерес капіталу і т.д. Тому, можливо, це – рух у цьому напрямку, але тоді найближчим часом ми повинні побачити, що зниження вартості кредиту буде відбуватися одночасно з практичним масовим впровадженням цифрового ГУЛАГу, тому що середній клас потрібно контролювати. Як би чого не вийшло!

Навіть якщо метою є розвиток внутрішнього ринку, то треба пам’ятати, що Китай закредитований так, як не закредитована жодна економіка, що розвивається. І загалом можна сказати, що державний і квазідержавний борг Китаю, борг держкорпорацій, а також борг регіонів та муніципалітетів сукупно становить 300% ВВП – це величезна цифра і вартість обслуговування цього зовнішнього боргу доволі висока.

Відповідно, не дуже зрозуміло, як за таких вхідних якісь маніпуляції зі ставкою можуть призводити до економічного зростання, бо, за великим рахунком Китай, уже є найбільшим світовим виробником. Додатково підстьобувати експортно орієнтовану промисловість не вдасться, бо відвалюються ринки. Вже через політичні причини.

Вводяться загороджувальні мита. Наприклад, нещодавній привіт Китаю від європейських виробників, що просять Брюссель зробити щось зі зростанням китайського експорту сталі. Чи Південна Корея, що розпочала антидемпінгове розслідування щодо імпорту нержавіючої сталі з Китаю. Або он вже ціла коаліція з 14 урядів об'єднується, щоб не дати китайцям накласти руки на критично важливі корисні копалини.

Тобто умовно кажучи, Китай десятиліттями інвестував в автомобілі, електромобілі, в Хуавей, в якусь продукцію. Всіх зганяли у свої неокіберколгоспи для того, щоб вести експансію на захід, але виявилося, що ця експансія обмежується Заходом з політичних причин, тому що західні люди не відокремлять великий китайський бізнес від китайської влади.

КПК може крутити ставку як завгодно. КПК навіть курс може крутити як завгодно. Експорт та інвестиції зменшуються не через економічні причини, а тому що ви підтримуєте Іран, росію, агресивно ставитесь до сусідів та збираєтесь напасти на Тайвань. Тому одними економічними, більш того неповними, кроками розвивати експорт неможливо, бо виробники починають тікати з Китаю. Всі ці західні кампанії вже дивляться у бік В'єтнаму, Індії, Філіппін. Через наростання напруженості, що може призвести до війни, яка може закінчиться санкціями чи розподілом світу на блоки, люди виводять виробництво з Китаю. Водночас суто китайське виробництво, яке працює в Китаї, стикається із загороджувальними митами в тому числі і через політичні причини.

Тому ти можеш здешевлювати кредит як завгодно, це така-сяка підтримка, але по суті це – паліатив, тому що насправді політичні проблеми вирішуються зміною зовнішньополітичному вектору Китаю. Ти не можеш розповідати, що захопиш Тайвань цілком і повністю, і водночас сподіватися, що всі будуть з радістю купувати твої товари й заходити до тебе з виробництвами.

Тому, на мій погляд, що б вони не робили – це паліатив. І він не призводить до розв'язання жодних структурних проблем економіки Китаю.
#прокитай
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Потужна боротьба з педофілією в рф дійшла до логічного кінця.
Ваші гвинтокрили це все одно не врятує.
2024/10/19 07:33:57
Back to Top
HTML Embed Code: