Telegram Web
🇺🇦 Українці разом сильніші, ніж поодинці. Теж саме стосується й українського бізнесу.

"Рубрика" поспілкувалась з підприємцями, членами різноманітних бізнес-об’єднань та на конкретних історіях окреслює їхню користь.

Читайте про те, як співпраця допомагає почати експортувати товари, уникати суперечок з державними органами та вистояти у складні часи.

ℹ️ Матеріал створено в межах проєкту "Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні", що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

🔹 @rubryka
🎒 Після початку повномасштабного вторгнення українська освіта опинилася перед безпрецедентними викликами

Наші вчителі продовжують не лише виконувати свої обовʼязки, а й всіляко підтримувати своїх учнів. Та саме на вчителів лягає основний тягар освітніх втрат, спричинених війною.

"Рубрика" розповідає про ініціативу ГО "Навчай для України", яка допомагає вчителям знаходити в собі нові сили, натхнення, а також бути опорою для школярів. У матеріалі — детальніше про те, як працює таке рішення.

ℹ️ Проєкт реалізує ГО "Навчай для України" за підтримки ЮНІСЕФ в Україні та за фінансування Глобального партнерства заради освіти (GPE).

🔹 @rubryka
​​💳В Україні випустили першу банківську платіжну картку зі шрифтом Брайля

Номер платіжної картки Mastercard, у цифровому банку Izibank, нанесли на лицьовий бік картки шрифтом Брайля, щоби люди з порушенням зору легше користувалися своєю карткою без сторонньої допомоги. Пакування виготовили з матеріалів, що легко переробляються ♻️

Рельєфний номер картки дозволяє тактильно розпізнати її та користуватися фінансовими послугами з більшою зручністю й незалежністю. Читати більше про це.

Фото: ілюстративне / Freepik

🔹 @rubryka
Для багатьох підприємців саме бізнес-обʼєднання стали підтримкою у найтяжчі моменти після початку повномасштабного вторгнення

Та зараз постає новий виклик — як обрати серед численних варіантів?

🤝Щоби бізнес-об'єднання справді працювали на користь бізнесу, важливо розуміти особливості кожного його типу. "Рубрика" поспілкувалася з Владленом Сисуном, координатором проєктів Програми розвитку ООН, та розповідає, як визначити та обрати "своє найкраще" бізнес-об'єднання.

ℹ️ Матеріал створено в межах проєкту "Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні", що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

🔹 @rubryka
​​🚪 Уже майже місяць кожен охочий киянин може відвідати вулицю Нагірна, 2 й побачити на ній червону браму, що прикрашає старий маєток, побудований на початку минулого століття

Здається, двері зовсім нові, але насправді їм, як і маєтку — вже понад сто років. Їхня новизна — результат роботи ГО "Справжній Київ", який реставрує різні архітектурні форми, продовжуючи справу загиблого військового Сергія Миронова.

Рубрика побувала на одній з толок організації на Нагірній та дізналася про деталі роботи волонтерів, плани й можливість допомогти.

ℹ️ Реалізовано за підтримки урядів Норвегії та Швеції в межах Фонду "Аскольд і Дір", що адмініструється ІСАР Єднання

#ISAR_Ednannia, #Askold&Dir, #StrongCivilSocietyUkraine, #Norad, #Sida
🗳️ Неділя, 26 жовтня 2025 року, — саме цього дня в Україні мали б відбутися чергові місцеві вибори.

Ця дата наближається, але війна триває, а переобрання парламенту у 2023 та президента у 2024 роках не відбулося. Періодично в Україні активізуються розмови про вибори, однак, згідно з чинним законодавством та конституційними принципами, в умовах воєнного стану вибори провести неможливо.

🗞️ У медіа ж з'являються згадки про політиків, які займаються власним просуванням. Голосування під ракетами й дронами нереальне, але чи можливо (принаймні теоретично) провести місцеві вибори в установлений строк у жовтні цього року? Детальніше — читайте за посиланням.
Із російського полону повернули українських захисників ❤️‍🩹

Більшість із них перебували там ще з 2022 року. Сьогодні повертаються військовослужбовці, які боронили Україну в різних регіонах: Донеччина і Маріуполь, Луганщина, Харківщина, Херсонщина. Це воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту. А також цивільні.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Фото: з Телеграм-каналу президента Зеленського
😔 Постійна тривога, втома, страх, нестабільність — коли напруга триває надто довго, люди шукають швидке полегшення

І тут на допомогу приходить гідазепам — доступний, швидкодійний заспокійливий препарат, про який в умовах війни знають майже всі українці. Його купують "про всяк випадок", "для сну", при будь-яких хвилюваннях або "щоб не зірватися".

Але гідазепам — не вітамінка, а лікарський засіб, який впливає на роботу нервової системи і потребує чіткого контролю 🙏

🔗 Який механізм дії гідазепаму, коли медики призначають цей засіб і як діяти, якщо ви вже самостійно “підсіли” на таблетки — “Рубрика” дізналася у фахових психіатринь.
2025/07/07 00:20:27
Back to Top
HTML Embed Code: