Warning: Undefined array key 0 in /var/www/tgoop/function.php on line 65

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/tgoop/function.php on line 65
- Telegram Web
Telegram Web
Риночок порішав український бізнес: В Україні скоротилася кількість нових бізнесів.

📉За перше півріччя 2025 року в Україні зареєстровано 161,26 тис. нових бізнесів, що на 34,23 тис. менше порівняно з аналогічним періодом 2024 року. Із них 19,22 тис. – юридичні особи, а 142,05 тис. – фізичні особи-підприємці. Для порівняння, за перше півріччя 2024 року було створено 176,28 тис. бізнесів, зокрема 19,53 тис. компаній та 156,75 тис. ФОП.

📥І все це відбувається коли збільшується закриття бізнесів, з одночасним зменшенням відкриття нових, про що ми вже писали поста.

🥱І що ж влада робить з цією проблемою ?

По-перше, Зеленський пообіцяв мораторій на перевірки бізнесу.

По-друге, випустили закнопроект який забороняє перевіряти фопів що працюють за замовленням міністерства оборони. При цьому можемо нагадати вже нашумівші корупційні скандали з укріпленнями у Сумах і Харкові.

По-третє, з'явилась ініціатива підтримки бізнесу, що правда умови отримання допомоги здатні отримати далеко не всі.

В четверте, Шмигаль пообіцяв не змінювати податки до кінця війни, хоча те що вони і так зависокі, а зменшення податків відповідно не планується, це його не турбує.


🤡Маючи такі "потужну" допомогу ситуація з бізнесом наступна:
Конкуренція в державних тендерах зникає, 90% закупівель проводяться без торгів.

😵У 2024 році лише 10,3% закупівель за державні кошти здійснювалися за конкурентною процедурою, а повністю відкритих торгів було лише 11, що становить 0,0003% від загальної кількості закупівель.

🤢«Згідно зі звітом Мінекономіки, із понад 3,3 млн закупівель у 2024 році через електронну систему закупівель (ЕСЗ) проведено лише 340 тис. на суму 637,11 млрд грн, що становить 10,3% від загальної кількості або 67,79% від загальної суми закупівель. Решта закупівель відбулися без конкуренції», – повідомили в Рахунковій палаті.

🤬Із 10,3% конкурентних закупівель 4,5% становили процедури запиту пропозицій постачальника, а 5,6% – відкриті торги з особливостями. При цьому 65% торгів з особливостями провели з одним учасником.

💰У підсумку бачимо що вільний риночок у вигляді олігархів поневолює українців, і збагачується на смертях українців, у боротьбі з російськими олігархами.

🩸Українська нація з кожним роком відчуває на собі всі краси капіталізму. Українська технократія виступає за чіткий відповідальний контроль держави за розвитком економіки у всіх визначних, критично важливих сферах національного господарства і виробництва.

УТП в цьому відношенні має своєю метою знищення корупційного кланово-олігархічного устрою, який завдає надзвичайно нищівної шкоди нації. Якщо вам близькі наші ідеї, долучайтесь до УТП!

Як грабують українську націю

Лібертаріанство - антиукраїнська ідеологія

Роль держави

Де брати гроші?

Фінансова політика: загальні риси

Фінансова політика: ПДВ як антиукраїнський податок

План перемоги від УТП



#бабло

@ukrtp
🔥3💯3🎅2
Вузькоколійну залізницю 750 мм Рудниця-Голованівськ планували остаточно перешити на широку колію, але процес загальмувався в 2000х - чи то не спромоглися побудувати моста широкої колії через річку, чи просто стало не до того. З тих пір ширококолійна залізниця закінчується тупиками, які так і не з'єдналися (чорні лінії). Вузькоколійка працює, але знаходиться в сумнівному стані: поїзди їздять зі швидкістю черепахи, долаючи 78 км маршруту Рудниця-Гайворон за майже 4 години на поїздах 1950х років випуску. То залишати її чи остаточно замінювати на 1520 мм?

Українські вузькоколійки 750 мм можна модернізувати, пустивши колії по вулицям сіл та міст, як це роблять в Швейцарії. Залізниця стане значно ближчою до пасажирів, приблизно як трамвай. Вузькоколійки 750 мм в цьому значно зручніші, ніж "велика" залізниця 1520 мм.

Вузькоколійку Рудниця-Голованівськ можна осучаснити, проклавши нові лінії (зелені) замість довгих об'їздів по полям (коричневі, які залишаться для туристичних ретро-поїздів). Пуск поїзда через центральну вулицю села Таужне не лише скоротить шлях, а й дасть транспорт тисячі жителів села. Нинішня залізнична станція Голованівськ знаходиться окремо від міста, тому вузькоколійний поїзд, який туди ходив до 2019 - ходив порожнім. Пуск вузькоколійки по центральній вулиці Голованівська покриє транспортом 16-тисячне місто і дасть містянам прямий зв'язок зі станцією.

Само собою, треба буде розробити новий рухомий склад, здатний швидко розганятись, та відремонтувати колії, щоб можна було їздити між зупинками до 100 км/г. Буде така собі приміська лінія "наземного метро". Водночас, ширококолійну залізницю, яку давно пора доробити, можна паралельно прокласти прямішим та швидшим маршрутом. Вузькоколійка підвозитиме жителів містечок та сіл до станцій ширококолійної залізниці та траси Київ-Одеса, по якій їздитимуть, зокрема, міжміські широкі тролейбуси на Київ та Одесу.
#тр
@ukrtp
5👍2
Коментар читача

Для сучасних систем контролю гіроскопів достатньо однієї рельси, єслішо. До речі десь там, сто років тому, монорельс з гіроскопом вже використовували, не знаю тільки чому технологія не прижилась, можливо збунтувались виробники рельс та вагонів.

Відповідь УТП

Так, гіроскопічні поїзди були розроблені в Англії ще століття тому (відео). Основна проблема була в тому, що КОЖЕН вагон треба обладнати гіроскопом тупо щоб він міг стояти, не те щоб їздити. Уявне спрощення з прокладанням однієї рейки замість двох компенсується тим, що кожен вагон треба обладнати гіроскопом та мотором. Простіше прокласти дві рейки, тим паче на момент винаходу гіроскопічного поїзда традиційні залізниці вже були масовим явищем.
#тр #історія
@ukrtp
👍5😎4
А тим часом в соціальних мережах продовжується просування реклами зеленого екошизного переходу.
На це ми маємо чітку відповідь:
☢️ Нам потрібен плутоній а не ''зелена трансформація''.
Нам потрібна технократія а не ''ринок''.
Щоб взагалі у нас як країни і народу було якесь майбутнє, треба відновлювати ядерний статус, масово почати будівництво реакторів на швидких нейтронах які дадуть дешеву електроенергію для населення і промисловості.
Електроенергія має бути дешевою а не ''зеленою''.
Гра в ''ринок'', зелених ''інвесторів'', зелені тарифи, це шлях в нікуди.

Енергетична політика
Ядерна енергетика нового покоління
В що впирається відновлення ядерного статусу?

#екошиза #пром
@ukrtp
💯12💘3🎅2🤬1
Для тих хто полюбляє "чистий капіталізм" і одночасно з тим годувати нас дорогим лайном.

💩 Багато хто в коментарях каже нам, що ми не знаємо правильного ринку. От як прийде правильні чесні і добросовісні капіталісти от тоді все буде класно.

🙅‍♂️ Проте ми знаємо що капіталіст, будь який, хоч великий, хоч малий намагається максимізувати свої прибутки, і робить він це різними способами залежно від сфери діяльності свого бізнесу.


💁‍♂️ В харчовому секторі це найчастіше фальсифікація продовочіх товарів, дуже часто це молочні продукти, які дуже важливі кожному з нас, з самого малечку. Фальсифікація полягає в розбавленні молока водою з крохмалем, заміною масла на інші менш корисні жири і т.д.

🤬 Продукти для ЗСУ: Більшість твердих сирів і вершкового масла виявилися фальсифікатом. Агенція закупівель Міноборони "Державний оператор тилу" у першому півріччі 2025 року перевірила продукти, схильні до підміни постачальниками.

🔍 Результати досліджень:

1-й квартал – молочна продукція:
    вершкове масло: з 23 зразків 7 фальсифіковані;
    твердий сир: з 18 зразків 12 – фальсифікат.

2-й квартал – повторні перевірки:
     вершкове масло: з 14 зразків 4 фальсифіковані;
     твердий сир: з 12 зразків 3 – фальсифікат, ще 4 не відповідали стандартам якості та безпеки.

🤡 Дуже цікаво виходить, що приватні власники чомусь не переймаються що їх місце займуть, виробники з більш якісною продукцією.

⁉️ А чому не переймаються ? Бо їх фальсифікована продукція, банально дешевша. От і отримаємо ми разом з риночком, ту ситуацію коли захисники наші харчуються непотрібом, в той час коли на цьому  збагачуються капіталісти.

😪 І все це є логічним продовженням розвитку капіталізму, який рано чи пізно монополізує ринок, навіть коли формально підрядників є багато, реально вони всі разом можуть бути під патронажом одного чи іншого привладного угруповування. В умовах монополії про якість продукції зазвичай закономірно виробники забувають, задля збільшення власних багатств.

☝️ Ми зі свого боку, задля забезпечення власної нації, а саме головне наших дітей, захисників, і т.д. якісною продукцією, виступаємо за знищення капіталізму який корумпував нашу державу, і перетворив на інструмент слуги не народові, а олігархату.

🤝Долучайтесь до УТП, будемо разом нищити наших ворогів !


#бабло #їжа

@ukrtp
4👍2❤‍🔥1🔥1🎅1
Це треба було уяснити ще з 1991 року, в крайньому випадку з 2014.
Але зелені лібертаріанці у владі і досі не запустили масовий ВПК і досі не перевели економіку на військову планову модель.
Гра в ''вільний ринок'' триває під час війни - олігархи і надалі багатіють, з бюджету України виплачуються сотні мільярдів гривень відшкодування ПДВ експортерам баригам замість вкладення у ВПК.
Тож в першу чергу вина лежить на владі, скільки б ми не говорили про те, яке погане США.
А ще замість відновлення ядерного статусу, вкладень у будівництво реакторів на швидких нейтронах з відтворенням Плутонію, які дадуть ще і дешеву електроенергію, ця ''влада'' виплачує мільярди ''зеленим інвесторам'' та просуває екошизу з ЄС.

P.S. Але все одно буде винен 55 річний дід ''ухилянт'' із села.

І ця ситуація без приходу до влади технократичної еліти не зміниться.
#війна #пром #бабло
@ukrtp
💯14
Народна думка як вона є, без цензури.
💯
#бабло #війна
@ukrtp
💯21👍2🤯2🎅1
В Китаї представили дрона-шпигуна розміром з комара. Те, про що було написано ще в першій версії ідеологічних засад української технократії в 2021, починає збуватись.

Зараз ступінь розвитку мікроробототехніки приблизно такий, як в ядерної енергії сто років тому. Тоді вже було відоме явище радіоактивності і ядерна фізика активно розвивалась. Отто Ган в 1921 відкрив розщеплення ядра урану. Мало хто тоді міг подумати, що через 24 роки з’явиться ядерна зброя, а потім і ядерна енергетика. Так само й зараз мало хто замислюється над потенціалом мікророботів та штучних комах.

Технократ мислить наступним чином. Природні мурахи при своєму малому розмірі будують метрові гори і живляться тим, що є довкола. Отже, зробити подібних штучних роботів для української держави фізично можливо. Питання лиш у волі державного керівництва зробити силою держави те, чого ніхто до цього не робив.


Ідеологічні засади української технократії (друкована або електронна версія). Основна ідеологічна праця УТП.
#наука #війна
@ukrtp
💯91🤯1
Риночок порішав.😈
Дефіцит по вільноринковому.😈
Коли товари стають більш доступні по ціні широкому колу споживачів, вони швидко зникають з полиць.
Лише суттєве завищення цін баригами на продукти є стримуючим фактором дефіциту.
І це при тому, що в порівнянні з 1991 роком населення України скоротилося в 2 рази.
А як би справився з дефіцитом продуктів харчування капіталістичний ринковий харчопром якби українців стало знову 52 млн, а ціни були доступні для більшості?
(Можемо лише уявити довжину черг і кількість пустих полиць.😈)
Це на замітку риночникам, які думають що дефіцит був лише в СССР.
#вата #бабло #їжа
@ukrtp
👍14🎉2👏1🤩1
😎 Кажуть, що «попит створює пропозицію». Однак після майнінгу, коли був шалений попит на відеокарти, великі корпорації AMD і NVIDIA зіткнулися з його спадом.


😆 Щоб зберегти свої надприбутки, вони вирішили зменшити пропозицію та зробити її вигіднішою для себе. Замість розробки нових продуктів ці дві компанії суттєво сповільнили темпи інновацій. Якщо раніше вони випускали два покоління відеокарт із помітними покращеннями, то тепер стали випускати чотири покоління без суттєвих змін у продуктивності.


😣 Щоб приховати свої комерційні наміри, компанії впровадили технології на кшталт RTX (яка, по суті, відтворює динамічне освітлення, подібне до того, що було в грі S.T.A.L.K.E.R., але з більшими вимогами до ресурсів) і DLSS (яка штучно підвищує продуктивність відеокарт). Ці технології, які об’єктивно могли бути встановлені навіть на старі відеокарти, почали застосовувати лише до найновіших моделей, щоб стимулювати попит на них.


😬 Згідно з ринковими казочками, мала б з’явитися ефективніша компанія, яка витіснила б цих «зажерливих» гравців. Але проблема в тому, що такої компанія-виробник і не з'явилася і не буде з'являтись, бо капіталізм прямує завжди до монополізації ринку, а монополії завжди роблять все заради прибутків нехтуючи якістю. Усі мікропроцесори виготовляються лише трьома компаніями у світі, усі вони розташовані в Азії.

💪 Таким чином, ми маємо катастрофічну ситуацію: тим хто розповідав про ринок і справді революційні технології в Європі чи Америці, залишилишається сидіти з покерфейсом без економічного доступу до них.

✈️ Ми зі свого боку виступаємо за розвиток самобутньої мікроелектроніки, за контроль української нації над її духовним розвитком, на який зокрема зараз впливають різні сучасні пристрої смартфони, ПК, застосунки, ігри, програми і т.д. З цим всим ви можете ознайомитись в наших ідеологічних засадах.

Ідеологічні засади української технократії. Основна ідеологічна праця УТП.

🚀 Долучайтесь до УТП будемо разом розвивати культуру нації! !

#іт #бабло

@ukrtp
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
6🔥3👏1
Питання електроенергії

⚡️Електроенергія таки важлива штука, без якої не працює жодний сучасний пристрій. На даний момент електроенергія стала одним із стовпів, які тримають сучасний світ, ставши майже по важливості в одну ланку з їжею та водою.

🛫 Логічно, що національна держава має зробити ВСЕ для того щоб зробити електроенергію максимально доступною для населення, для нації, задля збільшення її продуктивності. АЛЕ у випадку України ситуація рівно протилежна, що прекрасно видно по діям влади.

🗿 За даними МВФ тарифи на газ та електроенергію в Україні становлять лише половину ринкових, здавалося б що все, перемога. Але є невеликий нюанс, зарплати в нас відповідають ринковим розцінкам ? А соціальні виплати ? Логічно що ні.

🤡 Це погано: перекіс, дотації, дефіцит – система нестабільна, і тут можна було б скинути на війну,  якби не знов одне АЛЕ... Україна ВІДНОВИЛА експорт електроенергії до рівня, що був перед масштабними обстрілами енергоінфраструктури.

🤨Щось не сходиться, чи не так ?..

💡Доки ціна на світло невпивнно зростає, а в «Укренерго» закликають вмикати потужні прилади вдень,
влада продовжує експортувати електроенергію і заробляти гривні, які в кінечному рахунку поїдуть з України.

💱В той же час влада імпортує доволі дорогий газ з США, замість використання власної елктроенергії, що доволі дивно, ви так не вважаєте?

👿Цей приклад доволі яскравий, і зрозуміло одне — що тепершня влада зможе заробити на всьому, до чого дотягнеться.

🤝В цій ситуації один вихід, спільна боротьба проти кланово-олігархічного режиму, який перетворює наше життя на руїни! Долучайтесь до УТП, будемо разом розбудовувати справді національну, соціальну державу !

Як грабують українську націю

Де брати гроші?

План перемоги від УТП

#бабло #вата

@ukrtp
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
6🔥3❤‍🔥1
2025/07/14 00:18:19
Back to Top
HTML Embed Code: