Telegram Web
🚬 Підняття податків на тютюнові вироби: дієве рішення чи ні?

Наразі в Україні активно обговорюють новий законопроєкт про підняття податків на тютюн: вважається, що завдяки ньому у держбюджет має надійти більше коштів, які, в тому числі, можна розподілити на оборонні потреби.

У Міжнародний день відмови від паління, або ж No Smoking Day, "Рубрика" запрошує вас ознайомитися з нашим матеріалом, у якому ми розбираємо, про що йдеться у документі та досліджуємо аргументи "за" і "проти"

🔹 @rubryka
😍🔥 “Рубрика”, Lviv Media Forum та Український ПЕН отримали відзнаку “Відвага заради демократії”

Цією нагородою організатори 12-ї Глобальної асамблеї Світового руху за демократію відзначили “відважну діяльність українського громадянського суспільства в часи війни, зокрема, документування злочинів війни росії проти України, просування демократичних реформ, надання гуманітарної допомоги, сприяння поінформованості та залученості українців”.

Відзнаку отримували Анастасія Руденко, головна редакторка медіа "Рубрика", Тетяна Терен, виконавча директорка Українського ПЕН та Ольга Мирович, голова Львівського медіафоруму.

💬 "Це не локальна війна. Ми боремося проти агресора, який прагне переписати правила світу, зруйнувати порядок, заснований на повазі до прав людини, свободи та суверенітету. Це війна, що визначає не лише майбутнє України, а й усього демократичного світу, — наголосила Анастасія Руденко у своїй промові. — Ця нагорода — присвята стійкості та силі українського суспільства. Наша стійкість народжується з надії. Але це не пасивна надія, що чекає, поки щось трапиться. Ні, це надія як дія, надія, що змушує нас стояти проти агресора і захищати наші цінності. Це про наш народ, але також про глобальне людство. Це про кожну людину на землі, яка сподівається на краще майбутнє. Я хочу подякувати всім, хто розуміє це і стоїть з нами, так само як ми стоїмо з вами. Україна і демократія переможуть"
🕯️Кожної четвертої суботи листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

Це нагадування про те, що ворог готовий використовувати будь-які засоби для досягнення своїх цілей, навіть голод як зброю.

Це день, коли ми згадуємо мільйони українців, які загинули від нелюдських злочинів, організованих кремлівською владою.

🕯 О 16:00 запаліть свічку та залиште її на підвіконні — доєднайтеся до акції памʼяті.
"Я глянув на ногу, розраховував, що вона ціла. А її не було" ❤️‍🩹

Сергій, пройшовши підготовку, мав бути водієм автобуса. Вже встиг отримати відповідні документи і транспорт. Проте, коли чоловік вже прибув до Слов'янська, його перевели у штурмовики.

💬 "Авторота, в якій я мав служити, намагалася перевести мене назад. А поки збирали необхідні документи, я, не втрачаючи часу, був штурмовиком", — розповідає Сергій.

Поранення військовий отримав у Серебрянському лісі під час штурму. Воно й призвело до ампутації ноги. Читайте про цю історію більше у матеріалі "Рубрики".

ℹ️ Серія матеріалів "Обличчя сили" була створена в межах спецпроєкту українського Благодійного фонду BGV Charity Fund й медіа рішень "Рубрика" як спосіб висловити вдячність Естонській Республіці за системну підтримку і з великою надією на продовження програми з протезування українців
.
2024/11/23 22:30:20
Back to Top
HTML Embed Code: