Telegram Web
Forwarded from DIVOCHE.MEDIA
У День святого Валентина Netflix опублікував перші кадри зі знімального майданчика та закадрове відео з-за лаштунків четвертого сезону серіалу «Бріджертони», знятого за романом Джулії Квінн «Пропозиція від джентльмена».

Головні дійові особи майбутнього сезону — Бенедикт Бріджертон (Люк Томпсон) та Софі Бек (Єрін Ха), які зустрічаються на знаменитому балу-маскараді леді Бріджертон.

У новому сезоні можна буде побачити відомих за попередніми випусками персонажок та персонажів, але серед них будуть і нові. Зокрема, на балу з’явиться незнайомка в кокошнику.

@divochemedia
Вибачте, що у суботу, але мені потрібна авторка, яка добре знається на музичному ринку, та авторка, яка окей з медичною темою.

Дякую 😎
Це якось сумно, хоча мало б бути смішно та іронічно. Але по суті схоже на те, як намагаються грати з логотипом порнохабу.

Ну і всі загравання з тіндером чи онліфансом вторинні. Коли йдеться про викладання платного контенту, то є багато офіційних платформ.

При тому я періодично думаю, що на особистому онліку вже мала б собі нормальний дохід. Просто не люблю отакі загравання, коли бренд медіа трохи дивно себе поводить.

Вибачте😎
Речі, які мені не треба, але дуже хочеться.
Стрічка «Камінь, ножиці, папір» з Олександром Рудинським в головній ролі отримала BAFTA.

Сюжет фільму базується на реальних подіях та оповідає про повномасштабне вторгнення Росії на територію України. Головний герой — 18-річний Іван, чий батько працює хірургом та у бункері оперує поранених військових і цивільних.

👉Більше про фільм читайте в матеріалі.
Forwarded from DIVOCHE.MEDIA
Війна вигнала мене з дому двічі. У 2014-му я думала, що це не може тривати довго, і кілька років відмовлялась визнати, що переїхала — з Горлівки у Торецьк.

У 2022 році я скаженіла від однієї думки про переїзд. До початку вторгнення я поїхала на декілька тижнів вже з Торецька, «перечекати про всяк випадок», і вже не повернулася. У своїй голові я нізвідки не їхала назавжди. Я навіть не їхала надовго. Це все було тимчасово, ситуативно, не остаточно.

В обох місцях і містах залишилось по життю, хоча одне тривало понад 20 років, а друге — менш як 10. Я не знаю, за яким сумую більше. Дві різні історії про мене, які точно мають бути повʼязані між собою, але не хочуть. До та після, минуле і теперішнє. Чи минуле і ще одне минуле?


До речі, я з Донбасу
Редакторка
Війна вигнала мене з дому двічі. У 2014-му я думала, що це не може тривати довго, і кілька років відмовлялась визнати, що переїхала — з Горлівки у Торецьк. У 2022 році я скаженіла від однієї думки про переїзд. До початку вторгнення я поїхала на декілька тижнів…
Це важлива колонка. Я прочитала декілька місяців тому пост Ганни про книжки та він мене не відпускав. Мені хочеться говорити про різні досвіди та хочеться давати простір для них, аби ми краще розуміли одна одну.
😎

ще не доїхала, чекаємо.
Forwarded from DIVOCHE.MEDIA
«Я народилась на Гадяччині, але те, що Олена Пчілка — моя землячка, дізналась уже в зрілому віці», — зізнається голова громадської організації «Рідний край — Гадяччина» Світлана Новікова.

У червні 2022-го організація відродила збанкрутіле видання «Рідний край. Газета Гадяцького земства», яку в 1917–1918 роках очолювала українська громадська діячка та письменниця Олена Пчілка. Свого часу це була перша земська газета, що почала виходити українською — мовою, яку російська імперія зневажала та забороняла.

«Коли дізналися, що через війну і відсутність фінансування збанкрутіла газета, яку колись очолювала Олена Пчілка, то, можна сказати, тут наша з нею зустріч і відбулась, — пояснює Світлана. — Олена Пчілка брала активну участь у державотворенні у дуже складні часи УНР, і умови, в яких вона працювала, мені дуже перегукуються із нашим сьогоденням».

«Олена Пчілка — наша патронеса». Як активістки Гадяча відновлюють газету «Рідний край» та збирають на пам’ятник відомій діячці
музей, храм, Трамп.
Між концептом та крінжем маленький крок.

Розглядаю це все через іронію, хочеться поставити десь посередині ді-джейський пульт, трохи змінити світло та буде сучасне мистецтво, перформанс.
Зранку гортала стрічку й дізналася, що коштом міського бюджету профінансовано друк 16 книжок.

Одна з них — збірка віршів Оксани Епель. Не беруся говорити про наповнення збірки, але мене трохи бентежить, що коштом міського бюджету видають збірку віршів судді.

Також видали збірку різдвяних оповідань з конкурсу, який організував Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Це загалом виглядає природніше, хоча збірку й презентували в лютому.

Піду пошукаю бюджет міської програми Департаменту суспільних комунікацій КМДА, наклад книжок та умови конкурсу. Просто залишається так багато питань.
«Ще одну сторінку» зібрали набір книжок для розіграшу, щоб підсилити мій збір.

Книжки можуть стати вашими за донат:

• Донат 100 гривень на банку.
• Скрін у коментарі.
• Отримати номер (я видам).

Розіграш проведу в суботу та відправлю по Україні за свій рахунок.

Дякую ❤️

Всі ці збірки ми читали на клубі Дівочого, і це чудова нагода познайомитися з прозою українських письменниць.
2025/02/20 16:12:32
Back to Top
HTML Embed Code: