Telegram Web
Шок!!!

Після дій податкової 1316 постачальників послуг, припинили своє існування.

Мі запит до #НКЕК
протягом вересня-жовтня 2024 року скількома об’єктами господарювання було подано інформацію про припинення діяльності (з розбивкою по регіонах).

Деталі у посиланні.

Мій прогноз що це тільки початок.
«Хтось» системно знищує середній клас.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Круглий стіл: Шляхи вирішення проблемних питань оподаткування операторів електронних комунікацій


📹 Підписатись | 🏦 Задонатити

😎 Долучитись | 📩 Надіслати новину
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
пан Федієнко:

Нещодавно з колегами зареєстрували законопроєкт з дуже довгою назвою:
«Про внесення змін до деяких законів України у сфері електронних комунікацій щодо врегулювання окремих питань користування радіочастотним спектром, загальної авторизації та процедури ведення реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг»

👉 Його суть дуже проста.

Окремі ліцензіати (мобільні оператори), які з введенням воєнного стану, отримали по суті пільгові умови щодо автоматичного безоплатного продовження строку дії ліцензій мають сплатити за продовження строку дії ліцензії до Державного бюджету України на рівні з іншими ліцензіатами.

За попередніми розрахунками реалізація проєкту Закону дозволить залучити до Державного бюджету близько 200 млн грн за ліцензії, закінчення строку дії яких передбачене у 2022-2025 роках.

Прийняття закону також необхідне задля забезпечення прозорості і рівності умов ціноутворення всіх постачальників в сфері електронних комунікацій.

👉 Про що мова?
Україна прийняла на себе зобовʼязання щодо імплементацій Законодавства ЄС.

Цим ЗП ми імплементуємо норми положень ст.17 ДИРЕКТИВИ (ЄС) 2018/1972 ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ.

Нам потрібно створювати максимально прозорі умови, цей ЗП дозволить створити прозорість діяльності кожного субʼєкта господарювання в сфері електронних комунікацій (провайдери/оператори), а також забезпечить достовірність регуляторної звітності та зменшить ризики маніпуляцій з даними.
Сподіваюсь мої колеги з профільного комітету Комітет цифрової трансформації звісно з урахуванням підтримки Міністерство цифрової трансформації України підтримують вказаний ЗП.

✍️ цей ЗП звісно не сподобається деяким великим операторам, але я сподіваюсь, що державники, займують саме державну позицію.
==================
📱Телеком Україна
🖥 www.Телеком.Укр

#ЕлектроенергіїНемає
#АІнтернетЄ
#ТелекомУкраїна
А ось і відповідь на петицію 🧐
Тепер українці до 25 років можуть отримати до 150 тисяч грн для відкриття власного бізнесу: послуга вже доступна на порталі «Дія», — Мінекономіки
==================
📱Телеком Україна
🖥 www.Телеком.Укр

#ЕлектроенергіїНемає
#АІнтернетЄ
#ТелекомУкраїна
Телеком Україна 🇺🇦
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zminy-do-kryteriiv-ta-poriadku-za-iakymy-zdiisniuietsia-vyznachennia-pidpryiemstv-s1204221024 ================== 📱Телеком Україна 🖥 www.Телеком.Укр #ЕлектроенергіїНемає #АІнтернетЄ #ТелекомУкраїна
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 жовтня 2024 р. № 1204
ЗМІНА,

що вноситься до Критеріїв та порядку, за якими здійснюється визначення підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, а також критично важливими для забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань в особливий період Доповнити пунктом 61 такого змісту:
“61
. Орган, який прийняв рішення про визначення підприємства, установи, організації критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, у разі потреби проводить перевірку відповідності підприємства, установи, організації, які визначені критично важливими для ункціонування
економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, критеріям, зазначеним у пункті 2 цих Критеріїв та порядку, протягом діяльності підприємства, установи, організації з дати прийняття рішення про визначення їх критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.
За результатами проведеної перевірки відповідно до абзацу першого цього пункту орган приймає одне з таких рішень:
про невідповідність підприємства, установи, організації критеріям, зазначеним у пункті 2 цих Критеріїв та порядку, а також скасовує їх статус критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період;
про відповідність підприємства, установи, організації критеріям, зазначеним у пункті 2 цих Критеріїв та порядку, і визначення їх критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.
Копію рішення, прийнятого за результатами перевірки, орган, зазначений в абзаці першому цього пункту, в одноденний строк з дня його прийняття надсилає Мінекономіки, Міноборони (СБУ, Службі зовнішньої розвідки, розвідувальному органу Міноборони) та Мінцифри.”.
АППК повторно звернулася до Комітету цифрової трансформації з проханням врегулювати податкову кризу у сфері електронних комунікацій
За результатами Круглого столу 15 жовтня та рішенням правління, АППК направила листи до народних депутатів України Сергія Штепи, Олександра Федієнка і Олександра Гереги з проханням здійснити дієві кроки для врегулювання податкової кризи у сфері електронних комунікацій та доопрацьованими пропозиціями про внесення змін до Закону України «Про електронні комунікації України» та Податкового кодексу України.


Зокрема, АППК у своєму зверненні просить народних депутатів України:

1. «Зробити все можливе для припинення дій ДПС України (здійснення перевірок, прийняття рішення контролюючого органу про анулювання реєстрації платника ССО , листування, тощо) з безпідставного анулювання реєстрації платників єдиного податку – постачальників послуг доступу до мережі Інтернет з КВЕДами 61.10, 61.90.

Зауважуємо, що Податковий кодекс України (ПКУ) не містить обмеження перебування на спрощеній системі оподаткування для постачальників послуг доступу до мережі Інтернет.

Згідно з п. 5.3 ст.5 ПКУ терміни, що застосовуються у цьому Кодексі і не визначаються ним, використовуються у значенні, встановленому іншими законами. Відповідно до пп. 80) ст.1 Закону України «Про електронні комунікації», послуга доступу до мережі Інтернет - електронна комунікаційна послуга, що забезпечує доступ до мережі Інтернет і можливість логічного з’єднання з кінцевими точками мережі Інтернет незалежно від технології, що застосовується в електронній комунікаційній мережі, і кінцевого (термінального) обладнання, що використовується. Підп. 8 п. 291.5.1 ст. 291 ПКУ, на який посилається ДПС у своїх роз'ясненнях містить «послуги з технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж», а не «послугу доступу до мережі Інтернет».

Наголошуємо на тому, що заборона перебування на спрощеній системі оподаткування за певним видом діяльності може здійснюватися лише шляхом внесення змін до ПКУ, а не роз'ясненнями ДПС або Мінфіну.

2. З метою унеможливлення помилкового трактування термінів та визначень законодавства у сфері електронних комунікацій фахівцями інших сфер, просимо ініціювати внесення змін до Закону України «Про електронні комунікації», порівняльну таблицю запропонованих змін додаємо.

3. Для унеможливлення ухилення чи оптимізації сплати податків постачальниками послуг електронних комунікацій, просимо Вашої участі та адвокації внесення відповідних змін до ПКУ щодо створення стимулюючої окремої (п’ятої) групи платників єдиного податку для юридичних осіб у сфері електронних комунікацій (мікробізнесу) зі збільшеними лімітами доходу і підвищеними ставками єдиного податку і військового збору (%), враховуючи що для провайдерів пріоритетом є саме збереження спрощеного адміністрування податків під час воєнного стану. На наші переконання, запровадження будь-яких обмежувальних заходів щодо постачальників доступу до мережі інтернет не можуть призвести до результатів, до яких прагне урядова команда податківців.

Працюючими можуть стати лише ефективні економіко-правові умови діяльності, які, зокрема, будуть стимулювати розвиток галузі. Порівняльну таблицю запропонованих змін до ПКУ додаємо».

Такі самі звернення були направлені всіма партнерськими організаціями, у тому числи до урядових установ.

Звернення до нардепів
Порівняльна таблиця 1
Порівняльна таблиця 2
Порівняльна таблиця 3

==================
📱Телеком Україна
🖥 www.Телеком.Укр

#ЕлектроенергіїНемає
#АІнтернетЄ
#ТелекомУкраїна
🛜 НКЕК підтримує впровадження в Україні новітнього стандарту Wi-Fi 6E

Пропозиції щодо відкриття для нового стандарту діапазону 6 ГГц погоджено на Засіданні НКЕК та запропоновано Мінцифри внести відповідні зміни до Плану розподілу і користування радіочастотним спектром в Україні.

Новий стандарт Wi-Fi 6E забезпечить:
👉 збільшення пропускної здатності для Wi-Fi мереж (480 МГц додаткового спектра), що означає більш високу швидкість, меншу затримку та одночасну передачу набагато більших обсягів інформації для користувачів Wi-Fi
👉 гармонізацію використання радіочастотного спектра для радіотехнології Wi-Fi з ЄС
👉 постачання сучасного радіообладнання в Україну.

📌 Умови застосування новітнього стандарту радіообладнання Wi-Fi 6E на території України будуть аналогічні до європейських – на підставі загальної авторизації без присвоєння радіочастоти.

==================
📱Телеком Україна
🖥 www.Телеком.Укр

#ЕлектроенергіїНемає
#АІнтернетЄ
#ТелекомУкраїна
Скоро в Дії — 6 послуг, над
якими працюємо


Команда працює на шаленій швидкості: тільки запустили шлюб онлайн — одразу перейшли до масштабного Нацкешбеку, а кілька днів тому додали в застосунок рекрутинг у топові підрозділи БпЛА.

Майже щотижня запускаємо сервіси в Дії та постійно працюємо над розробкою нових.

Скоро в застосунку зʼявляться ще 6 сервісів, на які ви чекали та про які постійно писали в коментарях.

Трішки спойлерів.

1. Відображення дозволу на зброю. У Дію підтягнуться відомості про зброю, дозволи на неї, а також буде можливість замовити витяг з Єдиного реєстру зброї.

2. еАкциз. Важлива послуга для громадян і держави. Кожен зможе перевірити легальність алкоголю або тютюну через Дію, а вся інформація про продукцію міститиметься в електронній системі.

3. Мультишеринг. Українці зможуть відправляти копії одразу декількох документів, зокрема довідок, у кілька кліків.

4. Сервіси для бізнесу в комплексі е-Підприємець. Працюємо над цифровізацією декларацій та ліцензій для бізнесу. Наприклад, ліцензії на виконання робіт протипожежного призначення.

5. Повідомлення про проблеми зі зв’язком. На період знеструмлень — надважлива послуга. Зможете повідомити про відсутність звʼязку, щоб регулятор міг вирішити цю ситуацію.

6. Дія.Підпис для юридичних осіб. Працюватиме як і звичайний Дія.Підпис, але створить нові можливості для бізнесу, значно спростить і прискорить роботу установ та компаній.

Частину запустимо вже дуже скоро, щодо решти ще вирішуємо бюрократичні питання. У будь-якому разі про всі запуски повідомлятиму на своїх сторінках у соцмережах.
==================
📱Телеком Україна
🖥 www.Телеком.Укр
Кожна п'ята компанія може втратити право на бронювання, — NV

За інформацією видання, після 15 листопада, до списку "критичних", ймовірно, не увійдуть компанії, які платять своїм працівникам менше 19 000 гривень на місяць.

На думку урядовців, така зміна до постанови додатково принесе в бюджет мільярди гривень.

Також кількість заброньованих на критично важливих підприємствах можуть скоротити зі 100% до 70-90%.
==================
📱Телеком Україна
🖥 www.Телеком.Укр
На росії суд ухвалив рішення про стягнення з Google штрафу в розмірі двох ундецильйонів рублів

Для розуміння, як виглядає ця сума: 2 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 рублів. За приблизними розрахунками, це в 217 квінтильйонів разів перевищує всю суму грошей, яка існує у світі.

Сума подвоюється щотижня за рішенням суду...

p/s Сказочні дов...би 😂
==================
📱Телеком Україна
🖥 www.Телеком.Укр
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2024/11/23 01:01:40
Back to Top
HTML Embed Code: