Telegram Web
Найдовша траса країни М-30 – продовжуємо реконструкцію в Івано-Франківській області

У перші дні січня температура повітря на Прикарпатті сягала 17 градусів тепла. Такі погодні умови сприяли продовженню робіт на ділянці автошляху М-30 Стрий – Ізварине від межі із Львівською областю до Рогатина (найскладніший відрізок в області).

Реконструкцію тут розпочали у 2021 році, встигли збудувати міст через річку Свірж та міст-шлюз у селі Княгиничі, розширити проїзну частину дороги до параметрів ІІ категорії. Через введення воєнного стану роботи призупинили з лютого по листопад 2022 року. Задля забезпечення проїзду ділянку оперативно вкрили першим шаром асфальтобетону.

Що робимо зараз:
🔷 зміцнюємо узбіччя
🔷 поглиблюємо кювети
🔷 облаштовуємо водовідведення та здійснюємо інші роботи обабіч проїзної частини дороги.

У 2023 році передбачено:
🔷 влаштування верхнього шару асфальтобетону від межі із Львівською областю до Рогатина
🔷 нанесення дорожньої розмітки
🔷 завершення будівництва тротуарів у межах населених пунктів
🔷 облаштування заїзних кишень для громадського транспорту
🔷 встановлення освітлення
🔷 будівництво кільцевої розв’язки із дорогою Н-09 Мукачево – Львів у Рогатині
🔷 упорядкування узбіч.

Просимо учасників дорожнього руху зважати на застережні знаки в місцях проведення робіт.
На Житомирщині відновлюємо повноцінне сполучення на ключовій артерії області

Капітально відновлюємо міст, що був повністю зруйнований внаслідок бойових дій в регіоні.
Йдеться про міст через річку Тростяниця на трасі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

👉 Одразу після деокупації північних районів дорожники оперативно влаштували тимчасову переправу для відновлення транспортного сполучення.

🔸 Зруйновані конструкції дорожники розібрали. Наразі завершено роботи з влаштування паль та триває бетонування верхньої частини фундаментів, що розподілятиме навантаження на основу.

Автомобільна дорога М-21 для Житомирщини є однією з основних міжнародних транспортних артерій.

Нагадаємо, на дорогах державного значення Житомирської області внаслідок військової агресії російської федерації було зруйновано 5 штучних споруд. На 4 з них було влаштовано тимчасові переправи, які забезпечують рух легкового та вантажного транспорту.

Крім цього на автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин наприкінці минулого року було відкрито рух відновленим мостом.
🇺🇦 🤝🇷🇴 На кордоні з Румунією запрацював ще один пункт пропуску

У Чернівецькій області завершена реконструкція пункту пропуску «Дяківці – Раковець». Він суттєво допоможе розвантажити КПП «Порубне – Сірет» та створить нові логістичні маршрути між нашою державою та Євросоюзом.

Пункт пропуску працює цілодобово. Наразі він обслуговує пішоходів, легкові авто, автобуси та порожні вантажівки. Невдовзі тут зможуть перетинати кордон ваговози з товаром. Пропускна здатність «Дяківців» на добу – близько 300 транспортних засобів і 1500 громадян.

🛣️ До КПП облаштовано комфортний та безпечний під’їзд. У 2021 році ми капітально відремонтували дорогу Т-26-04 «Чернівці – Герца-КПП – «Дяківці». 5 кілометрів відновлено з «нуля», бо до ремонту тут було гравійне покриття. Менш ніж за чотири місяці вдалося відремонтувати 9 штучних споруд та 36-метровий міст. Також розширено проїжджу частину, зміцнено дорожнє полотно, влаштовано два шари асфальтобетонної суміші, укріплено узбіччя та виконані роботи з організації дорожнього руху.

🏗️ Це вже другий КПП з Румунією на Буковині, який запрацював упродовж повномасштабного вторгнення. Восени завершили пункт-довгобуд «Красноїльськ».
🌉 На Житомирщині відбудовуємо міст через річку Тростяниця

Міст розташований на трасі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та є одним з об'єктів, зруйнованих внаслідок бойових дій в регіоні.

Одразу після деокупації північних районів краю, дорожники влаштували тимчасову переправу, аби відновити сполучення однією з основних міжнародних транспортних артерій України.
Після цього демонтували зруйновані конструкції мосту та майже повністю розібрали штучну споруду.

👷‍♂️ Наразі на об'єкті проведені роботи з бетонування зуба опору, армування та влаштування опалубки, виготовлення каркасів карнизного блоку.
Триває догляд за бетоном в тепляках, розробка ґрунту.

Нагадаємо, на автомобільних дорогах державного значення Житомирщини внаслідок військової агресії російської федерації, було зруйновано 5 штучних споруд.
🇸🇪🤝🇺🇦Отримали перші тимчасові переправи від Швеції: в чому їхня унікальність

Четверта країна приєдналася до неформального клубу підтримки українських доріг. В Україну прибула гуманітарна допомога для відновлення транспортного сполучення у постраждалих від війни областях.

Швеція надіслала Агентству відновлення 6 катерів, котрі можна використати як понтонні переправи. Це перші подібні спецзасоби, які отримали цивільні дорожники.

Ці компактні катери важать 7 тонн і занурюються у воду на глибину 1 метр. У розкладеному вигляді понтонні переправи мають довжину 8 метрів.

Перевага подібних тимчасових переправ — мобільність та швидкість розкладання. Понтонні переправи в Україні здебільшого використовують військові інженери із Державної спеціальної служби транспорту. Зараз, завдяки гуманітарній допомозі Швеції, цивільні дорожники зможуть застосувати такі спецзасоби на маршрутах, де потреба є найбільш нагальною.

Агентство відновлення висловлює подяку Посольству Швеції в Україні, пану послу Тобіасу Тибергу та Уряду Швеції.

Від початку російсько-української війни три європейські держави передали в Україну гуманітарну допомогу для відновлення дорожньої інфраструктури. Раніше тимчасові мости відправила Чехія, Франція та Норвегія. Частина конструкцій вже встановлена і функціонує на деокупованих територіях Київщини, Чернігівщини і Харківщини.
2025/01/25 01:48:24
Back to Top
HTML Embed Code: