Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
2324 - Telegram Web
Telegram Web
Має ж бути щось хороше під кінець року? 😉

Реалізували спільний проєкт «Текстури» з Фундацією «ЗМІN». На виході маємо прекрасні читацькі щоденники для аудиторії різного віку (для дітей, підлітків та дорослих).

Збираємо передзамовлення на всі. В офісі вже маємо дитячий щоденник, трохи пофотографував для вас. В нього вкладено багато сил команди, любові Ярини та ілюстрацій Богдани Давидюк 😍

Ось тут читайте детальніше про щоденник, а ось тут — загалом про проєкт.

Замовляйте, класний і корисний подарунок для дітей. Ціна — 320 грн. Відправляємо вже відсьогодні.
23❤‍🔥5👍1
thedudewhoreads
🚉 Зустрілись якось двоє чоловіків, які (поки що) не падали з верхніх полиць у потягах … … і той, який не поголений, купив і підписав книжку у того, який поголений, та й вирішив розіграти її за довільний донат серед хороших людей! Франківський громадський…
Сьогодні о 20 годині серед усіх, хто задонатив на комплекс SHARK будь-яку суму, рандомайзер обере людину, яка отримає підписаний автором примірник чудової книжки "З нами житиме еласмотерій" Романа Голубовського.

Просто будь-який донат, це дуже важливий збір, прошу закинути хоча б по декілька гривень. Дякую!
17
Сьогодні трішки розповім про янґ-едалт роман на тему дружби, вірності, любові та розплати за свої вчинки 🔥

«Опік за опік. Книга 1» — перша частина нової трилогії від Дженні Хан та Шивон Вівіан. Хан — американська письменниця, відома завдяки «Усім хлопцям, яких я кохала» та «Цього літа я стала вродливою». Вівіан — американська редакторка та сценаристка. Спільно вони написали текст про «дорослих дівчат, які не плачуть, а роблять те, що їм заманеться» 😉

Мері, Кет та Лілія знайомляться у школі й сходяться на спільній думці: вони помстяться кожному, хто був їхнім ворогом, і тим, хто прикидається їхнім другом.

Мері готова протистояти Ріву, який знущався з неї через зайву вагу. Кет хоче поквитатися з брехливою колишньою подругою Ренні. А Лілія не забуде Алексові те, що він провів ніч на вечірці з її молодшою сестрою. Але як далеко вони втрьох зможуть зайти у своєму прагненні помститися?


Є сцени 18+. Роман порушує низку актуальних проблем для сучасних підлітків. Оцінка на Goodreads — 3.8/5. Відгуки ніби непогані.

Кого зацікавила книжка від READBERRY — замовити можна тут.
10🔥2😐1
Bolt каже, що я б міг прочитати в цьому році на одну книжку більше! 👍
😁5422
Перші сто сторінок «Колонії» - done

Перші враження:

👌 вже на початку книжки зʼявляються пілоти, літаки та пояснення того, у які два способи бортовий комп’ютер Airbus визначає висоту - верифіковано, цей текст точно писав Кідрук;
👌 завʼязка епічна, довга, потужна та цікава, мені подобається;
👌 хочеш чи не хочеш, а відчуваєш несвідому приємність, тримаючи в руках таку велику жанрову книжку, з амбітним та сміливим сюжетом, написану українським молодим автором.

Може дочитаю до НР ;)
82👍11🤩8❤‍🔥6🌚2
Люблю такі формати і теми! Київ, сходіть сьогодні в Сенс замість мене послухати прекрасних Марію та Богдану! 💛
32❤‍🔥2
Культурний реванш «русского міра»

2024 рік визначний багатьма цікавими тенденціями в культурній сфері. І однією з них є активізація «русского міра», який часом завуальовано, а часом ні популяризує смертоносний рашизм: книги про Навального, Букер для Саманти Гарві за роман «Орбітальне», успіх фільму «Анора», голлівудські блокбастери тощо. Які причини і наслідки цього явища — в нашій статті
😢225🤯1
Жодне видавництво чи книгарня цьогоріч не відправили мені подарункові книжки до свят. Все заради того, аби я нарешті прочитав ті десятки книжок, які роками стоять нечитані. Ті, кому відправили, заздріть тепер, бо у вас тааак багато нових книжок, що старіші знову лишаться непрочитаними! 😎
😁12311😢3😍1
🔥 Ми вийшли на новий рівень у "Текстурі" - організовуємо подію з іноземним письменником. І з яким!

Фарук Шехич - боснійський поет, прозаїк. Українською в Астролябії виходила книжка Фарука "Книга про Уну. Повоєнний роман", яку переклав Андрій Любка.

Модеруватиме подію документалістка та перекладачка Дзвінка Пінчук.

Основий вектор розмови буде про досвіди (з акцентом на літературу як інструмент опору) Боснії та України - країн, які знають, що таке війна. Фарук і сам був військовим.

Реєструйтесь і приходіть на Промприлад 15 січня о 18:00.
16👍6🔥3
Не про книги, але про цікаве та корисне. Ловіть допис для людей, які просто зараз прагнуть змінити своє життя та суспільство на краще.

Громадська організація «Навчай для України» (партнер міжнародної мережі Teach For All) шукає молодь, яка готова змінювати освіту в малих громадах країни в межах програми лідерського розвитку «Навчай». Учасники програми на 1 або 2 роки поїдуть вчителювати у малі громади Київщини й Одещини. Там вони будуть викладати улюблену дисципліну в школі, практикувати лідерські навички та трансформувати місцеву спільноту.

Що отримають учасники та учасниці в межах програми 👇

- простір для особистісного та професійного розвитку;
- стипендію за виконання умов програми + офіційна зарплата;
- новий досвід і цікаві виклики у спільноті однодумців;
- можливість обмінятись досвідом з учасниками мережі Teach For All (63 країн світу);
- індивідуальну менторську підтримку.

Рекомендую звернути увагу. Виглядає як хороша можливість для проактивних людей зробити внесок у розвиток України та потенціалу майбутнього покоління. Перша хвиля реєстрації триває до 31 січня.

📌 Детальніше про програму — тут.
📌 Реєстрація на програму — тут.

#рекламний_допис
11👍5
УІК, два моменти:

Перший — класно, що ви зробили довідник книжкових блогерів!
Другий — не класно, що у своєму довіднику ви підійшли до справи з одним критерієм — радите лише ті блоги, де понад 5000 підписників та підписниць. Принаймні, лише про цей критерій я прочитав у описі. Кількість підписників це безумовно важливий критерій, але орієнтуватись лише на нього це дуже поверхнево та нерелевантно.

(якщо цей допис читають рекламодавці, то вам також може бути корисним)

На прикладі:

Уявіть, що існує букблогер А і букблогер Б.

Букблогер А — почав вести блог в тіктоці один рік тому, алгоритми вивели в тренди 5 відео зі 100, на канал підписалось 10 тисяч людей, охоплення інших відео низькі, цитованість відсутня, ER 0,01%, останні два місяці людина блог майже не веде. Рекламні дописи ніяк не маркує, незрозуміло де вона щиро каже, де ні. І ця людина потрапила б у список рекомендацій.

Букблогер Б — почав вести блог в телеграмі 5 років тому, охоплення стабільно зростають і тримаються високі, на каналі 4 тисячі людей, третина з них читає всі дописи, цитованість середня, ER 5%, людина регулярно публікує оригінальні дописи, активно промотує читання офлайн. Рекламні дописи маркує і чітко регулює це. І ця людина не потрапила б у список рекомендацій.

Кількість підписників, як і розмір, це ще не все. Цю висоту можна взяти, провівши 20 гівевеїв підряд. Але що далі? 🤷‍♂️

Моя трішки експертна думка, на що варто ще звернути увагу, коли формуєте список "Топ блогерів" 👇

— тривалість існування книжкового блогу (це про тяглість та результат на дистанції);
— середнє охоплення дописів книжкового блогу (це про довіру та інтерес);
— цитованість авторів книжкового блогу (це про індикатор ваги у спільноті та серед стейкхолдерів);
— платформи, на яких ведеться книжковий блог (це про те, що не можна порівнювати в одному списку на основі кількості підписників тікток і телеграм);
— залученість аудиторії книжкового блогу (це про так званий ER — середній % коментів, реакцій, охоплення на один допис);
— маркування рекламних та партнерських дописів (це про чесність та прозорість з аудиторією)
— активність книжкового блогу (це про видимість авторів блогу, як онлайн, так і офлайн).

Трішки глибший аналіз саме цих факторів дасть більш комплексне уявлення про тих чи інших букблогерів. Ви ж можете, ну! 🙌

p.s. цей допис частково написаний через те, що мене немає в каталозі, мої блоги в Інсті і ТГ не дотягують за кількістю аудиторії, а я ж про вільний політ сторінками, ех!..
71👏14😐5❤‍🔥2🔥2😁2👍1
Франківськ, ще такий анонс - сьогодні у нас остання літературна подія за участі програми промоції читання "Текстура" в 2024 році 🔥

Спойлер - буде багато тістечок!

Запрошуємо дорослих та дітей сьогодні, 27 грудня, прийти о 16:00 на Промприлад на зустріч з Іриною Озимок, авторкою книжки "У міста є Я!".

Разом з авторкою книги та модераторкою Людмилою Крижановською поговоримо:

🌆 як функціонують сучасні міста,
🌆 як їх змінюють технології, екологія та дії людей
🌆 яке місце у розвитку міст займають діти

Реєструйтесь та приходьте, буде цікаво та смачно 😉
22
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😍 Дивіться як файно та камерно на подіях «Текстури». Говоримо про книжку Ірини Озимок «У міста є Я!».
37👀1
⚡️ SUN (Save Ukraine Now) спільно з Urban Space 100 розіграють свіженьку книжку Залужного «Моя війна» серед усіх, хто задонатить від 100 грн на комплекс SHARK.

До 19:20. Проконтролюю особисто, я на місці подій! ))
38🤯3👍1
“...коли ціною неймовірних зусиль ти начебто досягаєш чогось і вважаєш, що переміг, насправді лише даєш собі шанс боротись далі”

Ще тиждень тому не міг би й подумати, що з тотального нечитуна мене виведе колишній Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. Прокинувся о 5-й ранку, зварив каву, почав читати, і о 17 вечора закінчив.

#прочитане

Думаю, пишучи відгук на такий текст і від такої людини, варто бути обережним. Власне, обережним настільки, наскільки є і сам Залужний, коли розповідає про залаштунки того, що відбувалось після 24 лютого 2022 року. Він протягом усієї книжки неодноразово наголошує, що є багато чого, про що не може зараз розповісти, але робить це так часто і так емоційно, що розумієш — коли він все ж розповість, то це матиме потенційно колосальний ефект на суспільство.

Натомість Валерій Федорович розповів багато чого, як для першої частини. Хто раптом не знає, то “Моя війна” — це початок трилогії, далі будуть “Наша війна” та “Їхня війна”.

Про що ж ця книжка і чому я не міг відірватись від неї протягом 12 годин? Мабуть, основна причина найочевидніша — це постать самого автора. Хочеш не хочеш, а читати від першої особи текст, в якому Залужний розповідає про те, як епічно бігав 5 кілометрів під час навчання, як випадкова ворожка у потязі пророкувала йому майбутнє, від якого мурахи по шкірі, як генерал думав, чи не зійшов з розуму у перші тижні повномасштабного, коли йому чулись у бункері дитячий сміх та ввижались силуети домашніх тварин…

Яким був його шлях до найвищої армійської посади. Які книжки він читав, якими були стосунки з рідними, друзями та колегами, як він сприйняв переведення на дипломатичну службу.

Очевидно, пересічним українським читачем, як я, керуватиме цікавість. Власне, на мою думку Залужний впорався з тим, аби створити текст, який не лише є максимально читабельним та історично і суспільно важливим зараз і для майбутнього, але й гратись з інтригою, нагнітати саспенс, якому б десь і Стівен Кінг позаздрив, закінчувати розділи в стилі детективів Ю Несбьо, та описувати дитинство так щиро і щемко, що Сергій Осока б аплодував. Не знаю, чи хтось допомагав з наративом та професійними стрибками між дитинством, навчанням, армією, війною, але результат мене вразив. Чого лише вартий з художньої точки зору розділ, де паралельно розповідається про смерть Брєжнєва та публічне “звільнення” Залужного попереднім одіозним Головнокомандувачем.

Так, є десь слабкі моменти, є певні зав’язки історій, які обривались, але це може бути логічним, якщо вони продовжаться в наступних частина.

Це текст, який вийшов не запізно, і не зарано. Певно, десь тоді, коли це і мало б органічно відбутись. Якщо уважно читати, то книжка дає вичерпні відповіді на те, як Залужний ставиться до Офісу Президента. Є потужні сцени, де не розкриваються імена “героїв”, але думаю від журналістів-розслідувачів про це дізнаємось скоро.

Післямова водночас надихає, але і лякає. Книжка однозначно вартує нашої з вами уваги, особливо, якщо ви шукаєте відповіді та причинно-наслідкові зв’язки. Гарно розкривається постать Залужного і як військового, і як людини.

p.s. окрема подяка Насті, яка виграла вчора цю книжку, і дала мені прочитати, бо я пообіцяв "прочитати всього за два дні", а прочитав за один )
❤‍🔥4728👍10😐3
Ого, мій відгук і оцінка на книжку Залужного були першими на Гудрідз )
89👍20🔥10🤷‍♂4
Очікування: побачити своє прізвище в книжці, як автора

Реальність: «Його звати Дідик, не давайте йому нічого соленого» та «нехай Дідик сам собі шукає господаря»

🤷‍♂️

(читаю книжку не я, скинув Олексій)
😁743🔥2👍1
2025/07/13 05:47:45
Back to Top
HTML Embed Code: