Bugun, 31 mart kuni Braziliyaning Fos-du-Iguasu shahrida boks bo‘yicha Xalqaro Olimpiya qo‘mitasi tomonidan tan olingan World Boxing tashkiloti shafeligidagi Jahon kubogi bahslari start oladi.
Batafsil: https://uza.uz/posts/703667
O‘zbekiston Prezidenti davlat rahbarlarining uch tomonlama uchrashuvida ishtirok etdi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 31 mart kuni Xo‘jand shahrida Tojikiston Respublikasi Prezidenti Emomali Rahmon va Qirg‘iz Respublikasi Prezidenti Sadir Japarov bilan uch tomonlama uchrashuvda ishtirok etdi.
Batafsil: https://uza.uz/posts/703712
Oʻzbekiston, Tojikiston va Qirgʻiziston Prezidentlari uch tomonlama uchrashuv oʻtkazib, davlat chegaralarining tutash nuqtasi toʻgʻrisidagi tarixiy shartnomani imzoladilar.
Davlat rahbarlari O‘zbekiston, Tojikiston va Qirg‘iziston do‘stligi timsolini ochdilar
Xo‘jand shahrida o‘tayotgan oliy darajadagi tadbirlar dasturiga muvofiq O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev, Tojikiston Respublikasi Prezidenti Emomali Rahmon va Qirg‘iz Respublikasi Prezidenti Sadir Japarov uch mamlakat davlat chegaralari tutashgan hududda Do‘stlik stelasini tantanali ravishda ochdilar.
Batafsil: https://uza.uz/posts/703715
Prezidentlar Oʻzbekiston, Tojikiston va Qirgʻiziston chegaralari tutashgan hududda barpo etilgan Doʻstlik stelasini tantanali ochdilar.
2025/03/31 10:22:31
❌Photos not found?❌Click here to update cache.