Telegram Web
😬У Ковалівці через жахливий стан дороги в «Еталона» відпало колесо

#приїхало_тп #колесопад_тп
😁16💩5😢4
🚌У зв'язку з проведенням дорожніх ремонтних робіт на перехресті вулиць Ю. Матвійчука та В. Чорновола, рух автобусів за маршрутами №№ 31, 35 та 40 буде проводитись через центр.

Про це повідомили у відділі надоперативного реагування. ПЕАТ про дані зміни мовчить🙂

#новини_тп
👍8💩32
❤️З 25 липня «Укрзалізниця» додає жіноче купе у ще один поїзд через Полтаву

Йдеться про №22/21 Львів — Харків. Окрім нього, нові поїзди із жіночими купе будуть: №38/37 Київ — Запоріжжя та №98/97 Ковель — Київ.

У такі купе допускаються лише жінки або жінки з дітьми до 5 років включно. За вартістю вони не відрізняються від звичайних купе.

Нагадаю, що такі вагони курсують вже у складах наступних поїздів ч/з Полтаву: №1/2 Харків — Ворохта, №15, 17 Харків — Ясіня, Ужгород.

#новини_тп
13💩4
1580 вчергове про зміни в автобусних маршрутах:

#актуально_тп
8👍1
Звертаюся до авторів нових автобусних табличок «ПЕАТа»🤡, яка релігія не дозволила зробити на кшталт формату «ФаргоСистемської»?

І ще одне питання: а можна було текст зробити ЩЕ МЕНШИМ? Занадто читабельно вийшло, переробляйте.

Враження, ніби на підприємстві приймаються рішення, які тільки шкодять пасажирам🤬🤬🤬🤬

Фото - 1 приклад «Фарго Системс»
Фото - 2 орієнтовно те, що зригали в депо, на жаль, фото немає (але ви це побачите, наприклад, на А42)

#приїхало_тп
🤡19💩3👍21
Forwarded from КАТП - 1628
🐕‍🦺Нові правила перевезення тварин в автобусах — вже затверджено!

7 липня 2025 року Кабінет Міністрів України ухвалив єдині правила перевезення домашніх тварин у міжміських та міжнародних автобусах. Вперше на рівні держави визначено чіткі умови для перевезення тварин автобусами.

Що передбачають нові правила:
▪️ Для всіх тварин обов’язковий ветеринарний документ.
▪️ Дрібні тварини (до 10 кг) перевозяться у контейнері або сумці. Їх можна тримати на руках, під сидінням або придбати окреме місце.
▪️ Собаки вагою від 10 до 45 кг перевозяться у наморднику, на повідку, на підстилці біля ніг. Пасажир повинен викупити всі місця в одному ряду. Заборонено садити тварину на сидіння.
▪️ Собаки вагою понад 45 кг можуть перевозитися лише за погодженням із перевізником (за наявності спеціального транспорту).
▪️ Собаки-поводирі перевозяться безкоштовно, без купівлі додаткових місць, у наморднику, поруч з власником.

Нові правила поширюються як на внутрішні, так і на міжнародні автобусні перевезення. Це крок до європейських стандартів, що забезпечує комфорт і безпеку для всіх учасників поїздки — людей і тварин.
👍153💩2
👍СБУ та поліція викрили посадовця тролейбусного депо на «відкатах» за виграні тендери

Посадовець створив штучні перешкоди під час тендерної процедури та укладання договору з підприємцем, який виграв тендер на поставку деталей для КП "ПЕАТ" транспорту на понад 2,5 млн грн. Після фактичного виконання умов договору та поставки товарів, посадовець затягував виплату коштів за угодою. За їхнє перерахування він вимагав від підприємця 8 % «відкату».

Правоохоронці поетапно задокументували протиправні дії посадовця і затримали його на гарячому під час отримання ним першого траншу у понад 40 тис. грн. У ході проведених обшуків за місцями роботи і проживання фігуранта вилучено документацію та мобільний телефон із доказами.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч.3 ст.369-2 ККУ. Посадовця відсторонено від займаної посади. Йому загрожує до 8 років тюрми.

#новини_тп
🤡17👍10🔥1
👍Суд призначив 3 роки ув’язнення водієві маршрутки, який збив дівчину в центрі Полтави

Аварія сталася торік 13 липня, близько 14:40, у Полтаві на вул. Соборності, біля перехрестя з вул. А. Грицая. 63-річний водій маршрутки Рута 23 збив 24-річну дівчину на нерегульованому пішохідному переході. За кермом був Геннадій К., який не помітив пішохода та не зупинився. Після наїзду на жінку маршрутка протягнула її кілька метрів, перш ніж зупинилася.

Водія маршрутки засудили до 3 років позбавлення волі з одночасним позбавленням права керувати транспортом на такий самий термін. Потерпіла зазнала тяжких травм і наразі не може працювати. Суд також задовольнив її цивільний позов: водій має сплатити 520 тисяч гривень компенсації.

Зверну увагу на деякі моменти:

1 — Геннадій К. пояснив, що не був офіційно працевлаштований, але іноді допомагав знайомому переганяти маршрутку. У день аварії він забрав пасажирів і прямував через місто. Каже, що його могло засліпити сонце, тому він не побачив дівчину на переході. Зупинився лише після криків пасажирів. Допомоги постраждалій не надав, бо люди викликали швидку та поліцію. Вперше потерпілу побачив у суді.
2 — Власник автобуса розповів, що придбав його за пів року до аварії. Планував відремонтувати транспорт і отримати водійське посвідчення відповідної категорії для пасажирських перевезень. Оскільки таких прав ще не мав, просив знайомих переганяти маршрутку — до майстерні чи на стоянку. Одним із них був обвинувачений, якому він вже неодноразово доручав це.
3 — Автобус був справний, а пасажирів не перевозив. Він не має статусу ФОП, не працює з обвинуваченим і не використовував транспорт у комерційних цілях. Як у салоні з’явилися маршрутні таблички — не знає.
4 — Обвинувачений уже мав проблеми із законом: штрафи за порушення ПДР, судимість за підробку документів у 2022 році, а у 2024 — звільнення від відповідальності за іншу ДТП через примирення

#новини_тп #приїхало_тп
👍7🤡41
Разом з Ямщиковою до Риму поїхала заступниця міського голови Тетяна Бардіна.

Тут дивного нічого немає. Пані Тетяна єдина в міськраді хто вміє в англійську мову. Ну, не Капліна ж з собою брати 🤡.

Принагідно нагадаємо, що ми досі пам'ятаємо коментар Бардіної про 48 автобусів для Полтави. Чекаєм. Десь як тралік на Огнівку.
😁19🤡9💩3
🖼Протягом трьох днів (12, 13, 14 липня) у Полтаві буде "Мистецький поїзд"

Мистецький поїзд "УЗ" перебуватиме на Південному вокзалі. Два вагони «Мистецького поїзда» перетворено на виставкові зали, де кожен крок супроводжується світлом та музикою. Фотовиставка Courage of a Nation пропонує відвідувачам поглянути на Україну з моменту повномасштабного вторгнення 2022 року через об'єктив Говарда Баффета. Це фотографії війни, але також фотографії надії, мужності та стійкості.

Відвідування безкоштовне. Проєкт повністю фінансується Фондом Говарда Г. Баффетта. Щоб потрапити на виставку, потрібно лише зареєструватися. Заповніть форму — і вам надійдуть електронні запрошення на вказану пошту.

#новини_тп
🔥161💩1
🤡У Полтаві на ремонт зупинок витратять ще півмільйона гривень

УКБ замовляє коригування проєкту на ремонт зупинок. Зробити його мають до кінця року. На це планують витратити 500 тис грн. Це стосується таких адрес:

6-Школа (на Центр);
Н. Вавілова (на Леваду);
Огнівська (на Центр);
Нікітченка;
НТВ «Поіск»;
Покровська церква;
Школа Глухонімих (Ринок Станіславського);
пров. Шкільний (на центр);
вул. С. Ковалевської (Кінцева);
Магазин (на вул. С. Ковалевської);
Головка (на Леваду);
Головка (Левада на Центр);
Південна (Левада на Центр);
Південна (на Леваду);
м-н Левада;
П. Вокзал (на Центр);
Дачник (на Центр);
с. Івонченці (Кінцева);
вул. Деповська;
с. Лісок-1 (Кінцева).

#новини_тп
😁20
🦽Як можна "вміти у безбар'єрність" на прикладі інших міст

Останні півроку у мережі ширяться пости про запровадження так званої безбар'єрності у Полтаві. Без сумнівів, це потрібна та важлива ініціатива від центральної влади. Доступність для кожного, особливо під час повномасштабної війни — на часі, але звісно не без нюансів. Особисто мене вже дістали ці пости про те, як потужно наклеяли наліпки, потужно намалювали проект і так далі. Самі можете порахувати їхню кількість.

Звичайно, що темою доступності для людей з МГН у Полтаві потрібно було займатися давно, ще за першої каденції мамая, але то вже таке. Почали і слава Богу. Так ось чому мене ця тема тригерить — популізм. Є багато прикладів, як можна поліпшувати безбар'єрність, але у Полтаві цього не роблять.

Людина на кріслі колісному з Садів-2, Огнівки, Дублянщини, Вакуленець тощо може скористатися транспортом без проблем ЛИШЕ тоді, коли працює комунальний автобус і за умови, що там буде низькопідлоговий рухомий склад. Ба більше, рух КП-транспорту у вищевказані райони здійснюється ЛИШЕ з 6 по 10 та з 13 по 18 години. В інший час — шо хочте, те й і робіть. Трошки краща ситуація з іншими напрямками, де автобуси працюють з 6 до 22 та мають низьку підлогу, а також з тролейбусами.

Рекомендації, які не тільки потужно, але й якісно вплинуть на поліпшення безбар'єрності:

1 — строге закріплення тролейбусів/автобусів з низькою підлогою у розкладах та їх публікація у вільний доступ: люди на кріслах колісних/з ходулями, мами з колясками тощо НЕ МАЮТЬ гадати чи буде зараз "Богдан", чи "ЮМЗ". Приклад — Вінниця, яка зробила це давно, адже цьому місті ще курсує високопідлоговий транспорт.
2 — переведення більшості автобусних маршрутів на повноцінний робочий графік, особливо це стосується Вакуленець, Огнівки тощо: пасажири з інвалідністю на околицях мають повне право користуватися транспортом так само, як і умовні жителі "кільця. Приклад — Вінниця. Там майже немає розривних графіків у комунальному транспорті.
3 — активна співпраця з європейськими містами щодо надання Полтаві низькопідлогових автобусів/тролейбусів. Прикладів повно: Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Харків, Одеса, Чернігів, Суми, Миколаїв, Київ. Список далеко не повний, але й цього достатньо, щоб побачити, як інші міста "вміють у транспорт".
4 — повертаючись до теми "потрібно було робити раніше" — знову Вінниця. У місті ще за першої каденції Гройсмана на будь-який об'єкт у місті не підписували здачу в експлуатацію, якщо він недоступний для всіх категорій населення. Через роки це дало свої плоди

Гадаю, такі дії люди на кріслах колісних оцінили б значно краще, ніж озвучка в салонах тролейбусів🫡 Накипіло

#приїхало_тп
👍24🔥3
Обрив контактної мережі тролейбуса в районі Лялі. Рух обмежено

#актуально_тп
😢161
2025/07/13 14:41:34
Back to Top
HTML Embed Code: